Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,361. až 2,380. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Milena z Prahy

Kuskusi,
    Taberyho mám ráda pořád. Hele, tak strašně přísný měřítka na lidi nemám. To bych nemohla mít nikoho ráda, asi ani sebe.

PetroK,
    no, já bych řekla, že novinář je širší pojem. A pak sou různý druhy, třá reportér, sloupkař, paní, co má na starosti kulturní přílohu a tak.

Milena z Prahy

Fifi,
    teď jsem koukla, že na Psu byl dneska bezva článek o názvech měsíců, i s tvou reakcí. Mě fascinuje, že august je podle císaře Augusta a july podle Julia Caesara 🙂

cernej caj

Fifi
    Spis ze zvedavosti, ja to domu fakt mechci:D

Tatinek je dost nezmar, ze uz chce zase na lyze:)

Vim ze to nwbyl on ale je zajimavy ze snad kazdej den se v nejakych horach lita vrtulnikem pro zraneny na sjezdovce, asi proste rutina pro ne…

Dneska druhy kolo, tfuj tfuj, ale sef si uz vybral, no… ale respektoval jeste moje prani volat az dneska. S tim, ze se hodi proste mit v zaloze nekoho kdyby ten vybranej nechtel. Prvni tyden prisla hromada inzeatu, tento tyden uz nic. Jak to visi dlouho uz asi nikdo nema zajem 😀 ale fakt meli sme asi 16 zivotopisu, pohovoru klaplo nakonec asi 5, ale vsichni by tu praci mohli delat vcelku slusne, takze nikdo neprisel fakt uplne mimo.

Denny

Dobré ranko,
    v noci u nás trochu poprášil snížek, já jsem v půl 3 vstala na wc. Koněf si sedla na sedačku, koukala na louku za bytovkou a povrkávala.
    V té né úplné tmě bylo vidět jakési zvířátko, tipuju na lišku, mohl to být i mýval.
    Kočka určitě né, ta by na tuto vzdálenost byla menší.,
    Tak jsme čučely spolu 🙂

Kuskus
    tohle co se Ti děje takové to vystoupení z těla v kritických situacích,
    ano je to reakce organismu. Není to zas až tak neobvyklé a když se Ti to stane, si pak trochu klidnější? Řekneš si, musím jít dál, to je prostě život…?

Cestování mimo tělo, ano astrální cestování se lze cíleně naučit, stejně jako chůzi po žhavém uhlí.

čajdo
    teda to je skvělý, žes našla někoho, kdo Ti pomůže, držím palce!

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    NÁÁÁŽĎÁÁÁR DĚCKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JÁ MÁM TAKOVOU ALE RADOST!! JAKOU? NO TO SI MŮŽETE PŘEČÍST VE ČLÁNKU!

Musím tetkon letět, tak to dočtu pořádně pozdějš, ale držím palce čajdě, aby klapnul nějakej solidní kolega. Muselo to být těžký vybírat. Je to zvláštní ze 16 životopisů vlastně nakonec jen třetina. Tak uvidíte, ´kdo nakonec vyjde.
    a gratuluju k borci, co tě poskládá dobře dohromady!!

Jak to děláš, že jdeš do emila – mám na seznamu a nevidíš nic z těch srágor? Jde to nějak udělat?

Dennyky
    jejda – můžeš si do zítřejšího večera nechat ten snížek u sebe? Proč? To si můžeš přečíst ve článku 😀
    jste s koněvem pěkný drbny, čučet ve tři ráno z vokna 😀 , něco řikej vo sousedkách 😀

A Evě držím mocinky moc palce, aby se jí už ulevilo, pamatuju si, jaký to bylo s křípkou tehdy, jak jsme lehli oba. Tali taky ještě nebyla usazená a bylo to………. no řekněme, že zajímavý. Takže – přežijte to venčení a brzo ať jste fit.

ty jo ale neříkali, že ten omikron člověk skorem ani nepozná??? chuderové malý!

Fifi
    no vida, taky Ti to vyšlo jako mě – napůl? A Eva je taky pes, tak nakonec jsme tady smečka! 😀

A ted jsem se sokolikem hovorila. 😀 Ze si pry pujde o vikendu zajezdit na Jested. I love his spirit.

a je von blásen, nebo nejni? 😀

Kuskus
    Stalo se mi to za život jen ve třech – čtyřech případech.
    je, je to zvláštní co se člověku uděje. Podle mě takový situace uvolní něco, co je jinak zavřený v bedýnce. Já jsem se takhle vlastně – si uvědomuju – viděla i třeba když jsem blbě upadla v metru a pak když jsem omdlela, že sem se viděla, jak se placatím na zemi.

Míla
    no, já bych řekla, že novinář je širší pojem. A pak sou různý druhy, třá reportér, sloupkař, paní, co má na starosti kulturní přílohu a tak.

jo máš pravdu. Já jen, že nějak jsem to brala ve vztahu k těm novinám klasickejm.

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    cernej caj

Denny
    Jo snad to bude mit efekt:)

Petrak
    Email.seznam.cz 😀

kachna

Dneska dalsi fyzio

Tak to je supr!, žes někoho takovýho našla

My máme ředitelský volno, dvoudenní, páč nám omikronové karantény odstavily půlku školy (ono to u nás tedy jde snadno, jsme malinká škola, kde všickni dělají všecko)

ted jsem se sokolikem hovorila

to je dobře! Je to bourec.

Jinak Kačka byla mezi posledníma dvěma karanténama ve škole přesně jeden den :o. To mi řekněte, proč se ta svině covidová nemůže projevit buď den předem, nebo aspoň pře testech.

Holky cvičí ukulele-flétnu

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 1 týdnem uživatelem kachna.
    Maya

kachna
    to teda jedete, u nas nikdo nic, i skoly fungujou
    ukulele a fletna dobry, housle jsou horsi 😀
    PetraK
    caj mysli apku v telefenu, tam lezes rovnou do mailu a nic jineho nevidis 😀

PetraK

Maya
    caj mysli apku v telefenu, tam lezes rovnou do mailu a nic jineho nevidis 😀

děkuji převelice za osvětlení, já tady právě na to čučela a říkala si, jako f čom je asi tak rozdíl? 😀 že existuje apka na emila to by mě nenapadlo.

Myslím, že kombinace ukulele a flétna je proti houslím smrtící. Jsou to dva příšerný nástroje, na oba lze hrát falešně a hlučně a když se to pronásobí…….. nenenenene, lepčí skřipky.

cernej caj

Petrak
    Ja myslim url, napis to do adresniho pole

Kachna
    Jee to je super! Fletna je bozi a ukulele sem si koupila loji z lidlu ale nedrzi naladeny ani 10 sekund… takze nic na uceni:D

PetraK

černej čaj – aha, díkec, zkusím.

Ukulele – béš jako Merylin Monró v Někdo to rád horké? 😀

Maya

PetraK
    ovsem pokud mas v prohlizeci nastavenej seznam jakko vychozi stranku, tak to si moc nepomuzes
    jako je apka primo na seznam mail, jen stahnes do tlf a nastavis pin
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.seznam.email
    na nic drnkaciho ani foukaciho se neda hrat tak priserne jako na housle, takze to oponuju 😀
    cernejcaj
    nenaladitelny ukulele, to je celindz 😀

Kuskus

Míla
    já vím, že jsem k Taberymu nespravedlivá, jenže von to odnáší za toho zmrda Bakalu. Jak může slušný člověk pracovat pro takového podvodníka.
    Za privatizace Bakalovi prodalo OKD byty na Ostravsku za hubičku s podmínkou, že nájemníci budou mít právo na jejich přednostní odkoupení. Nestalo se. Bakala neinvestoval do bytového fondu ani korunu, pár let počkal a velmi výhodně prodal dál. Nájemné máme nehorázné a majitelů s naprosto totožnou koncepcí se vystřídalo několik. Ale blýská se na lepší časy, poslední švédská firma Heimstaden vypadá konečně na slušnej byťák.

Denny
    si děláš srandu, nebo opravdu máte kolem baráku volně ložené mývaly???

cernej caj

Kuskus
    denyky bydli na koncu sveta 😀

petrak
    https://email.seznam.cz/

normalne proste vlezes na mail bez ty seznamacky uvodni stranky a nemusis zadny titulky cist. ja je teda ignoruju. mam filtr ze je proste nevidim. nikde:D

PetraK

Černej čaj

aháá 😮 neznám, vyzkouším, dík!

Holky tak já jedu. Zadem mám staženej, venku sněží krupice. myslete na měěěěěě prooosíííím

Kuskus

Zadala jsem si do vyhledávače mýval v ČR a nestačím se divit kolik jich u nás žije. Neměla jsem ani tucha.
    Pótvory jedny roztomilé, prý smrtelně nebezpečné. Teda ty jejich škrkavky. 🙂
    Co když se v lese potkají s psékem? Pere se mýval, nebo spíš uteče? Ale zase není tak rychlý jako pes. Asi zdrhne na strom. Hm…

Hlavně ať nepřebíhají silnicu, Ešuska si to štráduje dom. 🙂

cernej caj

petrak
    dobre dojed!

kuskus
    jestli je myval agresivni nevim, ale asi by i mohl…

Fifi

Zdravicko vespolek,
    Esusova
    a je von blásen, nebo nejni?
    Je. Blazen na svodobe asi. Jsou za Brennerem, tak snad se dokohati k ranu v poradku a neschytaji hnnus pocasi po ceste. A tys urcite, zeno odvazna, statecna a sikovna, dojela zcela bez uhony domki!

Moudry Pruh se ted po zradle zahledel do dalky, zavetril a je jasny, ze prijde nejaka vichrice. On to vi, zdalky cejti, ma dycky takovej vyraz. Nejde to moc popsat, ale v predpovidani vichric je fakt dokonalej. Jsem koukla na radar a mel recht, chlapecek pruhatej.

Myval je dobra selma a urcite by se bil. Kdysi byl jeden odnekud zachranenej ve voliere na tabore. Zubiska to ma slusny, drapaky sileny, od cloveka si bral pamlsky jemne a roztomile si vse opravdu umyval. Perdelky by ho bejvaly chtely zabit, jak ho zacejtily (samoze byly od voliery daleko). On se na ne i z dalky cenil a delal zvuky pres mrize. Zajimavy bylo, ze nekteri psi se myvala bali, neznamej pach…

PetraK

dojela jsem dobře, tak stejně dobře dojede i Fifajztatík 🙂 málem jsem ovšem pretrhla Rumouše.

Milena z Prahy

Kuskusi,
    tak to chápu, že máš na Bakalu obzvlášť pifku 🙁

Fifi,
    moudrý Pruh 😛
    To je koníček 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,361. až 2,380. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.