Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,321. až 2,340. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

PetraK
    to mas tak malou nohu na ty botky od denyky? vzdyt jsou to detsky boty 😀

Kuskus

Milá MirkoD
    mívám podobné stavy jako ty. Smutky bez příčiny, euforie a smích, nebo naopak pláč z velké únavy, jsem emocionálně nevyrovnaná a také se mi stává, že ve vypjatých situacích se vidím shora a to doslova. Technicky nemožné, ale je to tak.
    Bráška ležel na interně ve FM ve vážném stavu, já doma v obýváku seděla na zemi u stolečku s pevnou linkou a volala do špitálu, abych se zeptala na bratrův stav. Sestra oproti zvyklostem říká moment, předám pana doktora a to už jsem věděla, že je zle. Sluchátko v ruce mi začalo vibrovat, nekontrolovatelně jsem se jím mlátila do ucha (vidět to ve filmu, řeknu si přehráváš) a lékař sděluje, že je mu líto, ale nemohli už nic udělat… a v tu ránu stojím a ledově klidná se dívám dolů na sebe jak sedím se zkříženýma nohama, sluchátko v třesoucí se ruce. Shora jasně vidím odrostlou pěšinku ve vlasech a říkám si – už bys fakt potřebovala odbarvit.
    Možná jde o jakousi obranu proti stresu, ale jak se můžu pozorovat shora?
    Nebo se s přítelem hádáme v kuchyni a já chytnu takovej hysterák, že se rozdvojím a druhé já stojí jako nezaujatý pozorovatel u dveří a vidí nás OBA jak na sebe v kuchyni nenávistně řveme a pobaveně si říká tyvoe, Itálie hadr, netušila jsem, že su něčeho takového schopna. Všechno se dělo v jeden okamžik.
    Nebo pohřeb otčíma, vesnický hřbitov, drbny ze mne nespustí oči, pláču a nejde to ovládnout, nechci být pro místní atrakcí tak poodejdu za vzrostlé keře, brečím s ksichtem zabořeným v zeleni a najednou pozoruji sebe samu s odstupu několika kroků jak vzlykám a ramena se mi chvějí, na černém saku mám vzadu na zádech bílou šmouhu, někde ses ty kozo musela opřít o stěnu, říkám si.
    Přijela jsem z pohřbu dom, vysvlékla sako a hádej… no byla tam. 🙂

Jistě by se našlo vysvětlení, mozek nás umí ošálit a všichni jsme více či méně nějakým způsobem ehm… divní? magoři? blázni? střelení? ujetí? prostě jiní. 🙂 Teď jen aby nám to nepřerostlo přes hlavu. Držím palce a věřím, že se s tím popasuješ. Hlavně trefit dobrýho terapeuta. Trpělivost, Miri, jsou to běhy na delší tratě a co čtu, vedeš si dobře a děláš pokroky.

Fifi
    činorodý tatík ať se z příhody vylíže bez následků. Jako malý děcka jsou ti staroušci. Bazinga. 🙂

PetraK
    Dávám Mousesovi tři měsíce, než se propracuje do postýlky. 🙂

PetraK

černej čaj

sáákra, to je teda pěkně blbej zádrhel s tou garáží.A dvojitej, to je nějaký divný, ten rozpor smlouvy vs. katastr.

Maya
    jo okna do oblouku, to se resi blbe

no přesně – přemýšlíme – kovaný tyče na závěsy a ty nechat ušít do oblouku, resp. ne závěsy samotný, ale ty “firhaňky” jak máma říkala tomu pásu úzkýmu mezi závěsama. Ono to vlastně ještě závisí na tom, jaký budou kliky, kdyby byly hezký ty co jsem vybrala a jednu jsme objednali na zkoušku (tu se srdíčky, juchéé) tak pak je to bez debaty o černý kovaný tyči, aby to ladilo s klikama. ale pokud klika hezká nebude, je ve hře zase dřevo.

Kuskus
    občas se mi ve vypjatých situacích taky podaří koukat se na sebe shora a přitom v podstatě řešit nepodstatný detail – viz to sako. Je to zvláštní se takhle vnímat. Říkat si, děfče, co to jako provozuješ? Tohle rozhodně nejsi Ty. 🙂

cernej caj

Kuskus
    Mate to s mirkou zajimavy, neumim si to vubec predstavit, ale asi proste to podvedomi nejak pracuje… takova trochu ducharina…

Maya
    No treba manzel uz umrel nebo je to nejak osetreny a na katastru to treba nevi nebo tak, tak uvidime jak to bude. Penize ma u sebe ten urad takze snad to vyresi a uz to projde.

PetraK
    cernej caj

Ja su lev 😀

Kuskus

Já su líná kočka. 🙂

cernej caj

Ja uz cekam na endo, pak fyzio… minule me silene celou noc a dalsi den bolelo kolejo sek vubec nespala tak nic moc

Milena z Prahy

PetroK,
    jasně, já si o novinářích myslím totéž.
    Ale jsou i dobrý, třeba časopisy Respekt nebo Reportér se dají číst a určitě i další, všechno neznám.

Milena z Prahy

Ty jo, Kuskusi!
    Ale opravdu ti věřím.
    O tomhle rozdvojení jsem zatím nikdy neslyšela. Co to může být?

PetraK

samý kočkovitý šelmy, jen já tady sama s čoklidem a delfínem :-)?

PetraK

Míla – jo máš pravdu, to já jen, že prostě tyhle srágory – který jsou nejvíc na očích vlastně vidí člověk každý den, a to ať chce a nebo nechce – když jde do emila. Takže jo, odvolávám. Najdou se i opravdový novináři. Ale…….nejsou to spíš vlastně reportéři? Já beru novináře jako toho, kdo denně informuje o dění ve světě a okolí, v časopisu to vnímám jinak, tam je to spíš reportér, nebo jak to je?

cernej caj

PetraK
    Ja i kdyz du do emila k to nevidim. Vubec sem snad rok nevidela zadny titulky pokud sem.je cilene nehledala, zpravy nectu aji nesleduju ani noviny tak 5 let a vubec mi to nechybi, co vedet potrebuju se dozvim…

Tak na endo dobry, minule sem mela o neco pres hranicni hodnotu ale nechal mi leky (mela sem asi 8 – pridal leky, norma 3,5, pak to stahlo na 3,8 tak mi to nechal a pokud dalsiho pul roku to budu mit dobry, natahneme zase po roce… tam je blby ze chodi clovek 1x rocne 10 let v klidu a pak najednou 4x za rok, 2x za rok… a priste uz snad po roce, kdyz to zustane… to mi urcite ten zlatej stafilokok tak udelal jinak si to neumim vysvetlit takovej narust

Maya

cernejcaj
    muze byt a taky dost zalezi v ktery dobe to merej protoze se to odviji od hormonalni hladiny v tele
    Kuskus
    to rozdvojeni je teda zajimavy, ani si to neumim predstavit, to se mi nikdy nestalo
    PetraK
    no delaji se i zavesy na kolejnicky udelany na miru do oblouku
    ja kdyz to tenkrat videla, tak nejlepsi varianta mi prisla kratky dole obloukaty zaclonky, ale nahore jsou pak jen pod ten oblouk, takze to predpokládá, že okno v tom oblouku nahore je napevno a neotvira se a zavesy az na zem na garnyzi nad obloukem

Fifi

Bryden,
    autopilot mozkovej rano zapnut, hlasivky vymluveny, ja ufunena, pres 3 hodiny svitorit bez ustani je v respikovi lahudka.
    Mama mluvila s vozembouchem kolem poledne, je z nemocnice propustenej, pospava a skuhra, ze je pomlacenej, v apartmanu ubytovacim. Si este asi pucik uzije, az mu vsechny narazeniny prijdou k sobe.

Esusova
    samý kočkovitý šelmy, jen já tady sama s čoklidem a delfínem
    Nene, jsme jedne krve ty i ja. 🙂

Kuskus
    Ja mivala podobny odosobneny stavy hlavne na zakladce. A taky hodne casto dejavu jak v Matrixu.

Evo,
    at se rychle prokovidujete bez nejakych komplikaci. Je to vsude.

Maya
    Maya

Fifi
    tak hlavne ze uz je z nemocnice pry
    to asi taky bude mit celkem vyzivnou cestu zpatky pomlacenej x hodin v aute

Fifi

Jo a gratulire ke spani v novy loznici, pani domaci. 🙂

Mayo, jo, to asi bude labuzo. Ale tak muzou zastavovat, ech, hlavne at dobre zejtra dojedou.

EvaC

PetraK
    Kovidujete..
    Díky za starost – všechno máme – muž padnul první, tak jsem to tak nějak tušila a udělala zásoby a včera nám jedno z dětí nechalo za dveřma pečivo a nějaký další potřebný drobnosti..
    Venčit musíme sami, tak se nějak střídáme – kdo je zrovna schopnější tak jde..ten minulý týden když nám bylo hodně blbě, tak to byla dost síla…(když máš psa, kterej se bez vodítka plouží vedle Tebe, tak to jde, což u nás je dost jinej případ – ale to Ty víš nejlíp). Sinďa moc nechápe, proč se celý den válím, když jsem doma ?? Teď už jsem alespoň trochu schopná ji něčím zaměstnat i doma – ty první dny jsem moc nebyla… Nechci to zakřiknout, ale mně už je dnes trochu lépe, tak snad to vezme trochu zvrat k lepšímu..

EvaC

Milena z Prahy, cernej caj, Fifi
    Všem děkujeme za držení palců – jednou se to zlomit musí…:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,321. až 2,340. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.