Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,301. až 2,320. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

😀 😀 😀

Žena si adoptovala vlka a stali se z nich nejlepší přátelé

nebudu polemizovat o těch fotkách, ale věta:
    “Nyní je z ní plně ochočený vlk” 😀 😀 😀 mě rozštípala na hadry 😀

PetraK

Zajímalo by mě, zda by bylo reálné, aby se někdy vrátila novinařina na skutečnou úroveň a ne na to, co je teď
    Schválně jsem si otevřela článek s nápisem:

Subvarianta BA.2 straší Dánsko. Křivka tam pořád neklesá

Děs a hrůza!!!!! KOnec světa se blíží………… podstatná informace je bohužel až na konci článku a zní:

Dosud nikde nebyl pozorován náznak toho, že by BA.2 doprovázela kromě (možná) rychlejšího přenosu i nějaká změna ve vážnosti průběhu onemocnění u nakažených s touto subvariantou.

Kdyby ty hovada pseudonovinářský dělali skutečnou práci a ne takovouhle prasečinu, nemuseli by lidi být tak vyděšený už druhej rok.

cernej caj

PetraK
    No huraaaaa!

Tak skveky spaji to je dobre ze ste nadseny jak ste si to krasnw nachystali:)

Milena
    Dekuju moc:)

Fifi tatinek je skvelej v tomhle veku jak je aktivni, ja doufam taky budu mohouci dlouho

Zlata

Petra
    Já mám jako závěsy přehozy na postel,asi 120na 200.Chudák Mouses,nebude moct lovit nohy.

Attachments:
    PetraK

Fifijová!!!

Co jsem to teď četla proboha!! Táta je cvok. Musel to být pro vás šok, hlavně teda, že není víc dobitej, že …. že…. no fuj, úplně se mi uďálo blbě, když si představím, že se tohle člověk dozví. Tak ať je brzo cajk úplně a trošku, aspoň trošku přibrzdí i když chápu, že je lepší, když je takhle aktivní, než aby hnil u tydlevíze.
    Já asi s lyžováním taky skončila a právě proto, že jsem měla dva blbý pády a střety s podobným kreténem, jen to bylo v Čechách. O tom, že mi debil málem vypíchnul oko hůlkou radši ani nemluvím. Naposled to bylo tak hustý, že jsem si řekla, že to asi nemám zapotřebí. Lyžuju od malička, i tak jako ne závodně do plnejch, ale trošku závodně jo, ale to co je na svazích teď to už je pro mě asi za hranou a radši půjdu s čoklema cárat po lesích. Tak držím moc palce tátovi. Máma asi……..umím si to představit 😀

EvaC

PetraK
    Žena si adoptovala vlka…

tvl – to se nedivím, že Tě ta věta rozštípala na hadry. A zazvonil zvonec a pohádky je konec… Já bych si teda o fotkách dovolila polemizovat – řekla bych, že je na nich ČV a ne vlk… ale možná se mýlím..

EvaC

PetraK
    Moc Vám gratuluju k premiéře v ložnici, věřím, že se Vám krásně spalo… My už máme v té naši konečně i lampičky, obrázky a nový kabátek pro Sindibádčin domeček zatím jsem stále nevybrala…
    My už druhý týden scípáme s kovidem, takže asi hned tak ani nevyberu, neboť i koukat do monitoru je problém..

Maya

cernejcaj
    mozna bys tam mela jit i pres ty prachy a dlouhou cekaci dobu, uz je to dlouho co jsem cetla clanek od nejaky zensky, co si taky myslela ze ma pas, pak tam sla a popisovala jak se ji ulevilo a jak je to uplne jinej pocit myslet si a mit to cerny na bilym
    PetraK
    gratulka k nove loznici, tipuju tak jeden den nez ti tam Mouses zacne skakat pri kazdym otevreni okna, mozna by to rovnou chtelo ty kocici okenni dvirka 😀
    ono novinarina obecne u nas nikdy nebyla nijak vysoko, dneska je to prostse jen ekvivalent dozinek a sklizenych tun obili 😀
    Milena
    blby s vodou, ale tak ve meste se prinejhorsim da dojit koupit par flasek

EvaC

Fifi
    Držím moc palce, ať je tatínek brzy v pořádku… Svahy jsou bohužel v dnešní době plný namachrovanejch pitomců, kteří jezdí na co nemají(páč ono s těma carvingovýma lyžema je to o dost jednodušší, že)… a to pak může být člověk sebelepší lyžař a jet opatrně, ale když Tě někdo sestřelí zezadu, máš prostě smolika… hlavně že měl helmu, já už bych dneska bez ní nevylezla ani na Monínec – právě kvůli těm lidem, co se na svazích pohybují..

EvaC

MirkaD
    Moc Ti přeju, abys všechno úspěsně vyřešila, věřím, že se to podaří a bude Ti potom lehčeji na duši….Je moc dobře, že podnikáš všechny ty kroky…

PetraK

Eva
    , že je na nich ČV a ne vlk… ale možná se mýlím..

😀 neřekla bych, že se mýlíš 😀 ten druhej pes je navíc úplně jinej – ušiska mi připadají tak jako od seveřana. Nestudovala jsem odkud článek pochází, ale v Emerice považujou za vlka kde co – co jsem tak letmo zaznamenala. Mívají tam křížence seveřanů , ČSV asi třeba i s příměsí vlčí krve, nicméně, pokud je v těch zvířatech vlk, tak ta věta, co mě rozštípala tak nějak nebude poplatná.
    Ale co by lidi a následně novináři neuďáli pro trochu toho zájmu, že jo 😀

Žiš Evi, – kovidujete? A jak to zvládáte, co Sindibádka? Je vám hodně zle? Máte zajištěno venčení? jídlo?

Spaní bylo fakt krásný, jako v bavlnce. Moc hezky se tam spalo, až mě to překvapilo. Lampičky jsou na cestě, musíme dořešit, jak ty závěsy, aby to nerušilo oblouk v okně.

Zeta
    My teď máme v Domečku taky závěsy nestandardního původu – zelený pěkný deky. Potřebujeme hlavně vyřešit dobře garnýže, nebo tyče, zvolit variantu. Okno je do oblouku, nechci aby to bylo schovaný, chci aby to vyniklo a závěsy tomu neubraly na kráse. Myslela jsem si, umístit to dovnitř, ale to by zase ubralo na kráse oknům a navíc kolem by to bylo nahatý. No musí se to vyladit.
    Jo, má chudera mouratej smolikof, ale ono to i kvůli Brtnikovu astmatu bude lepší, ale škoda to je, to přiznávám 🙂

Maya
    A co Kája Havl Borovskej, no? a jiný pořádný novináři – se te´d musej točit jak na grilu. Copak už není jeden jedinej opravdovej novinář? Je to smutný, ani ty dožínky to nejsou.

No já nechci, aby do tý ložnice chodil vůbec, páč Brtnikovo dejchání a bordel. však budou mít k dispozici celej barák. Ale jak jsem psala Zetě – stejskat se mi teda bude

cernej caj

EvaC
    Tak at jste brzo fit! Aspon muzete stonat v krasne nove pohodlne loznici:)

Maya
    Tam je nevyhoda ta kooperace s dalsim clovekem, jako tezko chtit po kamosce at si vezme dovolenou a nevedet kdy bude potreba:D

Milena
    Taky si rikam ze vyrazit pro par lahvi je jistota

S garazi kdovi, muz upozornil ze na katastru jsou psani manzele a smlouva je pouze s pani a ta notarka ma covid takze se vsecho ted odsunuje posunuje a cekame…

cernej caj

Z
    Super ty zavesy!

Denny
    Milena z Prahy

PetroK,
    to je od tebe výbornej postřeh v tom článku se subvariantou BA. Robštajn tady před chviličkou už strašil Dánskem, tak jsem ho ujistila, že od tebe vím, že dobrý… A on se přiznal, že ten článek nedočet do konce 😛
    Ale tak víš co, jen špatný zprávy prodávaj, oni ti novináři jsou do toho nucený 🙁

Milena z Prahy

Zlatko,
    závěsy fakt moc pěkný 🙂

Milena z Prahy

EvoC,
    taky držím palce, ať je vám doma brzo dobře 🙂

PetraK

Míla
    že ten článek nedočet do konce

když se chce programově děsit……. tak ať pokračuje v čtení pouhých nadpisů .
    Nicméně za tohle bych novináře trestala. kde je do háje novinářská čest? není, vím. Musí si být vědomi, jakou moc mají, co s lidmi může jejich práce udělat a měli by podle toho jednat, jinak nejsou nic jinýho než pytel s prominutím sraček. Omlouvám se všem útlocitným, ale jinak to popsat nejde. Cokoliv co je napsáno má vliv a podle toho s tím má být zacházeno, protože to může ublížit. Kdo to nedělá je…… viz výše. Novinář by měl být na svou práci hrdej, tyhle srágory nevědí, co je to bejt novinář a co je to bejt hrdej na svou práci.

oni ti novináři jsou do toho nucený
    nikdo mě nemůže nutit do něčeho co nechci a z čeho je mi blivno.

PetraK

Dennyky
    HELE

tvl. ty sou! Jdu je poslat brtnikoj.

Maya

cernejcaj
    s garazi blby teda, tak snad notarka zacne brzo uradovat a vyresite to
    PetraK
    jo okna do oblouku, to se resi blbe
    mam vyklenky do oblouku, tak kdyz jsem pred par lety resila co s tim, narazila jsem i na ty okna

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,301. až 2,320. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.