Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,241. až 2,260. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Asteris

To vypadá dobře, jenže já Arinu pokud není velká zima neoblékám a má hrozně zacákané břicho a to jsou úplné bahenní rampouchy, dřív to z ní nějak sklouzlo, teď to na ní drží :))

Fifi

Milo,
    jeste to stiham, tak vsechno nejlepsi k svatku preju, Troldik posila potreseni tlapkou a Ruzice blemcanec na nos s kadenci rtw. 🙂

Konecne poradnej report od Esusovic, tak gratulire k uspesnymu hojeni.

Asteris, tu zmrzlo povolilo dneska a bahno zacina, ble. Ale jeste mistama drzi zbytky snehu. Ja cokle myju venku ve stylu Petrs (timto zdravim Vasicka) – hnaty do kyblu, bricho osplouchnout a odrbat nacucanou houbou, pak je necham v chodbe na dlazbe zhruba oschnout a pak vydrbu rucnikem.

Milena z Prahy

PetroK, Mirko, Asteris a Fifi,
    moc děkuju za přání, takovou pozornost si ani nezasloužím 🙂

Mirko, Dafuli jsem na Čajdině fotce hned poznala :-D! A chápu dobře, že Martin už chodí do práce?

Asteris, já tě znám už dlouho ze Zvířetníku. A tvoje Arinka se mi moc líbí 🙂

PetroK, to jsou skvělý zprávy 😀

Fifi

Ale zaslouzis. 🙂
    Jak se dari micakovi vasemu domacimu – a jak to pisu, premyslim, proc mam pro kralika zazitej tenhle vyraz. Ty to jiste budes vedet. 🙂

A male o-ou, Ruzice ma mit zitra ockovani, jen kombi, no, ted vylitla ven a slusna sracka. Uvidim, co bude nasledovat. (Cune se rylo v odtavajicim snehu, zralo odtavajici snih, namrzlou hlinu, hrabala, jsem na to zvedava.)

Maya

Fifi
    tak snad bude Růžice zítra OK, z toho břečkovitýho sněho to klidně může být
    Loki naštěstí sníh nežere, žere jen led

Fifi

Uvidim, ale uz vcera jsem koukala, ze zase neco na zahrade vyzobavala (nez zarvu, sezere to). Mandle! Cely, loupany mandle jsem pak nasla v tom miste rozneseny. Furt nakej hnus z kompostu za plotem neco roznasi, ptaci to nejsou. Tu snad zacali bydlikovat potkani ci co s propojenou kanalizacni siti.
    Tak ted letela zase ven a tekutost znacna, moje nervy. Zadny ocko zejtra nebude, se obavam.
    Loki dobrej, ze zere jen led. Z nej taky muze bejt dobra gastritida, at dodrzim svou soucasnou nervni a nervujici se linku. 😀

Zlata

Fifi
    Včera jsem se koukala na Veterináře z Yorkshiru,tam rotwailer zbaštil náplň do cigaret,naštěstí ne celou.Pak nějaký tacky,páře koberec po niti,..oni to maji asi nějak vrozený baštit věci,co je jim po nich špatně.

cernej caj

Asteris
    Mam “zazracny rucnik” z rak brno – odrbu, necham v chodbe doschnout.

Fifi
    Snad bude ruzice ok a ockovani tez

Milena
    Ona dafibka furt na necem sedi ze jo jak sova a vyhlizi:D

Dneska 3 pohovory, tak su zvedava. Proste yo je tak tezky z 20 minut nebo 40 poznat jetsli toho cloveka by to tady mohlo bavut a mohl by zapadnout

Denny

Bré ranko,
    tak včera Koněf chtěla vzít medvěda ven 😀

ČAJDO
    tak tohle ti nezávidím, já tady mám lidi na zkušebe 3 měsice….ale je to hrůza
    taky, nabrala jsem v průběhu roku 6 lidí, zůstala tu jedna, ať z jejich nebo z mojí strany a s tou to teď po roce ukončím v únoru, protože nějak moc o práci zájem nemá…

Denny

Jinak Koněf v neděli dostala tento balónek a je z něj nadšená, páč vona miluje
    pískací hračky 🙂 a vypadaá dost odolnej

https://www.zoohit.cz/shop/psi/hracky_sportovni_potreby/kong/specialni_kong/928380

Denny

Mirko
    Denny-teda to seš odvážlivec,tak daleko s kočenkou,bych se bála,že bude vystreslá…ale já su starej zbabělec a pesimista:D

ale ony zas tak vystreslý nejsou, občas sem je brala ven a teď jak jsme jely na vet taky v pohodě.
    Já pesimista fakt nejsem, takže s tím nemám problém, prostě kočku občas vytáhnu z přepravky, pomudlám, aby zjistila, že to prostě patří k životu…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak asi dneska – konečně bude premijérka. Včéra v jedenáct jsem to tam krásně povlíkla a ustlala a dneska tam možeme hodit šíbru 🙂
    Rumíček fčéra dělal listonoše a pak jsem oba vzala na chvíli dolů do vesnice.
    A pak jsem dostala do ruky vrtačku a rozmontovávala starý skříně. A hrála fočus s tím zmetkem pekelným mouratým. Uhonila jsem ho do bezvědomí, takže ho nenapadlo jít nikam cárat a fláknul s sebou do pelechu. dneska vyperu pěkně ten krásnej bílej přehoz (ešivá ho najdu 😀 ) a polštářky a losa, abychom to měli v ložnici načančaný. 🙂

Dennyky
    tak včera Koněf chtěla vzít medvěda ven 😀

a sehnalas tam u vás takhle narychlo stěhováky? 😀

černej čaj
    Dneska 3 pohovory, tak su zvedava. Proste yo je tak tezky z 20 minut nebo 40 poznat jetsli toho cloveka by to tady mohlo bavut a mohl by zapadnout

ty jo čajdo – to bé masakrózní den teda. Držím palce ať dokážeš věštit ze skleněný gule, kdo ano a kdo ne.

Zeta
    na veterináře z Jorkšíra bych se taky někdy ráda koukla, jen mít kdy 😀
    ,tam rotwailer zbaštil náplň do cigaret,naštěstí ne celou.Pak nějaký tacky,páře koberec po niti,

tak to je slušná nálož, skončil pod kudlou?

Fifi
    co si to sakra Růženec zase vymyslela???? To je neskutečný s tím kompostem, dumám, jak tomu zamezit, ale nic mě-překvapivě- nenapadá teda 🙁 Sousedi jsou taky pěkný joudové, nevědí co se tam dává a nedává??? 🙁

Jak Růženec dneska? Spaly jste, má pevnou hovnotu? resp. pevnější?

Konecne poradnej report od Esusovic, tak gratulire k uspesnymu hojeni.
    no madam už se nám vrací do svých starých zajetých kolejí.

Petrs01
    sakra ten gelorenovej kyblíček je dobrej nápad! Já používám kyblík od jogurtu, tam je teda výhoda, že jak je to úzký dobře se tam ta packa ráchá, ale na ošplíchnutí pupiku to není.

Asteris ten morkej ručník doporučuju, holoprtkový psi se s tím krásně čistí, máme doma dva, objevila ho pro mě Peťa AP

Denny

PetraK
    a losa,
    máte doma taky los kretýnos, jak mě někdo onehdá nazval?!

sehnalas tam u vás takhle narychlo stěhováky?
    no hele vona jako byla schopná ho vodtáhnout sama 😀
    a pak se po něm válela Blanka 😀

PetraK

Dennyky
    máte doma taky los kretýnos, jak mě někdo onehdá nazval?!
    u nás, u nás, děfče na los kretýnos nenarazíš, ani kdyby ses moooocinky moc snažila 😀 samej igelitní jedinec jsme tam. 😀

Dovedu si představit, že medvěd bude okupovanej, je boží.

Denny

PetraK
    takhle tahala medvěda a u Františka zase leva.
    A dělám chutě 😀

Attachments:
    Zlata

PetraK
    Přišli na to včas,nechali vyzvracet,dostal kapacku,byl v pořádku.

PetraK

Ať žije ekologie v podání ČR!!! TVL!! To by mi prask……..pytlik, jak tuhle někdo někde slušně napsal!!!!!!!
    Máme spoustu krásnýho kvalitního kartonu od nábytku, fakt pětivrstvá lepenka. Nový nepoškozený krabice. A mám je narvat do kontejneru na papír? protože jsem teď volala do Slanýho, kde je sběrnej dvůr a bylo mi sděleno, že pokud nebydlím ve Slaným , tak mě tam nepustěj. Chápete to? Skončí to v lepším případku zbytečně rozšmelcovaný mezi hnusným sběrným papírem z konťasu, v horším dokonce na skládce??????????????? My jsme tady takový idioti!!!
    (udat to dle aplikace Kam s ním se mi taky nepodařilo)

Maya

PetraK
    musis do sberneho dvora firmy, ktera vam svazi odpad a obec ma s ni smlouvu
    nikde jinde ti to nevezmou, je to na obcanku
    to uz jsem tady psala, ze nemam kam udat kotel ani nic jineho bo ve sbernem dvore v Bn mi to nevezmou kdyz nase firma je nekde od Kolina, takze to mam do sberneho dvora tak 100 km
    a nebo musis ukecat nekoho ze Slaneho, aby ti to tam dal na svoji obcanku
    jo tohle vymejslel nejakej debil
    Denny
    ten medved je skvelej

cernej caj

Petrak
    A kontaktovat toho od koho to mate?
    Jestli by tomu nenasel uziti

Denny
    Jo des, s lidma je to nekdu desny, zaucit ho na nasu praci trva rok a po roce zjistis ze je to bonzak co sam nic nedela ale vsichni kolem sme.idioti… jak odhalit takovyho cloveka proste hned? Nijak

PetraK

černej čaj
    A kontaktovat toho od koho to mate?
    Jestli by tomu nenasel uziti

prověřeno -taky nic. 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,241. až 2,260. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.