Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,201. až 2,220. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Milena z Prahy

Bylo to moc pěkný 🙂
    Mám dojem, že tam ještě nebyly takový davy lidí a mnohem míň cyklistů. Na Knížecích Pláních jsme si dali v sezoně oběd a mohli jsme při něm sedět 😛

Petrs01

Srní, to je tam co udělali vlčí výběh, aby tam přilákali návštěvníky… a pak byli naštvaní, že jim tam jezděj lidi?

MirkaD

Fifi-miluju tuhle jeho písničku a perfektně ji zazpívala Marta Jndová v Moje tvář má známý hlas….
    včera 4 mezisměna-ráno vycházka kousek k lípě a zpět-u zahrady na cestě přivolání ke mě a k noze za pochodu+obíhání stromů,
    a skoro 9 hodin na kase,večer vyvenčil Martin-5minut,já nakrmila a šlo se k rodičům na oslavu otcových narozek,šlo se i zapsama,Martin šel za chvílu spát,já došla o půl jedenácté v noci,vstávala o půl sedmé abych si mohla umýt hlavu a v klidu číst,a pak vycházka ke křížku-ve sněhu,sněžení-to bylo tááák hezký-jen pole,psi já a sníh…..veleboží…
    no na zahradě pak obíhačky stromů,krky a šlo se dom a na bus na 5 mezisměnu…
    o půl šesté dojel Martin nakoupilo se,,večeře,kafe,praní pračky prádla,druhá už vypraná…
    pséci učesaní,u Dafiny zkrácení srsti na nohách…u Žeryka ze scénou taky…
    daly jsme dokument o Donutilovi a konečně budu mít volno…

cernej caj

Petrs01
    😀 tak to je taky klasika, no… asi rusej vlcky

cernej caj

hadejte koho sme dneska vencili

Attachments:
    cernej caj

a jeste ferinka at ji to neni lito

Attachments:
    Fifi

Hasky vecir, koukam, ze tady se druzilo a venkalo! 🙂 Susi, moc susi vsem pejskum, jste si to s Mirkou asi radne uzily, pokrafaly, pokvokaly.
    Ale teda Ferisak je vylinanej echt hodne, dama s usmevem na hube. 🙂 Az jako fakt nejak moc, hele, jestli se chystate na geronti prohlidku, vemte ji krev? Na stitnou zlazu. Pro jistotu. (Ano, nevyzadana rada, vim.)

Tu taky jeste lezi par cm snehu, doslova, dneska to zaclo mirne tat. Ale i tak parada, vcera prenadhernej slunickovej den. Cuza Esusova se asi vali v novy loznici a nedovede ani smrknout, jak dopadla Talikontrola! Grr!

Maya

Fifi
    jo, včera pěkně, dneska u nás už to skoro všechno roztálo, takže bahno a břečka
    brácha se vrátil z Alp, byli tam od středy a prej teda hnusný počasí, mlhy a sluníčko žádný, tak to jsme to u nás měli ještě dobrý

Fifi

Mayo,
    tata odjel vcera se slavou se svyma kamosema do Italie na lyze, odkladali to dva roky. Info vcerejsi – prej je tam malo snehu, vetsinou je na svahu nafoukanej umelej snih a tatik pravil, ze se na to nevysral a “zlatej Jested”. 😀 Ale tak zase vypadnul od mamy, odfrnou si oba od sebe. 🙂

Maya

Fifi
    no tak brácha říkal, že sněhu dost, ale furt padal, nestíhali to na sjezdovkách upravit, takže boule a blbý lyžování, žádný výhledy, takže taky nebyli moc spokojení, dřív jezdili každej rok a takhle blbý počasí prej ještě neměli, nakonec prý byli víc na hotelu než na sjezdovce nebo na výletech

Maya

online krmítko v Ohiu, teď je tam den a teda ti kardinálové jsou fakt super

Zlata

Milena
    Všecko nejlepší k svátku.💐
    Čajdo
    Krásný druzeni.

cernej caj

Fifi
    Na stitce byla uz 2x, nerikam ze se to nemuze rozjet ale ona tu srs ma takovou horsi od mala (nebohayou, suchou a trochu lupy) a kdyz linaj s charliem zaraz (ten lina jeste vic nez ona) tak to fakt prisuzuju 3tydenninu hotelu ve 20°C protoze zacali linat v podstate tesne jak muz ukoncil neschopenku… a feri predtim vlastne taky tak venku nebyla, protoze jak ske si v rijnu vzali charlieho tak se cca 3 tydny drzeli oddelene, takze myslim ze spis blba shoda nqhod.

Ale tu prohlidku musim popohnat, nejvyssi cas.

Vcera sme objednali 30l bojler to bude horkaaa sprchaaa na prohrati. Mame 10l aktualne.

Jinak i mirka rikala ze je feri dost, no na ni tak standartne…

Jinak vokoun mel taky chumace co mu stacili rukou vyndavat ze srsti stejne jak charlie ale ten sel naucit rychlejibze cesani je super:D s charliem je to… divocina:D

Jinak sem uz 3 dny nespala, jak spavam na boku tak ruka furt pekelne boli i na letmy dotek celej ten sval tam, takze su cela prelezela z jedne strany jenom 😀

Denny

Bré ranko pondělní,
    v sobotu v dí píí docela gut, ale včera pršelo, no hnus nemám rád, když v zimě prší.
    Přijela mi včera návštěva z Ústí, tak jsme byli venku i s Maxíkem, Koněf pak dostala óbr plyšového medvěda, tak na Maxe pak povrkávala, ať se ani nepřibližuje, že se jako dělit nehodlá.
    Tak jsem v sobotu udělala kotel kapustnice, návštěvě chutnala 🙂

Denny

čajdo
    možná budu muset do té Šaratice jet vlakem, je tam nějaké spojení z Brna?
    Asik bus, že?

Mílo taky přeji vše nej k svátku a hezký den 🙂

Petrs01
    pak byli naštvaní, že jim tam jezděj lidi?
    něco jako “Hospoda na mýtince?” 😀

Vlčí výběh se mi líbil, když jsme tam byli my, žádné davy se nekonaly,
    navíc mě teda překvapilo, že nechtěli žádné vstupné.

cernej caj

Mrkni ma idos, do saratic busem, tam vlak nejezdi…

To bys mela teda desnou cestu:( od nas k tobe je to asi 8h… a s cicama…

Denny

čajdo
    no já jsem asi divná, mně to cestování nějak nevadí 🙂

No uvidím, číča by jela jen jedna, navíc jí můžu na chvíli vyndat dycky a poňuchňat 😀
    Ale spíš František jezdí přes Brno často, tak to nějak spácháme.
    Jo už jsem koukla cca 45min.

Maya

Milena
    taky preju vsechno nej k svatku, jestli nick teda nekeca
    Denny
    nebylo by lepsi poslat cici nejakou tou zvireci prepravkou kde je prevezou za par hodin autem nez se s nima trmacet celej den vlakobusem?

Denny

Maya
    no to ani ne, chceme se s chovatelkou tak trochu seznámit, já bych pak jela do TN.

Milena z Prahy

Fifi,
    ty se máš, že máš ještě rodiče 🙂
    Mně umřel táta, když mi bylo dvacet (a stejně jsme se nevídali) a máma o patnáct let pozdějc. Holt nevýhoda extrémně starejch rodičů 🙁

Zlatko, Denny, Mayo,
    moc děkuju za přání 🙂
    Nick je pravej. Při jeho vymejšlení jsem se inspirovala fotografkou Terezou z Davle. Akorát jsem nedomyslela, že to bude znít tak pragocentricky 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,201. až 2,220. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.