Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,141. až 2,160. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Petrak
    Urcite se ozvou

No spis sebevedomej pusobi proaktivne, tichej zas ze by zvladal tu rutinni pracj a hend neutek, no my musime.castecne komunjkovat conkdo resi za problemy ted hned v ramci kanclu a je obava aby se z nej nemuselo vsechno tahat a pacit a aby se zapojoval, na druhou stranu proakticni swbwvedomej aby za rok nesel za.proaktivnejsi oraci

MirkaD

děckáá já se musím pochlubit!!!
    su z toho úplně unešená!!!!
    dnes třetí mezisměna-markuju zákaznici,namarkuju nákup.a ona mi nakonec dá
    ZABALENÝ OBDÉLNÍKOVÝ BALÍČEK ZE STUŽKOU S KRUCÁNKAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a já-za co?proč:to je mně?
    a ona-no to je tenkrát za ty polštáře-už víte?
    a já-jo vím,děkuju
    a hned jsem všecky informovala sluchátkem…a balíček je doted nerozbalený…jako bomba…
    že si s tím dala paní doma práci….
    tak su z toho vedle jak ta jedle!!!!

cernej caj

MirkaD
    jeee tak to je krasny, ze si takhle neco dostala:)

ja ti tu schovavam aspon vanocni darky no skoda ze ten muzuv covid to na ty vanoce tak zrusil..

MirkaD

jinak včera ráno zase vycházka kousek k lípě zpět,obíhačky stromů.kroky,couvání,aportky a mezisměna,kde jsem za á-mýlem umrzla a za b-mě málem upadlo rameno,loket…večer vyvenčit,sežrat králíka a odpadnout
    ráno uklidt,zase vycházka kousek k lípě,pár rehabilitačních cviků z pejskama-kurna musím si zacvičit na záda…,a aporty s činkou-přimrzlo,větrno
    mezisměna-já narvaná práškama-ráno 2,v poledne další,a dělala jsem hodně pravou rukou volnou volně visící u těla…
    kolem odpo vánice+mlha,pak se to roztrhalo,venku kosa a trošku kluzko,tak jsem ze psama šla jen před barák,se kvůli venčení nepřizabiju,že…
    Denny-a to máš fajn,že se ti na fotečky mrkla odbornice,
    nestranný odborný oko je vždycky fajn
    -no já su dost ukecaná-to je vidět i z příspěvků že:D:D:D
    jak mluvím,tak píšu,ale zase u práce mě mluvení ruší,tad jak máme ty sluchátka,
    tak je to super,že to šetří kroky a čas-dřív člověk zavolal navedoucího-a až ten došel,tak mu řekl,že chce peníze,že chce něco zjistit ze zbožím a tak-ted rovnou řekne,že chce peníze-a vedoucí je rovnou donese,to stejný s přestávkama a tak-domlouvání kdo jde na přestávku,že se z ní vracím,a může další-a nemusím lítat na kasu a třeba zase k paletě ze zbožím-tak na to je to super,ale na druhé straně tam slyším i ostatní,takže když se dlouho domlouvají ohledně pečiva třeba-kolik upíxt,kolik tam je a tak-tak to už mě ruší…
    Maya-jo tak takovejhle kolega je teda ščestí…
    no nejlepší je zlatej střed-já mám u kolegů co furt zas mlčí na jednu stranu vždycky trochu pocit-tvl-není nasranej?co mu je?
    PetraK-tak co mladí už se ozvali?
    už si teta?
    mnam salát bych si dala,a hodinky buzerovací mě teda v životě nildo nešvěnuje…:D:D:D
    trošku mě mají v rodině za analfabeta ve všem-ehm-Martin na Vánoce s tatkem několikrát,když si myslel,že ho neslyším řešil,jak trefím k busu,co stojí u Grandu,a jezdí místo vlaku do BK…
    ale v technice su teda ultra myslitel:D

MirkaD

Černejčaj-no tak se snad nějak brzo uvidíme:-)
    jinak,víš co se mi na tom,nejvíc líbilo,nebo z čeho su nejvíc hotová?
    že si dala práci s tím ZABALENÍM-mohla jsem dostat čokošku s účtenkou a hotovo:-)

Maya

MirkaD
    to je teda hezký s dárečkem, to se nedivím, že potěšilo

cernej caj

Mirkad
    To je fakt, to ti pani udelala fakt radost:)

Mame patecek nesmim si zapomwnout vzit zyrtec pred ocko

Denny

Dobré ranko,
    pátečék, huráááá
    u nás v noci nasníhalo, hurá, tak doufám, že o víkendu nebudou teploty nad nulou…

čajdo
    nezapomeň zyrtec! 😀

Denny

Talinka dnes valí na kontrólu, tak tam holky pozdravujte ten šikovný veterinární tým.
    A poptej se na ten steh, si říkám, čék by si i připlatil přece, kdyby věděl, že může mít psa bez saťáku a no neříkám bez nervů, ale s menšíma nervama.

A těším se spolu s Talinkou až bude moct normálně papat 😀

Denny

Maya
    nepodarilo se ho nikdy zarazit ani me ani kolegyni, ktera je mnohem vic asertivnejsi nez ja

sem takhle jezdí každou středu němec, jako mrknout se na výrobu, co potřebujeme atd…a ten mě teda dost jako sere.
    Jako je starší, dobře, prodělal covid, asi před rokem, furt mu není dobře, špatně se mu dýchá a první co příjde k nám do kanclu a nemůže dejchat přes respirátor, takže si ho sundá?!
    On teda sedí když přijde – u nás v kanclu, ale blízko mé nadřízené já jsem víc jak 3metry. Ale stejně mě to sere. Ano oni je denně v práci testují, ale nějak mě to nezajímá, kdybych si sundala v ndr roušku, tak by mě snad zastřelili.
    Navíc teda co se týče práce tak si to odkrafe za 5min (někdy toho máme víc, ale to jde za holkama do kanclu k mistrové) a pak hodinu kecá o rodině, pomlouvá svoje kolegy, kteří sem jezdí. Jako trapák největší.
    Já se tvářím jakože ničemu nerozumím a odcházím, páč mě sere s tím respirátorem a jeho osbní život mě fakt nezajímá.
    Moje nadřízená je v tomhle měkká, nikdy mu nic neřekne, td mě například vytočil, holky mu daly špatné srdcovky na vyhýbky, bylo jich hodně, viděl to, že jsou flekatý, slepený, blbě nalisovaný (od dodavatele prostě přebraný materiál,ze kterého se nedá vyrábět) aby si to odvezl a přivezl nové, dobré.
    To bylo ve středu a včera přišel email, že je posílá zpět, je jich hodně, tak ať to holky přeberou?
    Tak říkám nadřízené no nic se přebírat nebude, prostě jsou všechny špatný, vždyť to viděl!
    Jako člověk si připadá jak debil, on má tady hlavně řešit tyhle věci, ale přijede do jejich firmy a nic si nepamatuje? A tohle je pořád dokola, nicméně musí vytvořit nějakou činnost, proto je tady místo 10ti minut 1,5hodiny.
    A ještě ohrožuje moje lidi tím, že si to z tý huby sundá.

Tak jsem si ulevila :-DDD

Denny

Mirko, to je ale hezké překvápko 🙂

Denny

Včerejší pesokočkování

Maya

Denny
    holky si to uzivaj 🙂
    Nemce taky nezavidim, nekteri lidi jsou fakt otravni
    priste vyveste ceduli nekam kde seda, i v nemcine, ze respiratory jsou povinny 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak dneska kontrola přátelé a doufám, že nám dochtor dovolí už venčit normálně, páč Taliprdovi regulérně hrabe. Hodlá zase dělat ruský kola na vodítku jako, když jsme si ji přivezli domů 😀 . Tak v sobotu, jestli to klapne… na mě myslete, až jí pustíme – nejdřív ji musíme pochopitelně trošku ochodit – každopádně to bé něco! 😀

Fčéra jsme stěhovali , spát tam dneska asi ešče nebudem, páč ten potah na matrace přišel až fčéra a do dneška to neuschne a taky musíme sundat z půdy normální peřiny z domova a povlečení a tak, ale už, už je to za rohem.

Dennyky
    Balbína má blechy! 😀 😀 a jak si Koněf jistí tu zadel, aby ta druhá megera ji nepřepadla 😀 Nebo se pletu?

Jako trapák největší.
    Já se tvářím jakože ničemu nerozumím a odcházím, páč mě sere s tím respirátorem a jeho osbní život mě fakt nezajímá.

plesnivec hnusnej!

Tak jsem si ulevila :-DDD
    měla sis ulevit už v práci? Kdybys ho zabila, máš to fertig a my Ti poskytneme alibi 🙂

u nás v noci nasníhalo, hurá, tak doufám, že o víkendu nebudou teploty nad nulou…

v to pevně doufám taky, hodlám si užít normální venčení 😀

Mirka D.

žjofkááá to je hezký s tím dárkem. A jo, máš pravdu, tím, že to paní zabalila, tak to byl opravdu dárek, ne pozornost, jako kdyby to vzala z regálu.

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Denny

Maya
    ze respiratory jsou povinny
    on to ví, ale jak píšu, Zuzana mu prostě nic neřekne, ona porstě nikomu nikdy nic neřekne.
    Taky mají chlapci bobíka, páč ona má jít za dva roky do důchodu, jedná s nima v rukavičkách a voni se bojej trochen, že pak nastoupím já a bude to trochen jinak.

PetraK
    dovolí už venčit normálně
    URČITĚ!

Koněf si prdel nehlídá, to já jsem do ní trochen čutla, ať jí nepíže prdel,páč Balboš mrouská a moc se jí to líbí, že 🙂
    Blanka ta jde raději za mnou, nechá se hladit a na Koněva se dívá z povzdálí 😀

PetraK

Dennyky

že pak nastoupím já a bude to trochen jinak.

trochen? 😮 😀

aha, ono to vypadalo, že si jistí, odkud a kdy se vyřítí další ďábel 😀

PetraK

Sděluji vím hrdě, že od fčéra jsme s Brtnikem

Strýdeček a Tebička – neboť včerejším dnem přestala být Apolena Apolenkou a vstoupila do tohoto světa jako malinkatá Dominička,která je úplně moc ňuňůů. hrnula se na svět teda tak, že krapítek poškodila svou máteř, ale Monča je dífče statečný, takže už je prý cajk.

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ budem dělat s Domčou bordel.

PetraK

JOOOOOOOOOOOOOOOO NEZAPOMNĚLA SEM TOOOOOOOOOOOOOOOO, NEZAPOMNĚLAAAAAAAAAAA!!
    Hodila mi sem kolegyně telefén, že je to ingliš spíking člověk. A ……..po sto letech mi to naskočilo, tak jsem si to užila, tu jednouduchou konverzaci nenáročnou a sem hrdobec, že jsem se nezakoktala a nic! Há, to je krása při pátku.

Petrs01

sem hrdobec

no to jsi ale hrdobec zcela právem! Honem si dej piškůta či tak něco!

Maya

PetraK
    tak to gratuluju, uz abyste kupovali bazenek a piskoviste a trampolinu 😀
    anglickej telefon me vzdycky tak vydesi, ze nejsem schopna vykoktat skoro nic, tak to ses dobra kdyz to das bez koktani 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,141. až 2,160. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.