Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,121. až 2,140. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

nebudou!

Když to nevypneš, budou otravovat. Vypneš to jednou a máš pokoj.

Denny

Petrs01
    ale dyk vona si dělá srandu 🙂

Maya

nojo no takovejm hodinkam se rika danajskej dar 😀 😀
    vanice pekna a mame zase bilo, budu muset jit pak prohrnovat

Denny

Vám mosím napsat, co se mi nad ránem zdálo.
    Jeli jsme autem pár lidí do Trenčína, ale né za rodinou, jen tak, spíš jsme teda měli projíždět, ale udělali jsme si tam přestávku…takže rozchod na hoďku.
    Jdu si tak po chodníku, za mnou nějakej starej strejda. Si ho nevšímám, otočím, se, najednou nemůže dýchat, opře se o zídku.
    Ve spěchu a stresu ho poznám, je to M.Zeman. Volám záchrankum on na mě ječí, to už si měla volat předtím, když jsem zakašlal!
    Ťukám do mobilu 112 říkám si, to je blbý číslo, tak ťukám 150.
    Opravdu i tyhle detaily si pamatuju.
    On čeká na příjezd záchranky a svlíkne se u toho do naha.
    Bohudík teda ehm, nebylo téměř „nic“ vidět jen holé nohy, rameno a takové scvrklé tělo.
    Takže jsem mu vlastně zachránila život a nikde vo tom nepíšou 😀

Ráno jsem ještě přemýšlela, jestli je 150 správně….

Petrs01

150 správně

150 jsou hasiči. A zrovna v tomhle případě bych teda asi radši ztratila mobil či tak něco.

PetraK

Ráno jsem ještě přemýšlela, jestli je 150 správně….

ešče, že nebylo 😀

Denny

Tak asi bylo, když tobyli hasiči, páč potřeboval uhasit žízeň, ne? :-DD

cernej caj

Denny
    Hezky, mrknu z oc na fotos nojo tak to musi umet krasne kdyz dela i kurzy, vypada to fakt dobre

Petrak
    A jak se zitra vyspis v novy!

Dneska 2 odpadli a prisel introvert co moc nenamluvil, no mame se sefem rozpor a kazdej chcem jinyho:D

Petrs01

kazdej chcem jinyho

vemte oba, od toho je zkušební doba

cernej caj

Petrs01
    Ale my 2 vzit zaraz nemuzeme, protoze tu na ne neni misto, a kolegyne odchazi az k poslednimu unoru. Technicky bereme 2 (hned a od 1.3) prakticky mame presne 1 misto v kanclu a na nem sedi ta kolegyne

Maya

cernejcaj
    nemluva lepsi nez kecala, kecala jsem mela jednou kolegu a to byl des bes 😀
    Denny
    co si komu provedla ze se ti zdaji takovehle sadisticke sny? 😀
    ja si cislo na zachranku taky nepamatuju, ale pamatuju si 0 rybnicek 8 pouta a vylucovaci metodou uz mi zdyde 5 😀

PetraK

Dennyky

ale dyk vona si dělá srandu
    vůbec ne 😀

strašlivý, co máme za prezidenta, když mu musej jezdit hasit žízeň hasiči

černej čaj
    a jak se projevujou, když se zabrousí na téma mimo práci?
    Já jsem třeba našeho kdysi novýho kolegu vychválila šéfovi, že si myslím, že to bude zodpovědnej člověk – než jsem ho k šéfovi dovedla, hodili jsme nezávaznou řeč a zjistila jsem, že jako pejskař funguje suprově, tak bylo jasný, že věci nehází za hlavu. Nespletla jsem se, je opravdu zodpovědnej. (zatímco ten druhej, co ho měl šéf v merku, se ani neozval a pak se divil, že ho nebereme 😀 )

PetraK

Maya
    nemluva lepsi nez kecala, kecala jsem mela jednou kolegu a to byl des bes 😀

dovolím si oponovat. Jednoho takovýho naše bývalá ředitelka it přijala a…. bylo to peklo, nejen pro nás, ale možná paradoxně víc pro jeho kolegy ajťáky. V IT oblasty bych se nemluvy bála hodně, protože pak ta komunikace vázne a ostatní nemají info.

Maya

PetraK
    tak asi zalezi jak hodne samostatnou praci ten clovek ma
    v IT se da hodne veci vyridit mailem nebo pres chat
    u nas kluk co udrzoval pc po kanclech, byl taky peknej nemluva, ale co clovek chtel mu poslal mailem a prisel a bez kecu to udelal 😀
    neni nic strasnejsiho nez co byl kolega, kterej prisel, hodinu vypravel vtipy a historky, obvykle trapny a pak z nej teprv vypadlo co vlastne chce

PetraK

Maya
    jo tak ta Tvoje varianta je taky příšerná. Potíž u toho nemluvy byla, že nekomunikoval ani s nima právě a to byl jako zásadní problém. Udělal něco, nikomu nic neřek a šécko to pak uďálo hoplá dolů a nikdo tím pádem nevěděl proč 😀

PetraK

Kuwaaaaaaaaaaaaaaaaaa já sem zasejc nervní. V pindělí jela do porodnice Monča, na vyvolání porodu a doteď se mi nikdo z nich neozval. Ani jednomu se nemožu dovolat. POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT. Když přece v úterý vyvolají porod tak už dneska musí bejt Apolena dávno na světě. Nebo ne? Bojim

Denny

Teda já jsem mlčoch a mlčochy preferuju.
    Si neumím představit, že by mi kolegyně hned ráno začala krafat o tom,
    co dělala sousedka, jak si levně nakoupila, jak jí nasral manžel atd….
    POMOOOOCT

mAYA
    kterej prisel, hodinu vypravel vtipy a historky, obvykle trapny a
    no já jsem v tomhle asi fakt koza, páč bych mu řekla, co potřebuješ nemám čas poslouchat ty rádoby ftipný ftipy.

Já trpěla i těch 5 let na dílně….ikdyž po čase čék otupí, a neposlouchá, když tam zrovna není jedna uječená, která řve na celou dílnu a ještě k tomu IQ tykve

Maya

Denny
    takovymuhle cloveku muzes rikat co chces, ze nemas cas, nezajima te to, ses hlucha, rekne jen Joo jasne, jenom jeste… a tohle jste slyseli…
    nepodarilo se ho nikdy zarazit ani me ani kolegyni, ktera je mnohem vic asertivnejsi nez ja

Maya

PetraK
    tak maj urcite hezci starosti nez obvolavat pribuzny

PetraK

Maya
    ešivá už rodéj, tak jasný , já se bála proto, že se od úterý nikdo neozval a já myslel že jako touhle dobou už to dávno bude.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,121. až 2,140. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.