Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,081. až 2,100. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

no me dosly kapsicky pro kocky, beru je ze zoohitu, tak objednam a protoze tam to dodani z Nemecka jde vzdycky tejden, tak jsem vzala jedno baleni na profizoo, ze to bude jako hned, no zlaty voci, dneska zoohit uz prevzala posta a po baliku z profizoo ani vidu ani slechu
    kocky teda dneska dostaly kureci maso, ale kocour se nad tim vofrnuje
    a v jednom z tech baliku je nejaky spesl extra odolny pretahovadlo pro Lokina, tak ani nevim kdy prijde 😀

PetraK

Maya
    dík, říkala jsem si to tak nějak, ale stejně mu občas ty srdíčka koupím – mocinky moc mu chutnají.

Denny

PetraK
    https://www.fler.cz/shop/dedova-chalupa?ucat=598996

Maya
    ty moje dvě důry se nad kapsičkama ofrňujou…teď teda vzaly na milost yoggies

Maya

Denny
    moje zerou jen whiskas a to jim jeste musim stridat zele a omacku
    u kocoura je to jedno, ten zere i granule a je pul casu venku, ale kocka takhle v zime moc ven nechodi a granule zasadne nezere a navic je to stekna, takze je schopna chodit hodinu za clovekem a mnoukat, ze chce kapsicku
    coz mam pak hroznou spotrebu, protoze zere jen cerste otevreny a whiskas ma jen 100g, to sezere tak pulku a hodku odlezely uz to nechce, pak to dozira Loki 😀
    proto je beru na zoohitu, mivaj tam ty mega baleni kde to vyjde levnejc

Denny

Maya
    Hm, věřím, že ty by taky jedly, ale nedávala bych jim je ani omylem, to raději ať žerou jen grancle…
    Ony kočky jsou na výživu náročnější než psi.

Petrs01

Jsem toho názoru, že zdravé zvíře u plné misky hlady nechcípne. Tudíž nechceš-nežer. Mňoukání nad plnou miskou si kočky v mé péči rychle rozmýšlejí – opakovaně předkládám onu plnou misku (oschlé kapsičky) a námitky ignoruji. Nejpozději třetí den koč mňouká jen když má fakt hlad a nabízené ihned slupne.
    Navíc při ceně kapsiček se spíš vyplatí koupit levnější kousky masa (ne zrovna pravou svíčkovou), které tygr zaručeně sežere, zatímco ty kapsičky…
    Jako základ vidím kvalitní granule ad libitum.

cernej caj

Maya
    To sem se pobavila s kockou 😀

Maya

Petrs01
    kocour mi dneska odmitnul zrat kureci maso
    ono venkovni kocka je zvykla na cerstvy, takze oschly pak nechce ani doma
    Denny
    no jo, pokusy davat neco lepsiho byly, chvili i zraly granule TAste of Wild, ale uz nic jineho nez whiskas nechteji, protoze mam dojem, ze se chodej dozirat k sousedum a co jsem od nich slysela, nechavaj tam jejich kocce venku prave whiskas a prej tam nase kocky videli
    ja to moc nehrotim, mysi chytaj, tak cerstvy kvalitni bio maso maji

Denny

Maya
    jo chápu, u těch mých je to něco jiného….dávám jim i vitamíny.
    Chutná jim Carnilove, takže jim střídám příchutě

PetraK

Dennyky – díky za odkaz

Maya
    já jsem konzervu pořešila tak, že ji okamžitě vyndám z plechu, dám do uzavíratelný nádobky a při dalším podání trošinku zaleju teplou vodou (i proto, že to je z lednice) nebo lehce přihřeju v mrkvovrnce.

Petrs01
    já moc jídlo od venkovní kočky doma skladovat nechci, takže v případě, že přišel už s plným pupkem a opovrhne podávaným, tak to holt vyhodím.

Petrs01

holt vyhodím

a k čemu máš psy?

Maya

PetraK
    konzervy ja vubec nekupuju, davat otevreny kapsicky do lednice uz jsem taky zkousela a nic
    Denny
    no vsak ty tvoje se musej pripravovat na kotata, to je jinej level
    Petrsé1
    presne, zejo 😀 Loki to dozira, prece to nevyhodim 😀

Denny

Koněf to taky dožírá a když nedám pozor, tak se vkrade do ložnice a vyžere jim i granule :-DDD

PetraK

Petrs
    a k čemu máš psy?
    no já nechci, aby to dojížděli, páč aby se třeba nenakazli parazítima, kdyby náhodou.

PetraK

Maya
    presne, zejo 😀 Loki to dozira, prece to nevyhodim 😀

a…..nebojíš se parazitůch? Já jo právě – aby to případně od něj nechytli. odčervuju, ale stejnak…?????

Petrs01

Spíš od něj něco chytnou když mu čichnou k zadku, než když budou žrát z jedné misky.

Maya

PetraK
    presne jak pise Petrs, mnohem pravdepodobnejsi je ze se nakazi cuchnutim k zadku, to bys je nesmela k sobe vubec poustet, v hube ty parazity nemaji, takze zrani ze stejny misky nevadi

PetraK

aha, díky holky! Já spešl Tali honím jak nadmutou, ta je hroznej dojížděč. Takže se můžu v tomhle směru uklidnit a hlídat ten směr opačnej! 😀

cernej caj

petraK
    ja si taky myslim, ze paraziti lezou druhym koncem, navic psi muzou cuchat i k moci ci bobkum treba venku na zahrade a to neohlidas, takze zradlo je proste minimalni riziko

PetraK

tak jo, nebudu to tak hrotit teda 🙂 díkec holky, jdu do pelechu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,081. až 2,100. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.