Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,061. až 2,080. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

Jojo myslela jsem si to, díky 🙂

PetraK
    chudinka moje flekatá, to bude určo v pořádku…

PŘESOUVÁÁÁME.
    skvělééé, moc vám to přeju 🙂

já jsem včera holkám dala křidýlko, nadrtila paličkou a papaly 🙂
    mám radost, páč jinak to jsou kozeny vybíravý.

Maya

PetraK
    neee, to ja jsem ta chytraaaa 😀
    a stejne tu mazat nejde, mas to blbe nastaveny 😀
    Denny
    ono se staci podivat do kontaktu – firma nekde v Americe a do obchodnich podminek – nejsou e-shop, ale jakoze portal prodejcu, tedy zadna odpovednost za nic
    ale z toho paletovyhozbozi ukazujou ty baliky dost casto na fb, tam bych se nebala, pokud se chces nechat prekvapit 😀

Petrs01

Mě teda přijde dost ujetý kupovat balík “něčeho”. I když tam budou věci hodnotnější, co s tím? Koupím balík a obsah prodám na bazoši? Přišlo by mi logičtější kdyby to na ten bazoš sypal někdo rovnou.

PetraK

Dennyky
    chudinka moje flekatá, to bude určo v pořádku…

v to pevně doufám, ale jsem jaksi rozhozená.

přeju
    děkujeme převelice. včera už jsem tam rozsvítila na pugétu světýlka, brtnik si tam dokonce už přesunul bombarďáky a fusky. Je to děsně útulný, a hlavně čistýý, světlý. Jen postel, komoda, dva noční stolky a měkkej klustej kobereček. Ofotim.

no aby nepapaly, když masíčko. Já to teda MOusesovi předhazuju vcelku…..páč si říkám, že myš mu taky nenatloukám. Měla bych?

PetraK

Maya
    neee, to ja jsem ta chytraaaa 😀

aaach joooo, já si dělala naděje 😀

Petrs01
    ale tak kdyby to bylo tím systémem, který uvádějí v rádobyrecenzích 😀 😀 , tak si pořídíš třebas ten kartáček za pár babek. Páč dle recenzí by tam měl být vždy jeden kus něčeho lepčího, co můžeš klidně dát i jako dárek někomu, nebo prostě by to bylo o tom, že si kupuješ překvápko.

Maya

Petrs01
    tak je asi dost lidi, kteri maji radi to prekvapeni a berou tak jak kinder vejce
    na fb je to kazdou chvili, kupujou ty lidi i z aliku, ono to taky jede na youtube videa o vybalovani mystery box, prodavaj to i specializovany e-shopy, treba kosmetika a tak
    na aliku si zaskrtas okruhy z kterych by ty veci mely byt, takze teoreticky ti muze prijit i neco co vyuzijes
    ale obecne me to prijde jako vyhozeni penez, ale je to ted takovy moda, jede to tak posledni pulrok

Maya

PetraK
    na fotku loznice jsem zvedava, i koupelny tak, vy to umite tak pekne vytunit

cernej caj

Ste uplne zaostaly – na YT sou videa s lidma ktery se zivi otviranim mystery boxu a lidi jim na to psilaj penize:D

Petrak
    Tak snad ji to jen nesedlo, uz to ma 10 dni po tak uz si kuzes oddechjout definitivne

Maya

koukam treba tohle taky vypada duveryhodne a muze se tam vybrat okruh z kteryho maji veci byt

Mystery Box s TAJNÝM obsahem | Mystery-Box.cz

PetraK

Maya
    na fotku loznice jsem zvedava, i koupelny tak, vy to umite tak pekne vytunit

provedu. Ještě to teda nebude – ani jedno – ve finální fázi, páč třebas garnýže a záclony zatím nic, nebo v tý kópelce ty zrcadla – zatím je tam provizorní zrcadlo s poličkou, co tu bylo, když jsme se nastěhovali, takže tunit se bude pak až v průběhu času, teď jen to nejzákladnější a musí se to připravit na kominíka a pecaře. Ale i tak to bude paráda luxus proti tomu, co je teď 😀

Mně by to přišlo třeba dobrý jako dárek pro kamarádku , nebo tak nějak. Jako sranda.

černej čaj
    oni jim za to ještě lidi platí????? 😮 😮

svět je magorskej fakt.

Maya

PetraK
    delej videa, jak rozbalujes mystery boxy s Rumickem a Talinkou a budes v baliku 😀
    to nevadi, ze to nemate jeste uplne hotovy
    od pecare budete mit pec se sporakem a nebo jen sporak?
    teda myslim pec jako s lezenim, to by se mi libilo mit, ale dat za to ty mega prachy se mi moc nechce

PetraK

Maya
    a jooo, to bychom mohli, ale……asi jen s Rumíčkem, s Tali by to bylo tak rychlý, že by nikdo nestihnul nic postřehnout 😀 😀

Bude to vlastně kachlovej sporák s troubou, poličkama na kořenky a místem pro dřevo. Na opravdovou pec s ležením bohužel není místo. Taky by se mi to líbilo, ale…..já stejně moc neležim.Ale chci tam u toho udělat sezeníčko.

Denny

PetraK
    že myš mu taky nenatloukám. Měla bych
    JASNĚ, ŽE NE, JÁ TAKY NEBUDU, ALE MĚLY TO POPRVÉ, TAK RADĚJI POSTUPNĚ.

Vomluvuju se za velký písmo, ale se mi to nechce měnit.

No však jo, balík je prostě kindervejce, že nebo překvápko pro
    někoho stejně ujetýho jako jsem já 😀

Maya
    kámoška koupila domeček s pecí, má dvě ohařky, choděj si tam lehat 😀
    Já se tam chtěla sápat, ale František byl toho názoru, že raději né 😀
    GENTLEMAN!

Denny

Tak lepší mysterybox než

Home

Maya

PetraK
    ja bych i misto mela, ale proste stoji to fakt dardu

Maya

Denny
    to je strasny 😀
    pec kamosce zavidim, to fakt musi byt super vec kdyz je takhle hnusne, si lehnout na pec a cist si

PetraK

Maya
    pec kamosce zavidim, to fakt musi byt super vec kdyz je takhle hnusne, si lehnout na pec a cist si

přidávám se k závidění. Já teda aspoň budu mít opodál gauč a tam budou smět právě i ohaříci.

Dennyky
    Hoj, to je dobrý hovnonápad, jsem tím mohla obeslat polovinu sídliště v Prahé 😀 , tam bych stopro věděla komu poslat.
    František je obecně gentlemán.

jsem se lekla, že něco s krmením Mousese dělám špatně. Jo a někde jsem narazila v diskuzi na to, že by měly kvůli nějakýmu prvku dostávat kočky rej srdíčka. tak občas Mouses má srdíčkovou večeři.

Denny

PetraK
    jo kdysi jsme to houno chtěli poslat té krafce co okradla Toníka a
    pak si říkáme, budem za to dávat peníze?! To se jí můžem rovnou vys*at
    na rohožku…ale neudělali jsme ani to, škoda 😀

Kočky hlavně potřebují taurin, páč si jej neumí sami vytvořit, tak by se při krájení a porcování masa nemělo používat nic kovovýho.

No srdíčka, vidíš, brej nápad 🙂 skočím pro ně

PetraK

Jo taurin to je. Ale si myslím, že jak on si naloví – tak z myší asi něco mít bude.

Maya

PetraK
    jj, u venkkovnich kocek netreba nijak resit co dostavaj doma
    u bytovych kocek se to musi pohlidat, pokud nezerou granule

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,061. až 2,080. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.