Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,001. až 2,020. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

černej čaj
    a chodit do prace a bydlet s pizitivnim clovekem mi prijde proste trochu mimo

no to ano, páč topak člověk vesele roznese, leč my když se stejně nikam nemůžeme oddělit, tak se nedá nic jinýho dělat.

cernej caj

PetraK
    V tomhle bych byla hajzl a chodila bych dal do prace. Prece si nebudu brat 10 dni dovolenou kdyz se nic takovyho nevyzasuje a nepozaduje? Bych chpdila kdyztak s respiratorem a zdar.
    Nemam problem dodrzovat opatrweni ale mam problem svoji vlastni dovolenou plytvat tam kde si hygiena mysli ze neni nutne jakekoli opatrenindelat

Podle me zalezi na operaterovi, feri taky mela jen ty vnejsi konce videt, ale mozna ze i u tech vetu je to s sitim…

Jak rika muz, timicka sil a umrel, ferinku sil a popraskalo ji to… druhej to presil a dobry… ze proste mozna neni tak sikovnej zasivac…

A musime se nahlasit na tu duchodcovskou prohlidku obou tech zvirat, ale muz ted resi honky v praci k tomu je unavenejsi jeste, coz tak prvni 2 tydny asi bude a jeste resi tu garaz…

Takze na to myslim ale objednnay jeste nejsme

PetraK

černej čaj.

no tak ono mi prostě nic jinýho nezbyde – nebo Brtnikovi – když partner nakaženýho se neřeší. Respičirátor nosím tak jako tak, v tom problém nemám. A prostě to ani ten druhý chytit nemusí, i když u omikronu – kdo ví.

no o tom kdo to šije je to bezpochyby. Ale tohle šití je prostě zcela jinej druh, než co člověk zná. I proto jsem se ptala, kdo ji bude operovat. Protože jsem nechtěla, aby to byla ta doktorka. Veterinář říkal, že jí bude operovat “náš” pan veterinář a ten vím, že je šikovnej. Ale že použije takovouhle vychytávku, specialitku, to jsem netůchala. Ale tohle šití je prostě zcela jinej druh, než co člověk zná. Musela bys to vidět. Resp. neviděla bys skoro nic právě 🙂 Tali tam nemá tu klasiku – jak měla třeba Ferinka na tý fotce po operaci, tam nemáš to zašití, nemáš tam…..nic 😀 , to co má Feri vidět takhle vně, ten buřtík, to tam není a ta kůže hladká- jako bys třeba měla srostlý říznutí.

edit, což mi připomíná, že by nebylo od věci to vyfotit.

No jo vlastně, vy se chystáte na důchodcovskou prohlídku

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

PetraK
    hodinky moc pekny, tak super, ze se je podarilo zprovoznit
    ad to bydleni s nakazenym
    uz se nebude ani trasovat, takze je to kazdemu fucik
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vetsina-lidi-uz-se-trasovat-nebude-naridilo-ministerstvo-40384211

cernej caj

Petrak
    No myslim ze feri to druhy mrla prave uz jiny siti ale kdyz uz tam ta prosita kuze je tak to nemuzes udelat jak za cerstva, kdyz lresivas potrhanout jizvu… A ten burtik tam mela uz z prvnihi siti…

Kdyz das fotku tak to bude super

Nemit mozbost odstehovat se, chodim do prace.
    Ja teda na svym pracovjim stole respirator nemam, tak sem myslela zw bych ho mela nasazwnej i za stolem, nw jen mimo nej.

Maya

cernejcaj
    jo ty prehozy protipsi specialni nemam, ani nevim, jeslti se prodavaji, to mam jen do auta
    mam dve ty deky a davam je casto na stridacku do pracky
    jen z vlastni zkusenosti muzu rict nekupovat nic se sametem nebo sametovym povrchem, ono je to jako trochu hlady, ale ty dlouhy chlupy se na to chytaj priserne a nejdou vubec dolu

PetraK

Maya
    uz se nebude ani trasovat, takze je to kazdemu fucik

jo všimla jsem si 😀

Hodinky jsou supr prďácký. jsem ščastlivá, že se to podařilo rozchodit takhle pěkně samostatně, nechci, aby byly závislý na telefounu.

černej čaj
    prave uz jiny siti
    aha aha, to jsem si nevšimla, kouknu. Já jsem za tuhle – pro mě novinku naprosto nadšená a doufám, že se nám podaří dotáhnout to do zdárnýho konce. I tak jsem teda nervní, pan dochtor říkal, že nemusím vůbec být. Myslím, že dodržujeme i přísnější režim než nám říkal, ale já prostě těch deset dní na tom doma trvám. Tali je pometlo, člověk neví, co vymyslí, takže radši klídek víc, než míň.

Jo tak to já jsem v kanclu sama, když někdo přijde, nasazuju obratem.

Maya

PetraK
    je to toto? https://www.braunoviny.cz/intradermalni-stehy
    jako vypada to zajimave, o tom jsem nikdy ani neslysela

PetraK

Maya
    myslím, že je to ono, ještě se radši zeptám, ať nešířím bludy. jdeme v pátek na kontrolu.

mažu dom za smečkou a kňourem 😀

Milena z Prahy

PetroK,
    hodinky fakt pěkný 😀
    Tenhle styl já můžu.
    Teď jsem se na starý kolena zamejšlela, jestli si nekoupit martensky, abych tak jako držela krok s “dětma”. Zkusila jsem si Johýsovy, ale připadaly mi takový tvrdý (a drahý). Tak jsem zakoupila takovou napodobeninu z Tamarisu za 2700 káblí 😛

Petrs01

Petro, a co tohle?
    kočičí

cernej caj

Petrs01
    Ty sou taky husty

Maya
    No ja prave nechcu nic xhlupatyho, mam fakovy ty mikroflisovy deky je to mekoucky super ale na chlupy des… bych to rada vytrepala na podlahu a vysala a ne furt prala navic nemuzu ani ty plysovy povleceni je to sice hebky a bozi ale po tydnu z toho mam kasel a drazdi me to, jak se v tom chlupu drzi praxb a vsechno…. hladky klasicky je lepsi, ae to plusovy je bozi na zimu, ale prat po 14 dnech je pro me dost opruz

Petrs01

taky husty

den začínáš s rybičkou pod obzorem a s přibývajícími kroky rybka vylézá, až splněním denního cíle skončí u kočky v náručí 😀

ještě tahle ptákovina mě odbourala:
    text

kachna

no to ano, páč topak člověk vesele roznese, leč my když se stejně nikam nemůžeme oddělit, tak se nedá nic jinýho dělat.

Když máš důvodné obavy, je/byla cesta tvářit se, že máte příznaky.
    Jinak chápu, taky jsem se uklidila s Marťou na OČR až do testu

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 3 týdny uživatelem kachna.
    Maya

Petrs01
    kočka super, já teda teď moc kroky neplním, tak bych asi rybičku moc neviděla 😀
    cernejcaj
    tak bych být tebou koupila hladký přehoz, satén třeba, to bývá polyester, to je hladký a na polyesteru se chlupy moc nedržej
    https://favi.cz/produkty/kategorie/prehoz-na-postel/saten

cernej caj

Maya
    Diky, saten znam.na plesovy saty tak to by me nenapadlo:D

Petrs01
    Maji tam rybicku brichem vzhuru? Tu bych potrebovala:D

Dneska prvni pokus… typek co by moh bejt muj syn:D ve ctvrtek skiller co bych mu mohla delat nosicku kafe.. to bude asi zajimavy jeste:D

Denny

Bré ranko,
    tak dnes jsem vstala až s budíkem, ale budila jsem se po dvou hodinách, to je vopruz 🙁
    A pořád blbý sny dokola, ale to mám každodenně.

Včera celý den foukalo a lilo, v noci to umrzlo. Ale na silnicích
    gut.

čajdo
    co se týče toho přehozu, tak já jsem s tím co jsem ti posílala spkojená, chlupy nedrží…

PetraK
    Jsem ráda že se Talinka dobře hojí a hodinky jsou skvělý :-DDDD
    Miluju pro někoho tyhle “infaltivní” věci.
    Jsem si koupila k vánocům taštičku /kabelku s liškou 🙂

cernej caj

Denny
    Jj ten cos odkazovala vypadal fakg dobrw, akorat maji je 220 na 240:(

Denny

čajdo a to je velký?

Maya

Denny
    no jo, jenze chlupy ze spice a lapiny, to je jinej level nez holoprtek 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,001. až 2,020. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.