Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

Fifi
    já myslím, že toho psa to taky bolí a na rozdíl od lidí, kteří dostanou opiáty, dostane jen rimadyl, kterej je srovnatelnej tak s ibáčem
    a myslím, že stejně jak u lidí holt některý tu bolest snáší líp a některý hůř
    takže já bych řekla, že je to klidně od bolesti
    ale popravdě nikdo neví a asi vědět nebude

Fifi

Mayo,
    ale jasne, ze brisni operace boli kazdyho tvora. Aniz bych se chtela holedbat, my zkusenosti s operacema u psu jsou (bohuzel) hodne cetny, tak umim odhadnout, kdy pes breci bolesti. Nebo kdy piskaji z hormonu, po narkoze, proste, ze piskanim nedavaji najevo bolest, jen jim docasne trosku sibe. S bolesti to muze bejt spojeny, ale ne tak ukrutnou. Nahodou rimadyl funga hodne dobre, psum neni treba davat opiaty na kastraci. Na zanet slinivky ano, to by jinak pes bolesti zesilel.
    Psi jsou po operaci nadopovany kapackama, rimadyl je jen doprovod na par dalsich dni. Ja jsem po slepaku taky nebrala zadny oblbovaky, kdyz mam blbe srovnavat.
    Esuska zna Taliprtku nejlip a co jsem s ni mluvila, tak to piskani opravdu neni od bolesti. Trolda je hodne bolestinek, po kastraci piskal prvni noc. Zblblej z narkozy, prekvapenej, ze ho neco boli, v trislech pichne. Pri tom slinivkovym badabum ani nepipnul, i kdyz mu veti promackavali bricho, mucili sonem. Ruzice po svy kastraci ani nepipla, pritom bylo jasne videt, jak moc je rozbita.
    Placam. Jo, mas recht, ze to je indivindi u psu. Ale po kastraci bez komplikaci u jinak zdravy feny to piskani nebude bolesti. Spis zamotana hlava, hormoni, nuda, malo jidla, jinej rezim…

Milena z Prahy

Ahoj vespolek :-),
    nedívaly jste se některá včera večer na TV Seznam na ten film o Brianu Wilsonovi z Beach Boys? Robert ho pustil úplně náhodou a bylo to moc pěkný :-).

Milena z Prahy

Jinak my máme zase pracovní víkend: včera jsme na Skalce odvezli krámy ze sklepa do sběrnýho dvora a R. tam (ve sklepě) vymaloval. Dneska mám dopo korektury (jak vidíte :-P), pak ohřeju kuře na paprice a šviháme ještě do Davidova bytu na poslední čištění. Už máme vážnou zájemkyni o pronájem, tak jí chceme ten byt předat fakt vypulírovanej, na řadě je hlavně čištění trouby.

cernej caj

Milena z Prahy
    tak to mas uklizeci den jak ja, uz se ale pomalu chystam posnidat… jak po vybuchu atomovky tady…

Milena z Prahy

Cha cha, jestlipak Z. přiložil tlapu k dílu :-P?

cernej caj

Milena
    jako jestli prilozil tlapku pri vyrobe? to prilozil 😀

cernej caj

Maya
    ty mas nejakej ten proti psi potah na sedacce? posles prosim odkaz? bych potrebovala prehoz pres postel…

mam jen deku a ta neni ani na velikost periny, tak s charliem nejvyssi cas mit pres postel prehoz

Maya

cernejcaj
    já mám na sedačce deku, ale velkou, dají se koupit velký
    na postel koupíš normálně nějaký obyč přehoz na dvoupostel
    deku mám tuhle myslím
    https://www.i-living.cz/Deky-a-pledy/TODAY-Maxi-fleece-deka-220×240-cm-Mastic-sedobezova

Maya

cernejcaj
    a přehozy koupíš i větší
    https://favi.cz/produkty/kategorie/prehoz-na-postel/240×260-cm

cernej caj

Maya
    A to nemas nejakou specialni co se na ni treba tak nedrzi chlupy nebo tak?

Sem zvazovala ze vemzu hladkej prehoz at se v tom tak nedrzi orach a chlupy a pripadne se zeptam tebe na protipsi potah:D

Odkazy mi nejdou mrku pak z pc

Denny

Morgen ve spolek,
    jsem nemohla dospat, vstala jsem v půl 4 tak jsem v práci od půl 6.

Čajdo já kupuju deky v Rodinnebaleni.cz

Na sedačce mám deky mikrpoplyšové, mají velké rozměry i 200x230cm.
    A s kvalitou jsem spokojená.

Jinak takový hrubší přehoz na postel jsem kupovala tento:
    https://www.rodinnebaleni.cz/p/8811786-prehoz-na-postel-karla-modra-seda-220×240-cm

cena super a i kvalita, mají samo různé druhy.

To víš, kočeny, pes a “nová” sedačka….sice za flašku, ale vypadá jak nová, tak proč jí hned zničit.

cernej caj

Denny
    Tak ten prehoz je bozi:)

Maji koc pekny prehozy, diky za tip

Drzte palce at vydrazime garaz! Do konce ledna jeste ale to uz urcite klapne:)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak sem curýk v procesu, majne líbe. Doufám, že to tam náš malej flekatej kňour zvládne. Mocinky plakal ráno, že nemůže jít spinkat do pokoje. No nemůže, páč je mi jasný, že by se nasáčkovala do postele a to je to poslední, co teď má dělat. Lézt po postelích.Aspoń si tak oba zvyknou na to, že se už napevno přesunou do kůchně. A na pelíšky, doba křeslová totiž končí – pokoj se vbrzku vyklidí, vchod z kůchně se zazdí a začne se tam bourat. A to bude něco. Ale nejdřív musí Brtnik stihnout udělat postýlku pro pec, která už se buduje u pana pecaře. Včera jsem konečně vypadla ven, POPRVÝÝÝ, byla to krása po tom týdnu, co jsem musela hybernovat v posteli, aby byl klid. A pozooorteee děckááá už se to blíží!! Tak asi ve středu? se budeme stěhovat do nový ložnice. Jupiajééééééééééééééé!

Poctivě se přiznám, že vás asi nedočtu, nevadí to? Výcuc by nebyl?

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    cernej caj

Petrak
    Tak to je super ze se chystate na novou lozjici a ze taliprdka se dobre hoji kdyz uz je bez dozoru doma a navic tyden ro uz budete jen dolecovat:)

Ja mam k vycucnuti jen to ze kdyz sem se po 3 tydnech azylu vratila dom tam me uplne neslehlo, ackoli vyprat nic muz nemoh ze:D

PetraK

černej čaj

jojo, Taliprdová je až na tu hlavu celkem v pohodě bych řekla. Tý rány si doposud vážně nevšímala, jak říkal doktor a sám říkal, že je zbytečný, ten další týden být s nima doma. Jsou v kůchni, kde by neměla mít důvod někam skákat apod. A myslím, že budou spát, včera měla i trošku delší procházku, ráno byla už i s Rumouškem na standardní ranní procházce, tak myslím, že je ráda, že je ráda. Doufám. Každopádně, tenhle druh stehů budu chtít vždycky, kdykoliv to půjde, je to supr na hojení. Asi dražší, ale v tomhle případku peníze nejsou podstatný.

Joj, tak už jsi doma? A doma všechno v cajku? no to je výborná zpráva! A co čoklidi? Se mohli zbláznit, ne? Očekávat, že by muž vypral je hodně velkej optimismus.

No my to teď budem mít složitý, až to jeden z nás chytne, nemáme možnost ani přesunu do jiný místnosti, tak si to asi odbudeme najednou.

PetraK

Jo a potvrdím Maye, že Tali fakt kňourá od makovice. Ta kastrace přišla v době hormonální bouře předporodní, tak teď už si myslí, že porodila. Kdybych i do dneška pochybovala – jako že těžko pochybovat, když venku by tajtrdlíkovala – kdyby mohla – a kňourat začne po průchodu brankou, kde hledá místo na hnízdo – nejlépe, jako pokaždé – pod starou kadibudkou -tak po dnešku už pochybnosti nemám. Páč začla kňourat přesně v momentě, kdy jsem jí zavřela dveře do ložnice, kam nutně potřebovala jít chrápat. Má bohužel smůlu, je tam postel na kterou ji tentokrát zkrátka nepustim (i když jindy jsem dělala, že to nevidím, že v ní bydlíkuje. A kňourání od bolesti by asi bylo milosrdnější, než kňourání od makovice

Jooooo a nepochlubila jsem se vám s Jéžiškem – neboli hodinkama – přechytralejma. Brtnikuv kolega je zprovoznil a jedooou i bez toho, že bych je musela kamarádit s telefounem!! A… jedno plus mají – mohla jsem si tam nastavit jakej chci cifernik. Vybrala jsem si……….lišku. Je ftipná.

cernej caj

Petrak
    Super hodinky:) ja psala ze by mobil nemel byt potreba

Tak asi by mi.nevadilo byt doma ale jako ockovana nemas natok mit neschopenku a chodit do prace a bydlet s pizitivnim clovekem mi prijde proste trochu mimo

Se stehama… no mozna i zalezi na operaterovi prootze nam feri sil jeden a ten prej ze na stehy a presival druhej a ten rekl ze sou samovstrebavaci az na ten krajni co nechal po starym siti a nikdo se nas neptal co chceme a kolik to stoji

PetraK

Jako nápad je to dobrý, pak mě ovšem napadlo, co by z toho uďál ten kočičí Rambo, kterej ve vzteku rozmlátil takovoudle podobnou věc z platu 😀 😀 . Dostal to k Vánočkám a už je to na dva kusy 😀 😀

https://www.stream.cz/tipy-za-hubicku/zlobi-vas-kocka-zabavte-ji-pomoci-dumyslneho-hlavolamu-64295282#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&dop_req_id=2AQt13chUzx-202201171016&dop_id=64295282&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

ale pěkný to je a matroš by na to bylo dost 🙂

PetraK

černej čaj

jojo, to jsem zaregistrovala a taky jsem se o to opírala. On byl problém v tom, že to nikdo z nás doma – tedy Brtnik 😀 prostě nedokázal nějak rozchodit. tak šel za hodným panem kolegou z AjTý . Ten moc nechtěl věřit, že by někdo chtěl zprovoznit hodinky, jen tak bez telefénu 😀

On ten intradermální??? (jestli si to dobře pamatuju) steh je takovej spešl nějakej, stehy – jako matroš jsou vstřebatelný, to oni jiný nedělají, ale jde o to, že je to takovej jako vnitřní steh, zašitý je to dovnitř, ty žádné stehy nevidíš, nic tam skorem není vidět. A rána je krásně čistá, suchá. Tali odcházela s tím, že nebude mít potřebu si něco blemcat, protože není co. A ono opravdu není co. ten steh je geniální. Nás se taky neptal, ale rovnou udělal, takže od te´d kdykoliv cokoliv – co takhle půjde šít – spešl na psovi, budu chtít tohle, stejně jako si trvám na inhalační narkóze.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.