Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,961. až 1,980. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

PetraK
    abys celou noc nekulala 😀
    Denny
    pižly se fotěj v posteli a lapiny takhle 😀
    null

PetraK

Maya

doufám, že kulat nebudu 😀 too je boží fotka, mělas ji nechat do hádanek,a bychom hádali co za rasu to je.

Maya

PetraK
    no to mě nenapadlo, já myslela, že to má bejt vlastní fotka, což samo tahle není

Fifi

Esusova
    jééé! Dobrej člověk ešče žije? Hodní pánové! To je háský.
    Bylo to mily, ale ja se na to i tesila, ze si to prohrabnu. Tak jsem ted po uchvancancujici protapce prohrabla jednomu sousedovi prijezd, kam snih nahrnul traktor s vlekem. A mrzne venku teda fest, rukavice mi primrdla k brance pri otvirani, jak bylo voslizla od piskacich micku.

Maya
    Lapina vypada jak ty R+T pred chvili v zaveji. 😀

Tak klidny spani vsem nespavkam! 🙂

Denny

Morgen středeční,
    auuu jak mi nikdy nevadilo to vstávání tak mi teda poslední dobou vadí.
    Takže do práse na půl 7. Venku trochen kosa cca -15
    A o půlnoci jsem měla ještě voči jak baterky.
    Koněf taky docela dlouho zlobila s hračkou.
    Byly jsme se poprvé podívat na marůdka, zbalila tam kachnu, kterou
    tam před víc než měsícem nechala tak si jí potřebovala nutně žužlat
    a hlavně si s ní pískat pozdě večer.Auuu

Maya
    jeee to je super foto, já myslím, že by totok byla lehká hádanka.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    téda musim říct, že takhle hlubokou noc jsem dlooouho neměla 😀 . Po včerejšku sem padla jako ten špalíček a pak jsem měla hlubokou noc ešče 3x poté, co jsem vždycky po pěti minutách vypínala budíka. A tím pádem totálně i sebe 😀
    Fifijová

Tak jsem ted po uchvancancujici protapce prohrabla jednomu sousedovi prijezd, kam snih nahrnul traktor s vlekem.

🙂 Pošli to dál. To je výborná hra! jazyk si ke klice nezkoušela přiložit|? 😀

Dennyky – chudero, to to máš jak já fčéra, tak to v práci přežij. A huráá 3x sláva, Francézsko se vrací do života i společensky. Jak se cítí? No….. asi vlastně se radši ptát nebudu, když mu tam ta koza zrzavá vyhrávala na kachnu 😀 . Mimochodem sem nejdřív myslelal, že:

žes mu nesla kachnu,
    pak že Ty sis vyzvedla kachnu, jakože z mrožáka, kam sis ji odložila 😀
    a až na potřetí jsem to přečetla pořádně 😀

PetraK

Maya

výborný na tý fotce je, že tam nejsou žádný stopy, péf co spadnul z oblakov 😀

Dennyky
    hele a Ty bys jako hnedle uhádla lapinu?

Denny

PetraK
    Ty bys jako hnedle uhádla lapinu?
    Na 90% ano

když mu tam ta koza zrzavá vyhrávala na kachnu
    byl rád, chtěl jí mudlat (né kachnu ale Koněva) ona ale měla jinej názor,
    takže to byl zase zmetek zezavej, kterej se nechá pohladit za sušený plíce 🙂
    U něj si chvíli hrála s balonkem, kachnu našla až při odchodu domů a musela si jí nutně vzít sebou, takže jsem ten bonus měla já 🙂
    Kachna jako kachna v troubě bude o víkendu, pěkně s nádifkou mňamky,
    do tehoto počáska se takové jídlo skvěle hodí.

Francezko už se trochen vztekal na vokolí (né na mě) takže ano už mu je lépe.

Denny

Kachní příběh…až do vytuhnutí

Attachments:
    cernej caj

Maya
    Lapinka je uzasna nunu tutu!

Se slovenskem pridam jednu historku z vlaku…

Baime se o.jidle, ja su od mala zvykla jist rizek s ryzou, bavime se a rikam ze celej zivot “zeru rizek s ryzou” a az sem.byla vetsi sem zjistila, ze to cesi tak vubec nemaj, ze zerou jen brambory a ze to je asi od slovenskejch korenu ke maminky a pan pres ulicku se na me podival a rekl vyhruzne ze to tazko ze slovaci nezerou ale jedi a kolega slovak se tak zamyslel a rika mate pravdu slovaci nezerou ale zeru! 😀

Denny

čajdo
    nám mamka taky dělala řízek s rejží, chutná mi to i teď,
    k tomu kompůtek broskvičkovej třeba a mňam.
    Než jsme se přestěhovali, tak jsem nikdy neměla bramborový knedlík,
    mamka ho nikdy nedělala myslím, že se na slovači ani moc nedělá.
    Nemusím ho dodnes.
    Vinnou klobásu jsem v díí píí taky měla poprvé v životě, nechutnala mi, páč je nakyslá, že ale dnes už jí mám ráda.

Co se týče orlů, tak Vojtovo orlici poranila liška dráp, tak má dlahu než se zahojí, takže neloví.
    Ale vrátila se mu nějaká mladá z Itálie, prý italové chtěli větší…
    byla chvíli na řetězu když na něj čekala, nikdo neví co se stalo, asi chtěla
    ulovit lišku a ta jí ukousla hlavu….no stane se.

PetraK

Dennyky
    Na 90% ano
    😮 tak to seš teda velkokynlog. Bych si netroufla mezi těma seveřanama špicoidníma tipovat. Podle čeho jako?

řízek s rejží si nedovedu představit. Musí to být suchý, není?

Maya

u nas -7, takze zadna extra ziminka
    rizek s rejzi je teda fakt divnej, to jsem nikdy nejedla 😀
    vzdyt prece k ty rejzi musi bejt nejaka omacka nebo neco, aby nebyla sucha a rizek namocenej musi bejt bleee 😀
    u nas v praci zas obcas delali sekanou nebo mlety koule s knedlikem, taky pro me tak nezvykla kombinace, ze jsem to radsi nikdy nejedla 😀

cernej caj

Brambory sou ale.prece stejne.suchy jako rejze:D

Rizek s ryzi jormalne bez omacky, ja su na to.zvykla a chutove to neji vubec divny 😀 osobne treba omacky.ani nemam.rada krom kurete na paprice:D

Denny
    Achjo s orlicema

Denny

Podle toho že Maya tu Lapinu má mně by prostě nenapadlo e to je něco jiného
    velkokynolog nejsem jen prostě barva čumáku nejdřív jesm si myslela, že je to Lokínek.
    Severská plemena neznám 🙂

Brambory sou ale.prece stejne.suchy jako rejze:D
    přesně tak.
    Němci chtěli dycky k řízku masový sos muheheee a mně to teda taky chutná i se sosem :-DDD

Maya

cernejcaj
    na brambory staci lzicka masla a rizek je na suchu, ale suchou rejzi, to bych fakt nedala
    Denny
    i kdyz je Loki mrnavej, tak tolik snehu tu teda nemame, aby tam celej zahucel 😀
    navic teda Loki si na snehu a ledu nijak zvlast neuziva jak vidam na fb videa jak se ve snehu a na ledu lapinky valej, akorat kdyz mame na dvore posledni zbylou hromadku snehu, tak leha tam a nosi si tam jidlo a hracky 😀

Denny

Maya
    já jsem jen chtěla popsat proč jsem “poznala” rasu prostě když mám Lapinku spojenou s tebou.
    Pro mě je to Lokínek medvídek 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    cernej caj

Ja automativky tez predpokladala.lapinu pac cumes snih + fotks od mayu:D

Maya

tak ono takovych fotek po netu je, ale myslim ze do hadankovyho clanku by mely byt vlastni fotky kvuli copyrightu
    jen sdileni fotek je asi neco jineho nez pouziti v clanku
    nebo teda nevim jako PetraK s timto ma
    toto neni lapina! 😀
    null

PetraK

Maya

huž si madáme byla v emílovi? Kde je Tvoje vodpověď jako? To za tebe má psát ten nerudnej pán, nebo co?
    😀

Souhlas s Mayou – k řízku se přece brambory polejou máslem, nejsou suchý. Já mám rejžu taky ráda a klidně i suchou, když je dobře udělaná, ale si nedovedu představit s řízkem teda. 🙂 Jo jinej kraj jinej mraf, a žížek je stejně nejlepčí s brsalátem a nebo s brkaší.

utomativky tez predpokladala.l
    odle toho že Maya tu Lapinu má mně by prostě nenapadlo e to je něco jiného

🙂 ty jo ale dyk to mohlo bejt 357 jinejch medvědů severskejch 🙂 , mně zase vůbec nenapadlo uvažovat automaticky. Sem zkoumatel badatel. 🙂

Dennyky
    s tou orlicí – no to prostě pro mě není todletoooo, to nee. na řetězu a nemože se bránit, to je jak ten pes s těma vlcima, to nedávám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,961. až 1,980. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.