Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,941. až 1,960. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

fakt bora bora to překládá opačně jako nejlepší 😀

PetraK

Maya

HAPANA, HAPANA!! ZEMANA HAPANA TUNATAFUTA!!!!

😀 jeheheééé ihááááhááá to je božíí

PetraK

Mimi Maya borabora!!!

PetraK

Mirka D.
    PetraK-ty seš vosééélll:D:D:D:D:D-D
    tak to mě oblibuješ, že jo? osliky máš ráda.

Maya
    MirkaD

PetraK-jo,jo,jo-oblibuju:-)
    protože oslíky mám ráda,moc,vždycky mě přišly takový chudinky utlačovaný,
    furt s tím nákladem všude,takže já bych chtěla oslíka jako mazlíka,ale prej to není úplně jednoduchý zvíře teda
    a taky jsou oslíci roztomilý:-)

kachna

Jsem nejlepší, koupila jsem čokoládu kterou nevyčmuchá naše dítě s vulkánskými smysly!!!

Denny

Jerry uloven 🤷

Attachments:
    Fifi

Zdravicko, somari,
    do kelu, co to tu tarate a co to tu je za jazykovy kruzok? 🙂 Test som mala 9/10, tava jedna!

Kachna
    Neviditelna cokolada? 🙂

Mirko
    To s M. je blby, skoda, ze tam nema odhodlani vydrzet. Najit praci, do ktery se clovek tesi, je docela kumst. At je ti lepsi na dusi, blby zpravy od doktorky jsou vzdycky nemily, ale tak hlavne, ze ses jinak zdrava…

Dennyky
    Si mela doma kamose?

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    kachna

Neviditelna cokolada?

ne, Kaffee Sahne od Kauflandu

MirkaD

Fifi-jo ten blb tu výpověd dal…
    jako najít práci která tě ke všemu baví je prostě zázrak,si pamatuju různý rozhovory s hercama,zpěvákama,že dělají práci,která je baví,a že tohle štěstí nemá obrovský procento lidí-že si toho hrozně váží,a tak…
    no,já chápu,že ho štvalo,že mu to nešlo,do toho mu prý i říkali,že kdyby došel někdo šikovnější,tak si nechají ho,ale….
    nic no,tak se díval na práce ve fabrikách a tak-blbý je,že je to všude už na směny,teda blbý pro mě,mu je to asi fuk

Petrs01

Kaffee Sahne

ta je úúúplně špičková!!!

Denny

Fifi no doma ne ale za bytovkou pod snehem ..byl potupne vytazen z durky 🙄🤷 jen trochen zapistel a bylo to…

Denny

🤣

Attachments:
    Fifi

Dennyky
    Zis, to je xichtik rezatej. 😀 Jerrymu budiz zeme lehka. Ja si rikala, ze je nakej zmrzlej, ze si doma asi malo topis. 🙂

Mayo
    Fuj, ted jsem si prosla ten link o orlech. Hovado, ktery je otravilo, pujde, pevne doufam, sedet!!! Utopie v Kocourkove, vid, tak snad aspon megatucnou pokutu dostane, zm.d!!!

Mirko
    nic no,tak se díval na práce ve fabrikách a tak-blbý je,že je to všude už na směny,teda blbý pro mě,mu je to asi fuk
    Snad se snahou o praci na dlouho nevycerpal a bude hledat dal neco min narocnyho. Jasne, ma zdravotni problemy, ID, ale prave proto by mohl praci najit snadno, firmy maji rezervovany mista pro ID…

PetraK

Brej večír lidijové
    tooo byla krásná proťápka, jak by řekla Fifijová (- mimochodem – Fifijová, počůrala si se smíchy při čtení dnešním? Já si to tak tipovala, že možná budou potřeba pemprzy, až se začteš 😀 .) I když ona to nebyla ani tak proťápka, jako probíhka spíš, protože jsme chtěli značnou část lesa v Kyšicích projít za světla. Habakůk sněhu a ani jeden člověk. Vlastně kecám, jeden a se psem, jinak nic.

Fifi
    ze je nakej zmrzlej, ze si doma asi malo topis. 🙂
    tak víš co, je spořivá a má takhle navíc votužovačku zdarma 😀

firmy maji rezervovany mista pro ID…
    a jooo, musej plnit kvótu, to je fakt. Pokud to teda neřešej nákupama z chráněných dílen.

Dennyky
    ty si ale čikovná, ty umíš chytat myše? I taklenc v zimě? 😀

ten xicht je ovšem neodolatelnej 😀

kachna
    , Kaffee Sahne od Kauflandu
    jak to že tuhle nevyčenichá?

Fifi

Esusova
    Fifijová, počůrala si se smíchy při čtení dnešním?
    Ne, ale nachechtala jsem se, vy bory bory.
    My pujdem za chvili do snehovy pohadky, hloubit dalsi tunele. 🙂 Vezmu neco bezpecnejsiho na hazeni tentokrat pro oba, at se vyblbnou.
    Jo a dneska mi nakej hodnej clovek prohazel parkovaci misto a pristup k brance. Vesnicka udrzba to nebyla, spis soused jeden ci druhej, nedalo jim to. Ja to chtela udelat po prijezdu s rozhejbanym zadem. Prijedu a hotovo, samoseto, tak dik. 😀

PetraK

Fifi

Prijedu a hotovo, samoseto, tak dik

jééé! Dobrej člověk ešče žije? Hodní pánové! To je háský.
    Užij si proťápku, u nás už se spí, já za chvíli taky odpadnu, kupodivu jsem to dneska přežila, i jsem si to venku užila, pofackovala domácnost a teď pěkně t na mě sedá.

Jo a chci se pochlubit – zkouším vyrobit domácí jablečný ocet. Zatím se drží, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. A vy hlavně nedopadněte na zadel, jako já 😀

Maya

Fifi
    jak málo stačí člověku ke štěstí, žejo, jako odházenej sníh, mě ho včera odházel synovec 😀
    no ty orli prej nejsou první, někdo tam prej tráví zvířata dlouhodobě a nemůžou furt přijít na to kdo

PetraK

Naenda kulala – neboli svahilsky – Jdu spát 😀

přijít na to kdo
    Doufám, že když je to už takhle veřejný, že to někde neusne a bude se fakt pátrat. Je to strašlivá škoda. Nemyslím finanční

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,941. až 1,960. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.