Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,901. až 1,920. (celkem z 2,832)
  • Autor
    MirkaD

Maya-mě to vykládej-řečnicky řečeno
    já chápu,že hce chodit do práce,kde se bude cítit v pohodě a kde mu to půjde
    já když vezmu sebe první 3 měsíce v PENNY-to bylo velepsycho-aby mě nevyhodily,a šlapaly po mě vedoucí+některý kolegyně+vzteklí zákazníci,že su pomalá-já byla ty 3 měsíce do konce zkušebky úplně ve zdi
    to su ted někdy taky-ono furt poslouchat jak včera-pomalá na kase,pohni těma ručka,a,je tam na vybalení x palet…to je prostě fajn:-(((
    ale on byl zvyklej být v práci,kde mu to vždy šlo-rychlej+šikovnej
    takže to že mu toto nejde,je na něhho dost silný kafe,a prý si chce najít práci ted,dokud se ještě shání lidi,než za měsíc a něco,kdy se lidi shánět nebudou
    on mi taky nikdy nevyčítal,když sem byla bez práce…
    jako já ho i trochu chápu-pokud je člověk x let v práci šikovnej-a pak mu to nejde a netěší se tam,tak je mazec,já všude byla ten slabej článek,kterej byl na konci-na začátku k propouštění a na konci šikovnosti,zručnosti,rychlosti-prostě-no joo,to je naše Mirečka-tahle věta vystihuje vše
    jen,už jsem se strááááááááááášnnnnnněěěěěěěěěě těšila,že už oba budeme chodit do práce,bude doma 2 krát plat,nebude člověk furt v křeči aby nebyla neschopenka a tak…no a smolíček pacholíček…

Petrs01

povidlovvýýýý ňááááminky!

jen je nech, zbude víc na nás 😛

PetraK

Petrs01

hlavně aby dost nakradla 😀

Petrs01

aby dost nakradla

no to nevim, když radši po nocích krmí krevety

Denny
    PetraK

DENNYKY

ako by to byla moja rodná reč. Iba blbů ťavu namiesto somára som dala, nechápem prečo.

Petrs01
    no to nevim, když radši po nocích krmí krevety
    no tak jí zmlátíme! 😀

cernej caj

Mirkad
    Dyt by tam.mohl vydrzet aspon ty 3 mesice cely, ne? Nebo kdy zacal? Jasne prooze pracovninrltrh je aktualne plnej volnych skvelych pracovnicj mist pro cloveka co je neustale doma na marodce…

Denny

PetraK
    Iba blbů ťavu namiesto somára som dala,
    tak to já tam dala taky, jsem v životě neslyšela, že by to takhle někdo použil ….

no tak jí zmlátíme!
    tak tebe se zrovna bojím tvl seš o hlavu větší jak patník 😀

čajdo
    covnicj mist pro cloveka co je neustale doma na marodce…
    přesně tak…

Petrs01

moja rodná reč

No moja rodná to nieje, ale 10/10. Úplně jistá jsem si ale nebyla.

PetraK

Dennyky
    tak tebe se zrovna bojím tvl seš o hlavu větší jak patník 😀
    no ale počkej v noci!!

že by to takhle někdo použil …
    iba dajaký somár! 😀

Petrs01
    ale 10/10.

prtky, prtky, rodilá mlufčí řiká, že je to nezmysel.
    sice nepozná čekuládu vod cukru, ale po slovensky bude hovorit dobre.

černej čaj
    přidávám se k Dennyky, teď teda úplně myslím vhodná doba nebude.

Mirka D.
    když už vodcházet, tak aspoň ze zajištěnou zadnicí – tedy si místo nějaký vyhlídnout a předjednat.

Denny

Četla jsem kousek diskuze pod tím kvízem, aj tiež sa tam ľudia čudujú čo sa týka somára aj ťavy. A to nie je jediná cocotina čo tam ta slečna ú paní píše.
    No nič no.
    Prídem na aute a vysvetlím jej to asik že héj.

cernej caj

9/10 nevim ty zvirata… ale u babi se dycky delal.kel.a. zkomara somara rika asi deda:D

Nicmene mych 50% je tak spise genetickych nez.cokoli jineho:D

cernej caj

Nicmene jinak kolega rika z komara somara:D

cernej caj

Nemuze to zaviset od oblasti?

PetraK

Dennyky
    Prídem na aute
    áno! Choď prosím Ťa na aute a nezabudni si vziat vodiča 😀 😀 😀 pooooomoooooooooooooooooct!!
    Iba slovák chodí po kapotě, zatímco člověk za volantem je mrtef, protože se stal vodičem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mě nikdá nepřestane bavit. Ale slovenčina je krásna reč.

Hele co mi Čehůni máme pro vás takhle ujetýho?

A to nie je jediná cocotina čo tam ta slečna ú paní píše.
    no veď hej,už roky vravím, že novinári vymreli. Ostali iba trapáci (ako se po slovensky hovorí trapá? že cocot to hej viem, ale slúšne dajako.

Petrs01

slovenčina je krásna reč

a co polština? třeba hledám svého psa?

Denny

máme pro vás takhle ujetýho?
    jste celý ujetý 😀

To víš, Željko si ze mě furt utahuje,
    že to platilo už kdysi za komárů:

Bratislava hlavná stanica, Bratislava hlavná stanica, kto ešte nebol majstrom alebo vedúcim vlak do Prahy ide z piateho nástupišťa.

a já jsem toho příkladem, že natož já vždycky držkuju že čehúni jsou blbí, jsou dělnická lůza a my slováci je tadyk mosíme kočírovat :-DDD

(dělnická lůza je taky samo sranda jo!)

HLAVNĚ PRSOÍM VÁS BERTE TO ZE SRANDY JO, KDO MĚ ZNÁ TAK VÍM, ŽE JÁ NEDĚLÁM NÁRODNOSTNÍ ROZDÍLY …mezi ČR a SR už vůbec ne.

No a vy máte ty horníky pod zemí třeba, že 🙂

Vono taky hodně lidí si myslí, že veverka je opravdu drevokocúr :-)))

No místo toho slova ….sa hovorí ty kokso!
    Ale drsní chlapci místo vole říkají do p..e!

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    Denny

Tvl není to kočka divoká v zimním kožíšku? 😀

http://www.naturalscenery.cz/fotobanka/102-kocka-divoka-0005.html

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    Attachments:
    PetraK

Dennyky
    ide z piateho nástupišťa.
    😀 😀
    To mi připomíná:
    Z nádražního tlampače se ozýva:
    Turůruturůru pak ticho a za chvíli zase turůruturůru

všeci očakavajů, čo budu hlásit po úvodní znelkě a pak se ozve znovu zoufalé
    Turůru! Turůru! heej chalani, vy idioti, odstráňte tu růru z kolejí, idě vlak!

No nic, asi to takhle nevyzní, jako když se to vypráví a hlavně, pokud to vypráví někdo jinej než já 😀 😀 😀

HLAVNĚ PRSOÍM VÁS BERTE TO ZE SRANDY JO, KDO MĚ ZNÁ TAK VÍM, ŽE JÁ NEDĚLÁM NÁRODNOSTNÍ ROZDÍLY …mezi ČR a SR už vůbec ne.
    však hej! ony taky žiadne nésu, samý cocot tady všade

No a vy máte ty horníky pod zemí třeba, že 🙂

a jooo já na to zase zapoměla, máš tam ešče něco dál?

Ale drsní chlapci místo vole říkají do p..e!
    dnes jsem taky drsný chalan, páč mi to tady nefunguje a vole a zadel jsou velmi nevyhovující kalibr.

Petrs01
    a co polština? třeba hledám svého psa?
    přiznám se, že POláky já nerado pro jejich zálibu v podvodech všeho druhu, takže i z těchto důvodu budu vždycky svýho psa radši hledat česky, nebo klidně svahilsky 😀

PetraK

Tvl není to kočka divoká v zimním kožíšku

tak to je drsoň 😀 myslím ale že kočka divoká nemá tyhle licousy, má tu hlavičku kulatou. ale mix s mainkou by to být mohl.
    PŘESTĚHUJEME JI KE KUS KUSOVÝ!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,901. až 1,920. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.