Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,861. až 1,880. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Petrs01

ale ibalgin má bolest hlavy léčit, ne produkovat! 😀

Maya

Petrs01
    po ginu hlava neboli 😀

cernej caj

po ibalGinu hlava neboli! : D:D

PetraK

😀 😀 to je výbornej nápad! Škoda, že už nejni máma! Milůvala gin, tohle by byl supr dárek!

Fifi

Zdravicko vespolek,
    tak u nas nechutne ficela az do 6 do rana. Cokle pinkali a ja nemohla spat… Nocni venceni po zahrade bylo v blizzardu, vodorovna vanice. Fakt hnusny poryvy, zase to hucelo jak rychlik zdalky, urvalo to kus podhledu, jedno prkno nevydrzelo, musim to nak opravit, bo ve ct ma zase ficet. Rano otevru dvere a jak na Aljasce – metrova zavej, psiska radostne tunelovali. 😀
    Dostat se do auta byla bojovka, primrdly dvere. Povedlo se za usilovnyho cloumani a uz jsem dverni gumy prostrikla Konkordem.

Aaa, koukam ze Frantiskovi je lip (hura!!!) a Dennyky ma miminka. Gratuluju. 🙂

Edit
    Jo, dneska prisel balik od toho vaschovatel – prijemna rychlost, diky, Cajdo za doporuceni. Cokle jsou zasasobeny pamlskama snad na dost dlouho. Btw, tyhle rybicky jsou prej naprosto luxusniiii, poudali cokle! 🙂
    https://www.vaschovatel.cz/106804-kiddog-sea-sunfish-morske-slunecni-rybicky-250g.html

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    ukladam rybicky ze musim priste vzit 😉 diky za tip a tesi me, ze vse OK 🙂

no za chvili budes jist alavis ty 😀

PetraK

no za chvili budes jist

sem se bála, že bude jíst ty rybičky 😀

U nás žádný vítr nejni. Blizárda jsem si užila v sobotu

Fifi
    Dostat se do auta byla bojovka, primrdly dvere. P
    nám v neděli taky. Mále jsem se musela zapřít nohou, abych to otevřela 😀

Denny

Děcka pozorteeee první fotka 🦐 mimina 🤣

Attachments:
    PetraK

Dennyky

vidim! Pěknej klouček paninko 😀 celej tatinek! 😀

Fifi

Rybicky ja rada, ale tyhle teda ne. 😀 Zajimavy, ze Trolda se jich neboji jako tech sprotu syrovejch.

Cajdo
    Alavis bych si nakej naordinovat mela, ale ne na bubkay, spis na zada. Nejak jsem zase jak Quasimodo, hrablo a brusleni na chodniku mi neudelalo nejlip.

Esusova
    Ja do dveri pobouchavala pestickama, nadavala, vyhrozovala… 🙂 Tak si auto dvere zevnitr taky necim popatlejte, az prituhne extra.

Joo, davam tip na film, Šarlatán. Moc zajímavý a Trojan teda všechna cest, skvelej výkon!

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    Fifi

Dennyky
    To je to na tom molitanu? No gratulire, moc pekna, maminko. 😀

Denny

PetraK 🤣 jo tatínek je taky do zelena 😂 Fifi na Šarlatana jsem chtela jit do kina ….

Fifi

Dennyky
    To ja taky, ale…

Btw, dalsi znama kurvavira, ode dneska lezi na plicnim. Snad to zvladne a vrati se rychle domu.

Maya

Fifi
    držím palce známé
    já teda nikoho neznám s nějakým horším průběhem
    tyhle rybičky jsem koupila kdysi a nikdo to nechtěl, ani kočky, ale to bylo tuším ještě za Kima, možná Loki by to žral

Fifi

já teda nikoho neznám s nějakým horším průběhem
    Stastna to zena a stastni nemocni. Ja to mam v mym okoli tak pul na pul.

Rybicky chutnaly i Pepine, to je co rict, rypak vybiravej. 🙂

Tahnu v ramci lockdownu s coklama na nocni zavejovou vychazku, to bude bajogrando. Vyhrabala jsem rok ci dva stary/novy kotnikovy zimni boty z Decathlonu, ktery jsem doposud nemela na hnate, nebyl snih. 😀

Fifi

Aaaach, tak takovou zimu beru, je tam bez vichru naprosto prdacky! Ruzice s Troldou se propadli xykrat do zaveji, ktery se nad nima zavrely. To byl surprajz! 😀 Protapany, utahany jsme, cokle toho nalitali furu a tlemime se este ted. Botky premierove odzkouseny – jeden blbej sev na vnitrnim kotniku, boha, kdo to vymejsli… Ale jinak boty jsou fajn, protlucu sev kladivkem, treba zmekne (on i ten snih asi brzo a bude po legrande), podrazky super, zadna dalsi vytka.
    Troldik byl tak rozjuchanej, ze chtel nosit klacicky z pole hazeny na nevidenou, coz Ruzici nemalo sralo, jindy se ji do teho nemota. 🙂 No proste uzasna prochajda. Zavejema jsme si razili cestu jako prvni, pche, vesnicani ostatni si netroufli za svetla pres den. 😀

MirkaD

tak včera odpo-protože ráno v práci málo uákazníků-kvůli sněhu+před tím taky mín,než mělo být,stáhly nám tento týden lidi,což znamená,že tam kde měly být 4 jsou 3,tam,kde měly být 3 jsou 2 jak včera na odpokolega jako několik dalších v tomto týdnu dostal dovču,a tak jsme byly 2 na směně+zástupce-kolegyně na hlavní kase,já na druhé-takže kasa a lítat vybalovat-v pondělí toho chodí hodně+se toho hodně nevleze-takže v obchodě dáte na bok x krabic,který zase dáváte na palety ve skladu-jako půl palety s olejama-oleje bedna po 15-15kg…,
    no takže do práce jsem si vzala elastáky navíc,kdyby mě byla zima,a za 10 minut jsem byla durch mookrá,v tom zbytek dne-převlíkat moc nebylo do čeho,to bych stejně musela po chvíli zas,jen jsem si večer vzala ty náhradní elastáky,takže vybalovat,kasa,+k večer vyhodit x prázdných krabic z obchodu+polisovat,vzadu koše,uklidit regály s pečivem,zamést a mopem to vzít podél regálů+vzadu,kolegyně večer uklízele strojem,kterej se po deváté večer vybil,takže je kousek obchodu vzít mopem…
    no super to bylo-nemůžu spát,jsem spala asi 4 hodiny,ještě,že nejdu do práce,záda mě bolí-mezi lopatka,a,bedrní páteř-z toho tahání těch beden,zápěstí,stehna….
    no prostě pěkná odpolední….kdybych měla odejít kvůli zdraví,nejsu tam dááááááááááááááávno….
    no,to jen tak na okraj,že někteří jedinci chcou odejít z práce jednak kvůli zádům,a jednak jim ta práce nejde-nemusím asi jmenovat?
    takže prostě druhá hezká zpráva dne—dovršilo to nablitý v pyžamu…
    +hnusný sny
    ale tak,hlavně,že jsme zdraví,ehm,krom toho se musím objednat k mudr,aby měl dal prášečky,ppo kterých strašně stloustnu,budu kulatá,a nahatá,protože na nový hadry mít už fakt nebudu….
    včera jsem pposlouchala hodinu vykládání Sandry Pogodové-ezoterický,a ta byla áááák ščastná,že jsem si říkala,že to nemá chybu-kdyby někdoDenny?chtěl poslouchat hodinu ščastnýho člověka,kterej vykládal o tom,jak mu jakási terapie bylinou dost změnila život-jakási ruskí rostlina neznámá,jak si pak vyčistila 3 čakru,vztah z matkou si zlepšila+k okolí a tak-ak doporučuju-ale je to hodně ezoterický teda-já na tyto věci jsu-ale toto bylo drsný teda-jinak si asi koupím od ní knížku hod se do pogody-měla by to být prý dost prča a humoristických knížek není nikdy dost

MirkaD

Denny-nazdar maminko,jak se mají miminka?
    ty se teda rozvětvuješ:-)prtata malý zelený:-)

Fifi-hezky sis užila v noci vycházku,u nás je to kolem domu ukouzný,udržovaná je hlavní silnice k busu,co zádobol?šarlatána viděti nechci,ale Psí lásku s Hanychovou bych si dala

PetraK-uf,si to přečtu ještě jednou,co jsi psala k tomu Žerykovi,ale nějak mě to mozek nebere…
    takže-tu hračku mám mít na provázku proč?
    hračku na provázku jsem ještě nezkoušela
    se omlouvám,ale po včerejších blbých zprávách-ale jo náznaky tu byly…
    tak po včerejších zprávách su asi ještě debilnější než jindy,
    některý věci se mě písemně dost blbě vysbětlují
    bože po kom su tak blbá?
    Martin sšl dnes na krev a na injekci-bože to jeho chození k doktorům mě v této době taky moc dobře nedělá

Černejčaj-to je muž hodnej,že tě vozí do práce a z práce,aby ses nenakazila,a jak to děláš z výletama?

Denny

Morgen,
    to je vám ale krásná zimaaaa, ráno to křupalo a za posledních pár dní naježilo cca 30cm 🙂
    Těm co nemají FB jsem krevetí video poslala do emila. Jsem večer nemohla spát,
    tak dostali sušenou kopřivu, tak byla trochu bitka. Pruhované zebry jsou větší takže machrujou. Na videu je v pozadí za listem vidět i plavací mimino 🙂
    Je fakt sranda je pozorovat.

Denny

Fifi
    a ja nemohla spat
    a ty v noci jako normálně spíš, jo? 🙂

ezi na plicnim
    držím palce…

rybičky s chilli? Pro psy? Chutnalas to? :-DD

Znám taky pár lidí kolem 50tky co měli fakt blbej průběh.
    A hodně starších lidí umřelo. Tak jasně, měli ještě jiné nemoci ALE nebýt tohoto
    byli by tu třeba ještě pár let 🙁

k ci dva stary/novy kotnikovy zimni boty
    já letos taky po x letech vytáhla tepločký botičky z Armyshopu.
    Můžu doporučit!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,861. až 1,880. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.