Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,841. až 1,860. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

Fifi
    Tak to.je super:)

Petrs01
    😀

Maya
    Davam zaplatu. Zevnitr a prosiju. Videt to bohuzel je, hlavne kdyz pouziju cernou nebo bilou jit na stredne modry rifle 😀 ale modrou dobrou nemam… na svetle kodry je bila dobra.

Prisivat ke svu nejde pac bych si zmensila zadek:D

Mirkad
    Tak aspon znas.mas.a vis.ze to.je super

Dneska cesta do prace miston25 min 45 min ale v brne uz pd snehwm.aspon nebyla klouzacka ledova

Denny

Dobré ráno,
    to je krásná zimaaaa naježilo přes noc asik 20cm.
    Jo a Željkovi je lepší
    Jo a už jsem v krevetárku viděla 3 mimintá jsou trochen do zelena,
    né jako že by jim bylo špatně, ale mají zelenou mámu 😀
    mají tak půl cm.

Denny

A něco málo z víkenda, sněhovopísečná duna,
    bláznivej koněf a hraní si s barvičkami

Attachments:
    Petrs01

V Prahé nasněžilo velmi kvalitně, takže jsem neodolala a táhnula ty dva chudáky pěšky závějema. Aspoň teď budou chvíli hodní. Zasněžená Praha je taková… lepší… 😉

cernej caj

Denny
    Tak to sou skvely zpravy!

Maya

Denny
    dobra zprava, ale mel by si dojit za 2 mesice na plicni na rtg pro jistotu
    cernejcaj
    zaplata me nenapadla, tak mozna taky vyzkousim
    tady prej nejezdej vlaky, kdybych jela do prace, tak bych teda vubec nejela, takze zpozdeni mas jeste dobry 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

SNÍÍÍÍH FŠAAADEEEEEE!! JŮŮCHAJDÁÁÁ!!

I strejda Tilda rád sníh

Nezapadli jste?? U nás nefoukalo, nebo takhle foukalo v sobotu , ale nějak mi to nepřišlo silný, byla jen trošku vánice 🙂 Děsně si to užíváme, ohaři jsou nadšení, jen teď budu mít strach o MOurese, má být velká zima…

Dennyky
    Jo a Željkovi je lepší

aaa to je dobře, to je dobře|! Maya má asi pravdu, s tou kontrolou, to mě napadlo taky minulej tejden, ale už jsem nechtěla dělat chytrou. Otázka je, zda ho tam dotlačíš.

Jo a už jsem v krevetárku viděla 3 mimintá jsou trochen do zelena,
    né jako že by jim bylo špatně, ale mají zelenou mámu

takže mámě bylo špatně? 😀 😀

co to je na tý třetí fotce, si fotila někomu vnitřek ucha?

Petrs01
    Zasněžená Praha je taková… lepší
    ano čistší, tišší. Atom předpokládám nadšen procházkou jako naše paka ohaří.

černej čaj
    25 min 45 min
    se divím, že vůbec něco jede teda. my vykutávali auto včera i dneska.

Petrs01

Atom předpokládám nadšen procházkou

Spratej Atomovej řádil včera v lesích, řval a přepadával mě a lítali jsme, no pako neskutečný. Na dožití. Dneska to vzali oba tak jako v poklidu, ono pro ně je ta spousta prašanu i náročná a ráno to jdeme hoďku a půl. A oni dobře vědí, že odpoledne je čeká totéž zpátky, jen do kopce.

Denny

Co se týče kontroly, to asi nevýjde….ale je dospělej, že.

takže mámě bylo špatně?
    tak vony už mají tak 14dní, do té doby jsou bojánci skovaný 🙂

U nás foukalo dost výživně prostě zafúkanéééé… nedalo se ani moc jít ven,
    ale Koníkojc se tam líbilo 🙂

no vidíš třetí fotka by mohla být kvíz ne?
    Je to mech drahá 🙂

Denny

Koukej je krásnej

Attachments:
    PetraK

Fifi
    tooo je super, že Trololo f klídku bylo. a takhle dokonale! Supr, supr, supr.

Mirka D.

a co Žerdovi nabídnout místo klacku nějakej pešíček, trvanlivej, to vás nikoho nebude bolet, když vás trefí a on si bude moct jet zábavu, jak má rád. V případě, že bude někoho ohrožovat s klackem, rázný TAK A DOST!, seberu a nemáš a jdi. A pilovala bych gesto STAČÍ doma, na dvoře, na terase….blábláblá. Aby se naučil vypnout a uklidnit.

PetraK

Petrs01
    totéž zpátky, jen do kopce.

😀 😀 nejsem škodolibá! Ať si to užijou 😀 já lezu kolem Domečku do kopce vlastně furt 😀 . Jáá ho úplně vidim, jak ščastně lítá, uši plachtěj… 😀

Dennyky
    to asi nevýjde….ale je dospělej, že.
    předpokládala jsem 🙁

no vidíš třetí fotka by mohla být kvíz ne?
    no teď už ne, pako, když jsi to prozradila, ž ejo 😀 😀 booože, do čehos to duši dal?? Do česnekovejch hranolek asi!

Denny

PetraK
    kvíz jsem udělat nemohla voeee, páč jsem to dávala na FB!
    Ty hranolko voeee

MirkaD

tady dnes nasněženo trochu,bez větru a tenký větve obalený ledem,je slunko a foták je cooooo?no coooo?no vybitej….
    takže fotrky nět….proč se tomu divím,že
    tak dnešní vycházka ke křížku,což je mezi pole směr dědina,zmolou,kde bývá vvětšinu roku dost bláto,-teda zmolou kousek,pak mezi polama ke křížku-napravo svah,tak tam ani moc nefučí+jsou keře-psi na volno-Žeryk běhá,Dafi krokem
    ,pak od křížku kousek podél lesa dolů-Žeryk vybíhá do lesa a zpět,Dafi se táhne,otočím t a oba běží,ke křížku od něj oba běží,na konci cesty mají oba k noze-zatáčka,Dafi na vodítku,pak na volno,dem ještě mezi poler kousek směr dědina-Žeryk dostane jednou povel oběhnout cosi,to už se pak nehne ode mě,chodí za mnou,4 kroky za mnou,Dafi vepředu-takže se jakl debil otáčím a hučím-běž dopředu,kde seš-já fakt budu chodit s bočníma zrcátkáma na hlavě?!!!
    a Dafi zas volám-čekej-ta zas běží dopředu….takhle to jde chvílu,než vyteču,Žeryk jde minutu na vodítko,pak ho pustím,a pak dojdem dom-ze všema na vodítku….prostě jak se Žerykovi řekne povel chodí za mnou…
    před bránou na cestě jsem si dala s Dafo kroky,otočky a poak s oběma odložení ve stoje za pochodu,chůze u levé nohy,chůzi u pravé nohy,couvání,a přivolávání k noze za pochodu ve stoje a to furt s oběma zaráz několikrát-takže ve svyžným rychlým pohybu oba
    PetraK-ale já sebou hračky nosím -má tahací,míček na šnůře i pešíka,ale on si to nechce jen nosit,on si to za A-škube-zastavuje se s tím,a škube to-čímž furt zaostává vzadu,což je v případě-Dafi běhá hledá si pařezy,leze na pařezy a čeká odměnu a do toho Žeryk o kus dál VZADU ŠKUBE S KLACKU KŮRU,HRAČKU OKUSUJE,ŽVÝKÁ,KOLEČKO SI HÁZÍ NAD HLAVU,ZA HLAVU,KUTÁLÍ-TAK TO JE NANIC-DO TOHO JEDNOU ZA ČAS ZAČNE ŠTĚKKAT,ŽE TO CHCE HÁZET A JE TO VHÁJI,POVEL STAČÍ UMÍ-
    NA DVOŘE/TERASE POUŽÍVÁ mARTIN,ZNAMENÁ-DOST,UŽ SE HÁZET NEBUDE,TO SI S TÍM NA 5 MINUT LEHNE,A ZA CHVÍLU DOJDE ZAS,ALE NA VYCHÁZCE JAK MÁ HRAČKU,TAK SE NEVENČÍ,NEVNÍMÁ,NEČUCHÁ,NIC,PÁRKRÁT MU UPROSTŘED LESA/POLÍ,PROSTĚ UOROSTŘED TRASY HODÍM HRAČKU-AT TO NEHÁZÍM JEN NA KONCI VYCHÁZKY,T MÁ ZMĚNU-A UŽ HO NEDOSTANU OD NOHY,NEVENČÍ,SE NIC,A JDE S VYVRÁCENOU HLAOU DO BOKU-SUPER NA PÁTEŘ!!!!!
    a stačí-dělej psa se mio nepodařilo naučit-se přiznám
    Maya-no nutím je běhat,protože přees zimu mají málo pohybu,na dvůr se chodí jen venčit a hned dom a pak mají ty vycházky+jednu venčícítřeba
    takže se je snažím mýt trochu v pohybu-tak dělají obíhání stromů,přivolávačky,+házím hračku z kopce třeba-ale toto všecko dělám na konci vycházky,jinak si můžou dělat co chcou,
    kdyby si spolu hráli jak pejsani Fifi,nebo PetryK tak na to kašlu,kdyby lítaly po zahradě a po dvoře a vyběhaly se tam tak je mi to taky fuk,ale oni si spolu už nehrají
    dřív jo,to si hrávaly i na vycházkách+večer vždy tak hodinu v tahu-my sedli na terase-všichni i tatka když tu byl-a oni se hodinu v tahu honilx-z terasxy na dvůr kolem sušáku,obr konských saní a zpět+po zahradě-to byla pěkná podívaná a valily rychle a fakt každej večer hodinu!v tahu-a my na ně čučely jak na telku a bavily jsme se:-)
    nebo,když všichni 4 letěli z terasy z pelíšků přes dvůr na konce zahrad-je fakt obří a do kopečka trochu -na konec zahrady a zpět a několikrát,tak to bylo taky dobrý,ted přez zimu,ale nic…a kynou
    Denny-paráda,že Františkovi líp:-))))

cernej caj

Petrak
    Muz me vozi autem abych se nenakazila v autobuse… 😀 jinak busem.to je normalne 45 min…

Oprava toho kola nebyla nastesti draha, vyklepany lozisko a neco ulomenyho na kole, i s odtahem 3000 tak sem.se bala ze bude hur…

Maya
    cernej caj

Ja celkove moc kocky venku nevidim nebo fakt na vsi…

O vikendu ma byt ziminka asi prehodnocuju sve plany:D

Maya

cernejcaj
    tak parkrat jsem mrtvou kocku ve skarpe videla
    u nas kosa uz ted, furt je pod nulou

PetraK

Maya
    , bych si myslela, ze je to normalni kocka
    no jo, ono to moc poznat není, která je domácí a která ne. vím, že v okolí chalupy – myslím v širším okolí, se už na ně taky narazilo.

Tady taky pod nulou ale supr teplota, nejni ziminka, je krásně, sníh netaje, a nefučí.

černej čaj
    Ja celkove moc kocky venku nevidim
    já taky ne, páč je buď vevnitř na polštářku a nebo nejni vůbec. Ovšem včera jsem toho pitomce viděla bohužel i na silnici 🙁 . tooo se mi nelíbí vůbec teda.
    jako hluboko v přírodě jsem kočku taky neviděla, třeba v lese.

Mirka D.
    e-zastavuje se s tím,a škube to-čímž furt zaostává vzadu,což je v případě-Dafi běhá hledá si pařezy,leze na pařezy a čeká odměnu a do toho Žeryk o kus dál VZADU ŠKUBE S KLACKU KŮRU,HRAČKU OKUSUJE,ŽVÝKÁ,KOLEČKO SI HÁZÍ NAD HLAVU,ZA HLAVU,KUTÁLÍ-TAK TO JE NANIC-DO TOHO JEDNOU ZA ČAS ZAČNE ŠTĚKKAT,ŽE TO CHCE HÁZET A JE TO VHÁJI,POVEL STAČÍ UMÍ

tak ho vleču na provázku za tu hračku a škubu si s ním, když ho to bavčí. Takhle to mám s Tali, že my se přetahujeme a Rumíčkovi házím. pak jí dám párkrát pracovní aport – tedy žádný srandičky, ale nosím, odevzdávám. pak pěkně odložíme, čekáme a aportuje Rumíček. Odměna je zase třeba přetahování. To všechno chvilku a pak ať má volno a a´t si hlodá třeba ten klacek, nebo se s tím mlátí přes hlavu a háže si to, ať má prostě svůj prostor, a já mezitím můžu dělat pařezy. pak to ukončím, hračky se odevzdají a jde se , klidně s povelem k noze, pak bych mu dala toho pešíčka, aby mu to suplovalo klacek, klíďo se šnůrou za kterou si tím pádem s tím psem můžu nenápadně manipulovat.

Maya
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,841. až 1,860. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.