Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,801. až 1,820. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Fifi

Cajdo
    Tak to je fajny, ze polstar pomaha! Se zitra moc nerozbij. 🙂

Kachno
    😀 Doplnovacka mi dala zabrat, to vylustit. Nicmene “ted uklizim chodniky” zni jako spravnej trest za spatne nadepsanej sesit. 😀

Me pobavili cokle ted pri zradle, dostali po delsi dobe ty obr hovezi gurgle a pod ne zeli kysany a zbytek vareny zeleniny z polivky. Jejich pristup je taak odlisnej. Trolda vytahne obr zraso, polozi tesne vedle misky, dobne do prilohy, uchopi obr zraso a jde si to zvejkat. Pak vymete prilohu. Ruzice popadne obr zraso, odtahne dva metry od misky a jde sezrat komplet prilohu. A pak se dvakrat tak dlouho zvejka s tou flakotou, vonimrava si to, vychutnava. A ohlizi se, ukrivdene, ze s tim ma tolika prace. 😀

kachna

Doplnovacka mi dala zabrat, to vylustit

tak ono něco je spíš diktátové. Zejména jsem pyšná na:
    Zaplnil jsem pokoj řitním plynem, asi tu všichni bídně zhynem. Už cítím, jak slézá mi obočí, derou se mi slzy do očí.

Petrs01

derou se mi slzy do očí

kachno!!!
    1) dóóóbře ti hrabe!
    2) ehm… tys byla v posledních dnech u nás? Pánové se v popsané aktivitě střídají a … je to přesně jak jsi napsala …

kachna

1) dóóóbře ti hrabe!

nene, jako obětavá matka pouze vymýšlím dětem diktáty!

Viděl jsem jednou hlemýždě, co vlezl ženě na hýždě. Ta žena zrovna sedala si, zbyla z něj jenom placka asi.

Fifi

Kachno, ty ses skvela pancelka. 😀 To by me bavilo, tu mas par navrhu pro deticky. 😀
    Bílý tesák vycenil zuby neb trčely mu z huby.
    Se svítáním/za svítání přišly vločky sněhové, pak už zas padali jen dědové. 🙂 (na chodnících)
    Ovce pokojně se pásly bezpečně za elektrickými pásky. (vím, páskami, ať si najde chybu, ale jinak by se mi to nerýmovalo 😀 )
    Králíci venku skákali, pásky se nic nebáli.
    Hýždě ženy nezabily hlemýždě. Proklouzl tak akorát, nebyla z něj placka. Tu z něj udělala na silnici až stará vejtřaska.
    🙂

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    sou to sasci nekdy 🙂

eliska II, ktera teda uz u segry uraduje v podstate mimo moje bydleni, tak mela ted 13 let a nevypada to s ni dobre:( ale jak muz se strani navstev, tak ani drbani psa uplne nepripada v uvahu…

elisku mela maminka k 50 😀 jojo, darecek 🙂

Fifi

A co je Elisce? Taky selmice? 13 let, to pises jak normal, ale se svyma plemenama bych to tak daleko jednou chtela dotahnout. Nejstarsi byl Kremylek, pres 12 let…

Maya
    cernej caj

Vim, ze 13 let je krasny vek na selmicku 🙂 Eliska 1. tu jsme museli nechat utratit cca ve 12 letech a ostatni dve selmice rakovina 4 a 6 let, ze… takze az sopticek ted na vanoce prekonal rekord na stareho 16 leteho dedecka a pro Elisku II. je 13 taky krasnej vek. Akorat je to takovy divny kdyz jdou par mesicu po sobe… 🙁

na podzim to vypadalo na nejaky nador ale nakonec to byl nejakej polyp ale spatna slinivka, zaludek nebo tak neco… a ted se jeste zhorsila…

nekdy sou ty opatreni fakt na palici…

cernej caj

potrebuju formu na babovky moje 10 let stara nekam zmizela a ted je otazka… vzit zase nejakou uplne obyc
    https://www.superdiskont.cz/back-harmonie-forma-na-dort-a-babovku-o-26-cm-dr-oetker-2602

takovouhle sem mela ale tu dortovou formu sem pouzila mozna 1x nebo vzit nejakou silikonovou babovkovou?

a jeste mi reknete kam sakra zmizi babovkova forma 😀

Maya

Cernejcaj
    S formou neporadim ja mam tu starou klasickou
    Silikon bych si asi nekoupila, vim ze to funguje ale tak nejak psychicky to na me pusobi ala plast do trouby, ale vim ze silikon neni plast 😀
    Kam muze zmizet netusim, ale urcite ji najdes az si koupis novou 😀

kachna

silikonovou babovkovou?

tu mám já a jsem s ní spokojená. Jen se člověk musí trochu naučit to vyklepávat.

cernej caj

kachna
    diky 🙂

maya
    tak klasika je klasika, na dve babovky za rok ale nema smysl 😀 mama i babicka ale meli…

dneska prselo, padaly kroupy aj snezilo tak venku nikdo moc nebyl:D

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    dneska prselo, padaly kroupy aj snezilo tak venku nikdo moc nebyl
    To verim, jen blazni dnes vylejzali, zeano. 🙂
    Tu hodne fici a vodorovne tim padem posnehava uz od rana, cokle usoudili, ze totok venku teda ne-e. Tak mame valendo grando sobotenku. Skoukla jsem Public Enemies, dobra gangsterka s Deppem, jen trosku dlouha. 🙂
    potrebuju formu na babovky moje 10 let stara nekam zmizela
    Vzpomen, komu si naposled nesla babovku? 🙂

MirkaD

tak já včera další ranní-obě čtvrteční i páteční naprosto v pohodě-s kolegama jsme se na ranních pracích domluvily,vše v klidu běželo,ale bylo to tím,že nás bylo dost
    čtvrtek-vedoucí+zástupce na zeleninu,pak kolegyně pečení,já házet pečivo-normálně pečení+pečivou dělá jeden člověk,já dělala pak mražák,kolegyně chladák-bylo nás 5:-)
    a to jsme většinou 3-4-myslím od 5 od rána
    na 8 chodívá mezisměna někdy,n v páetek taky kolega pečení,já házet pečivo,další chladák,další mražák,vedoucí zeleninu,-s tím,že kolega šel pomoct na chladák pak,a kolegyně na zeleninu,na všem jsme se v klidu domlouvali,byla sranda,vše se v klidu stíhalo-ooo bože proč takových dní není víc?
    proč je to většinou-ráno fofry a nestíhá se-pak člověk dolítne vyfluslej na kasu v sedm-a následuje xxxxx zákazníků a ve skladu milion palet-a člověk by se nejradši nakopíroval,no jenže mín zákazníků,tak se pouští občas o kosek dřív dom,a pak to budem naddělávat koncem měsíce,aby jsme ty hodiny měly…to bude peklo…
    takže včera v pohodě,dojela jsem dom,šla si vařit špagety k omáčce co dělal Martin den předtím,a pak jsem valila na vycházku s kamarádkou a s basendžim,
    ta se kvůli mě vracela zpět od domu-no vzali jsem to ke křížkui,od něj dolů mezi polama-děsný bláto,ale šílený!no a k rybníčku,od něj dědinou dom
    psi šli do vany-to jinak nešlo-jak jsou malí,tak mokrý ručník,ani lavorek někdy nestačí,a venku začalo pršet,hezky jsme to stihly
    doma jsem dala Dafi hlavolam-trubku od krmení ptáčkům-něco jak trubkakrabička-co v ní bývají čipsy,tak to a do toho pár piškotů,tak si to musela vydolovat ven-krabička je to dlouhá a hluboká,tak se zabavila
    dnes mezisměna-tak předtím chvílu ze psama,pak s něma dopo šel Martin,v práci jsem chodila jako třetí-takže kasa+vybalování,pak dvojka kasa
    kolegyni pustily dřív dom,že málo zákazníků,no odpo jich trochu přibylo
    a byl to děs…jedna paní mě vysypala hromadu drobných-2,5,1kaček-a poté co jsem to spočítala,tak jsem zjistila,že jí chybí 53 kaček,takže storno,a ppočítat znova…děs-nevadí mě drobný,ale když je to hromada-fkt mega-k tomu fronta,a ta ženská na to nemá,tzakže storno…no děs
    +další záležitosti-no dnes už sem toho měla dost-chybějící kody na zboží,pomalá kasa a tak…
    už ráno jsem Martinovi říkala,at dyžtak přiveze psi,že budu muset chvíli vypadnout,a chodit potmě po dědině není ono
    tak dovezl psi,šel se s něma trochu projít podél řeky-to už fučák a zima,k tomu po dešti,no a já s něma šla pak do města omrknout výlohy,pak jsme jely dom,po cestě mě vysadil,a ještě jsme šli chvílu pěšky v dědině,tak měli změnu
    ted jen vyprat
    a hají
    Martin sedí s Žerykem na terase,stejně jak včera
    akorát dnes je na to dost zima teda
    Černjčaj-brrr dnes bych v tom počasí nechtěla být nikde na výletě,ale jinak bych na výlet chtěla a moc
    a s Eliškou-vím,že nechcete nikoho navštěvovat,ale tak jet k nim a být s Eliškou chvilku na zahradě by nešlo?
    Kachna-dooooost dobrý diktáty-ty ted vlastně učíš,nebo furt učíš,nebo jak to máš?

Fifi

Mirko
    To mate v praci fusku porad. Jak se M. libi v praci, spokojenej? Ze vysedava v zime zase na terase…
    Jo, snad to nevyzni zle, ale pes je podle vzoru pán. Takze priveze pány (psy – y na konci), dovezl pány (psy) – to jen moje uchylka grammar nazi, promin. 🙂 Páni jen koukali = Psi jen koukali, co jsem jim dovezla… 🙂 Sikovna pomucka, i/y pak uz nespletes.
    Pani s drobnejma, to musela bejt “zabava” to pocitat, vysypala prasatko?

PetraK

Zdravím že zimní pohádky. je tu mega sněhu Venčila jsem ve vánici a zpívala si při tom že severní vitr je kruty. nicméně bylo to prima.

čajdo elisky je mi lito. nemůže muz trochu výjimku udělat? Aspoň te tam odvézt?

se silikonovkou to mam jako Maya, do trouby bych to nedala, je to pro mě dnezddivnejravej matroš, zvlášť v teple.

Fifi
    tak u nás se dneska ven muselo

kachna
    vynikající účes seš

jo a víte cooo?? Daaavaj HALLOOO HALOO

A Moures je prasé

končím vysilani telefonem mi to nende

MirkaD

ajajajaja-děkuju:-)
    se stydím až za roh
    Martin je v práci spokojenej-ale je ještě tu práci neumí-je to tak,jak jsem psala já,když sem se učila dělat ty trafa v KPB-trafo-kus železa,omotat drátkama,na to jaksi izolepu+další bužírky…-prostě za den mělo být hotových 6 kusů,já měla furt tři,trafa se různě lišily a bylo toho moc…
    tak po měsíci a půl mě udělaly páááápá…+x dalším lidem teda
    no a když jsem dělala klávesnice k počítačům,nebo kábly ke kamionům-jak dělal i on,tak prostě 2-3 ůkony furt dokola na každé pozici+teda přesně a rychle
    u klávesnic nás stopovali-za jak dlouho má být složená třeba krabice na klávesnici…a další,u káblů,kde jsme dělaly spolu bylo asi 5-6 operací mimo kontrolu,a kždej tu svou dělal hodinu a půl a po hodině se všichni u stolu zvedli a o místo posunuli-a to bylo dobrý-že se za celý den vytřídalo 6 prací
    a něco bylo v sedě,něco ve stoje,něco víc na sílu…,no on tam dělal na kontrole
    a byl dost rychlej
    a to kde je ted tak je hodně složitý+to není jeden sterilizátor,ale je jich víc,tak říká,že když by šel pryč,tak někam,kde je to o rychlosti,v tom,že je dobrej,no ale jinak je spokojenej,snad se to naučí,jinak odcházet nechce,smlouvu má na rok,s tříměsíční zkušebkou,tak snad to půjde
    spíš je z toho takovej přejetej,že se ještě obas ptá co a jak,že je těch věcí na tom jednom sterilizátoru fakt dost-a klasika jak u nás a všude-tak už párkrát slyšel-dyt už sem ti to jednou říkal/ukazoval
    přitom já třeba si za poprvní,ani podruhý,ani potřetí nic nezapamatuju…
    ale jinak dobrý
    jeszdí do práce o půl paté,přijíždí za dest půl paté,někdy stihne trchu nakoupit,jinak nakupuju já,když mám odpo tak jde chvílu ze psama,když odpo nemám tak nic uvaří na 2-3 dny oběd-to se ted střídáme,někdy vaří on,někdy já,dřív vařil on furt,já akorát nevařím nic co trvá moře hodin a je moc složitý-v tom si libuje Martin,ale ho to vaření fakt baví-studije vždy nějaký recepty a tak-já vařím tak,at to mám rychle z krku
    no a spát chodí tak v 8 večer
    no a v pátek,v spbotu si pak sedne chvílu na tarasu,pak zas dojde a spí-tak se moc nevidíme…když mám na odpo,tak pro mě jezdí
    třeba dnes-vstal v půl osmé-to já byla ze psama chvílu,hodil mě do práce,pak nakoopil,šel chvílu ze psama,udělal polívku+omáčku z masem a s rýží
    dojel pro mě na 5,to šel chvilku ze psama,jak na mě čekal,pak šel zaplatit tv a internet,já mezitím čučet do těch výloh,dojeli jsme/došli dom
    a ted sedí na terase,hodinu a něco tam s ním byl Žeryk,ted tady po večeři fnáká,že hce za ním
    -jo pokladnička-dvě cikánky-jedna stará,+holka s mobilem u ucha,dala mi nějaký stovky a dvoustovky pak asi za 200 v drobných,ale fakt hodně 2-1kaček,a když sem tten mišmaš spořítala,s tím,že to nevychází,tk ještě vyhrabala drobný,zas nic,tak vedoucí došla,vystornovat džus a prášek na praní a já mohla hromadu počítat zas-holka neoddělala mobil od ucha,baba vedoucí nepodala džus,ani prášek,stála a nic…
    jako kdyby nechápala,že má málo peně,a že se musí dát něco pryč
    no frontě jsem se několikrát omluvila,vzteklá jsem byla jak čert
    a známá ve frontě mi říká-du z práce-a muž mě tahá do LIDLU a já,ne jdu sem,a tak dlouho čekám ve frontě!
    tak jsem jí řekla,že má poslouchat muže a měla jít do LIDLU,ale pochopiteně sem se jí taky několikrát omluvila,bylo to zbytečný zdržení
    jasně občas každýmu můžou chybět peníze-ale aspon říct promintě,omlouvám se a spolupracovat s náma-né že stojím,mobil u ucha a stojím a nic nevyndám zpět a zírám…

MirkaD

PetraK-užij si pohádečku maličkou,já si pustím koledy-a koleda,koleda štěpáne-co to vezeš ve džbáně?
    a nic nevezu nic nemám,nic nikomu už nedám-taková su já holka skrblická!
    jo kdysi jsem se bavila s jednou zákaznicí u knihy,když sem byla chvíli ze psama v Bučovicích-Martin nakupoval,a ona,že píše povídky,že by je chtěla vydat knižně,tak mi je poslala,jenže nešly přečíst,tak jsem jí to v týdnu říkala,ona si chudák myslela,že se mě nelíbily 😀
    no,tak je poslala zas-to už přečíst šlo-ftipný povídky z jejího života rodinnýho-úklid,malování a ak
    a at jí tykám…
    to je dobrý-a ty povídky jsou fakt ftipný

cernej caj

MirkaD
    tak to zni fajn ze ste meli dost lidi, a proc se to nedela castejc? jasne protoze by museli platit… chjo..

jo, sla sem pomuchlat elisku na chodbu, segra se zavrela s detma v kuchyni tak nenapadne aby me deti neslyseli ponuchnat ji rano 🙂

svicku sem nechala mamince v lese u takovyho krasnyho dvojstromu, na hrbitov krz lidi zbynek nechtel

Fifi
    jo vitr taky desnej ale hodne sem byla v udoli tak to slo… se vam nedivim, ze se nikomu nechtelo 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,801. až 1,820. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.