Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,781. až 1,800. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Denny

Maya tak zas nepřeháněj ano přesně o to šlo šířit paniku a za chvíli nás sežerou medvědi, rys a pumy…🤦🏻‍♀️

kachna

Dárek

Ach jo, Dárek byla Březen, že jo?

Gerda

Gerda
    Achjo… 🙁 🙁
    Opatrujte se, pani, a vyrid pozdrav Davidkovy, jo?

jasný, vyřídím, ta si zas na ledu pravděpodobně zlomila žebro.

Gerda

Dárek

Ach jo, Dárek byla Březen, že jo?

ano.

Fifi

Gerda
    ta si zas na ledu pravděpodobně zlomila žebro.
    Jesis, tak at srusta a tahne!
    Uz mi tu hori svicka za Brezen/Darek…

MirkaD

uf tak jsem dnes jedné staré paní řekla babo-ble,ted se fakt stydím:-((((((
    jenže,je to paní naproti nám,a svýho psa-fenu bílýho špice venčí tak,že otevře vrata a fena si běhá po náměstíčku,no
    a ted večer sem vylezla z vrat,že půjdu ze psy kousek ven
    a před vratama-metr od nich ta fena ne volno-ona se asi nerve,lépe řečeno,když nás bvidí tak k nám běží a vyštěkává-Martin na ni už párkrát volal at má fenu na vodítku,no nic
    a jak před těma vratama čučím na toho špice-kousek ode mě-paní taky před vratama na silnici,tak jsem zatáhla za vodítka,s Dafi jsem teda flákla nechtě o vrata,a se slovy babo!sem zajela fakt vztekle za vrata-neměla jsem sílu korigovat mí psi těsně před vratama,před fenou na volno na začátku venčení-to by Dafi asi vystartovala-no paní přes vrata jen,že ji taky může mít na vodítku-a já-no to bybylo fakt fajn….
    a zapadla jsem do tmy na zahradu na chvílu,výsledek je,že ted dumám,jestli se jí mám jít zítra omluvit,nebo co jako?
    na druhé straně,vylízat ven,s čoklama za adkem,ve vratech klíč,at můžu rychle zalézt,hlavně ráno/v noci,kdyby byl někde pes na volno,to je taky super…
    dnes jsem v práci skončila brzo o hodku,si ju teda musím maddělat,takže sem dojela dom,vzala psiska,šla s něma nakonec dědiny a zpět-s tím že naproti zastávce milerádě pouští fenu ovčáka z garáže a sami sou v otevřené garáži,takže to je taky fajn,jednou jsem kvůli ní obcházela půl dědiny…než sem se odvážila dom…
    no pak jsem využila toho,že doma není auto,tak jsem ve vjezdu psům zaházela činku,a dala obíhačky židle,a pak ještě k rybíčku,zaházet aport a dom…
    tak měli větší vycházku s cvičením ve vjezdu,když nás chytil rychlospršák
    a já pak odpadla
    PetraK-chandru nezávidím,já ji pravidelně přežírám sladkým
    -to co popisuješ-je normoš stravování většiny lidí+někdy i moje,bych si s tím hlavu nedělala
    užij si volno a bezlidnost
    Černejčaj-tak to vypadá,že jedna moje známá má alergii na lepek,tak zhubla 5kg,bolí ji břicho,a nervuje se,co bude jíst…si s ní užijem ještě-když má hlad,je protivná…
    at si nepřišiješ prstíky
    Denny-no tak fotka je boží-hipí pipí:D
    video jsem si nepouštěla a tak novináři jsou šikovní no-a lidi bohužel ještě víc….za chvílu s toho bude,že vlci rozervali psa a půl dědiny k tomu…
    co z toho udělají lidský řeči
    jo gratuju k testu negativnímu
    Fifi-at jsou studenti co nejdřív v pořádku!!!!

PetraK

Gerdo diky za zprávu, dozvěděla jsem se to od Brut, jen jsem nevěděla, jak. Je mi to moc líto Březen byla hodnej člověk , byla přece mladá tohle se nemá stávat!!!!!

Fifi máš pravdu, jdu taky zapálit svíčku, nechám ji venku, pod hvězdami. chtěla jsem Ti to dneska volat.

kruci sakra , tak ať ťě Dárků nic netíží.

Maya

Gerda
    Březen/Dárek jsem neznala, ale je mi to líto, každýho dobrýho člověka je škoda 🙁

Maya

kdybyste někdo chtěl takový jako zvláštní víno
    https://www.kouzelnevino.cz/

cernej caj

Pro neter

Attachments:
    Denny

Morgen
    V RÁDIOŽURNÁLE zrovna hlásali:…takové bude počasí v pátek pátého ledna 😀
    A já si říkám, tvl sice jsem v noci spala asik dvě hodiny, ale v čase jsem snad necestovala?!
    Tam chlastaj nebo co….
    Včera na kopci za bytovkou nádherné počásko, v NDR slunce a valící se mraky.
    Tak jsem tam stála a kochala se, než mi teda došlo, že by z těch blížících se mraků mohlo něco být a bylo…ještěže to máme domů kousek 🙂
    Budu muset jít asik dříf domů, jsem KO.

čajdo
    ta bude mít radost, je hezkej 🙂

Také jsem neznala, nicméně poslední dobou je toho smutku tolik…

PetraK

Raaammmmštáajn, již jsme na cestách takže brýtro vod Pražáka na dovče🙂 první zastávka nákup leží, v Autě dva kýble zrní pro ptíce na.chalupu a pak do cukrárny, teda k cukrarně páč dovnitř se.nesmí. Tu mrzne.

Dennyky možná jsi bezpriznaková?

Maya

Denny
    se nedivim, taky mam nekdy potize uvedomit si co je za den jak nikam nechodim, takze ze si nekdo splete mesice… 😀
    cernejcaj
    krasny, to se bude urcite libit, jednorozci jsou v kurzu
    PetraK
    mega zavidim, jeste si uzijete zimu v domecku, jde sem prej nejaka bestie z vychodu s mrazem a snehem 😀

PetraK

Jee Čajdo, to je krásný přání, šíííkovmá teta,seš

cernej caj

Diky za pochvaly

Mirkad
    Ja su taky hladova protivna. No dulezity je spis presedlat na prirozene bezlepkovou dietu s tim.nahrazovat pecibo/testoviny bezlwpkovyma variantama.

Prejit vic na ryzi bramnor nez testovony a chleba… na netu je toho hromada…

Jo ja taky byla hubena kdyz mi bylo furt blbe 😀 a bsechno slo ven…

Denny
    Mozna.ze.mysli.za rok v lednu:D

Fifi

Zdravicko vespolek.
    Dennyky
    Taky jsem moc nespala – asi od 3 do 5 rano tu v nedalekym autoservisu prubezne piskal alarm nakymu autu. Mechanik toho asi taky moc nenaspal, bo musel vylejzat a vypinat to, ja mela sto chuti pak uz vztekle na nej rvat. Toz se dneska dospi, devce. A doufam, ze F. je zase o hodne lip! 🙂

Cajdo
    Este jednou chvalim pranicko! Jo a jak jsme se bavily, tak olivy jsou ovoce, jak jsem si nasla. Blee, olivy. 🙂

cernej caj

Fifi
    bleee olivy 😀 😀 a ono je to ovoce. tak fakt exisutje ovoce co nemam rada 😀

s alarmem lity lity! doufam, ze se dospite vsichni! 🙂

ja uz vysedavam cely dny s polstarem od mudry, tak jako jo, je to prijemny, aj v noci sem skoro i spala 🙂

kachna

doplňovačka:
    Ve vedlejš_(í/ý) s_(í/ý)n_(i/y), po_(t/d)kal jsem sv_(i/y)n_(i/y). _(Z/S)koušela mě _(s/z) f_(y/i)z_(i/y)k_(i/y), te_(ď/ť) ukl_(í/ý)z_(í/ý)m chodn_(í/ý)k_(i/y).
    Oprava:
    “Lucie, fyzyka??? To snad nemyslíš vážně?”
    “Hmm, tak mám blbě nadepsanej sešit z fyziky.”

cernej caj

kachna
    😀 😀

kamoska kdyz nastoupila po zakladce na obchodku na aranzerku tak mela na sesitu boží znalství a se ptám co to je? a ona ze asi nejaky nabozenstvi 😀 pak se ukazalo, ze je to uplne jinej předmet, zboží znalství “D

kachna

boží znalství

😀
    My zas často vzpomínáme na Lucčinu vílu Análku, až bude velká a bude nás fakt štvát, nasdílíme jí to na fb

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,781. až 1,800. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.