Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,761. až 1,780. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
    vy mate to auto zacarovany 😀
    co mate za naramek? na ty notifikace hovoru a sms se v nekterych telefonech musi povolit oznameni z ty konkretni apky
    u toho myho naramku je super, ze hovor vibruje par vterin predtim nez zacne zvonit telefon, takze stihnu v poho i vytahnout telefon z tasky nez zacne zvonit
    PetraK
    o co jednodussi to mame my co nemame o lidech zadny iluze 😀

cernej caj

Maya
    Denyky mi dala naramek fitboy a prave mame nastaveny povoleni z appky, i ta appka na to sama.navede ale stejne to hlasi nejakou chybu. Sms funguji dobre.

No mi povidej, vw bude snad zitra s tim urvanym kolem… siljice u kruhace je dost spatna takze si muz mysli ze to urval tam:( takova kokotska.dira co neni videt

cernej caj

Jinak to ted bylo 5 let… utika to…

Denny

Tak jsem negativní a taky nasraná,
    bo jsem dostala do emila video, jak dva vlci likvidují na zahradě psa NO.
    Možná už se to k vám taky dostalo, s kecama, že za chvíli budou útočit na naše děti.
    Jasně, nejdřív na Karkulku.
    Pes na řetězu, vše na kameře. Nevím, teda jestli doma nikdo nebyl,
    že by nic neslyšel, páč to bylo natočeno 19.12.2020 a už byl lockdown.
    Dál No Comment.

Hm čajdo tak to už nevím, je mi jasný, že ty jako e.t. to máš nastavené správně.
    A ať ti ho navalí je tvůj!!!

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    Maya

Denny
    tak spousta lidi ma na baraku kameru, takze nemusel bejt nikdo doma
    a osobne myslim vlk kterej vleze az k baraku na zahradu je fakt nebezpecnej a mel by se zlikvidovat stejne jaio se to v takovem pripade dela s medvedama
    jako proste myslim, ze divoky zvire se v normalnim pripade drzi od lidi dal
    no a otazka co by bylo kdyby na ty zahrade bylo dite, by me napadla jako prvni

Denny

Já tenhle názor prostě nezastávám,
    nikdo z nás neví, jestli je ta oblast obydlená nebo je tam jen jedna perníková
    chaloupka a já prostě nevěřím, že by vlk zaútočil není znám už přes 100 let útok na člověka dokonce ani tam, kde vlci žijí xx let v souladu s člověkem.
    Takže nejsem doma a nechám psa na řetězu u boudy, aby se třeba uškrtil? no tak to je ještě lepší

cernej caj

Denny
    Ma ho na testovani aby si to vyzkousel a brzo navali, neboj:D

PetraK

JÁÁÁÁÁ PŮŮŮŮJDU ZA CHVÍLI DOMŮŮŮŮŮ A PAK TRADADÁÁÁ UTÍKNU DO PRYČ. Kašlu na to a fakt zmizím. Hodiny mám, tak co.

Maya
    tak já nemám o lidech iluze, ale teď je to tak koncentrovaný, a to bohužel v době, kdy nejde o nějaký blbiny, nebo hmotný věci, jako že někdo někoho vokouří a tak, ale jde o zdraví a život. A ani tohle, ani tohle, prostě ty lidi nepřiměje k tomu, aby se chovali jako lidi a ne jako zhůvěřilý hovada.

DENNYKY A OSTATNÍ

bo jsem dostala do emila video, jak dva vlci likvidují na zahradě psa NO.

TOHLE JE HOAX! JE TO Z RUSKA A JE TO POUŽITÝ K TOMU, ABY SE ZVEDLA NENÁVIST LIDÍ K VLKŮM. PSALA TO PANÍ TANJA SOKOLOVI, KTERÝ TO NEDALO A POSLALA JÍ TO S DOTAZEM. PROSÍM JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEŠÍŘIT, NEŠÍŘIT, BA NAOPAK NAPSAT ODESÍLATELI AŤ ZPĚTNĚ INFORMUJE TY, KTERÝ MU TO POSLALI.

Takže nejsem doma a nechám psa na řetězu u boudy, aby se třeba uškrtil? no tak to je ještě lepší
    ANO BYLO TO HOVADSKÝ HOVADO, TEN PES NEMĚL SEBEMENŠÍ ŠANCI , JÁ TO NEVIDĚLA CELÝ, ZATLA JSEM TO

Denny

Há díky PetraK!

PetraK

Maya
    v rozlehlých ruských prostorech bys musela vybít 100 % vlků, protože tam to není barák na baráku a civilizace. Ta zvířata tu žila po staletí, lidi s nima uměli žít. Přišli tam v noci, ne přes den, kdy tam bude na dvorku batole.
    Pes je jejich nepřítel, vlk není idiot, umí si vypozorovat, a moc dobře pozná, že nemá šanci.

PetraK

Jo a Dennyky – gratulace k testu. jsem to v tom vlčím vzedmutí zapomněla, stejně jako politovat čajdu, že maj zase autoúraz.

čajdo
    Jinak to ted bylo 5 let… utika to…

co bylo pět let?

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    Denny
    PetraK

Pápááá,láláá já du domů!

Krásnej víkend fšem

PetraK

Idiotskej blesko titulek. co je platný, že to pak popisujou, jak to je. Dementním lidem zůstane v paměti přesně to, co tam uvedli. DEBILNÍ NOVINÁÁÁÁÁŘ V DEBILNÍCH NOVINÁCH, takhle jedině se to dá komentovat.

a jdu

Maya

tak lidi si reknou, stalo se to v Rusku, muze se to stat u nas taky a svym zpusobem maj pravdu, ja je zas tak neodsuzuju
    vlci mi jsou ukradeny, ale asi jen proto, ze se uz nedoziju toho, abych je potkala u nas v lese 😀 bobri mi uplne stacej, letos nebylo moc okousanejch stromu, prej je snad nekdo vybil, doufam ze je to pravda a ta hraz ze se brzo rozpadne

Gerda

Nazdar dámy, nevím, jestli už to víte, ale jdu vám oznámit, pro případ, že to nevíte, že umřela Dárek, Petra Kopecká.

Fifi

Gerdo
    Achjo, vzdyt to byla mlada holka. 🙁 Co se stalo? 🙁

Dva my students maji kurvaka, snad budou mit lehkej prubeh. 🙁 Cimz gratuluju Dennyky k negativite.

Esusko
    Uzij si bezlidnaty volno a nestrhnete se.

Cajdo
    Aspon, ze budete mit jedno auto vopraveny.

cernej caj

Gerda
    ja ji teda spis neznala:( ale teda achjo 🙁

fifi
    no ja doufam… pac dodavka dost zere a blbe se s ni parkuje a jak mam ty bolavy zada tak se mi do ni i blbe nastupuje 😀 😀

tak sem udelala neteri prani podle netu, zitra vam ho v praci vyfotim, doma mam naprd svetlo.

u nas uz se stahuje smycka, vic a vic kolegu bylo doma…

denny
    jo a to je fakt ze gratuliere!

Gerda

zemřela na rakovinu vaječníků, hypertenze a britská mutace to zcela pravděpodobně urychlily…

Fifi

Gerda
    Achjo… 🙁 🙁
    Opatrujte se, pani, a vyrid pozdrav Davidkovy, jo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,761. až 1,780. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.