Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,721. až 1,740. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Petrs01

maj povinnou praci z domova

No ale to my máme taky. Jenže když zaměstnavatel prohlásí, že to nejde, tak to nejde, i když by to šlo.

Denny

Maya
    na Slovensku
    jo tam je chaos jako u nás a pak mi kámoška pošle jejich skupinu otužilců, kde je asi 10 lidí pohromadě… 🙁

Maya

Petrs01
    ja myslim, ze u nas je jen doporucena ne?
    Denny
    jsou to nasi bratia v chaosu 😀

Denny

PetraK
    založ si nové téma dostupné od 22ti hodin :-DDD

a KDO JDE ZA 10MIN DOMŮŮŮ? Juch

Maya

Petrs01
    aha, uz to ctu, povinna, ale nevymahatelna 😀
    https://www.e15.cz/magazin/povinny-home-office-co-obnasi-prace-z-domova-1376063

Maya
    Maya

Denny
    se mas, ja mam za chvili test z angliny
    ale venku stejne leje

PetraK

ano, prostě…. vižla 😀 😀 😀

PetraK

aaa přesně pro tohle miluju vižlíky

PetraK

helejte a todle je taky zvláštní

i to že vlastně ta liška komunikuje po psím – uklidňuje zíváním, začne žrát tu trávu, lehne si…….. hm.

Maya

no ze si srnka splete vizlu se srnkou a liska si chce hrat se psem, to bych jeste pochopila, ale ze neutecou, kdyz kousek vedle jsou lidi co to filmujou, je mi fakt divny, asi maj v cizine nejakou divnou divou zver

Denny

Dii pii news

Attachments:
    MirkaD

Černejčaj-tak nechat je v síni je blbost-tam je málo místa,no to nejde púrostě
    jako mě ten borčus nevadil-jsem si to pak zamatla/vytřela,ale včera to byly hromady-no a sešlo se to,že jsem to nestihla uklidit,než došel Martin-on blbou náladu,protože vvždycky než se nají tak je protivnej-jako hodně
    jáí blbá nálada,že ty záda-dop toho to jeho-at se do toho nepletu,ukážu máti to sušení noh…no veselý to bylo
    on,když se jedná o barák,zařízení-tak to najednou není naše,ale jeho-já jsem koupil,zařídil,tobě je to jedno,tebe nic nezajímá
    já to mám tak,že no bože tak se to umyje,vyčistí,trojčí jak kdyby jsme vyhořeli
    já to mám toiž vůbec s těma věcma tak,že jsou to věci,i oblečení tak
    mě chybí nějakej důležitej ženskej gen-zato Martinovi přebejvá i za mě:d
    nakupovací gen-jako už sem psala,že nakupování mě neba-to fakt jednou za čass
    no a radost mě nedělá-to už musíé být boty v akci ve velké slevě třeba-jak mám ty fest zimní,nebo něco -pěkný,levný,praktiocký,kvalitní-*což se většinou vylučuje:D
    no,a máti sem včera ze srandy uikazovala jak žehlím-hodně věcí jsem nežehlila už před měsícem,ale třeba PENNY trička smají mačkací límeček,celý se hetzky složí a límeček jinej matroš…+ručníky,kalhotky,kapesníky,utěrky+košile,no jinak jsem hodně skládala už dřív a ted přes měsíc slkádám důlkadněj-a na ručníky si chvíli ssednu-aby se spleskly,kapesníky mezi knížky…a tak,a máti dnes at sjedu s otcem do elektry,že si koupí, tu žehličku-vypadala,že tam jinak dojde pro ni sama a pěšky:-(),tak jsem tam s otcem sjela-byla sem tam sama-takže prosím nejlevnější žehličku-za minutu sem byla venku
    a tatka spokojeně-tak seš spokojená?jak sis vybrala?
    a já-no vybrala-sem vzala žehličku a šla,tak snad bude žehlit,záruka na ni je
    nno prostě žehlička je to no…
    pak mu říkám,že to mám hozený jinak,než většina lidí,že mě u nakupování fakt udělá radost jen věc co není důležitá-takže něco pro radost co nemusí mermomocí být,ale oblečení,jídlo i nábytek a elektronika mě prostě nebere-jednak o nábytku a věcí do domu nemůžu stejně rozhodovat,jednak,to by se stejně muselo pořídit
    no a oblečení +boty-tak bez těch to nejde-tak tam mi udělá radost jen akce-rychle vybraný a levně a jídlo je fakt nutnost
    co by mě udělalo radost,jesušička,protože přes zimu furt sušák+přenášení věcí k topení a na šnůry do koupelky je děs
    ale jinak teda -su hrozná jako ženská
    Martin vždycky říká-co ty seš za ženskou?vařit tě nebaví,nakupovat tě nebaví…
    nevím no
    před otcem sem nenápadně řekla,že dnes vařím já a došla máti,že se jde podívat na žehličku
    -máti-jjé hezká-červená-já no byla jediná
    ona hm-cena dobrá-já byla nejlevnější
    ona-jé dobrá značka
    já-byla njlevnější-bože Martin mě zabije!!!ale žehlím já ne on…
    pak se mě máti nenáadně snažila dát oběd,jako jestli něco mám a tak…
    Maya-potah se mě líbí moc,ted co Martin že…
    Denny-seš krásná,šikovná,pravdomluvná a vtipná!tak to taky každej není
    a upřímná:D

cernej caj

Denny
    jj, funguje, proc by nemelo?

tak su chudsi o 2200 pomoooc ale mam jeste valec na zada a mam s nim sedet:D zakaz cviceni (a to sem necvicila vubec cviky co i jen naznakem by bolely) 😀

tak snad se to zlepsi, rikala ze to cviceni na bolavy zada je dulezity odlisit kde boli a lepsi cvicit kdyz to neboli 😀 no takze mam vydelano z tydle vyplaty:D ale su rada, ne ze ne.

MirkaD
    super, ze mas zehlicku no me by taky asi stacila uplne nejaka nejvic levna a obyc…

cernej caj

PetraK
    vizlicky sou super 😀

kachna

Holky, prosím Vás, Michal mění práci, potřebuje od starého zaměstnavatele něco jiného k daním, než potvrzení o příjmech ze závislé činnosti? Děti máme tři a uplatňuje je Michal.
    My si totiž daně děláme sami a každý rok nás ty milé zlaté duše z Mělnického FÚ (to není ironie) donavigují, co ještě máme doložit, ale nerada bych, aby musel do staré firmy kvůli nějakému jednomu papíru.

Fifi

Nazdaar kopretinky! 😀
    Zacalo tu chcat a chcat, bye bye snehu. 🙁 Welcome mlho.

Kachno
    S tim neporadim, sama naopak potrebuju radu – chci koupit coklum spolu s kamoskou naky pamlsky. Dingace, Carnilove pamlsky, plice suseny a tak – mate nakej ozkousenej e shop? Kde se da platit na dobirku a jsou spolehlivy… Dikec. 🙂

Cajdo
    To je palka teda, ale zase jestli mas i nakej vyrovnavac zad, to se vyplati, Bobe. 🙂

Mirko
    Ta latka od May je perfektni!!! Se M. neptej a porid to, bude vyreseno.

kachna

mate nakej ozkousenej e shop?

ne, ale mamča myslím brala od spokojenypes.cz Ale nevím, jak to má s platbou kartou.

cernej caj

Fifi
    jo des no a zakaz cviceni za ty prachy sem snad ani nechtela 😀

jak pise kachna, spokojeny pes je v pohode. ale dingouse ne vsude maji…

ja beru posledni dobou z vaschovatel.cz v pohode je i dobirka (kartou predem neplatim nikdy) a maji tam ty dingouse (sakra, sem je nevzala s granulema)

Fifi

Dik obema, omrknu to vecir. 🙂
    Cajdo
    Ja pres zadobol necvicim nikdy, to mi kladl na srdce ortoped i maserka uz davno. Pres bolest nejit, zasada c. 1. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,721. až 1,740. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.