Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,701. až 1,720. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

To je konik s rumikem? To je super fotka:)

Denny

čajdo jo to je dvouhlavá saň maďarská :-DDD

MirkaD

tak včerejšek ranní-pečení+házení pečiva,pak kasa-od pondělního vybalování mám skříplej hrudník-zezadu i zepředu-cpala jsem plato plechovkových piv nahoru na regál+další těžký věci v pondělí,tak jsem včera přemýšlela,jestli nemám zápal plic,jak mě tam bolelo-ony ty propocený věci taky nic moc
    no a dnes mě bolí takt ty svaly a jako skříplý,ble-dejchá se mi blbě
    a to jsem odpo dojela dom,a jak máti Žerykovi neutírá ty nohy tak všude ultra bláto-mega kusy-na křesle,sedačce,pelechy,no já to tam nechala,šla si na 20minut zdřímnout,pak ze psama po dědině-k rybníčku a kus pak ještě směrem z dědiny,psi skoro furt na vodítku,já ry chlým tuhým krokem jak kachna-kolíbavě,
    v práce jsem za sebou táhla jednu nohu…
    dojdu dom,Martin hysterák,shádali jsme se jak koně,on dotáhl máti,at se na ten bordel podívá,at Žerykovi utřu nohy,at vidí,že vrčí normálně,že nám psi zničí nábytek,a mě je všecko, jedno,protože já sem to nekupovala,mě na tom nezáleží…no děs-vůbec se s ním nadalo mluvit
    se mnou pak taky ne
    přitom než přijel,tak jsem si říkala-špica,toto je fakt moc,ale budme rádi,že nám máti pouští psi čůrat,takže,nechci po ní aby Žeryka utírala-to sem jí i řekla,mezi 4 očima,měla jsem vymyšlený,že koupím ten tlustší ubrus igelitový,dá m ho na sedačkui+křesla,-tak jak mají u doktora ten tuhej igelit na lehátku,dám to tou hrubou stranou navrch,at jim to neklouže,jak přijdem dom sundám,ušetřím pračku-potahy na křesla sedačku mám ty flísový deky za 50 kaček-tenký,aby rychle schnuly a nezabraly tolik místa jak velká těžká deka-protože i tak dost peru-věci z práce sobě +Martinovi prracovní,+věci na doma,věci na ven,a ještě do práce,přitom jen moje věci v práci zaberou jednu pračku-triko s dlouhým,elastáky,firemní triko,mikina,oteplovačky,vesta,no a k tomu občas deky na zakrývání,+potahy+povlečení…bez sušičky zážitek
    tak nám máti dotáhla obr tlustou deku a katalogy na přehozy-za několik tisíc-oni mají jeden na sedačce-za 3000 a přes sedačku stejně starou deku…
    no já šla spát,pak mě Marti zbudil,at nakrmím psy-a šel spát on,a já vedle-to byl zase jednou hezkej večer po dlouhý době….
    no a dnes volno-takže záda mě upadnou,paru,všude mega bláto,tak jsem to vzala dědinou k rybníčku,kus od něj podél výběhů a zpět,u rybníčku jsem dala nějaký přivolávačky+odležení ve stoje,chůzi u nohy a kolem rybníčku házení/hledání hračky-házení-to se mi hračka zastavila milimetr od hladiny-fuj-v dost blbým místě,málem tam Žeryk spadl za ní…to by byla prča….
    no a ted jen vysát-ty pelechy a křesla,pověsit prádlo,uvařit a pak…pak si koupím nový záda někde….
    PetraK-film v síti bych nedala,nesnáším filmy z koncentráků,týrání lidí,zvířat,znásilnění+ponižování lidí-u tatky v BK je to psycho-tam můžu tak akorát na chodbu a do výtahu-on se v tomto vyžívá,minule o těch otrocích-taky prima
    v tomhle musí být super ten film o nabarveným ptáčeti
    lidi děs-včera v práci chlap s ženskou-starší pár-baba roušku,chlap čelenku na puse-pod pusou-říkám mu,at si zakryje ústa-a on-hahahaha-já su daleko-stál u pásu !!!!říkám,že to myslím vážnně!!!!hlasem asi stejným jak když říkám psům-chceš pár facek?
    to už bylo vidět,že zuřím a chlap-už taky vzteklej-že teda může odejít!
    a já-no to bude vůbec nejlepší!!!!!
    tak šel…
    Černejčaj-rehabku závidím,závidím,velmi závidím,já musím dnes trochu cvičit…
    -bože ppotřebuju hospodyni+kuchařku-značka-su zdechlá jak veš-tak na furt…
    Ferinka je furt velekočka
    Maya-bože v té ZOO-chudáci majitelé+chudáci zvířata a a neudělá s tím nikdo nic!!!
    Denyky-tak hurá,hurá,3krát hurá!!!!!!
    huž sem se chtěla za Františka pomodlit,ale vidím,že to zabralo i bez toho:D
    jinak se modlím za všecky pravidelně a vždycky říkám,že jo i za všecky dobrý lidi-tak v tom byl taky zahrnutej:-)

PetraK

Mirka D.
    a já-no to bude vůbec nejlepší!!!!!
    tak šel…

výýborně jsi to uďála!!
    Já tady kolegy poprosila, ešivá by jako nemohli ten hadr na chodbě, vkuchyňce,umyvárce a na hajzlu mít. Voni žejo, jasný. a co? No… včera kolega říkal, že si povídali vo tom, že bych mohla nosit rolničku, aby vždycky věděli , kde jsem a na tu hubu si to nandali. Neříkal to ve špatným , myslel to jako srandu, ale jaksi nepochopí, že to je o tom, to mít ne, když viděj mě 😀 , ale vždycky když tam jsou, páč když tam pak jde kdokoliv po nich, tak to tam logicky je, když to na tý hubě neměli. Ale bohužel – komu není shůry dáno, ten už to nedokoupí. Jen to pak odnese někdo další. I proto to na mě včera padlo, v součtu s ostatním, že prostě pak na bezohlednost, nebo na to, že to tomu dotyčnýmu zrovna nedochází, doplatí člověk sám. Jsem z toho volaaká unavená, pod náma furt jezděj sanitky, paradoxně mnohem víc, než když to bylo nejhorší

Dennyky

tooo je kráása, na to se dobře vzpomíná

PetraK

Mirka D.
    vždycky říkám,že jo i za všecky dobrý lidi-tak v tom byl taky zahrnutej:-)

ajasně, páč von je sice Francézko tak trochu Željko, ale jinak dobrýý muž 😀 , vono taky…….kdo jinej by mohnul s Dennyky vydržet, že jo, dyk vona je blásen 😀

PetraK

vižla fakt prostě není úplně pes 😀 😀

PetraK

minimálně ne úplně normální pes 😀

MirkaD

PetraK-jo,jenže ty s tím prudíš v práci-prudíš není psáno ve zlým§
    je mi tak blbě,že sem si nemohla vzpommenout na synonymu
    jo trváš-to je slušně-promin!!!
    ty na tom trváš v práci-i kolegů-já v prácu u zákazníků-a to neřeším respirátory pod nosem,roušky pod nosem,to říkám,když fakt vidím pusu,když už je to nad nradou,pod bradou,nebo vůbec
    ale já su jediná z kolegů,co to v práci vyžaduje-ostatním je to fuk-co by si dělali uzle,ty si v práci chod s rolničkou-hahahaha
    fákt ftipný
    jo,jo,já se toho fakt bojím…
    no-jinak ftipný kolegové sou taky fajn…
    se mi stalo v pondělí-du z práce-nakupuju,za kasou kolega říká před druhou,ale tak,že to slyšeli i zákazníci-hele jak ta Mirka mlsá,ona mlsá,její chlastá-hahaha-no udělala jsem z toho srandu-ALE NEBYl
    O MI TO PŘÍJEMNÝ,VŮBEC TEDA:-(
    a to mám srandu ráda,ale vocad pocad

MirkaD

hele u Denyky to beru tak-že já se kamarádím s fajn lidma,a ty fajn lidi mají fajn protějšky:D

PetraK

Mirka D.
    áci-prudíš není psáno ve zlým§
    v poho Mirko, já vím, jak to myslíš. A taky jsem si vědoma toho, že to máš xxxxxxkrát horší než já. Jen to prostě člověka někdy utluče a te´d to tak bohužel mám. I v souvislosti s dalšíma jinejma pracovníma věcma a věcma co vidí člověk okolo, že jsme z poměrně velký části národ hovadskejch bezohlednejch sobců, kdy ten slušnej na to vždycky doplatí, teď bohužel i tím zdravím a když máš smůlu tak i životem. POvětšinou se dokážu nakopnout, ale te´d mi to bohužel nějak nejde a tak si mě to mele. Bojuju, ale teda drhne to, drhne.

Denny

To jsou dementi zrzavý, takže jako von fstane, zavyje si a spí zase?
    Já sice nemám videjo, ale takhle nějak to vypadá u nás 🙂

1,3,4 p ránu :-DDD

PetraK
    vidíš šneka?

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem Denny.
    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    Denny

vono taky…….kdo jinej by mohnul s Dennyky vydržet, že jo, dyk vona je blásen

čo to tu táraš za tototiny ! 😀
    Se mnou by právě vydržel kdokolif páč já jsem hodná!

MirkaD
    nezávidím ti to, já bych byla hodně hnusná ve tvé situaci.
    Mně prudí jen ty lidi v tom obchodě vidím jak mají roušky pod rypákem a dala bych jim tečku.

cernej caj

MirkaD
    tak Martin to koukam uz dodelal… no a co reseni starej koberec do predsine, kterej by se jen vysaval a mati by je proste nechala v predsini na koberci, ono to z nich mezitim opada a dal by pak sli uz jen se zbytkama a hlavne zaschlyma?

jo, rehabka tesim se, zada me bolej silene, nemuzu se ani ohnout a oblict, no ale taky 1200 no 😀 tak su zvedava, jestli me srovna.

u nas v praci to taky nikdo nenosi… jeste sme tam asi 3 posledni, zbytek na to zvysoka, ze uz je to taky prudi a nebavi je to…

tak aspon vetrame, no…

Denny
    navic dennyky vari tak dobre ze by kazdej chtel chodit s dennyky 😀

Denny

čajdo
    1200 tvl to je docela pálka a vono to fungá i teď?

navic dennyky vari tak dobre ze by kazdej chtel chodit s dennyky
    krásná, hodná, milá, ynteligentní a ještě čikovná jjojo :-DDDD

PetraK

Dennyky
    krásná, hodná, milá, ynteligentní a ještě čikovná

a hlavně pravdomluvná!!! 😀

čo to tu táraš za tototiny
    chceš tvrdit, že blásen nejsi? proto nosíš každou botu jinou a myslíš si, že když si někdo rozbalí a sní čokoládu, co mu dají ke kafi, že si sype curk do huby místo do kafe? 😀 jo? To mi fakt chceš tvrdit, že je normální? 😀 😀 😀 Ne, nenenenene, todle neprojde 😛

šneka vidim!! a taky fenu, co má místo frndy kopretinu

černej čaj
    este sme tam asi 3 posledni, zbytek na to zvysoka,

mě tohle tak ssssssssssssssssss…e, ale jako fakt že jo. jasně MĚ to prudí, mě! Mě hlavně, a ohled na ostatní? co to je? Tohle mě na tom štve nejvíc. U nás v baráku je těm hovadům jedno, že tam bydlej dvě stařičký paní. Ta jedna fakt jako už úplně moc. Taky moc nevychází, ale když musí k doktorovi, že jo… tak tím vejtahem jet musí, těžko sjede dolů po hromosvodu kvůli hovadům debilním.

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

PetraK
    ty by ses mela nekdy projet vlakem, by te kleplo 😀
    MirkaD
    hele kup si voduodpuzujici latku a nech si z toho usit prehoz, staci to pak otrit vodou, mama ma z toho gauc a hadrem s vodou z toho dostanes vsechno, nemusis prat a mas to cisty a klid
    a maj pekny, treba https://teker.cz/oxford-mat-s-motivem/364054-latka-oxford-psi-hneda.html

Denny

PetraK
    a hlavně pravdomluvná!!!
    totototo jsem zapomněla, děkuji za připomenutí, myslím, že jsem si to mohla nechat napsat i na vizitky, ne? :-DDD BYLY BY ORIGINÁLNÍ!

šneka vidim!! a taky fenu, co má místo frndy kopretinu
    tak abych nepohoršovala ve spolek, že ikdyž blána se tu řeší už pár dní
    (ještěže nehárá, páč ehm to bych jí tam mosela dát slunečnici :-D)

e si sype curk do huby místo do kafe? 😀 jo? To mi fakt chceš tvrdit, že je normální?
    tohle si ale dělala ty ne já!
    Takže kdo je tu diunej?

PetraK

Maya

hele mě stačí to co vidím každodenně na ulici, v práci, před krámem a v domě.
    Teď posledních pár dní to fakt prostě nedávám, potřebovala bych vypadnout, jenže ne, patřím mezi blbce, co musej do práce pořád.

žiš to je vobornej potah tohleto! Vokamžitě to hodim do odkazů, abychom to neztratily /i už nikdá v životě!!

PetraK

Dennyky
    Takže kdo je tu diunej?

TY
    neměla ses ptát.

slunečnici
    já v případě Taliprda leda slunečník, ten největší 😀

že ikdyž blána se tu řeší už pár dní
    No a? když mi tudle černej čajda mohla gratulovat k dírce? 😮 😀
    nemůžu za to, že jsem si ji propíchla

Maya

cernejcaj
    tohle muze bejt pekny
    https://www.ctidoma.cz/kultura/hrdinka-ci-nezodpovedny-sobec-dokument-k2-vlastni-cestou-otevira-tezke-moralni-dilema-64016?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=ZwwmbRTTigC-202102031250

PetraK
    no hele buhvi co bude, pred dvema dnema psali jak na Slovensku budou vychazet jen s povolenim a dneska pisou ze pristi tyden budou rozvolnovat a castecne otviraj skoly
    no ale co pisou maj povinnou praci z domova, treba se u nas inspirujou a budes moct taky
    i kdyz kdyz to nemas do prace daleko, tak je to fuk jestli sedis zavrena v kanclu nebo doma jedine ze doma na tebe nikdo neprska viry

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,701. až 1,720. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.