Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

se nudim, tak par foru, to nikdy neuskodi

Pár v nákupním centru:
      Ona: -“Tyhle boty bych si moc přála, miláčku, ale zapomněla jsem si doma peněženku …”
      On:- “A kolik stojí?”
      Ona: – “Tři a půl tisíce…”
      On vytahuje šrajtofli – Ona začíná dychtit …
      On: “Tady máš pade na bus a zajeď si domů pro peněženku. Já počkám dole v hospodě!”

Zase dřevěná kulička.
      Zabilo by výrobce avokáda dát dovnitř občas jinou hračku?!

Občas se koukám na lidi a říkám si…to jako fakt? Tohle je ta jediná spermie z milionů, která vyhrála?

Maya

PetraK
        ale tak ty to mas do kanclu kousek, to je jak kdybys byla doma

Maya

i kdyz chapu, ze pro nekoho je i vzdalenej kancl lepsi
          null

PetraK

Maya
            Zabilo by výrobce avokáda dát dovnitř občas jinou hračku?!

😀 😀 výýborný, todle si musím vzpomenout, až si avokádo koupíme! 😀 😀

ten spratek přišpendlejen na zemi 😀 😀

mno, rozhodně to u mě v kanclu nevypadá skoro jako doma. Nemám tu čokle třeba.

Maya

a tak jasne je to doma lepsi, ale ten usporenej cas navic to jeste vylepsuje

Maya

cokle mam stejne prevazne venku, to na jare se dalo alsepon vylejzt v poledne na kafe ven, ted to ani nema cenu

Maya

ooo krasny botky a ve sleve, akorat blby pak shanet k tomu vhodnou bundu
                  null

Fifi

Zdravicko vespolek. Zi zi ziii sneziiii! 🙂 Byla jsem hrabat a oklepavat tuje od snehu, aby se nerozlamaly. Merej kolem dvou metru a jsou nejkulinkatoulinkovatejsi na sirym svete, obryne Stani. 😀 Dobra posilovna. Psiska asistovali, blbouni, jak maly stenata ve snehu radili. 🙂

Maya
                    akorat blby pak shanet k tomu vhodnou bundu
                    Nebo kabelcicku. 🙂

Esusova
                    šikovnej tvaroh! a vysoce funkční teda
                    To teda. Ostatne ta rada kojicim zenam lze prevest na feny. 🙂 Pri faleskach nebo kdyz mela Ag pri kojeni zanet v jednom cecku, se tvarohovej zabal vysoce osvedcil.

Petrs01

kabelcicku

kabelčička

Petrs01

uáá, koukám že už si fakt dělají srandu všichni 😀

Twitter Národního muzea:
                        Tři centimetry sněhu a u Národního muzea čtyři. A jestli to takhle půjde dál, tak do odpoledne očekáváme nájezdy sáňkařů. Všechny prosíme, aby si ten Václavák vyšlápli pěkně po svých, nikdo přeci nechce, aby nám zavřeli i metro potom, co by bylo klasifikováno jako vlek.

Komentář PID:
                        „My jen dodáme, že lyže je možné přepravovat v MHD zdarma, ale musí být v obalu!“

Fifi

Troldu by meli zamestnat ve windy com nebo u rosnickaru. Hledel svym “strycek Fido” pohledem v dal, vetril, tlapky na spickach. “Bude ficet, Pipinko?” Se na me podival stylem – ty to snad necejtis, nevidis, netusis? A taky ze jo, uz tu krasne fouka, zejtra bude hur. On ma na vitr fakt cuchometr skvelej.

Maya

Petrs01
                            to je strašná kabelčička 😀
                            no jo, vono co zbejvá než sranda 😀
                            Fifi
                            to máš dobrý, ani nemusíš koukat na předpověď, stačí na Troldu 😀

MirkaD

Fifi-krásný věk-babičky
                              tu je taky sníh-ted v noci
                              PetraK-děkuji za meil,mrknu se na to
                              Maya-dobrý vtipy,diář se mi líbí-nevím,jestli za něj chci dávat ty prachy,ale jako je vtipnej zas-to jo
                              a jako,stejjně jsem doma ztratila diář,co jsem si koupila
                              dnes ráno tu větší zima,omrzlý větve nikdy,slunko nikde-protože sem měla foták…
                              vzala jsem to ke křížku a zpět+obíhačky stromů,sloupů
                              zítra bude s Dafi obalená sněhová koule…to toho moc neujde..
                              Černejčaj-já su ze zkráceným úvazkem spokojená…tak ty snad budeš taky
                              jak chceš trávit měsíc volna?
                              provýletovat?

Fifi

Mirko
                                Nezapomen Dafcu maznout nejakym tim olejem nozky a bricho nez vyrazite, kdyz ji neobliknes. Myslim, ze loni ci kdy ti olejova rada pomohla, teda Dafce. 🙂
                                My se jdeme projit este jednou ted, tentokrat jen na 500 povolenych metru, to se neda jinak, kdyz je snih a telatka se radujou. 😀

Maya

tak mlsouni haffit nežerou, Dorinek teda namočený jakžtakž, Loki se tvářil, že ho chci otrávit, on prostě nic co nezná nežere, peklo je to 😀

Denny

Morgen středeční,
                                    máme krásně naježeno, nicméně večer se oteplilo, bylo to mokrý, ale do rána připadlo ještě cca 5cm tak jsem zvědaf, jak to bude pokračovat.
                                    Mohlo by to tedyk vydržet trochen déle.
                                    Včera se děcka vydováděla na sněhu, chvílema jim dost hrabalo a honili se navzájem. Koněf i pod sněhem najde šišky, možná by byla dobrá hledačka min místo krysáků 😀
                                    Než se úplně setmělo, fotila jsem z vokna, nádhera to byla…
                                    A teď padají vločky jako kjáva

Attachments:
                                    Denny

Jedny zlaté lístečky a asik tolik bylo včera sněhu…
                                      Já vím, no že vám tadyk toho moc nenapíšu a cpu sem furt ty fotky, že
                                      no asi je to způsob mého vyjádření se 😀

Attachments:
                                      Denny

Trochen jsem početla zpětně, čajdo moc ti přeju, měsíc “volna”
                                        nicméně já bych mlěa strach, abych se měla “kam” vrátit, aby třeba za tu dobu nepřišli v práci na to, že se tam vlastě vez tebe obejdou a můžou tě někým nahradit…

Maya Lokínek zasněženej je úžasnej 😀

cernej caj

Denny
                                          Uz me.chteli vyhodit v rijnu… muzou me vyhodit naprosto kdykoli takze ja budu doufat, ze ksyz se rozhodli ze nevyhodi, ze i ted budou vedet proc.

Na druhou stranu celej zivot zit ze strachu se v praci na neco zeptat ze by me za to mohli vyhodit…

Mirkad
                                          Na zkracenej sem se nakonec nedomlouvala.

Vcera rehabka, no pan veri cipum ve vakcine:D tak sranda

Denny

jo jasně chápu jsem nemyslela že bys měla mít strach se zeptat…
                                            jen že by to byl pro ně snažší způsob jak ti říct nebylas tady a my zjistili…
                                            ne nechci se v tom šťourat, držím palce ať to výjde a ať seženeš třeba i něco lepšího…
                                            Co se týče zkráceného úvazku, jak se pak počítá důchod? Tam jsou asi nějaké sankce, ne?

pan veri cipum ve vakcine
                                            muheheee tvl 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 2,832)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.