Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

tak v Německu jen 15 km od baráku, jsem zvědavá, kdy se inspirujeme
      a to původní návrh prej byl 5, to bych si ani nenakoupila 😀

PetraK

Maya
        porid si berankovou deku a budes mit celeho kocourka 😀

jak jednoduché 😀 😀

sem si ani nevsimla, ze lapina pase jen na jednu stranu a jako fakt
        dyk řikám, je to kokpit 😀 to je jako s Taliprdem, ta to má podobně

FIFIIIII
        Gratuluju k online výuce! To je super zpráva v novým roce, fakt!!!

Bacha s tim pustem, si uz nepamatujes, jak si dopadla naposledy? 🙂
        ne, už vůbec 😮 odhaduju jen, že jsem to totálně pos….? Doslova? 😀

Mirka
        tak mýt se zodpovědně a dokonale a pomalu v ledový vodě, to je háárdkór! Vyhráváš! 😀

PetraK

Maya
          tvl!! Nestraš!! BYchom nemohli jezdit do Domečku přikládat a celý by to zdechlo a vymrzlooo, to nee, tohle.

Fifi

Maya
            tak v Německu jen 15 km od baráku, jsem zvědavá, kdy se inspirujeme
            a to původní návrh prej byl 5, to bych si ani nenakoupila

Jsem chvili premejslela, o cem je rec. 😀 Ale jelikoz jsme jednicky a nikdo tu nic nekontroluje, tak at napisou, co napisou, je to fuck.
            V ohniscích nákazy zavádí omezení volného pohybu osob na maximální vzdálenost 15 kilometrů od domova.
            😀 V Nemecku maji aspon ohniska. My tu mame komunitni krasnej prenos, takze neboj, se promorime driv, nez neco vymyslej.

Esusova
            odhaduju jen, že jsem to totálně pos….? Doslova?
            No straslive moc a nebylo ti vubec dobre, sis to nak prodluzovala a pak si neco sezrala a stenala si prevelice. Sorryjako, ja mam na podobny blbosti velkou pamet. 🙂
            A neboj, oni zase udelaj naky vyjimky, co se muze a co ne – chaos.

• Odpověď byla upravena před 3 roky a 5 měsíci uživatelem Fifi.
            PetraK

Fifi
              No straslive moc a nebylo ti vubec dobre, sis to nak prodluzovala a pak si neco sezrala a stenala si prevelice.

ajooo!! Už viim! Sežrala jsem v dobrý víře bílej jogurt, abych si to trávení nastartovala pomalu. A vono to naopak chytlo slušnej švuňk!! 😀 😀 pravdu máš, kroninářko!

My tu mame komunitni krasnej prenos, takze neboj, se promorime driv, nez neco vymyslej.
              se taky bojim, tak jsme si fčéra dali na radu pana homeopata to Gelsemium, a uvidíme, zda nás to ochrání. Teď hořela evidentně koudel u zadele Brtnikovi a zatim dobrý.
              Jdu hají. POmudlala jsem psům pupiky, poprali jsme se o pana pacičku a už chrápou, tak je jdu následovat

cernej caj

Petrak
                Tak pomalu zacni spis pak ovocem lehce stravitelnym jako banany. Jogurt je dost tezkej, to chce spis neco lehciho. Tak aaspon muzes najit dalsi blbou potravinu 😀

Fifi
                To.sem.prehlidla s online vyukou to jesuper:(

Ty chaty a chalupy urcite budou povoleny taky, navic ja nemam ani 15km zadnej obchod ja su v cajku 😀 teda obchod kde ja sezenu jidlo:D ale zase ja koipim jidlo v lekarne a tam se urcite muze akorat v okruhu 15km nemam.ani lekarnu:D

Denny

Brý ráno,
                  u nás trochen večer popadal snížek, ale nevytvořil ani souvislou pokrývku a
                  je z toho břečka. Za to mi včera Željko posílal foto z Rakouska, krásně zasněženo a modrá obloha. Von kterej sníh nemusí si ho tam má a já prt!
                  Jo a taky prý lyžaři na sjezdovkách řádili, jako kdyby se nekoronovalo.

Mám těhotnou další tentokrát červenou krevetlu 😀
                  Je to sranda je pozorovat, včera jsem jim tam hodila sušenou dýni,
                  tak si pěkně pochutnávali.
                  Jo a s rostlinkama se mi do akvárka dostali voláci TURBO šnečci, tvl jsem v životě neviděla rychlého šneka.
                  Jinak v regále ještě místo, tak chci zkusit jedno akva bez techniky, tak aby si prostě žilo svým životem.

Letos jsem nepekla cukroví, nakonec jsme toho dostali tolik, že jsem ráda, že jsem nepekla 😀

Denny

A tadyk pár fotek, ehm lahev vod Prosecca – 3 litrová, kterou jsme f práci vypili 30.12 posloužila jako fajn dekorace 🙂

Attachments:
                    Denny

Tvl jste se tadyk otužovaly, hmmm je to asi opravdu super věc na posílení imunity.
                      My byli 31.12 pro selátko divočákový a kámoš mi ukazoval vyhřívané boty do lesa. Vypadaly parádně ehm a cena taky skvělá 8 tisíc korunek. Ale tak na druhou stranu proč ne, on je fakt využije.

Já si asik předloni koupila návleky na kalhoty, abych je neměla mokrý
                      když lezu po venku. Příjde mi ale divná ta přezka, která se dává kolem bot,
                      páč jako když čék zrovna pohorky, ale rovnější boty, tak se ta přezka prostě hned zničí…

Maya

Denny
                        to ani nevim, ze existujou navleky na kalhoty
                        jako ze chces mit akvarko uplne bez filtru a tak?
                        se snekama to bude asi jako se zelvama, to si taky lidi myslej jak jsou pomaly a pritom dovedou frnknout raz dva 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tvl Praha má asi pět vloček sněhu!! 😀 😀 Jsem zvědavá, jak to bude v Domečku. Ešivá nám tam teda nezakážou jezdit, jak psala Maya. Ale jak by to pak bylo s dojížděním do práce? Půlka republiky dojíždí do Prahy 😀 .

Dennyky
                          hmmm je to asi opravdu super věc na posílení imunity.
                          ano to si vždycky v tý vaně musim zdůraznit 😀 😀

tvl si votevřeš krevetí porodnici ne? 😀
                          O těch botách vím, mluvil o nich loni kolega, ale vosum litrů za boty?? Je pravda, že teda ty moje některý taky nejsou z nejlevnějších, tak co se cukám, že jo 😀 . Ale zatím vystačím s gumáčkama zateplenejma. I když to musí bejt něco!
                          Tak velkou lahev prosecca nemám, ale na fotce u článku ji mám dneska taky 😀

černej čaj
                          akorat v okruhu 15km nemam.ani lekarnu:

taky hustý a vlastně ale – až budem v Domečku, tak to budem mít asi stejně 😀
                          No uvidíme, co pánové vymyslí, páč pak by nikdo nemohl dojíždět ani do práce. Nicméně to začíná bejt opravdu masakr. což se ovšem při tom guláši, co tady vařej dalo očekávat a očekávalo.

PetraK

Maya
                            se snekama to bude asi jako se zelvama, t

což mi připomíná starej vtip u kterýho jsem si kdysi dávno poplakala. Jak se potkaj dva kámoši a ten jeden se ptá:
                            “co je s tebou čéče? seš smutnej takovej.”
                            “aaaleee, přiiiišeeeeel seeeeem voooo prááááaaaci”
                            “Jak to?
                            “Žeee preeej seeeem mooooooooooc poooomaaaleeej”
                            “A kde děláš, prosim Tě? ”
                            “Noooo jááááaaa děěěláááaaam vooooošetrovatele v ZoooooOOOloooogický zááhradě.”
                            “A tam jako musíš bejt nějak rychlej extrémně, nebo co se stalo?”
                            “Noo duuuUUU takle ráááaaaanooooo krmiiit, joooo. Vooooteuuuřu výýýběěěh …. no a naaajednoooou, čovečééé………frnk frnk a žeeelvy byly pryč!”

cernej caj

Petrak
                              😀 😀

Denny
                              A krevety se mnozi mezi sebou nebo tak sami kdyz je jim dobre?

Ja mam navleky s lankem a prezkou naboku, takze i nizky tenisky sou OK pac to lanko je neznicitelny. Ale da se to asi resit i prilepenim suchace na botu a navleky a vykaslat se na tu prezku

Jinak teda to je obri lahev:D

PetraK
                                PetraK

Jo a pozoortééé pozortééé milé dámy!! Spusťte virbl, mažoretky ať máchaj hůlkama, páč přichází revoluční informace

Věděli jste, že hořká čokoláda dokáže také utlumit chutě na sladké? Přečtěte si o dalších potravinách, které snižují chuť k jídlu.

Zdroj zde!! 😀 😀 máme na to glejt! Chápete?? 😀 😀

Čokoláda a maliny jsou přírodní antioxidanty, které udrží zdravé tělo i pleť

valim koupit tak 300 tabulek mý oblíbený s chilli! Musím přece po vánočkách přestat jíst to sladký, ne? 😀 😀

Maya

PetraK
                                    jo to znam ten for, je dobrej
                                    ale vono to tak je, se votocis na par vterin a zelva je v cudu 😀
                                    no s tema km tusim tam maji, ze do prace jo, do obchodu ne
                                    ja bych to mela do penny jen tak tak, od nas je to asi 14 km 😀
                                    u nas chumeliii

Maya

PetraK
                                      no poravda je, ze kdyz si clovek koupit nejakou horkou cokosku co ma 70%, tak sezere kousik a pak uz nema chut na nic, ale obavam se, ze tech cokolad ze supermarketu se to moc tykat nebude, tu sezeru klidne celou a zadny chute mi to nezazene 😀

PetraK

Maya
                                        ale obavam

MLČ!!!! TICHO!! VOKAMŽITĚ TICHO!

ze do prace jo, do obchodu ne
                                        tohle je výborný. Takže tramvajkou pěkně do práce jo, ale koupit chleba ne. To je taky pakárna.

tady žádnej sníh nejni 🙁

• Odpověď byla upravena před 3 roky a 5 měsíci uživatelem PetraK.
                                        MirkaD

já v dešti,v blátě vycházka kousek ke křížku a zpět-Dafi svetr+tu igelitovou pláštěnku,Žeryk obleček,kterej ovšem už promoká,ale tak beránkem to neromoklo..
                                          du si stříhat vlasy…
                                          PetraK-no když já hořkou nejím…,vtip je dobrej:D
                                          15km-bych měla po Blansku,že…
                                          DENNY-ty jedeš teda s dětma:-)

MirkaD

15cm vlasů v čudu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 2,832)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.