Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Petrs01

Tak jsem to zakřikla, před chvílí SMS, má to kolegyně z práce. Ale tak snad to chytla až po práci, už je to týden… Čich mám. A chlapa se vysokým stupněm rizika. Ach jo.

cernej caj

Su nesika mam koleno spis na okrasu, jedu z vyletu dom… mohla sem.zavrsit konec roku skoro stoveckou, misto toho spis takova sedesatka…

cernej caj

Petrak
    Si byla hooodna!

Mirkad
    Tys byla taky hodna!

Fifi
    Dougam.ze troldik zvladalv pohode:)

Ja mam zpravu ze kniga ma.potvrzeno cca od 28.12 ale videli sme se 14 dni pred a v rouskach, tak snad dobry

Na povidani sem ani nesahla pac zima:D ale bylo krasne:)

cernej caj

Petrak
    Ps jasne ze sem se na noc prevlikala:D a rano taky:D

Fifi

Krasny podvecir. 🙂
    Petrs
    Drzim palce, at vas to mine, hlavne muze.

Cajdo
    Cos delala s kolenem? Pretahla si ho nebo ses nekde natahla?

Maya

Cernejcaj
    Kdyz ti koleno da sedesatku, tak je furt v dobry kondici
    Ja mam kondicku uplne nechci rict kde, to nechozeni na bus do prace a tak je fakt znat, desny
    Ale pocasi pekny, Lokinek zahorel od slunicka 😀

Attachments:
    Fifi

Nespalil se? 😀
    Krasne bylo, psiska utapany, spokojeny.

PetraK

Čůs. Už slavíté?? My už zase taky😁 Taky jsme si dali luxusní prochazečku do lesů a kopců. sice to nebylo 6o km jak čajda, ale s piknikem. Sem uďála opět smazenky jako včera. A k tomu svářo a bylo výborně. Čokle jsou kaput.

cernej caj

Fifi
    rozplacla sem se na placaka na koleno na koren 😀 takze sem dolezla na bivak, preskocila asi 20 km trasy a dneska rano z bivaku 4km k autu misto dalsich asi 18 😀 takze mohla sem mit peknou stovecku za tento tyden, ted su rada, ze sem si uzila 4,5 dny vandru z 6 🙂

Maya
    krasnej lokinek!
    tak musis vic s lokinkem, to je jasny 🙂

PetraK
    tak si to mooooc uzijte vecer 🙂

Petrs01

Tady v lesích inverze jako hrom, museli jsme na vysoký kopec.

Fifi

Nazdar paninko, uzijte si Silvestrone v Domecku, premierovyho. 🙂
    To jste si museli pekne zapikňikovat. Piknik po vzoru pikňik, vysloveno s eň, tim tyral jeden spoluzak cestinarku. 😀

Fifi

Cajdo
    rozplacla sem se na placaka na koleno na koren
    Ale fuj, auvajs! Hlavni, ze ses doplazila k autu. At se ti to brzo zhoji, zadny trvaly nasledky, stovecku vem cert! 🙂

PetraK

Pikňýyk😁😁 Tady je supr počasí,modry nebe teď už teda ne😁 a troosilinek sněhu ba severních stráních a lesních cestách

čajdo jejda, Ty sis zabila to svoje koleno?? Aspoň že předtím sis mohla užít tůristikuFif už máš chlebíčky? nám je žere ten smrad mourovatej😁

Fifi

No jasny, chlebicky jsou ready. Moures rules? 😀 Ten vam tam da este zabrat! Naklikej mu FUJ!

Jo a se setmenim zacinaj petardy, lidi si asi rekli, ze kdyz by to nemelo jit o pulnoci, vyradime se ted do deviti. Chudinky ptackove a zver.

Fifi

Jee, na zviretniku maji bezva hru. Ne, ze bych se chtela opicit, ale nechcete si dat treba slovni fotbalek do pulnoci? Na posledni slabiku? Asociacni? Teda, abych tu nehrala sama se sebou. 😀

Petrs01

Že tys sama doma a nudíš se?

PetraK

Fifi
    Tak já vykopavam❗Rumíček🙂🐕

Fifi

Ano, jsem doma se psama. Nenudim se, zabavu si umim najit. Mohla jsem byt jinde, ale vzhledem ke kurvaviru jsem sama doma (porid si chlapa si nechtela dodat?). Jestli sis chtela tafnout, rafnout, nepovedlo se ti to. 🙂
    Nechces hrat, nevadi.

kachna

ni

nitro?

add. lepidlo
    – nejdřív ho utírala žinkou, potom ručníčkem, nakonec velkou utěrkou. Zničila tři asi nejkvalitnější hadry (plenu a froté ručník od karchera).

Fifi

Rumíček
    A jak to teda hrajem? Obe verze? 😀

Panák!
    Čekanka!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.