Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,721. až 2,740. (celkem z 2,832)
  • Autor
    PetraK

tak u nás se opravdu dělá všechno pro to, abychom se promořili. tohle mi opravdu hlava nebere – dostaneme testovací sadu, test si provedeme sami pěkně v kanceláři, aby nás nikdo u toho neviděl a výsledek nahlásíme nadřízenýmu. Tak si tak přemýšlím, kolipa lidí asi tak nahlásí skutečný výsledek???? 😮 😮 zbláznila jsem se já, nebo ti co s tím přišli?
    Proč, když to jde udělat profesionálně a obratem v soukromým gigantickým podniku, kde dělá má drahá půle a kde už se testuje od včerejších 7:00 a s tím, že vzorky odebírá lékař, proč je to ve stádní instituci problém??? 😮 Pak apelujou na občany???? 😮 A může se mi někdo divit, že z toho mám depky, když to vidím? Místo aby se udělalo to, jako u Brtnika – kdy jeden nemocnej na oddělení a všechny pošlou na týden domů, aby se zamezilo a vidělo kdo si to případně pořídil- nepořídil dál,aby to netahal do širšího okolí tak u nás se naopak dál vesele jede, takže kolega co má starýho tátu ho klidně vesele může ohrožovat?

Maya

PetraK
    je to o lidech
    u nas ve firme pro jistotu tyhle domaci testy zakazali, pritom to jde jednoduse, ze vysledek musis ofotit a nam na HO by to zjednodusilo cesty kanclu
    jak to bude ted, kdyz verejny odberovy mista jsou plny a budu potreboat do kanclu, nikdo netusi
    covidaky co vim taky nikdo neresi, proste jedine kdyz neco naridi hygiena
    jinak teda testy pro ty co chodej denne budou delat kazdy ctvrtek v praci
    bracha ma jeden covid v praci, hygiena se jim vubec neozvala, tak vsechny, co byli v kontaktu poslal domu s tim, ze si za pet dni maji dojit na pcr test a pak teprve navrat do kanclu
    a protoze mama je objednana na to ockovani, tak sel na antigen a jeste si dojde jednou koncem tydne, protoze ji tam ma v nedeli vezt, i kdyz byl v jinem patre, ale musel jet az nekam za Prahu, nikde prej neni volno
    je to fakt nekdy jak u blbejch

PetraK

Maya
    bracha ma jeden covid v praci, hygiena se jim vubec neozvala, tak vsechny, co byli v kontaktu poslal domu s tim, ze si za pet dni maji dojit na pcr test a pak teprve navrat do kanclu

no tohle přesně mi dává smysl, takhle to udělali u Brtnika taky, u nás ovšem ne. A to už je tu druhej prokázanej.
    My si tyhle “domácí” testy budem dělat na pracovišti- ti co chodíme nesmyslně denně, je to šaškárna i vzhledem k tomu, jakou chybovost tyhle dětský testy mají. Fakt je mi z toho blivno. když to jde někde – a navíc obratem – v soukromý firmě? Seženeme doktora a jedem na co nejvíc průkaznost, tak tady? Tvl. to je prostě výsměch veškerýmu poctivýmu snažení se těch, který se fakt snaží.

Maya

PetraK
    jo, dava to smysl, ale obecne a primarne je totalne blbe system, kdyz se jim vubec neozvala hygiena, pak staci blbec na vedoucim miste, ktery to neresi a je vymalovano
    ti obyc lidi si treba proste nemuzou jen tak neprijit tejden do prace
    jak je to s tema doktorama nevim, my mame hodne zamestancu, bejval tam zavodni doktor, toho sice zrusili, ale je nasmlouvanej doktor, co dela vstupni a periodicky prohlidky a ty testy dela nekdo od nej
    kdyz nikoho nemate, pak je otazka, jeslti se vubec na to nekdo da sehnat

PetraK

Maya
    , jeslti se vubec na to nekdo da sehnat
    ty jo, když to obratem zajistila firma, která nic takovýho nemá? A sehnala stejně obratem i testy, zajistila si program na evidenci a jede to jak po másle?? Tak to prostě jde. Jenže to musí být vůle. A ta halt je jen někde.

ak staci blbec na vedoucim miste, ktery to neresi a je vymalovano
    a tady bych viděla ten problém. prostě já bych viděla jako logický to oddělení poslat na týden na HO – to u nás skutečně by nebyl problém, neprovádíme tu operace mozku – a tím by se vyeliminoval další přenost. Nic složitýho, kdyby se to takhle dělalo, tak se přenos prostě omezí. Ty lidi co nepojedou do práce to nerozflušou v MHD, po chodbách úřadu, po výtazích, po jídelně a ubude těch, kteří si to díky tomu nedobrovolně pořídí. Jenže …… dál to komentovat nemá ani smysl, to jen v podstatě proč mě to tak drtí. tutlat tutlat a pak jsou plný nemocnice.

Maya

PetraK
    ja to chapu jak to myslis
    holt jsme to dopracovali do situace kdy pulka naroda ma covid za rymecku a na opatreni neveri a kdyz pak takovy clovek je na vedoucim miste a rozhodoje o tom, tak to takto vypada
    chyba je v tom, ze to pravo rozhodovat ma ten clovek
    kdyby vse fungovalo jak ma, tak by ty lidi poslala domu hygiena a se sefikem by se ani nebavila
    ale to je proste u nas utopie
    jinde to funguje a proto jsou taky jinde nez my

kachna

kdyby vse fungovalo jak ma, tak by ty lidi poslala domu hygiena a se sefikem by se ani nebavila

no, jenže Maťulu vytrasovala hygiena po týdnu od kontaktu (páč učitelku léčila doktorka na angínu a teprve v úterý dostala poukaz na test). Kdyby nebylo lockdownu, tak jsem to roznesla já do školy, Michal do práce.

cernej caj

kachna
    takze uz vis, ze je marta pozitivni? tak hlavne teda klidny prubeh vam vsem!

PetraK
    neda se to ofotit? my treba musime poslat kopii vysledku na email na nadrizenyho + osobni oddeleni. Pokud nebude misto na AG testech, tak nam asi firma zaridi ze nakoupila par tech samotestovacich sad a kdo se nedostane na AG testy tak asi pekne na testiky pod dohledem.

Fifi

Bryvecir vespolek.
    Nasi dneska navockovany prvni davkou, jsem rada.

Dennyky
    Ty mas ale nadhernej podvodni svet, to je krasa!:) I ten betak se pekne vybarvuje, predtim se mi vic libil pan Blankytny, ted uz vaham. Jak si harate? 😀 Jeste Konev nesehnala zenicha?

Esusova
    At je brzo lip na dusi, domecek a kouzelny prostredi snad zabere na nejvetsi spliny a nervy. Je to blba doba, plna blbych lidi… Kdyz se ti bude chtit vykouknout z ulity, rada si te prectu nebo poslechnu na tlf. :*

Cajdo
    Ty ses sikovna programatorka, ja si uz tuhle vsimnula, ze pribyla vedle kolonka sikovna s nejnovejsima prispevkama. Podrbani kudlibabce posilam. 🙂

Mayo
    Lokinek, chudinek opustenej. Myslis, ze ho to prejde nebo prece jen dumas o nejakym partakovi?

Kachna
    Kdyby nebylo lockdownu, tak jsem to roznesla já do školy, Michal do práce.
    Takze potvrzeno? 🙁

Maya

Fifi
    doufám, že ho to přejde, i kdybych uvažovala o nějakém parťákovi, všechno je vybraný na měsíce dopředu, naštěstí teda 😀

MirkaD

tak včera u nás pomrzlo ráno,tak jsem dala vycházku mezi polama,pejsani měli běhací náladu,tak jsem jen šla a nemusela vymýšlet zábavu,cvičení,nic-juchů
    v práci odpo od jedné do skoro půl desáté..
    dnes na 12,00-což nemám ráda-jednak mi na to nic nejede,takže pokud mě nikdo nehhodí autem tam,tak pěšky-a když si vezmu,ža vstanu v půl osmé,nasnídat,skoro na hodinu ze psama,kdy se s něma snažím jít rychle,cvičit,hrát,tak aby n¨měly co nejvíc pohybu/práce,takže venku fakt valím,pak dom,trochu doma něco udělat aza 2 hodiny po vycházce pěšky do práce,kde být 10 hodin-to je prostě úlet
    ale i když mě někdo bere autem,tak od těch 12-málokdy na odpo končíme v 9,protože přecenění/inventura/úklid větší,chystání akcí-prostě věčně končím dýl,a ono dnes třeba autem tam i zpět-ale skoro dest hodin v práci je prostě dost…
    no nic…
    to mě prvních 3-4hodiny bylo blbě-od nervů,jak su furt vystreslá at dělám rychle a bez storen,tak prostě na omdlení,bušení srdce,motání hlavy-fuj,hnus,prostě 4 hodiny mě valilo v hlavě,bože asi omdlím,bušení srdce-a co když nebudu moct dejchat?
    paráda…pak to nějak přešlo,le…
    vyloženě nebyl důvod,proč by mě mělo být tak blbě-nikdo mě za nic -ehm v práci-nezdrbal,žádnej průser,nic…
    takže nevím prostě
    normálně tyhle stavy mívám,když už je toho na mě moc,ne druhej den v práci po volným víkendu…
    nic no
    ráno ze psama cvičící vycházku-taneční+házení hračky,
    pak dohadování s Martinem,prostě normální dopo u nás…
    nevím no
    -k testování
    u nás jednou týdně,já v pondělí vytření tyčinkou nos,pak se to dalo kamsi do čehosi-máme k tomu návod,i mi o vysvětloval vedoucí,ale já su debil,tak to nechápu,návod je na nástěnce,vytíráme si to sami,ale pak ten zbytek,dělá vedoucí,+se čeká 15 minut,jak to dopadne,je u toho furt vedoucí-čárky jak u testu na těhotný-všichni negativní,
    kromě oho výtěru-to nám nikdo nedělá,tak je u toho vedoucí,podvádět se tak dle mě nedá….
    podepisujem čestný prohlášení,
    pokud někdo má někoho v rodině,je ten člověk v karanténě,ostraha si taky dělá testy,ale tam nevím popdrobnosti,oni nejsou naši zaměstnanci…
    Kachna-děkuju moc za krožky,popruhy,karabinky,včera jsem do půlnoci dělala vodítko,s toho hnědýho popruhu,s Dafinina obojku nylonovýho s topasovým vzorem stahovák-má tam přezku+původní kroužek,aby to měla na nestahování+dva kroužky-na stahování,kdyby začala blbnout kvůli psům,nebo autů,tak ju rychle přpnu na stahovák
    +šnůrky jsem si přidala na reflexní šátky,co mají jako vestičky-ty cípy mají až na záda,takže mini vestičky mají
    takže děkuju moc:D
    jak je Martínkovi?

PetraK-přeju Ti at je ti brzo líp,a kdybych pro tebe mohla něco udělat,udělám
    ale ….jestli je to kvůli téhle celkové situaci tak to nevím….
    mě to celý sere…
    dnes jsem koupila za 50kaček roušky a jednu jsem vrazila zákazníkovi,protože jsem řekla zástupkyni,že ho bez roušky prostě NEOBSLOUŽÍM,TAK JSEM MU JI KOUPILA,
    A K CHLAPOVI JSEM MĚLA PŘEDNÁŠKU,JAK SI MŮŽE ZAPOMENOUT RESPIRÁTOR,ROUŠKU,A JESTLI MU TO NENÍ VŮČU NÁM BLBÝ?
    MY MUSÍME OBSLUHOVAT I LIDI BEZ ROUŠEK,BEZ NIČEHO…MIMOCHODEM.TO SI TY NAŘÍZENÍ NA OBCHODECH MŮŽOU STRČIT DO PRDELE,KDYŽ TY LIDI MUSÍME OBSLOUŽIT TAK JAKO TAK,MY DEST HODIN V RESPIRÁTORECH,A OBSLUHUJEM LIDI BEZ NICH,PŘÍPADNĚ VĚTŠINA TO MÁ POD MOSEM,MA BRADĚ-TOTO MĚ STRAŠNĚ SERE,PÁR LIDÍ JSEM ZDRBALA,KDYŽ SI ZAE-SUNDALO NÁHUBEK,OLÍZLO PRSTY,PŘES TO,ŽE JSEM JIM NABÍDLA,ŽE JIM SÁČEK RÁDA ROZDĚLÁM,A AT SI PRSTY NEOLIZUJÍ,VĚTŠINOU ŘEKNU,ŽE SI TY RESPIRÁTORY MŮŽEM VŠICHNI SUNDAT TEDA,A DEZINFEKCI HODIT DO ZÁCHODU,
    JAKO-X LIDÍ ŘEKNE,JÉ JAK V TOM MŮŽETE BÝT,JÁ BYCH V TOM NEVYDRŽEL/LA
    a nevydrží v tom ani ddeset minut v obchodě…
    lituju,že nemám salamistickou povahu Martina+mých kolegů
    Martina ohledně Žeryka+peněz+práce
    nástup mu prodloužily o týden,ale hlavně,že si kur.. MUSEL pořizovat tiskárnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+teda drahej dárek máti,blb jeden
    jasně očkovali se psi,ale s tím se počítá
    měl nastoupit 15 ted po neděli,a zase se mu to prodlužuje,tvl,on snad nenastoupí…
    pazoura od Žeryka mě bolela ještě včera-a to jsem tam skoro nic neměla
    dnes jsem na něj zařvala,že rozhodně nejde na terasu do půlnoci si házet hračku,a letěl dom jak blesk a leží na posteli,má po jídle venku jsem s něma byla ještě v noci,takže není třeba mu do půlnoci házet hračku venku…
    a kolegové-kdyby jim tam všichni chodily bez roušek,a slintaly jak dogy tak je jim to jedno,jen já se furt vytáčím-jééé já su taková krááááva-tak si zešložitovat život….
    takže Peti,přeju TI,at tě depka brzo přejde a říkej si
    seru na to,-stejně s tím nic neudělám……já se taky budu snažit….
    ach jo,před rokem jsme byly s Martinem na výletě v Miloticích-vlakem,ze psama,po cyklostezce….
    a ted prd-kolem baráčku hezky,by mě štréchlo…
    Denny-krásný zvířatka vodní máš:-)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

jsem tu a nějak dejchám a snažím se přeprat sama sebe, páč je mi jasný, že takhle toooo teda jako nepůjde a tak si říkám mantru takovou: S..u na to, se.. na to, s.e. na to…sééééééééru na to 😀 . pardon. Ale tak já jsem pako odmalička řeším nespravedlnosti světa a bezohlednost okolí a tak, no a teď to ostatně o ničem jiným ve společnosti ani není.

A Mirko jest mi navíc trapně, protože je mi nad slunce jasnější, že Tebe se to dotýká všechno mnohem víc.
    Hele, když jsi takhle urvaná, tak co třeba trochu s těma psama zvolnit. Hodit si to trochu víc do klidu, když víš, že Tě čeká pochod do práce a nářez tam. Nemůžeš se odrovnat, protože pak bys s nima nemohla vůbec. Hele – fčéra naši ohaři , jo? Díky tom magorovi pruhatýmu jsme se nedostali nikam, páč se na nás přilípnul jak sucháč a odmítal nás opustit. takže jsme veškerou naši procházku strávili loncáním po louce za barákem 😀 😀 😀 jinak nic. Páč jinak by s náma vodešel nach lesy. No a oni pak přišli, buchli s sebou na pelechy – resp. do křesel a vůbec neprotestovali. Takže Mirko klídek, kajn štréz, dej jim a hlavně sobě chvíli voraz, dopřej si to, je jaro, jarní únava, v práci toho máš habakůk, chodíš pěšky, tak to prostě trošku rozvolni, oni neuhynou.

Fifi
    tak supr, vaši mají očkování rozjetý.

domecek a kouzelny prostredi snad zabere na nejvetsi spliny
    no jako nemít tenhle poklad, tak už mi fakt asi švihlo. právě pro debilitní lidi. Omlouvám se, že jsem se neozvala zpátky, ale kdyžs volala, dělala jsem psí konzultaci po telefénu a pak už jsem musela švihat s večeří pro nás, čoklidy, domácnost a pak šup brzo do péří, páč já vstávám chvilku potom, co jdeš spát. ale dneska se ozvu.

čajdo
    neda se to ofotit? my treba musime poslat kopii vysledku
    tady nikdo právě nebude chtít nic jinýho, než to co jim kdo řekne, víš? prostě každej si udělá test sám a je na jeho zodpovědnosti, zda řekne pravdu, nebo ne, dovedeš si asi představit tu míru zodpovědnosti ve společnosti? Ono jde oproti předchozí době v podstatě o houno, nezmění se nic, jako když to nikdo netestoval, alě mě séře ta debilitnost toho, jak se to dělá, páč pak to nedává vůbec smysl. Pravdu řekne jen nějaký procento zodpovědných a ti druzí kterých bude většina, to rozhodně nenahlásej, když jim nic nebude. Takže je to úplně o ničem a nezmění se nic, lidi budou umírat po stovkách, zdravotnictví se vysype a……. tadáá.

cernej caj

Petrak
    A par dni.volna?

Jo treba ja su takovej ten “zodpovednej” debil prej kdo.chodi do prace bez pipaku na 8h? Ano ja:D

Fifi
    Diky me to napadlo kdyz milena davala prispevek ze vlastne to zapadne a byla by to skoda

PetraK

černej čaj
    Diky me to napadlo kdyz milena davala prispevek ze vlastne to zapadne a byla by to skoda

jojo, to je úplně supr nápad!!! Moc a moc díkujeme fšicí. takhle je to bezva.

volno jsem měla teď, nechci to zase vyflákat, když to budu potřebovat. To je třeba další nespravedlnost, tady půlka lidí má šanci z toho všeho na pár dní vypadnout a hlavně má tím pádem padesátiprocentní snížení toho, že si to v práci pořídí, ale my ostatní – smolikof. Půlka jo a půlka ne, zajímavý řešení. Na jaře , když o nic moc nešlo, jsme se střídali všichni, teď tu někteří hákujem a někteří nehákujem.
    co je to bez pípáku?

Maya

PetraK
    bez pichacek tipuju
    kdysi jsme to meli a zapisovali se do sesitu, prej nikdo nesmi bejt zapsanej pod tlustou carou, tak tu caru vzdycky delal ten kdo prisel posledni, vetsina mela prichod posledni minutu bo pak uz musela bejt ta tlusta cara 😀
    zlaty to casy 😀
    budte radi ze mate to testovani vyreseni alespon takhle, u nas se to od rana zas resi, HR pro jistotu nereaguje na maily, nikdo nic nevi a sefove jen dojdete si na test ted a na dotaz k cemu mi to bude, kdyz plati jen tejden a ja budu potrebovat do kanclu az zacatkem dubna, tak prej prijdete az bude dalsi testovani a ja no super a pusti me bez testu do budovy, kdyz ty testy se delaji vevnitr, no to prej asi ne
    no a takhle furt dokola, fakt jak u blbejch

MirkaD

PetraK-tak já pochopitelně vím,že těm našim čoklům by nevadilo se válet,nebo mít menší vxcházky,a ty stejně mít budou-jednak,až bude Martin chodit do práce,jednak,když mě všcko bolí,tak jdu prostě kousek,pocvičím,dám nějaký obíhačky stromů,at se trošku hejbou a šmitec
    jen včera mě ještě nic nebolelo,dnes už záda jak čert+stehna,jak se furt zvadám a sedám do židle-na kase-když chce někdo cigarety,zvednu se podám,sednu-a já ještě-zvednu se podám a sednu si a -jo ještě…-no takže takový dřepy někdy:D
    jako já su někdy tak blbá,že si někdy představuju,jak by jim bylo beze mě líp:D:D:D
    to se zasmějete:D:D:D-tak za á-nikdo by netrimoval Dafču-nanejvýš stříhal
    Žeryka by už vůbec nikdo nestříhal,a nevím jestli česal…
    míček by se házel kdykoliv,kdekoliv-furt!
    vycházky by byly krátký-protože jim to stačí a nevadí a mají přce zahradu!
    nikdo by s něma necvičil,protože to nikdo neumí,a pak to ani nikoho nebaví
    nikdo by neřešil jejich váhu,hlavně váhu Dafi-takže ta by se prostě kutálela
    nikdo by nečesal fousy a neumýval jídlo z fousů-ty by jí určitě ostříhaly!
    -no prostě-klidek,pohodička a žádnej opruz!!!!!si to můžu klíídně hodit,dyt ty zvířata budou beze mě štastnější než se mnou!:D:D:D
    tož tak
    třeba dnes ráno-o půlnoci jsem šla spát-motala se mi trašně hlava+záda,po prár hodinách vždycky vzhůru,ale vstávat ve 4 a v 6 mě přišlo divný…
    no po sedmé hodině jsem vypadla,vracela jsem se ze zahrady zpět pro obojek-to se psi tahaly o hračku,blbli,pak jsem se vydala k lípě-že hurá musím do lesa!
    no Dafi se táhla jak smrad,šla na vodítko teda,od lípy jsem šla kolem velkýho pole,s tím,že si Dafi skočí na další lavičku,kolem pole vyšláplý díry od kopyt,Dafi tam zahučela držkou,normálně hlavu v díře…no nesmála jsem se…že…
    no,pak zpět,že to vezmu od lípy do lesa,kolečko a dom,no od hájenky člověk s něčím jako sao,nebo něco takový bílího velkýho bez koše na volno,tak si ju ta osoba vrazila na vodítko a já od lípy dolů,uprostřed přes pole zas navrch,do lesa,tam do kopečka,mini kroužek,Dafi se zas táhla,protože měly z pole nahečmaný bláto mezi prstama,tak jsem ji to trochu vyrejpala,vylezly jsme z lesa-stromy,ptáci,slunko-na světě je krásně
    a vzaly jsme to kousek ještě k vysílači a zpět a dolů od hájenky a dom…
    doma pověsit prádlo,umýt koupelku,wc
    psům vydrápat v lavorku 3 kila bláta z noh,a jít snídat…

Černejčaj-no u nás se čipujem kartičkou,akorát nesmíme zapomenout …

MirkaD

PetraK-a tak budeš mít volno na Velikonoce ne?
    ono je blbý i že se nemůže jezdit nikam na výlety-do přírody,toto mě štve neskutečně….jako,ve volnu furt lézt moje 3-4 trasy dokola je fakt pakárna…
    rodiče tu mají vnoučata-co na to říct…

Maya

MirkaD
    chudak Dafina 😀
    tak ten pohyb po katastru snad brzo zrusej
    ono to stejne lidi moc nedodrzujou, ja o vikendu potkala normalne v nasem katastru cizi lidi

jinak bordel je vsude, od pondelka mame zase objizdku, ac to ma viset na desce 15 dnu predem, tak na nasi obec to poslali vcera a na strankach mesta to nevisi pro jistotu vubec, fakt parada
    jak budou jezdit busy nikdo nevi
    a jak pak budu mit po ceste do meste kruhaaak bleee, navic fakt na miste, kde vubec neni potreba, je tam videt na vsechny strany a bouracka tam byla obcas jen proto, ze tam jel nejakej debil

PetraK

Mirka D.

jako já su někdy tak blbá,že si někdy představuju,jak by jim bylo beze mě líp

jdi do zelenýho, vole 😀

PetraK-a tak budeš mít volno na Velikonoce ne?
    jo, právě jsem si to tam před chvílí nasázela, takže doufám, že schválí jinak nevim.

že se nemůže jezdit nikam na výlety-do přírody,toto mě štve
    já vím, ale buď ráda, že nejsi ve městě, že máš možnost svých tras, kde moc nikoho nepotkáváš, podívej v Prahé, to je opravdu všude hlava na hlavě, venku i čokle, co denní světlo neznaj, páč to chodí na plínu, nebo jak píše Kus kus
    takže v tomhle je domek a venkov výhoda. Kdyby nic, máme aspoň zahradu. Velkovýhoda, velkovýhoda.

Maya
    bez pichacek tipuju
    aha jsem nepochopila

budte radi ze mate to testovani vyreseni alespon takhle,
    ale vždyť je to nesmysl, už jen to, že zákon tuhle možnost dává, tady furt ti tři blbečci vyhrožujou jak vo život a pak záměrně dávají tyhle šance cokoliv občůrat, jsou trapný

Denny

Brej skoropoledne,
    hlásám že jsem připojen, né že bych byl vodpojen,
    ale přemáhá mě húnava…
    A venku tak krásně už několik dní sluní…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,721. až 2,740. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.