Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,681. až 2,700. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

dobre rano, venku uplne krasne sajni, muz prisel pred hodinou z prace tak skoda ze ted ho asi nevykopu ze bysme zajeli na druhej konec vesnice se projit… vetsinou snad vsichni vylezou az po obede

kachna

Co byste dělaly?
    V pondělí mám být očkovaná proti covidu.
    – minulý týden (v týdnu do 26.2.) jsem “něco” chytila, ve středu jsem byla na antigenním testování a výsledek byl negativní, tak jsem si říkala, že jsem to “něco” chytila od dítěte ve škole (dítě negativní). To “něco” chytil i Michal, děti ne.
    – v pátek 11:45 mě kontaktovala hygiena, že synovy učitelky jsou pozitivní, syn měl kašel (má ho při těhle změnách dost často, jako astmatik vždycky suchý, proto jsem tomu nevěnovala pozornost). Syn byl ve školce jediný den.
    – bližší termín testu, než pondělí jsme nesehnali, takže nebudu vědět, jestli je syn pozitivní nebo ne.
    Otázka je jednoduchá, zrušily byste za těchto podmínek rezervaci?
    Při běžné viroze doporučují očkovat, jestli je to covid nemám šanci zjistit včas.

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.
    cernej caj

kachna
    polozila bych otazku jinak. Pokud je to kovid a nechas se ockovat, co se stane? budes ockovana “zbytecne” o 3 mesice driv, protoze pokud je to kovid, musela bys pockat az nebudes mit protilatky a jit az cca za par tydnu na ocko?

nebo je ockovani kontraindikace prubehu? nebo jde o ohrozovani ockujiciho personalu (mas respirator, on jiste taky)?

kachna

nebo je ockovani kontraindikace prubehu?

jj, bouřlivá reakce organismu, když už máš v těle protilátky.
    Jinak si myslím, že zvládnu vytvořit bezpečné podmínky i pro okolí, navíc ti očkující už jsou sami naočkovaní, snad.

cernej caj

kachna
    no a dotaz, pokud jsi byla negativni minuly tyden, kolik asi mas protilatek aby jsi mela bourlivou reakci? mozna bys mela zavolat tam jak se ockuje a zkusit se zeptat na doporuceni? protoze protilatky bys mela spis az po prodelani? takze ted jeste bys jich zas tolik mit nemela?

nicmene v tomto pripade chapu, to je hodne blba kontraindikace… a mozna teda lepsi si zavolat primo do ockovaciho centra.

kachna

zavolat primo do ockovaciho centra.

no, to je fakt, asi se tím nebudu stresovat a prostě jim to popíšu před očkováním.

Maya

Kachna
    Asi bych to rozhodnuti taky nechala na nich, urcite uz tam meli oodobny pripady a vedi co delat
    Teoreticky by asi nemel byt problem posunout ti termin po testech kdyz jsi v orivilegovane skupine

Maya

Vzdycky jsem se divila jak nekomu muze spadnout mobil do zachodu, tak co myslite ze se mi dneska stalo? 😀
    To pak clovek oceni vodeodolny mobil, jeste ze jsem si uz nenechala vymenit tu baterku

cernej caj

Maya
    😀 si ho mela v zadni kapse rifli? 😀

mam taky hadanku 😀 😀

myslite, ze ptak ma v drapech misicku nebo nohy obaleny bahnem?

Attachments:
    MirkaD

Maya-hahahaha-promin já měla mobil ve wc 2 krát….
    podruhý to vyřešila miska rýže
    Fifi-děkuju,pudu študovat,ale teda,vytočila sem se do zelena….

Fifi

Kachna
    Otázka je jednoduchá, zrušily byste za těchto podmínek rezervaci?
    Na webu MZCR pisou:
    V souvislosti se zapojením praktických lékařů prosíme zájemce o očkování, aby nerušili registrace a rezervace termínů na očkovacích místech. Očkovací látky jsou distribuované právě na základě provedených registrací a rezervací, může tak dojít k jejich nespotřebování a znehodnocení.
    Takze bych rezervaci nerusila.
    Zasla bych s Martou na test a podle toho se rozhodla dal. Kdyby byl pozitivni, zavolala bych na ocko centrum a pozadala o posunuti terminu. Oni tvou vakcinu v danej den pripadne naockojou nekomu jinymu, maji poradniky na nahradniky. Ale asi bych tam nechodila, aniz bych znala vysledek testu od Marti – to mi prijde jako pripadny ohrozeni lidi tam, myslim seniory, kteri tam budou cekat na ocko.

Maya
    Ubohej mobil, hlavne, zes ho nesplachnula. 😀

Mirko
    Neni zac, pevnej nerv preju. Zeryk blaznivej… 🙂

Cajdo
    Tak to jsem si musela echt zvetsit. A nevim. Ten ptak ma proste spinavy nohy, kdyby drzel mysicku, asi by mel paratky vic u sebe? 🙂

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 2 týdny uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    ja taky nic lepsiho nemam, kdyz sem fotila prislo mi ze neco nese ale ted si jen myslim ze si nese bahnokoule 😀

Nojo ale Kachna nebude mit vysledek pred ocko, takze tam pujde prave bez vysledku… nehlede na to ze objednaci terminy snad sou od toho aby tam nesedlo 10 senioru o 2 hodiny driv, ne?

jinak sme si dali hezkou hodinku na hrane okresu na druhym konci obce kdyz se muz vyspal z prace, deme si tak na hranu okresu a rev a proti nam vrtulnik :D:D

zitra premyslim ze bych se sla projit ale asi se mi ted vecer uz ani nechce nad tim dumat a asi se na to vykaslu

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    Nojo ale Kachna nebude mit vysledek pred ocko, takze tam pujde prave bez vysledku… nehlede na to ze objednaci terminy snad sou od toho aby tam nesedlo 10 senioru o 2 hodiny driv, ne?
    Prave, ze bez vysledku by tam chodit dle myho nemela. Objednaci terminy jsou v pohode, ale pak tam kazdej musi pul hodinky posedet po pichanci, kvuli sledovani na pripadnou reakci. A covida muzes chytit i pres ockovani… Znama ockovana prave rikala, ze to tam odsejpa pekne, ale lidi se holt trochu nakumuli pri cekani po vakcinaci. Takze bych se tam asi nechodila osobne ptat, co a jak.
    Dle myho ideal pockat na vysledek testu Martinka a pak se dle toho zaridit, zavolat tam.

jinak sme si dali hezkou hodinku na hrane okresu na druhym konci obce kdyz se muz vyspal z prace, deme si tak na hranu okresu a rev a proti nam vrtulnik
    Tak bezva, ze jste se proslapli. Vrtulniky – ani mi nemluv, tady to huci kazdou chvili, jak porad nekoho lifrujou sem a tam. 🙁

Maya

cernejcaj
    mela jsem ho v bundě a zapomněla jsem si zapnout kapsu 😀

mámě před chvílí přišel pin na termín očkování, tak má první termín za týden a druhý za měsíc

kachna

Prave, ze bez vysledku by tam chodit dle myho nemela.

No ale to bych to vůbec neřešila.
    Pá 11:45 mě kontaktovala mailem hygiena, 12:10 jsem měla žádanku od MUDr., jenže už není žádnej dostupnej termín a termín mýho očkování mám v pondělí v devět ráno. Jediný, co můžu udělat, je zkusit zítra ráno objet obě otevřený lékárny a zkusit sehnat antigenní test. Nicméně termín očkování musím zrušit nejpozději zítra v devět ráno.

cernej caj

kachna
    tak na ocko zkus zavolat predtim, a zkus se zeptat. Ja si prave taky myslim, ze kdybys stihla mit vysledek tak ses v klidu protoze tam bude pujdes nebo termin zrusis, takze neni vubec o cem se bavit 😀

no sou to radosti…

a hele ja mam dneska spacky 🙂

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    a hele ja mam dneska spacky
    Pekna fotos, tu cvrlikali uz nejak minulej ci predminulej tyden. Jeste, zes je netloukla. 😀

Peknej nedelni vecir preju. 🙂
    https://www.televizeseznam.cz/video/jak-nas-vidi-svet/ceska-slova-pouzivana-v-cizich-jazycich-prekvapila-cizince-to-necekali-64109912

kachna

tak na ocko zkus zavolat predtim,

včera večer jsem to nakonec zrušila

Fifi

Kachno
    Chjo. Drzim palce, at je zitra Marta negativni a ty dostanes brzo nahradni termin!

kachna

Drzim palce, at je zitra Marta negativni a ty dostanes brzo nahradni termin!

to bych asi dostala, ale jestli je Martin a hlavně teda my s Michalem negativní, o tom docela pochybuju.
    Na druhou stranu, pokud opravdu chtějí po velikonocích pustit aspoň tu první+druhou+mš+specky, tak to očkování úplně od věci není, protože Marťa to přinesl ze školky a být otevřené školy, roznesla jsem to nic zlého netuše do své školy raz dva.
    Takhle máme rizikové kontakty jenom v rodině.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,681. až 2,700. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.