Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,641. až 2,660. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Denny

Morgen aaa můžu si zařvat pátečéééék,
    měla jsem v práci dost frmol a večer usínala kolem 20 té, takže
    jsem ani nepsala.
    Hm v díí píí zase bílo, snížek sněží a “HÁRÁME” samo, Koněf hárá.
    Háráme bylo skválně, páč vím, že to máte rády když to takhlenc někdo napíše.
    Doufám, že jste všici zdravý, Františkovi včera volal šéf, že jim umřel dispečer, zhruba v mém věku, rakovina. Bojoval s ní asi 1,5 roku. Chjo.

Maya
    s Dorinkem mě to moc mrzí, držte se 🙁

kachna

Háráme bylo skválně, páč vím, že to máte rády když to takhlenc někdo napíše.

Tak vono hárání je celorodinná událost 😀

Denny

kachna
    je celorodinná událost
    u nás celovesnická, když mi pak píše pan Brůna, kudy mám s čupkou chodit :-DDD

cernej caj

Dneska zss frmol, ale aspon mi povolil krk a bolehlav, ani me tu nic dneska nedrazdi k duseni:)

Hnus a mlha

Maya
    Tak bomba se stetkou to je fakt super pristup

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

zde sněhá a Mouses jest nemocen. Má prý chlamydie v očičkách, bere kapičky a má oči jak po těžký pařbě. A asi teda se nevyhneme tomu, aby to chytli ohaři 😮 , tak asi bude veselo.

PetraK

a nemlufte laskavě vo hárání, budu ráda, když si madáme dá voraz.

kachna

Tak se mi povedlo – Maťule se těšil už tři týdny na karneval ve školce. Byl minulej pátek. Před tím nebyl ve školce 10 dní (slabé nachlazení a nechtěli jsme ohrozit vyšetření u doktora). Šel jenom v pátek. Pozitivní jsou obě učitelky i asistentka.
    My teda nachcípaní jsme, ale já jsem byla ve středu, na antigenním, tak snad dobrý.

MirkaD

tak já včera zjištovala u Dafi,jak to má s těma nohama,
    takže nakonec dědiny,po cyklostezce dolů-jsou tam 2 lavičky-nahoře a dole,tak na obě se drápala,pak navrch,to běžela zase k těm lavečkám,tam jsem párkrát hodila hračku přes mírný svah na původní cestu,takže fakt musely oba hledat,tak si pořádně začmuchali,pak zase kousek dolů po původní cestě,přejít na novou a navrch,zase chvilku hodit hračku a dom,takže se zdá,že dobrý,když běžela do kopce i s kopce a sáoala se na lavky,původně jsem chtěla jít pěšky do Bučovic,že by nás tam Martin vyzvvedl autem a hodil dom,ale pak jsem si vzpoměla,že su bez respirátoru,a že můžu vlastně venčit jen v tom katastru?
    no,tak nic,šla jsem dom,ale delší vycházka za náma,psi proběhlý+trochu cvičení měly
    my pak sjely na chvilku do města-zverimex,drogerka,trafika a dom
    Martin vyrobil merunkový koláč,odpo šel ze psama on,pak zase házel Žerykovi,já házela Dafině chvílu doma-ponožku,kartáč,prpisku a tak….
    no a večer jsem šla chvílu s Dafi
    Martin sledoval Jílkovou-to je šílenej pořad toto…
    dnes odpo
    ráno deštivo/blátivo,tak jsem se vrátila ze zahrady,že v tom sněhublátuvodě to nedám,a šla jsem s otrávenýma psama,protože mokro,clhko,všude zima-a mokrý nohy
    tak s otrávenýma psama jsem se táhla s Žerykem 3 metry za mnou k rybníčku a zpět…

Denny-a Denny je tu:-)
    a háravku má…tak at to proběhne v klidu,já už včera vážila Dafču,je nějaká širší…ale u ní to dělají chlupy,teda,má kolem krku největší límec,pak kolem boků,pak to má kratší,tak vypadá jak lev s hřívou…
    Kachna-takže očekáváte chorobu doma?
    Černejčaj-co žačka?
    PetraK-jak toto chytil?od jiné kočky?

kachna

Kachna-takže očekáváte chorobu doma?

no spíš doufám, že ne. Ale mrzí mě to fest. Na druhou stranu, už je to týden, ve středu jsem se nechala otestovat, tak snad dobrý?

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.
    Maya

kachna
    no nevim jestli je OK, ze lidi nad 70 porad na ockovan cekaj zatimco si ctou na FB chlubeni tricatniku, ze oni uz ockovany jsou
    PetraK
    nase kocky to meli asi 2x a psi to nikdy nechytli, ideal je kapat do oci i do nosu, protoze pri horsim stadiu jim pak tece i z nosu, tak je lepsi tomu rovnou predejit
    jo holt i kocicky maj svoje nemoci 😀

Maya

kachna
    antigenem bych se asi nechala testovat jeste jednou, protoze ta spolehlivost neni az takova jako u pcr

PetraK

Mirka D.
    jéé meruňkovej koláč! Pošli posli! 😀 třeba Žerdu vyšli, bé mít úkol, Ty si odpočineš, já dostanu koláč – geniální řešení 😀

jak toto chytil?od jiné kočky?
    je to virový, takže asi jo, od jiný kočky

Maya
    díky za radu s tím nosíkem, dám paní vědět. Musíme se zesynchronizovat, aby mu mohla kapat 3x denně a nebyl blokovanej u nás. Včera měl ty oči hrozný, hele. Je normální, že je každý oko jiný? Podíval se na mě a jednu duhovku staženou, druhou roztaženou, oči šmajdavý…. 🙁 . Pupík malej i si vlezl do toho svýho domečku, kam nechodí, že jo. Spal s námi doma, celou noc. Paní říkala, že ho má právě taky te´d doma zavřenýho. Tak si musíme domluvit, kde kdy bude. kocour teda, ne paní.
    No tak uvidíme, snad to ohařiska nechytnou, ale on se zrovna včera s Tali čumákoval.

Maya

PetraK
    jo, kocky jak maj neco s ocima, tak jim jdou ruzne sejdrem, to se mu spravi
    vice info treba tady
    https://www.metropolevet.cz/kocici-ryma/

kachna

antigenem bych se asi nechala testovat jeste jednou

nj, u nás je ale plno týden dopředu :(.

Maya

kachna
    no jo, povinne testovani firem

prisli mi ty samosterilizujiici respiratory od respilonu a zdaj se super, jsou tenoucky, mnohem tenci nez normalni, tak snad to bude s dejchanim ok
    a sedi mi dobre, akorat trochu skrabe
    akorat jsem si objednala hnedy, ze ty jako jeste nemam a ona je to spis takova telova barva, vypada to desne 😀

kachna

ona je to spis takova telova barva, vypada to desne

tak si tam nakresli pusu 😀
    dětem příští týden začínají prázdniny, takový smutný prázdniny teda :(.

prisli mi ty samosterilizujiici respiratory od respilonu a zdaj se super, jsou tenoucky, mnohem tenci nez normalni, tak snad to bude s
    dejchanim ok

mně přišly nádherný nanoroušky. Respirátory pěkný přivezla kolegyně, tak přemýšlím, jestli nezůstanu u nich.

PetraK

Maya
    vice info treba tady
    moc díky
    zatím jsem to jen proběhla- koukám, že je proti tomu vakcinace? Zkusím doporučit, ať mu to nechají dát.

Hele on má asi nějakej Maxitrol – to jde taky kapat do toho nosu?

MirkaD

PetraK-koláč už néééni:-()
    já včera koupila andulkám nový bazének,starý měl už strašnou vrstvu vodního kamene,tak ted se v něm Niki čvachtala:-)prčovní pohled
    ještě vitamíny jsem jim koupila,u sebe jsem se rozjela a vzala jsem si tupkovanej lak na nehty-stříbrnej jak jinak,at ladím s Dafíkem
    Kachna-jo s těma zákazama přes ty prázdniny je to naprd…
    rodič od Martina sem chtěl vzít vnoučata na týden,ale ted to nejde,že,a stejně by se tady nudily-teda podle mě by se tu nudily,když tu jsou tak s něma rodiče jezdí na výlety,jen lítat mezi polema ze psama by je asi nebavilo

Maya

PetraK
    ja uz teda popravde nevim, co my jsme presne meli, jen vim, ze to byly ocni atb a vet nam prave poradil kapat to rovnou preventivne i do nosu
    nevim, jedine se asi poradit s vetem co vam to dal
    ale nasla jsem tady, ze u lidi se to pouziva i do nosu a usi
    https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/antibitioticke-kapky

Maya

tak od 15.3. do prace jen s negativnim testem, tak pojedu v pondeli jeste bez testu a pak se uvidi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,641. až 2,660. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.