Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,621. až 2,640. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    😀 kazda slepicka svoji stranecku 😀

Maya

cernejcaj
    to uz by byla administrace na plnej uvazek 😀

jinak znama ted rikala, že soused s covidem uz je doma, ma furt kyslik a bez zadejchani rekne prej tak 3 slova, byl v nemocnici pres mesic, ale ted vyhlasili tu nouzi v nemocnici, tak asi koho slo poslali s mobilnim kyslikem domu

kachna

To mě mrzí s Dorinkem, ale krásnej věk, krásnej život, tak to má bejt.

cernej caj

Maya
    ale zas je nadeje ze docela zabiraj ty leky na tezsi pripady. My se budem chodit ob tyden testovat od pristiho tydne.

Maya

cernejcaj
    ob tyden? ma byt kazdy tyden testovani ne?
    kachna
    diky

nemate nekdo zkusenosti s podobnejma pripravkama jako toto? jestli to za ty prachy funguje nebo tak neco
    musim uz si neco koupit na tu hnatu
    https://www.lekarna.cz/polimedel-polymerova-folie-1-ks/

Maya

cernejcaj
    podle me ty leky davaj jen tem fakt na aru, ktery jinak nemaji moc sanci
    a dlouhodoby nasledky myslim nikdo neresi

cernej caj

Maya
    chtela sem napsat co tyden 😀

zajimavy myslis ze tam funguje ten elektrostatickej naboj? neco jak ty magnety?

Fifi

Bryvecir vespolek.
    Mayo
    Ale ne, dedulka Dorinek, to slo teda rychle. 🙁 To je mi moc lito, hladim na dalku po tapce, drz se. Uz ho nic neboli, diky, zes ho nenechala trapit a diky vet, ze prijel. Lokis snad postupne na kamose zapomene a prestane ho hledat. Nebo mu mas v planu poridit partaka? Ja jinou moznost nemela po smrti Agatky a psychickym propadu Bazusaka…

Mirko
    rosím tě,jsem se cHTĚLA ZEPTAT UŽ VÍCKRÁT,KDYŽ TEDA CHCI ODEHNAT CIZÍHO PSA-TAK JÁ VĚŠINOU DOST NAHLAS ŘVU NA NĚJ
    DO TOHO NA MĚ ŘVE MARTIN AT NEŘVU,JÁ ŘVU NA MARTINA AT MĚ NECHÁ BÝT…
    ehm,takže hlas důtaznej,nebo klidně i řev vzteklej?

Ja hlavne kdyz rvu, tak to je durazny, vztekly a mam pritom vnitrne nastaveno, ze vetrelec fakt neprojde. Nejecim hystericky. Zvysuju hlas ve stylu tak pod, ty mrcho, ja ti ukazu, jen to zkus. I moje rec tela je asi jasna – a psi tohle dobre odhadnou, jestli to myslis vazne nebo jen jecis. Ke rvani M. se vyjadrovat nebudu, bych ho odvelela povelem TICHO nebo flakla voditkem. 🙂 Jen podotykam, ze nemam rada hystericky scenky pri setkani se s cizim psem, takze nervu nejak pravidelne a casto. 😀

Esusova
    Myslím, že toho přes den moc zatím nenaspí, buď, že to berou jako prázdninovej provoz a čekají, kdy se objevíme a nebo hlídají, jak nejsou až tak ještě zvyklý tam být . Ale jinak v pohodě. Takže šécko eremy milej Džeremy
    Ale to je dobre, ze secko eremy. 🙂 I ten spanek casem psiska vyladej – jsou ted pres den jen v baracku nebo maji moznost venku choditi?

zaprasila jsem si tričko tak, že jsem si ho musela prostě vyprat.
    Njn, kdyz jsme na kecaci zime, musis se pokecat. 😀

A propos, Ruzice se pokecala dneska smulou z modrinu, ma na boku takovej peknej pryskyricovej slinc. Sakra, nekde jsem kdysi cetla, co s tim? Neco studenyho na to? Nepamatujete si to nekdo???

cernej caj

Fifi
    premyslim, zda neni dobry to ledovat at to “ztuhne”, ale nevim jak se ji to bude libit…

Fifi

Uz jsem to nasla – sadlo, maslo, olej! 🙂 Nevim, kde mi v hlave utkvelo neco studenyho. Troldovi bude Ruzice vonet po maslicku, po zradle ji to zkusim vypreparovat.

Fifi

Mala dnesni radost, rodicovstvu prisel termin na ockovani Pfizerem, pristi tyden jdou na prvni davku. 🙂
    Jo a ta smula odzmolena, maslo fakt zabralo a slo to dobre.

Petrs01

sem se málem poprskala jen když jsem to viděla…

Attachments:
    Maya

Fifi
    se má rodičovstvo, máma je zaregistrovaná od pondělka, ještě jsme jí to schválně dali do Prahy, že tam bude víc volno a zatím druhej pin nikde
    máslo na smůlu by mě teda nenapadlo
    druhej pes asi spíš ne, i když obecně jsou lapiny snášenlivý, Loki musel mít nad Dorinem navrch, Dorinovi to nevadilo, ale při představě že natrefím na podobnej kousek mě nápady na druhého psa přecházejí 😀

Maya

Petrs01
    ale to je umění teda 😀
    ale zkoušet to nebudu, naštěstí nemám konvičku 😀

Fifi

Tak jsme si presli z hnusavejch mlh rovnou do deste, chcije a chcije.

Maya
    se má rodičovstvo, máma je zaregistrovaná od pondělka,
    Udelali to samy, dneska jim pipnul termin na pristi tejden. Snad jim ho nezrusi a tvoji mamku se taky dostane co nejdriv.
    ale při představě že natrefím na podobnej kousek mě nápady na druhého psa přecházejí
    A tak on ten docasne jedinacek se muze s prichodem novyho prcka zmenit v zodpovednyho a vychovavajiciho a trpelivyho starsiho jedince. 🙂 Vsak, uvidis, jak to bude Loku snaset a hlavne, jak bys zvladala ty pripadny novy stendo. Nebo neco z utulku, coby prekvapeni – prece stredni, klidny a pohodovy vorisek, ze Troldo? 😀

Maya

Fifi
    tak štěně to on by ocenil, ale to štěně taky jednou vyroste 😀
    cernejcaj
    no mě elektoléčba na krční páteř zabrala
    ono taky jak jsem našla prodávaj přístroj přímo na ty elektrošoky na doma, ale stojí už přes tisícovku, to se mi zdá moc drahý

Maya

no a jinak prasklá nádoba na štětku – nákup na bonami, včera jsem poslala reklamační mail s fotkama, dneska mail, že to posílají znovu a to rozbitý si mám nechat, večer už zpráva od ppl, že mi vezou balík
    fakt to jsem ještě nezažila, aby to ani nechtěli poslat zpátky, takže tímto jim dělám reklamu
    jestli to pošlou komplet, budu mít záložní štětku 😀
    a z prasklého spodku bude asi květináč na nějakej netřesk, je to prasklý jen nahoře, mohlo by to ještě chvíli vydržet a vypadá to trochu jako květináč

Petrs01

stredni, klidny a pohodovy vorisek

radši staříka na dožití? 😀

Maya

Petrs01
    staříky na dožití přenechávám vám 😀

jinak teda si asi pěkně běží černej trh s vakcínama, vím už o pár lidech kolem třiceti, zdravý, s běžnou prací někde v kanclu, kteří už jsou očkovaní, nezřídka se tím i chlubí na fb

kachna

asi pěkně běží černej trh s vakcínama

tak pokud jdou objednávky jak mají, tak di myslím, že super.
    Já doufám, když už nás teda očkují, že půjdeme po velikonočkách do práce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,621. až 2,640. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.