Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,441. až 2,460. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

Denny
    Ude super polid se nejak.dohodnete:)

Denny

Maya hmmm no tak se to nejak udělá, chjo dyk vyvolání i materiál na pasparty stojí prachy a co z toho pak zbyde, že.

PetraK
    naaam fbpeaaci
    jdu na oční

jo a vokaž jim tohle :-DDD

cernej caj

Denny
    A nemuze to zaplatit urad? Jako to vyvolani atd a ty dostanes jen nejakou odmenu za praci a tak ze ktere bys uz jic neplatila?

Denny

čajdo
    tady jsou hlavně drahé ty pasparty, ty já nedělám…
    Tak teď by to bylo do těch 6 tisíc, já se tady ještě poptám
    šéfky 🙂

Maya

Denny
    jj, asi to chce info od nejaky ucetni
    nejde jim prodat je fotky a at si to daj zapaspartovat sami nekde, kde to normalne udelaj na fakturu pro urad?

tak to vypada ze 20 km od bydliste neprojde a bude to na pohyb v kraji

Maya

koupila jsem Dorinovu softshellovou plastenku, tak doufam, ze bude do deste fungovat
    cervenou bo jsem zjistila ze jak nevidi a mota se pod nohama a je sedivej a neni videt, tak je to dost o hubu 😀

kachna

MirkaD
    Ještě jsem na té poště nebyla, máme úplně blbou otevírací dobu.

add. výpověď:
    propustit zaměstnance není žádná sranda. Nechoď na dohodu (nebude-li pro tebe výhodná), mj. by to znamenalo méně peněz na ÚP.
    1) pokud by tě propustili pro nadbytečnost, nesmí za tebe nikoho přijmout x měsíců
    2) propustit někoho “pro neschopnost” nejde. Pokud by něco takového chtěli, tak by ti museli poslat vytýkací dopis a stanovit nějaký termín nápravy

Maya
    Maya

tak jsem viděla tiskovku, tak všichni rychle ještě poslední víkend na výlety

Denny

Morgen,
    ták zas můžu zařvat pátečéééék!
    Nemůžu se nějak dospat pořád…

Maya
    tak jsem viděla tiskovku
    tak myslím, že tyhle informace se dostanou ke všem..
    Co naděláme, že. Já osobně s tím problém nemám, ale nechtěla bych bydlet ve městě v těhle sr*ačkách.

s těma fotkama to nějak vymyslím 🙂

Hele :-))

Attachments:
    cernej caj

Maya
    Co rikali?

Me vysel.putbul

Ja mela.rano pul den.dovci.

Neuverite, mam alerfickou reakxi na respirator:D kn95 je cina tak kdo vi cim to napousteji a jeste mam doma.neco s nanovrstvou vyrabeny v cr tak to snad bude bez reakce… vcera sem.si to.koooc uzila totiz

MirkaD

Kachna-jo,to nevadí,to nespíchá-s tou poštou
    jinak děkuju za ty rady
    popravdě,mě to fakt přijde vtipný,jako jakej by napsali skoro po sedmi letech důvod?
    7let ví,že jsem pomalá,ale dělám věci pořádně+teda moc nemarodím,neschopenku jsem neměla tak 3 roky…
    před tím párkrát
    to něktří mají xkrát za rok
    no,nic
    jako včera ranní od 5-14,00-napřed pčení,pak kasa,i když jsem se snažila fakt rychle a dávala furt součet
    když začnete markovat,počítá se vám čas,když dáte součet,tak končí měření času,takže za jeden nákup dlouhej můžu dát xkrát součet-v tu chvíli se mi to nepočítá,ten člověk si třeba hledá peněženku,ukládá nákup,něco,já dám součet,mezitím se napiju,sklidím si účtenky…
    no nic
    tak rychlost stejná…
    je to prostě jak kdyby jste x let běhaly za 5 minut a najednou to měly dát za 3 minuty…prostě nic…
    nevím co z toho bude
    no nic -akorát se s tím nervuju,protože to bylo fakt v každé práci at už fabrika,pekárna,studená kuchyně a další…
    ty normy jsem zvládala s odřenýma ušima,a když se zvýšily tak smolíček pacholíček…

jinak mě od středy bolí stršně ucho+mám ucpanou hlavu,tak se rvu paralenem a sinupretem,volala jsem doktorce,tak mi poslala recept na mobil-kapky do nosu+ucha
    když to nezabere v pondělí k ní
    tady jinak bláto,včera jsem šla ze psy k hájence-šíkšný bláto rozježděný od aut,a pak kousek lesm a od lípy dolů,už bláta mín,trochu jsem s nima pocvičila a dom,večer jsme šli popřát máti k narozkám,bohužel obří ulita na kvítko co přišla byla popraskaná,ale vracet prý ju nemáme+teda dostala knížku o zdraví-cvičení,výživa atd.,a nákupní skládací tašku do kabelky s kočkama,škoda,že takovýho něco nemejí ze psama…
    dnes ráno jsem lezla ze psama k rybníčku a zpět,trošku pocvičit,a byla jsem chvilku u kamošky sbasendžíkem,ten měl chudák čerstvě po operci v Hradišti,dávali mu pryč vodu od srdíčka,v noci kašlal a ve Vyškově mu chtěli jen přidat léky,což by prý vůbec nestačilo,tak dnes jede na kontrolu,tak snad bude vše dobrý,šílený,se musely během chvilky rozhodnout,jestli operovat,nebo ne,uf šílený rozhodování…
    dnes mám odpo ,tak už aby byl večer…
    Denny-to je dobrá fotka s tím banánem:D

cernej caj

Mirkad
    Uzivej si volno je tam krasne slunicko:)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak přátelé – máme f práci blekautíka nějakýho, takže co?? takže coooo? Co Koláče?? NO OOOO JOOOOO, JE DOMAAA! Teda napůl, páč jsem ráno vypadla v půl devátý a vrátili jsme se před dvanáctou a póle byly enem naše. Nikde nikdo, zato včera – brutáál. Fuj a ble.
    A sem právě vyzkoušela mytí okýnek tím přístroječkem nassávacím a výborný, mám krásný vokna za chvílu. Tooo je vám věcička. Jdu si dělat kafe a pak vás dočtu.

cernej caj

Petrak
    Tak to zni skvele! Taky hych si to mohla poridit ale ja slintam po vysavacim umyvacim robotovi za 6t… no jeste si asi necham.tak tok zajit chut:D ale pak snad:)

Maya

cernejcaj
    jestli myslis umyvaciho robota na podlahu, tak to jsou vyhozeny prachy, vicemene to jen namoci podlahu
    rikali ze asi zrusej cesty mezi okresy, tak snad tam mas u vas v okrese nejaky vylety
    PetraK
    se mate takovy neplanovany volnico a zrovna kdyz je venku tak krasne

cernej caj
    Maya

doktor v nemocnici byl tak asi nejakej rovnou po skole, moc mi neveril, ze to neni uraz, ale rtg ok, nakonec prej zanet slachy, dal mi aulin a prej si na to mam davat teply, ne studeny a ibalgin gel a nechodit, no klasika 😀
    ale tak alespon ten aulin se hodi
    a taky papir na individualni vlozky, no kdyz sestricka dodala jsou tam od 7, ale od 6 se vydavaji cisla a v pul sedmy uz se na nas nedostane, tak myslim, ze se bez nich obejdu 😀

cernej caj

Maya
    Uz sem to taky cetla. Ale do prace porad muzes i mimo okres takze…

No kamoska si to desne chvali ze to vysava i umyva podlahu zaraz

cernej caj

Maya
    Aulin je fajn mam ho na kopeno ale bacha idealne pak neridit na nekoho to muze mit dost vliv… potrebuju taky novej do lekarnicky…

Tak dbre ze jsi zkontrolovana a ze je to “jen” zanet, tak se hoj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,441. až 2,460. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.