Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,712 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 48 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,401. až 2,420. (celkem z 2,713)
  • Autor
    Fifi

Efufova
    Tooo je epefni dafecek! DEKUJU!!! 🙂 Uz fe tefim, az se na to vrhnu, jen co doctu Bohyni a býka. 🙂 A pak poslu dal, jiz se na to tresou dalsi v poradi. Si me dojala, trubko, ty mas napady. :*
    A fsechno nejlepci este jednou preju! Zdravi at pevne slouzi a flekata at te moc nesere. 🙂

kachna

Všécko nejlepší

Fifi

Jo, este kratky report k pocasi. Vcera a dneska to bylo o hubu venku. Pocitove na holinky, ty jsem taky nazula. Mistama krom bahna jeste zaludne skryty ledovy plotny, bahnokorculovanie. Co me ale ted nejvic nastvalo – davam Troldovi A-flex a po hlave mu leze co?! Ano, vazene damy, KLISTE! Twe, svine nesmrtelny, par stupnu nad nulou po krasne dlouhych, vyjimecnych mrazech. Tak bacha na ne, uz jsem vytahla Arpalita. Echjo.

Denny

Morgen úterní,
    mám dnes nějaký nafouknutý pupek, teda víc než obvykle, ale nejsem si vědoma, že
    bych jedla něco nafukujícího, (třeba balón :-).
    Odpo jsme byly s Čipem a pak se ještě šly cournout samy, přesně jak píše Fifijová,někde sucho, někde bahno (proudy vody) a někde ještě sníh po kotníky. Takže slečna Koníková se válela v trávě, i ve sněhu, ta si ti prostě umí užít.
    Dnes mám odpo schůzku se starostou, chce mi ukázat nějaký projekt, já mu chci nabídnout pár zapaspartovaných fotek Díí Píí.
    Asi vím, co mi chce představiti, potkala jsem jeho mamču, ta mi říkala, že v rámci rekonstrukce sportovní haly, kde bude i ubytování, by chtěli moje fotky použít do pokojů. Tak mě to docela potěšilo.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Moc díky za přání . U nás teda sucho fčéra při venčení nebylo nikde- leda by šel člověk mimo cesty, to jo. Ale jinak bahnobrodění a psi byli fakt totálně zaprasený, vypadali, jak když běhali po dně čerstvě vypuštěnýho rybníka.

Tak doufám, že dárky dorazily, zbývá už jen Miuča, tak ešivá se aji morafští pošmistři už konečně vycajchnujou a doručej to? Mám radost, že se to líbí 🙂 a že mě přepadnul tendlecten ženijální nápad. Já si včera užila soukromou narozeninovou oslavičku. Páč na Brtnika padla velkoúnava, tak jsem mu štandopéde doporučila zajet do postele, poté co jsme si dali slavnostní večeři 😀 😀 – výbornou pizzu a já si špuntla prosečko. Brtnik nepřerušil naše suchý čtvrtletí, já jo a zcela plánovaně. Hráli jsme si s ohaříkama a pak se spolu koukali na Partičku. Vzhledem k tomu, že jsem k tomu prosečku snědla i kousek čekuládičky a sušený švestky, troufnu si jí s Dennyky do soutěže vo největčí nafouklej pupek na světě. Vypadám, jak když sem ty balony sežrala DVA! 😀

Ano, vazene damy, KLISTE!

KLÍŠTĚ??? TVL TO JE NĚJAKEJ ROBOTICKEJ KLÍŠŤÁK NE? dyk to mělo cípnout kuwa, ne?

Dennyky
    Tak mě to docela potěšilo.
    a mě je to jednoooooooooooooooo! 😀 😀 Ne, ještě jednou gratulíre , ešče chvíli a béš mít výstavu na Václaváku 😀

PetraK

Jo a venku řvou ptáci jak vo život.

cernej caj

Malo zima.aby ludry vychcipali trochen…

Maya
    Fakt rouskovy kontakty nemusej do karanteny?

Sem spala 10h na dnesek 😀 sem.dospavala vikend

PetraK

černej čaj
    10h

žjooofka, to by se mi hodilo, sem ponocovala, jak jsem slavila 😀

Maya

kliste?? to je masakr teda kliste v unoru, ja nechci klistata
    Denny
    ty jo, tak to je super a mohla by k tomu taky bejt mapa kam se na to jit kouknout pro turisty

Maya

cernejcaj
    to s tou rouskou uz plati dlouho a co vim, jaka to byla rouska se doted nikdo neptal, takze stacila obyc a nebo si to lidi vymejslej ze meli i kdyz nemeli
    Znaky rizikového kontaktu
    Kontakt ve vzdálenosti méně než 2 metry, při kterém jedna ze stran nemá náležitou ochranu dýchacích cest (za náležitou ochranu se považuje pouze jednorázová rouška nebo respirátor, nepovažuje se za ni látková rouška, šála a šátek). Při náležité ochraně dýchacích cest se ani kontakt ve vzdálenosti menší než 2 metry za rizikový nepovažuje.

cernej caj

Petrak
    Tak ja 2 dny nespala tak me to.dostalo

PetraK

černej čaj

dobře žes spala takhle dlouho, pěkně ses zregenerovala

PetraK
    Maya
    PetraK

no ale já nemožu nechat ten Domeček jen tak, tam je zapotřebí o ten kotel se starat????

Maya

PetraK
    byste se tam asi museli nastehovat
    ale fakt nevim co planujou
    ale i na jare se na chaty mohlo ne?

Maya

nechtel byste nekdo zadni silikon kryt a kryci sklo na iphoneSE ten mensi?

Maya

cernejcaj
    polarni vyprava v Cechach 😀
    o tech znackach jsem ani nevedela
    https://www.respekt.cz/jeden-den-v-zivote/polarni-vyprava?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign

PetraK

Maya
    polarni vyprava v Cechach 😀
    😀

jooo počernickej les je zrádnej, tam to dobře znám 😀 , to bejvaly moje vody.

no snad to nějak půjde s tím dojížděním tam, protože prostě to nejde nechat .

PetraK

ooooobjevila sem cestou k Domečku, že je tam – vypadá to – výborný zahradnictví a dobrý ceny, tak jsem zvědavá, až tam zavítáme, huž se těšim. Koupíme tam lípu a zasadíme vedle branky, to už víme. A taky kopretinky si tam koupim a taky…. moc si toho tam koupim! 😀

Du dom, tak tu nezlobte.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,401. až 2,420. (celkem z 2,713)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.