Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,381. až 2,400. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Denny

Všemi milovaná majitelko velkofóra Ešusová…k třicátýmu výročí tvých dvaadvacátých narozenin Ti přeji štěštího plnej rybník, zdravího ešče víc
    ať na své další cestě životem potkáváš jen úžasné lidi…

Pohodu jako MOK na fotce, spoustu rodinnýho hraní
    a máme Tě rádi drahá…

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 4 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    Maya

Denny
    dik uz jsem si napsala ty nazvy
    ty fotky u prani jsou teda bozi 😀

Denny

PetraK
    SOS najdu někde receptík na tu tvojí pizzu mňamózní?

PetraK

Ďakujem Ti srdieeešneee Dennyky Knedliky!!
    Jen teda ten věk, to ses sekla trošku, páč jako Ričinky mi dneska přál k vosumnáctinám. Víš? Nechceš to zkusit znova? 😀 😀

a neřikej mi, že ta malá sousedovic germánka sebrala Koníkojc balonek, to nebé asi realita z domácího záhumenku, že ne? 😀

Maya

PetraK
    dneska je ten slavny den?
    Taky preju vsechno nejlepsi a at se vam podari zdarne dokoncit domecek a krasne se vam v nem bydli
    null

PetraK

Maya má pravdu ….Dennyky
    ty fotky u prani jsou teda bozi 😀

to jsem zabudla podotknout teda. A ta první – to je tvl jak fakt modelína nějaká 😀

recept na mojí pizzu? tvl to asi nevyjde:

vezmi pytlik s hladkou moukou a něco nasyp do mísy, trošku osol, trošku nalej oleja, máš-li mlíko nebo zákys, nalej tam něco, nemáš-li nalej tam prostě vodu, jako v origoš receptu píšou, no a pak třeba nasyp sušenou bazalku do těsta a buď tam dej nějako čerstvýho droždí a nebo nasyp nějako sušenýho droždí. Pak to celý sešmrdlej vidličkou dohromady, případně přidej mouku, nebo tekutinu, podle toho co je potřeba, zhňoucej to chvílinku rukou, až vytvoříš bochánek a pak máš dvě možnosti – vlastně tři – pokud děláš těsto hooooooooooooooodně dopředu – dej ho do mrožáka, pokud jen trošku dopředu, dej ho do lednice a pak dej normoš kynout a pokud nemáš čas, dej to do tepla. Až to nakyně, rozpatlej to do vymazaný remosky nebo na plech, pokapej to olejem, lehce posol, a pak můžeš řádit s náplní jak chceš , domácí protláček, česnek, šunka, sýry, salám… co je libo a co je po ruce.

Hm, to řikám, že to nevyjde, takovejdle recept 😀

Denny

PetraK
    k vosumnáctinám.
    SORRY EROR, tak příště 🙂

z domácího záhumenku, že ne?neneee to je pinterest, malá germánka huš má
    více kg jako Koněf, nicméně je to hnědák 🙂

Koníky má kamarády jen sobě rovné 😀

Attachments:
    PetraK

Maya
    žíš to je krásnej vobrásek! Děkuju. Užs koukala víc do dárku?? Nic neřikej, ešivá jo, nic neřikej ešče, páč většina to ešče nemá. Jááá sem tak zvědavááá!

PetraK

Dennyky
    SORRY EROR, tak příště

nee, v pohodě, máš možnost reparátu – DĚLEJ! 😀

ajoo, vona je hnědák, já mám prostě zaflekatíno, no 😀 😀

Vosel k voslu sedá,
    rovný, rovného si hledá.
    Jeden jako druhej čeká,
    ešivá mu tamten něco nedá 😀

PetraK

Koukám na tem supr vobrázek – uvědomujete si někdo, že to vlastně je takhle namalovaný “strašně jednoduchý”? když to umíte? Je to výborný, stačí “jen” umět si hrát se stínováním a mít představivost. Pak by to nebylo nic složitýho. Tím to nechci “zlehčit” to vůbec, jen prostě že když člověk má to oko a ví jak tohle namalovat, tak to má s prstem v nose. Tohle bych chtěla umět, žádný rembrandtí složitostě, tohle! protože v jednoduchosti je krása.

Petrs01

dneska přál k vosumnáctinám

Týý, Petro, ale to bys byla určo eště mladá a hloupá, to radši šestadvacetiny a rovnou dvakrát, ne?
    FŠÉCKO NEJLPČEJŠÍ a hodný psejky, hodného muže už máš, tak ještě ať se vám dobře zabydluje v Domečku.

PetraK

Petrs01
    to bys byla určo eště mladá a hloupá,
    no to jsem ale porád právě. ke změně nedošlo, porotože já se v čase ešče nestihla posunout v žádmým ohledu 😀 😀

díky za přání a ano , všechno už mám. Takže nejpodstatnější je zdraví a ščestí, páč bez toho to taky nejde dycinky.

Denny

Hallo haloo hlasim navrat z kolbenky hus mam dajek 🤣🤣👍👍👍👍🥰

PetraK

Hele víte co moc nechápu? Tady se pořád vykřikuje vo hygyjéně a trasování a dohledávání kontaktůch a………… jak jsem se právě dozvěděla, je s tím sajrajtem doma kolega tady od nás přímo z našeho oddělení s kterým se tady běžně potkáváme. Co je jinak, že nás nikdo netrasuje, nekontaktuje a podobně?? Pak to tady v republice nemá taky vypadat tak, jak to vypadá. Dneska sanitky řáděj úplně hrozně moc teda.

PetraK

Dennyky
    Hallo haloo hlasim navrat z kolbenky hus mam dajek 🤣🤣👍👍👍👍🥰

🙂 aaa další dorazil! Libí? Líbí? Asi jo, tipuju.

Maya

PetraK
    darek mam prozkoumanej, ale prave nechci komentovat tem co jeste nemaj
    ad trasovani co mam info dela se jen 2 dny zpatky, tudiz v pondeli jen do soboty, takze na kolegy v praci se nedostane
    pokud mate v praci povinny rousky, tak rouskovy konatkty do karanteny nejdou
    ted nepujdou do karanteny ani ockovani
    a to ze britska mutace je infekcni misto obligatnich 5- 8 dnu dnu 13-20 uz u nas nikdo v potaz brat nehodla, takze stastlivci s touto mutaci vesele roznasej vira jeste tejden po karantene
    takze ono je to stejne fuk kdo je trasovanej a kdo ne

PetraK

Maya
    takze ono je to stejne fuk kdo je trasovanej a kdo ne
    jo to jo, ale kdyby aspoň drželi teda hubu a nebo se na to vykašlali, protože to je už opravdu šaškárna.

No nicméně my se s kolegou viděli pěkně celý minulý týden a on lehl už dřív než teď

darek mam prozkoumanej, ale prave nechci komentovat tem co jeste nemaj
    😀 😀

hele a nesměj se… uvažuju, ešivá nekoupit v lidlu robotíka na chalupu i, když jsme tetkon takový zaneprázdněný… 😀

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 4 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

Hupky dupky domky a pak tradáá do Kyšic pápálálá

kachna

Ešusko, moc děkuju za dárek. Až Lucinka dočte Heryho Potra a Kytici, bude číst štěňátko 😀

cernej caj

Petrak
    Vseeechno nejlepsi! 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,381. až 2,400. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.