Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,321. až 2,340. (celkem z 2,832)
  • Autor
    PetraK

Maya
    bezva
    já už se tady nedivím ničemu.

hele držím palce, aby se to s haxnou nějak posunulo a pořešilo. Musí to být peklo.
    chceš pobavit? Já jak sem taková nevědomky napojovací na ostatní, tak sem se napojila na Brtnika kterej má od soboty problém s plotýnkou a co myslíš? Jo, krom lokýtku mě bolej i zádíčka 😀 😀 to je terno tahle vlastnost.

od ty doby jsem to nemela
    brtnik jo.

cernej caj

Maya
    Uprava je jen spis v kontrastu, 99% fotky je origo… bylo to bozi a mam videjko zapadu tak treba poslu:)

MirkaD
    Zmensilo se mi o fous bricho, nohy stale stejne:D ale muze amst ze sem mela obtahly kalhoty a ne moje oblibeny siroky rifle 😀

Kachna
    Taky preju k svatku!

PetrakK
    At je brzo lip q nezapomen na arniku a kosyival

Maya

cernejcaj
    tak to bych fakt spis tipla, ze je to dobarveny
    PetraK
    koukam vy se na domecku pekne oba zrakvite 😀 , tak preji obema brzke uzdraveni
    s haxnou je to alespon dobry v tom, ze kdyz to neprezenu jako cesta do prace a tak, tak to pri sezeni neboli, takze muzu v klidu pracovat a spat 😀

PetraK

černej čaj

bylo to bozi a mam videjko zapadu tak treba poslu:)

jeee a a to se těšim. Budeš to asi dávat i na stránky že jo? A žebychom sem pak daly odkaz na Tvoje písání nějakej – nemyslím do diskuze, ale přímo nějak na hlavní stranu, protože věřím, že to bude krásný, tak aby to vidělo co nejvíc lidijůch? 🙂

jojo, kostival už se včera po lokýtku válel, mám to zavázaný a namazaný tím hřejivým peklem 😀 obojí trošku ulevilo. Na arnikou teď právě trošku váhám – aby se to netlouklo s tím Gelsemiem, který beru preventivně protikovidově. Tooo jako úplně nevim, musim si to promyslet.

PetraK

Maya
    koukam vy se na domecku pekne oba zrakvite

hele tohle paradoxně vypadá na chalupu, ne na domeček 😀

s tou nohou – kdyby to nebylo s tou modřinou, tak mě by napadala dna, která taky chce klid a nečinnost, takhle nevím.

cernej caj

Petrak
    Tak uvidite podle videjka:D

Dneska fakt dlouha porada a muz po me chce at sama ridim asi 30km coz teda uplne nevim zda chci… hlavne jak ty zada jeste nejsou OK tak si to nesovesu predstavit uplnr… ale zitra snad bych se hecla

Maya

cernejcaj
    30 kilaku das, to ja mam jednu cestu na nakup a zpatky
    PetraK
    dna myslim bolej klouby, alespon mi to rikala doktorka kdyz u me taky mela podezreni kvuli bouli na malicku a i bratranka vzdycky bolej prsty na nohach
    ted se mi dela boule na druhym malicku, mam to rudy a boulovaty, ale kupodivu to neboli, prej artriticky vyrustky, spis budu mit jednou ruce v haji kvuli artroze
    ale na ty noze to neni kloub, na nartu kloub neni 😀

PetraK

černej čaj

jsem si jistá, že to bude stát za to 🙂

jo jestli by tě u řízení měla bolet záda, tak to v našem případku svátečního ježdění asi není úpa dobrej nápad, to souhlasím.

PetraK

Maya
    na nartu kloub neni

nejni? muší tam bejt, když jsou tam kosti, ne? 😀

no ale chápu jak to myslíš
    no jsem zvědavá, co a jak to bude a držím palce, zatím na obou rukou, můžu držet i na pravý, jak jsem si právě ověřila 😀

s bolavejma zádama se jí může blbě řídit a když je sváteční jezdec, nesoustředí se……… , bych nejela.

cernej caj

Maya
    Po okreskach bych asi mohla ale tam se jede po vetsi silnici:D

A nemas to treba zlomeny?

Petrak
    No asi bych mela odpoledne trochu ridit at si to pripomenu 😀 ale na zada naprd pac proste jeste nejsou ok…

Ale.su uplne tuha a utahana tak nemam moc ani odvahu

Maya

cernejcaj
    no nez usnout za volantem, to radsi to odlozit
    zlomeny asi ne kdyz se mi to prihodilo znicehonic
    kdyby to byl nejakej uraz, tak to je jasny a byla by vidina uzdraveni
    PetraK
    no jsi me donutila nastudovat si nart, takze tipuju, ze me boli to modry vlevo dole 😀
    null

Maya

a nebo koukam to co jde nahoru na nart, boli me to tam nekde na strane jak se vsechno krizi a napojuje na malicek 😀

PetraK

Maya
    sice nevím, co Tě to bolí, ale aspoň to můžeš dochtorce v pátek vokázat. Huráá, ať žije samoléčba 😀

černej čaj
    tak nemam moc ani odvahu
    naprosto ti rozumím, asi bych taky neřídila

Maya

PetraK
    dorazil darek, diky moc!
    ty blaho to ti muselo dat prace
    myslim ze to ode me jeste potom bude kolovat k neteri, az tu bude nekdy spat
    ale za to osloveni teda maly kop kop 😀 😀

Maya

PetraK
    peronaes brevis ne?
    akorat jsem nikde nenasla jak se to leci 😀
    kazdopadne koukam na tom nartu je sysstem, ze by to jeden nevymyslel 😀

cernej caj

ja taky nasla obalku, du se na ni vrhnout a ted videjko
    akorat nejak se mi rozbilo zaostreni

Attachments:
    cernej caj

PetraK
    to je uplne epesni darek! dekuju ! 🙂 a taky sem se nasmala 😉 pri uvodniku:)

PetraK

Maya
    dorazil darek, diky moc!

už?? Tak to je super, stihli to akurát 🙂

ty blaho to ti muselo dat prace
    malínko, ale tohle za to stojí, mám ten origoš moc ráda (nechci zatím psát, dokud si to ostatní nepřeberou) , a chtěla jsem udělat radost i ostatním, což myslm, že udělám. Neteři se to určo bude taky líbit, tím jsem si jistá.

No přece nemožu psát jen obyč pani, to po mě nemůžeš chtít 😀

PetraK

černej čaj

to je uplne epesni darek! dekuju ! 🙂 a taky sem se nasmala 😉 pri uvodniku:)
    🙂 tooo jsem mocinky moc ráda!

PetraK

černej čaj

víídejko je krásnýýý! zaostření vůbec nevadí, dělá to zajímavým

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,321. až 2,340. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.