Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,301. až 2,320. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Fifi

Pro odlehceni. 🙂
    Total Eclipse of the Heart – verze stoleta, kterou miluju.

A aktualni…

Jsem to editla, at to je jen linkama. 🙂

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Fifi.
    Maya

kachna
    objednávala jsem toto, mělo by to bejt balvněný, respirátor mě škrábe, tipuju, že při delším nošení bych taky skončila s vyrážkou
    https://www.rousky.cz/nano-rouska-specialni-fe99–ze-2-nanovlaken-ptfe-pa6-s-ag–stribrem-znovupouzitelna-svetle-seda-antivirova-a-antibakterialni/

já si teď objednala 50 respirátorů od Číňanů celkem za 3 stovky, vypadaj úplně stejně jako ty u nás prodávaný, tipuju, že to bude stejnej zdroj a mám vystaráno, kdybych to musela mít na dýl než do krámu, vezmu si tu objednanou nanoroušku

Maya

kachna
    odkaz nefunguje, prostě ti první vlevo v menu

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Maya.
    cernej caj

Kachna
    Prej respilon ma super lehky dychatelny s nanovrstvou rousky

kachna

Prej respilon ma super lehky dychatelny s nanovrstvou rousky

když já mám ten problém ne v prodýchnutelnosti, ale v tom, že moje vyrážka si ten materiál jednorázovek vysloveně oblíbila a vesele v něm bují.

cernej caj

Kachna
    To chapu, jen pisu co psala.kamaradka a neodhadnu drazdivost ale.pokud sou takovy fajn na nose ze “jsou jako pitrko a prijem e” tak by treba nemuseli tolik drazdit…

Ja mam na ulozence par respiratoru, tak zitra vyzvednout

Sem byla prepadnout mirkuD jesge dnezka v praci znova a kdyz sem ji na pokladne videla tak nechapu jak muze byt pomala, jela jak dracice:)

A jinak za pa – ne “jen” 30km ale zas jako plnohodnotne vyzivnych:)

Fifi

Pekny nedelni vecir vespolek,

Kachnoo
    VSE NEJ k svatku! 🙂
    Snad najdes neco na tlamku, co te nebude skrabat.

Cajdo
    Jste se nekde klouzali na ledu? Tu bylo vcera krasne, slunicko a azuro, dneska uz sedivo, nevlidno.

Kamoska hlasila, ze po druhy, ctvrtecni davce ocko se dneska vraci do normalu. Dva dny zvysena teplota, hlavobol, ramen/rukobol, kloubobol, unava – zkratka klasicky vedlejsaky po preockovani, jen silnejsi nez po prvni davce. To jen, ze jsme se tu o tom bavily…

cernej caj

Fifi
    no taky sme se i klouzali… du odpadnout, su HYN ale chci zkusit nejak posudlat zitra fotos… tak dobrou noc

na fotce je Velka Javorina

Attachments:
    MirkaD

tak v pátek mě nemohla Čajda zastihnout v práci,protože sem měla den dovči
    a byla sem teda hotovo,ráno jsem šla vodítkovou vycházku ze psy po dědině,-po levé straně stíkal ze sněhu led-prostě u okraje sníh,a z něj tenoučká vrstva ledu,takže napínavý,se mě ulevilo,až sem šla po druhé straně,ale stejně nervy…
    pak mě držely záda+depka -už mám všeho dost…
    no,takže jsem odpo proležela-s čokliskama šel odpo Martin na jeho tradiční vycházku-furt dokola kousek k lípě a zpět,protože se jinam jít nedalo…což se u něj nedá celoročně..
    nic,z toho nestřílí,dala jsem si pohádky a šla hajat
    v sobotu mezi směna-před osmou jsem vylezla chvilku ze psama před vrata-ledovka,vyloženě jsem ušla pár kroků a dom,ehm teda psi dom,já do práce
    na dvoře taky led…
    v práci 9 hodin na kase,celkem dost lidí,několikrát mi spadl vršek od termosky,jednou i s nalitým čajem,pití jsem pak vzdala…
    pak mi už furt dokola padaly jen sáčky…
    chlap se mi pokusil provézt flašku medu za 100kč,že si jí nevšiml-tak jako-jjjo no…,celkem včera dávaly i spropitný…
    což mi je teda naptrd,že…
    pán,kterýmu chybělo 10 kaček tak je dostal od zákazníka za ním…:-D
    jinak teda pochvala od vedoucího,že pracuju dobře-jako,že se na všecko ptám,dívám do košíku a tak…
    no,po páté hodině pro mě přijel Martin ze psama,tak jsme daly okruh po městě,psi měly změnu,nemusely lézt v blátě,nebo u silnice,a já si prohlídla výlohy-ehm,jako moc jich tu nemáme:D,obešly jsme toho víc než výlohy teda…
    no,pak jsme jely dom-s pocitem-hurá,už nikam nemusím,jsame dojely v šest večer v šílené mlze a tmě-brrr v tomto bych s něma teda nešla
    pak ještě večer 2 hodiny nešla elektřina…
    dnes na 5 na ráno-šla jsem spát v jedenáct v noci a vstávala v půl 4-jako nic moc teda,umyla jsem kupu nádobí ze soboty,obrala psům maso z kuřecího vývaru,umyla kuchyn,nachystala si sváču,čaj a hurá na 5 do práce-mlha už pryč
    v práci napíct+naházet pečivo,s tím,že nám jela jen vrchní pec(5plechů)
    takže se fzrt lítalo sem tam,ale stihla jsem to,druhá kolegyně dělala chladák,+zástupkyně mražák,,lidí moc nebylo,což vzhledem k tom,že jsme byly 2 na směně+vedoucí,která dělá objednávky,zeleninu…tak to bylo dobře
    mě dnes šíleně studila židle:D,normálně jsem kvůli tomu skoro furt stála:D:D:D
    tolik k sezení na kase,když vás studí prdel….tak si holt nesednete…
    byla tu Čajda,byla tu 2 vteřiny,tak jsem ani nestihla vyzvědět,kde byla,ale měla teplou sukni
    si ju snad pořídím na kasu-tu sukni,ne Čajdu:-)
    Martin mě opět dovezl pséky,sjely jsme s nimi k nádru,od něj jsme to vzaly po asfaltce do Mref k fabrice a zpět,mezi polama,takže psi na volno,i když jsme šly po asfaltce,tak okolo pole-pravda-překvapiý zvolání-jéé tady je rozbite j balonek-sem taky nemusela říkat:D-Žeryk hrrr do pole,ale i kdyby tam nešel,tak po cestě mezi barákama z kraje tak hromady kaluží a meti tím bláto,tak psi šli pak do vany-teda Davy lavorek,Žeryk lavorek,a pak jsem to vzdala a do vyny s ním-holt nízký špinavý břicho se v lavorku neumyje:-)
    dala jsem prát pračku,a šly jsme ležet,po šlofíku se Martin vydal na terasu,-se divím,že se mu tam v tom sychravým počasí chce být..:-()
    a já si tršku pocvičila s Dafi,dala jsem si pudinkový pohár od Martina a kafe
    zítra by jsme měly mít školení na kasách,hodinu a půl,jsem chtěla jet do BK,mám mít volno,tak budu muset jet pozděj,už mám předběžně domluvenou vycházku-ehm do kopce…
    jinak budeme fasovat respirátory+já mám jeden z lékarny+nano roušku co jsem dostala od Čajdy k narozkám

Černejčaj-prosím tě,já se tě na to už asi ptala,ale jelikož si nepamatuju,cos mi řekla,nebo jsem se neptala?asi jo,ale…
    tak v čem je pointa u zateplené sukně?
    jako je ti teplo na stehna/zadek-ooo jak by se mi to dnes hodilo…
    ale stejně máš o vrstvu mín na kolna,lýtka?
    tak v čem je výhoda?
    jako jasně,že vím,že normální ženský nosí v zim šaty/sukně a k tomu silonky,nebo tlustší punčocháče-al to při mojí zimomřivosti nechápu už vůbec
    já nosím dvoje gatě v podstatě od podzimu do jara,tkže jen punčohy a na to normálně sukně/šaty,to nehrozí…
    já normálně nosím elastáky a na tom gatě.případně tlustší gatě,případně 2krát elastáky a tlustý gatě…-ale hlavně-já musím mít zabalený nohy celý
    takže v teplé sukni musí být nějaká fligna tajná:-)
    Kachna-všechno nejlepší k svátku!!!!

Denyky-jak ti je?

kachna

Moc děkuji za přání a prosím Mirku o adresu do maila!

cernej caj

MirkaD
    Tak to je super, ze si dostala pochvalu!

Hele ja pod tu sukni nosim zatepleny kalhoty, oni sou oply ale spu fakt teply s chlupem zevnitr, ale maji upravu zvenku ze sou odolnejsi a sukne je zadek/stehna/mocak…

Mit pod ni jen tenky kalhoty by mi umrzly ty kolena:D

Ale ja mam stehna na chlad citlivejsi nez lytka

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Hlásim – teď to nikdo nečtěte teda 😀 😀 – že mám něco jako tenisovej lokýtek, celkem peklíčko teda. Pěkně to jde po celý ruce, jak přesně do ramínka, tak i do prstíčků. Tak jsem hodná, mám to zafačovaný a snažím se používat výhradně levou ruku, což je ovšem při některých činnostech celkem tristní 😀 😀 😀 😀

kaaaachnoooo šécko nej, taky se přidávám s gratulací a tady máš dárek!

černej čaj
    na fotce je Velka Javorina

ACH!! TO JE VELEKRÁSA!!!!!!!!!! Krásně bylo? Užila sis to?? já se těšim na článek a na další fotos

ji na pokladne videla tak nechapu jak muze byt pomala, jela jak dracice:)
    hele vona nás tu děsně tahá za fusekle, to je dávno jasný!

Mirka D.
    no,takže jsem odpo proležela

aááá to je dobře, to je nejdobřejš. a moc gratuluju k pochvale, to potěší, že jo,

,celkem včera dávaly i spropitný

žjoo, to je dobře, jako kompenzačka za to, že člověk občas neuhlídá peníze, to je supr.

což mi je teda naptrd,že…
    počkej ? jak to ?? 😮 😮 jak to, jak to??

,tak psi šli pak do vany
    jo skončilo období čistejch čoklů, je období veleprasat.

PetraK

Maya
    vidim zlutou, jsem fenomenalni clovek
    taky sem fena – vidim žlutou! 😀 zkusila jsem n apočítadle a na telefénu a furt žlutá,furt žlutá

dostanu vyceněněí nějaký, že sem fena?

MirkaD

Černejčaj-ty taky nejseš vůůůbec otylka,ba se mi zdá,že si zhubla!
    tolik k tahání za fusekli
    PetraK-jak si si zničila loket?
    vše musíme odvzdat Penny….

Maya

kachna
    zpetne vsechno nejlepsi k svatku!
    MirkaD
    jakoze tuzery navic musite odevzdat? by me zajimalo, jak si to penny uctuje
    PetraK
    jaa to ctu, fsak jsem taky fenomenalni 😀
    lokytek nezavidim, mela jsem kdysi, nakonec jsem stejne skoncila na opichu
    cernejcaj
    to je krasna fotka, to je upraveny do ty barvy nebo jak?

PetraK

Mirka D.
    PetraK-jak si si zničila loket?

hele právě ani moc nevím – jedině, že stříhání jabloní nejspíš

Vše musíme odvzdat Penny, když to dá někdo vyloženě tobě? tak jako servírce?? co to je za hovadinu? ach jo,bože svět je jedna veliká debilita.

Maya
    e skoncila
    NE, NE!! to už řikal Brtnik a odmítám se tomu podvolit. Proto v současnosti pravou ruku skorem nemám 😀

Maya

PetraK
    no stacil jeden opich a byl klid, asi mozna lepsi nez se buhvijak dlouho trapit
    a ani to moc nebolelo 😀

PetraK

Maya
    ani to moc nebolelo

ne-vě-řim!!!!!!!! 😀

co haxna vlastně?

Maya

PetraK
    haxna furt stejny, jdu v patek
    hele ja injekce nesnasim, ale tohle fakt docela slo a uleva skoro hned a nafurt, od ty doby jsem to nemela
    ted bych potrebovalal opichat palce, ale to prej boli jak svin, takze do toho nejdu 😀

Maya

no bezva, 2x ockovani bez priznaku nebudou muset od brezna do karanteny, pritom se vi, ze infekcni jsou i tak, jako fakt tohle promorovani by mohli delat nejak vic nenapadne 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,301. až 2,320. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.