Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,281. až 2,300. (celkem z 2,832)
  • Autor
    MirkaD

já mám pracovní víkend a
    VLÁDA MĚ ÚPLNĚ MOC SERE
    NA MÍSTĚ PRYMULY BYCH SI SKOČILA DO KANÁLU…

Petrs01

Petro, kromě toho, že vláda to od začátku do konce… vede VELMI špatně a má jít tam kam jsi napsala, se spolu neshodnem. Je pitomost nařizovat nesmysly a jít cestou tvrdých represí. Už dávno měla být povolená kultura a sport – se vstupním antigenním testem. Stejně tak školy a testy u velkých zaměstnavatelů. A bylo by vychytáno, nebylo by co řešit. A půlka národa by nebyla finančně (i psychicky) na dně.
    Po ulicích chodím bez a i nadále budu. Uvidím co mi projde v MHD, kolo to jistí.

Petrs01

Jo a úplně neskutečně mne vytáčejí očkovací kampaně. KURVA, máme tady pár milionů zájemců, kteří by strašně chtěli očkovat a není čím. Čemu jako sakra pomůžeme kampaní, kromě toho, že za ni vyhodíme hromadu peněz? Kampaně můžem řešit až budou proočkováni ti co chtějí a ne v okamžiku kdy nemáme vakcíny ani na druhou dávku pro těch pár co už dostali první!

Maya

Petrs01
    no nejhorsi je, ze ty vakciny tu uz jsou pres dva tejdny, ale vlada si je susi ve skladu
    ja svoji prouzkatou rousku na nano neukecam, takze jsem ted prave objednala 2 nano rousky, ktery jdou prestrikavat dezinfekci a doufam, ze to bude stacit, nema to zadny oznaceni, takze stejne nikdo nema sanci poznat co je nano a co ne
    na ulici chodim bez kde nejsou moc lidi, coz je skoro vsude
    sere me to taky neskutecne a to nastesti jeste nemusim denne do prace

Maya
    PetraK

Petrs01
    Už dávno měla být povolená kultura a sport – se vstupním antigenním testem.

tohle vůbec nepopírám, ale ty pražský ulice ano, neskutečně mě se*e, ano přesně tohle, když si jde po ulici člověk s hubou navolno a navrch si k tomu třeba ještě pokuřuje. nezlobte se na mě na pražských ulicích, kde to není o tom, že potkám sem tam někoho, to smysl dává, protože nemůže člověk vědět co ze sebe vydechuje. A ono to jako necípne, hnedle, když Tě to opustí, ono se to tím vzduchem halt trošku i toulá. To se tak jako ví. Takže za mě je to prostě bezohlednost.

PetraK

maya
    sere me to taky neskutecne a to nastesti jeste nemusim denne do prace
    no a já musím, proto ocením každýho, kdo tu hubu zavřenou má. protože jsem v tom každej den.

Petrs01

ty vakciny tu uz jsou

Nejsou. V potřebném množství fakt ne. Je potřeba mít HODNĚ a ne aby se dohadovalo jestli tenhle kraj dostane víc než jiný a proč a řešilo se, že někde zbyly dvě dávky tak ji píchnuli mimo pořadí. Máme očkovací centra, máme nabídky praktických lékařů, máme lidi kteří o vakcínu stojí a máme smůlu. Pokud se chce nechat naočkovat 50% lidí, je to 5 mega x 2 dávky. Takže až proočkujem 10 mega dávek a nebude do koho píchnout, tak můžem platit očkovací kampaně. Za stávající situace je to ne na facku, ale na žalobu – vyhazují peníze z okna.

cernej caj

A.ja sem.cetla.ze nejaky vakciny rozvei do veznic.. jak to ze parchant co porusuje zakony a mozna nekoho zabil ma.vetsi narok na ockovaji nez ja jako rizikovka… des

Maya

Petrs01
    z okna ne, nekomu do kapsy, ale mas tu proste x desitek davek uz dva tejdny skladem, takze i kdyby jich bylo vic, bylo by to k nicemu, kdyz tak akorat nekde lezej
    PetraK
    no vzduchem poletujou akorat areosoly a na ne rouska neucinkuje, kapenky, ktery rouska zachyti, padaji vicemene hned k zemi, takze rouskou na ulici toho moc nezachranis, pokud jen prochazis a s nekym se mijis, je pravdepobonost nakazy skoro nulova, jina vec je samo stani nekde ve fronte nebo v hloucku
    ale ja se nastesti nikde kde jsou davy moc nepohybuju

tohle je pekny je se bezdak postaral, i kdyz psa musel opustit
    https://prazska.drbna.cz/z-kraje/praha-5/4924-smutny-pohled-straznici-nasli-v-praze-5-psa-zabaleneho-v-mikine-a-s-granulemi-u-obojku.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=IbIA3BkfWck-202102191312

cernej caj

Maya
    Ja zahlidla.rano a krasny

Byla sem prepadnput mirku na pokladne ale asi se flaka doma 😀

Krasnej vikend

Fifi

Krasavej vikend vsem preju! 🙂
    Sluni, ptaci rvou, jaro je tu.

Maya

vidim zlutou, jsem fenomenalni clovek 😀

jen odkaz, aby to tu hned nebylo k videni

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Maya.
    cernej caj

Maya
    Je to blbej test protoze se stazenym jasem.na minimum je tam jina nez s vytazenym jasem, protoze stazenej jas tlumi nektery tony…

Fifi

😀 Ja mam jas stazenej na 2, porad. Jsem to prubla vyjasnit – a cervenou vidim furt. Mozna jsem moc cecela do slunicka.

Maya

Cernejcaj
    Ja mam stazenej jas furt, zesilovat jsem to teda nezkousela, zkusila jsem to ted na mobilu a taky zluta

kachna

Hele, nemáte radu, co koupit na xicht – respirátor/nanoroušku na citlivou kůži? Z respirátoru mám do půlhodiny vyrážku.

Fifi

V mym okoli si lidi chvali respiratory Good Mask a/nebo nano rousky/satky od Respilonu. Citliva kuze bude asi dycky trpet, at mas na xichte cokoliv. 🙁
    Ja mam nejaky KN95 z lekarny, nosim je uz od prosince.

kachna

itliva kuze bude asi dycky trpet, at mas na xichte cokoliv.

Bavlněnky jsou úplně v pohodě

Petrs01

Jako bych to neříkala, nevíme co s penězma, vyhodíme 50 mega. Já jsem tak neskutečně nas*****!!!!!
    Reklamní kampaň k očkování proti covidu-19 má být v televizích, rádiích, novinách i na billboarech. MZd objedná prostor za 50 milionů korun.
    Kuwa, fajn skvělá kampaň, tak honem, chci se nechat očkovat, kde se mám přihlásit? Kdy budu na řadě? GRRRRRRRRRRRRRR

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,281. až 2,300. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.