Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,241. až 2,260. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

Fifi
    Bomba gratuluju k vycisteni a prepastovani ja myslim, ze jeste par let si spolu muzete vesele uzit a zase bude chvili spokojene prist:)

Maya
    A nejde svolat online?

Tak cvicit zlehka muzu:)

Maya

cernejcaj
    to asi ne, na schuzi musi mit pristup vsichni clenove klubu, coz jsou stovky lidi
    podle me by to mela prevzit CMKU, ale ti od toho davaji ruce pryc
    blby situace pro spice, holt par lidi rozesralo celej klub

cernej caj

Maya
    Aha to je dost naprd blby ze to nezastituje nikdo uz

Maya
    cernej caj

Maya
    Mam 7 a taky mi prijde ze to celkem sedne

PetraK

Vet dietní granule Hepati – Purina proplan

Dodala mi kolegyně po pesanovi, kterýho musela nechat uspat. je to nenačatý balík. Dočasky Dede, který mám při ruce a kterým jsem to nabídla, to nechtějí. Kdybyste měl někdo zájem?? Je to nenačatý 3 kg balík

PetraK

Pětkááá až na toho obchodníka a toho vyhýbání se zodpovědnosti bych řekla, že to sedí 😀 😀 😀

Nezřídka volí cestu alkoholu, drog a nevázaného sexu.

Petrs01

vcelku to sedne

6, ani omylem. Možná jsem se měla narodit o 10 minut dřív, byla bych 5, to tak nějak jako…jo. Edit – ty drogy a nevázaný sex jaksi ale neprovozuju.

Ale na mne nesedí ani to že jsem rak (rodinný typ, týýývole), možná snad čínský kohout (i když já a perfekcionista…)

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Petrs01.
    Maya

no na me nesedi to prakticky trpelivy clovek s touhou po dokonalosti, to je uplne mimo 😀
    ale ten zbytek jako rad a rutina a zadny prekvapeni a iniciativa, to je presny
    i kdyz kdyz nad tim premejslim, tak ja asi nic nevytvarim, protoze mi to nikdy neprijde dost dobry 😀

PetraK

DENNYKYYYYY

ASI SE MNOU NEMLUVÍ, V COŽ DOUFÁM, PÁČ JINAK SE BOJIM, EŠIVÁ JÍ NEJNI TEDA BLBĚ.
    , když mi nezvedá telefén.

Maya

Petrs01
    no rak jako rodinny typ na me taky nesedi, ale ten zbytek docela jo

Maya

PetraK
    tak je asi v praci a nemuze, doufam teda

cernej caj

Petrs01
    Hm na hrane mozna muzes mit spis neco z obou nebo i vic predchozi…

Taky se rika ze zmenpu postaveni planet mame 13 znameji a ne 12 a teda se charakteristiky muzou lisit

PetraK

Zde nikdo nikde, tak já to tu zabalim, a jdu dom. cestou přepadnu řeznictví a když budou mít, koupím čoklům sto kilo skeletůch 😀 a tradáá vítejte Kyšice. Páčko a hezký odpolko.

Maya

je jarooo, tak vsichni asi skotaci venku 😀

kachna

jsem vás zrovna dočetla!

Petrs01

skotaci venku

je pracovní doba, tak kde tak asi skotačíme…

cernej caj

Petrs01
    skotacit v praci je super, to znamena, ze te prace bavi, ne? 😀

ja nakoukla cestou z prace, nikdo nic, tak sem stihla spalit ovesno tvarohovo makovou baboku pecenou v plechu protoze porad jeste nemam tu formu 😀 trochu si zacvicit, ale protoze su stara lenora, spala sem na dneska 10h protoze su z prace uplne hyn, tak jen ubohych 30 minut a ted se jdu chystat na nelegalni cinnost takze o tom uz dal nebudu mluvit 😀

Fifi

Zdravicko vespolek housenice,
    kamoska dneska dostala po 28 dnech druhou davku, tak jsem zvedava, jak ji bude.

Dennyky
    Jak je tobe?

Maya
    Aha, tak to je ve spicim klubu dobrej bordel. Sila. V rtw klubu to jednu dobu taky skladal clen vyboru za clenem, ale diky kooptaci se to nejak spatlalo do dalsich voleb.

Cajdo
    Bomba gratuluju k vycisteni a prepastovani ja myslim, ze jeste par let si spolu muzete vesele uzit a zase bude chvili spokojene prist:
    Ja dikuju za poradu, samotnou by me to nenapadlo. 🙂 Snad broucek nejakou dobu este vydrzi.
    ted se jdu chystat na nelegalni cinnost takze o tom uz dal nebudu mluvit
    🙂 budes nelegalnit pres vikend? Pocasi by melo klapnout, si to uzij. 🙂

A Esusova si jiste uzila Kysicovej vylet “do plnejch”, jak rika. 🙂

Petrs01

nelegalni cinnost

nelegální je aktuální nouzový stav, takže tvá činnost bude legální 😉

ze te prace bavi

no, vono tak nějak jo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,241. až 2,260. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.