Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,221. až 2,240. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya
    kachna

ted nevím kde sehnat obyč kroužky na obojek,chci si udělat stahovák,vždycky jsem kuppovala kroužky v BK v kovomatě,ale tady mají jen kroužky na klíče,nevíte,kdy by mohly prodávat normální kovový kroužky?

hele, já asi mám, kolik chceš a stačilo by to po víkendu? Mám je zaskládaný.

Hele u nás děti místo aby šli do školy pěšky, mají to fakt kousek, tak jdou úplně stejnou cestu na zastávku tramvaje!!!!!!!!!! V podstatě zpátky a pak tu jednu stanici popojedou. kdyby šli na druhou stranu, je to vzdáleností a časem naprosto stejn

tak kde je problém? 😀

PetraK

kachna
    problém

v tý tramvaji, páč si zvykaj vozit zadky. To vono jim to nedojde že to je stejný. Synovec kdysi taky k mámě když šel – jel, tak to vzal tramvají, přitom pěšky je to fakt jako kousek. jsou líný, na všechno potřebujou kolečka.

kachna

Dneska je Popelecni streda, velikonoce jsou za rohem

nj, ale za druhym je koróna a za třetím není očkování 😀

PetraK

mám tady toho v kanclu fakt pokrk. odcházím a jdu domů pěšmo. a´t mi políběj.

kachna

v tý tramvaji, páč si zvykaj vozit zadky.

to myslim, že až tak ne, ty nevíš, jakej můžou mít důvod v tom, že jedou tramvají (sejdou se tam se spolužáky, nepříjemnej úsek cesty, nejedou do spádovky…). Jako nadávat, že děti jezdí do práce tramvají místo pěšky, to už mi fakt přijde mimo a nenapadlo by to řešit ani mojí mamču (5.-8. jsme bydleli ve velmi podobné situaci, jakou popisuješ), a to už je sakra co říct.
    Já spíš nechápu, proč se v tomhle nepodporuje jízda na kole. Ve švajcu vidíš všude držáky na kola, tady nikde nic viditelnýho, lákajícího k cestě na kole.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem kachna.
    cernej caj

problem je v tom ze jim rodice zbytecne kupuji salinkartu, hned maj navrh na usetreni 😀 😀

Ono zas z pohledu ditete… my sme chodili pesky cca 1,5 zastavky a spoluzacka co bydlela 3 zastavky uz mela salinkartu a my sme ji nepokryte na 1. stupni zavideli, ze se muze vozit salinou:D myslim, ze o lenosti nemohla byt ani rec, ale proste to je jako kdyz vemete dite do vlaku, proste vlaacek! technika! okynko! proste ono to je technicky desne zajimavy 😀

MirkaD
    tak to je skvely s pani ze zverace ze ti tak vychazi vstric a ze jsi takhle skvele odhadla nakonec ten darek a takhle moc ji potesila, to je krasny 🙂

kachna

problem je v tom ze jim rodice zbytecne kupuji salinkartu, hned maj navrh na usetreni

no letos bezpochyby 😀 😮

vlaacek! technika! okynko! proste ono to je technicky desne zajimavy

spíš “sejdeme se na…” a leader skupinky určí, kde.

cernej caj

kachna
    tak dneska to asi ty deti maj jinak. Me prislo super jet salinou proto, ze to bylo desne vzacny, ne proto ze bych snad mela zajem bavit se s ostatnima detma 😀 mozna, ze bavit se s ostatnima detma sem zacala kdyz mi bylo tak 12, do te doby to byl nejvetsi opruz 😀

Petrs01

zbytecne kupuji salinkartu

Pokud jezděj někam na kroužky, tak ji potřebují.
    Peťan si s tím kdysi dal tu práci a vyšlo mu, že je levnější mít kartu, i když jezdí jen 2x týdně na bazén a do práce chodí pěšky.

cernej caj

Petrs01
    to byl vtip

cernej caj

Maya
    Znamení Krysy bude mít schopnost spojit se s těmi, kteří mají vyšší autoritu a získají to, co chtějí.

hmmm mesic dovolene! 🙂

MirkaD

Kachna-jasně,v dopise nějak trošku-2-3 třeba?
    není to nezbytný,stahovák mám řetízkovej,spíš chci mít ještě stahovaák normoš popruhovej,protože,když mi Dafča začne psychařit,tak je lepší ju přepnout na stahovák,a popruhový mi přijde takový pohodlnější
    ji nak děkuju předem,ony by stačily i kroužky na klípč třeba,ale destikilovej Kim je dokázal roztáhnout…,tak radši normální

k tomu jrždění-já nalícu v práci+nachodím ze psama,a když jedem nakoupit autem,tak už se mi prostě nehce chodit daleko od auta,chci ho mít co nejblíž obchodů-jako nemusí stát před obchodem,to zas ne,ale třeba dnes-Martin chce nechávat auto u hřbitova,což je už kousek od obchodů,ale HLAVNĚ DO KOPCE!!!!
    a ty já tuze nerada,tak se s ním dohaduju vždycky at zastaví blíž-hlavně na rovině-prostě já to ze svýho pohledu beru tak-pudu 2 krát ven s čoklíkama,většina vycházek tady je prostě do kopce,hlavně když chce jít člověk dál,tak se mě nechce chodit po městě a pak hrrr do kopečka k autu…
    zvlášt,když,kolikrát po tom městě mi to zabere tak hodku a půl-j¨když jdu jednou za čas do města-jídlo pochopitelně nakupuju u nás…v práci
    tak prostě představa-vycházka,pak lítání po městě a další vycházka…brrr
    takže z pohledu okolí-taky-jé ona je líná….
    nebo by mohl někdo říct-ted to beru všeobecně-je mladá,může jít z práce pěšky,však když je hezky a tak….
    nemusí čekat na bus,nebo tak,ale já zas vím,že dojdu pěšky a pak musím ze psama
    že třeba kamoška co bydlí na Klepačově-což od Blanska je kus ,ale hlavně-do kopce:D,tak jde pěšky z práce,protože se chce projít,celej den je v kanclu,a jak dojde dom,tak už by se nikam nedostala,-takže prostě-aspon se projdu
    -a mohla by jet busem
    já jedu busem,protože pak du ze psama,a taky bych mohla jít pěšky….
    prostě nic není černobílý….
    a jo-přiznám,se,že su radši,když můžu jet někam autem,že se nemusím ohlížet za jak dlouho musím být u auta,busu-at už se to týká nákupu,vycházek,výletů…
    -doma,když se jela do města-tak vymýšlení v kolik jet,abych tam nemusela dlouho čekat,abych vše stihla,a když mě ujela 4 tak další bus za 2 hodiny,nebo pěšky…,člověk se zakecal v knihovně,pak třeba ve zverimexu…a mohl jít pěšky…,a nebo vššecko rychle vyřízený,a zas fůra času do busu-protože nikdo neměl nikde čas na kecání….a já ohla jít s plným batohem knížek pěšky…:D:D:D

Fifi

Zdravicko vespolek! 🙂
    Hura, notasek skoro jak novej. Prepastovano, vetracek vycistenej, vnitrnosti vyfoukany – prej to byl docela Armagedon. Se nedivim, skoro 9 let starej broucek, nikdy neservisovanej – psi chlupy, drobky, prach… Vetracek vetra o poznani tiseji, teplota notasu taky o hodne nizsi, tak snad to zabralo a jeste nejakou dobu vydrzi. Servisaci tuze sikovny, takovy mlady klucinove prijemny. Edit – a rychly, pred treti jsem jim to tam dala, pred sestou hotovo, i kdyz rikali, ze toho maj hodne.
    A doma ted vecir sleha jak z dela, kdyz jsem rozsvitila v obejvaku lampu, zarovka skrtla, prdla, umrela, az jsme nadskocili a pojistky vyskocily. 🙂

Cajdo
    Tak ti klapla ta dovolena dlouha? Jo, co baterka, uz ti prisla? 😀

Jdu vas docist, jinak k detem a jezdeni tramvaji i jednu zastavku. Na jednu stranu se jim nedivim, kdyz jsem si (kdyz jeste byla skola na podzim) potezkala aktovku patacky, to bych zdechla. Tezka jak krosna na vandr.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Fifi.
    Fifi

Esusova
    až ten člověk dokončí svojí produkci a asi slovní průjem, aby to bylo co nejdelší, nicméně – to je dobrej nápad:
    Ten clovek. 😀 Kupodivu zase tak moc slovne neprujmoval a souhlas, dobrej napad, nekdy prubnu! 🙂 Diky za tip.

Cajdo
    Mizim z prace jeste k dr, snad mi uz dovoli cvicit:
    Tak jak doktorka, mas povoleno se tejrat?

Dennyky
    Hlásím se do klubu cípáčků, od rána arytmie, ta už je fuč, ale potom dycky hlava jak střep velebnosti…
    Chude jedno, snad je uz dobre. Asi s tim oteplenim blbne tlak? At ti herzna neblbne a slape ve spravnym rytmu!

PetraK

kachna
    a nenapadlo by to řešit ani mojí mamču
    no, tak jsem asi stará 😀 . hele mi je to fučik, ať se tam třeba dopravujou helikoptérou. Nicméně to nedává prostě nejmenší smysl, tak jak je to všechno umístěný.

Mirka D.
    prostě nic není černobílý….
    to je jasný, ale já tu mluvím o měšťácích, který bydlíme tak, že máme všechno naprosto u nosu, ale naprosto. A tím autem se prostě jezdí úplně zbytečně naprosto všude. a pak se divíme, že pohybovej aparát, a že kila navíc a že… a že. A místo nohou máme kolečka 😀

Na výlet taky radši jedu autem – pro tu svobodu pohybu a taky logisticky se dvěma ohařema…. Nicméně třeba Zana ze Zvířetníku – ti mají se svým manželem můj obdiv, protože ti všude, ale opravdu všude po svých, vč. výletů a dovolených. To je teprv frajeřina.

Fifi
    dobrej napad, nekdy prubnu! 🙂 Diky za tip.
    jsem zvědavá, jak to vyjde, přijde mi to výborný.

Maya

se špicema fakt super, klub je v kelu, kvuli viru nelze svolat schuzi, takze kterym neclenum vyprsi smlouva o servisu, nebudou moct na stenata dostat PP, cmku od toho dava ruce pryc, asi to bude za chvili samej bezpapirak

Fifi

Maya
    Co se presne deje u spicu? Ony ty schuze vsech chovatelskych klubu budou asi zajimavy, kdyz se nemuzou konat. O neclenech musi hlasovat schuze? Kdyz si to plati extra, co komu vadi?

Ja jsem strasny jelito, vysmaty. 😀 😀 Nedalo mi to a dokud je este snih nejakej, oranice drobek zmrzla a na polnacce nafoukany zaveje porad nejak drzej, podnikli jsme nocni vypravu.
    Bilance: Trolda sezral dve myse, ktery z tajiciho/zmrzlyho snehu pachaly sebevrazdu do huby Vorecha. Ruzice nasla malou piskaci cinecku, kterou ztratila asi pred 3 tydnama ve snehu?! A ja? 😀 Rikam si “zavej, dlouho jsem to nedelala, udelam andelicka.” Tak jsem si tam zapadla po zadech. Prask do ledovy krusty, rezanec mirnej na krku pod cepici. Kdybyste me videly, jsem byla fakt za vorvane na ledu, placala jsem ploutvema, pak koukala vleze na zamracenou oblohu, ktera se najednou roztrhla a byl videt Orion, Kassioppeia, krasa. Krasnej andelicek po mne v zaveji nezustal. 😀 Spis otisk nejaky otyly housenice v epileptickym zachvatu. 😀
    Timto preji dobre rano vsem. 🙂

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Já jsem sice nedělala andělíčka jako Fifijová (jelito jsem i bez anděla 😀 ), ale trochu sněhu jsem s ohařiskama taky ešče stihla u Domečku. Aaaaaaa měla sem s sebou hodnou Taaaalinkůůůůůůů! Hele skorem se blížila tomu, že je nejhodnější 😀 😀 . To bylo supr.
    Dneska je šedivo a fuj a ble. Ale odpolko pojedem do Kyšic, proběhnout si náš okruh 😀 ale tentokrát už bude světlo zase o mydlifousek víc, tak nemusim tolikatě utikat.

Fifi
    Spis otisk nejaky otyly housenice v epileptickym zachvatu
    😀 😀 ty seš kretýnos 😀 😀
    no ale tohle já udělat fčéra tak jsem durch, je to totál mokrý . No ale ešče furt bílý to bylo to jooo.

Maya

doufam ze denyky je dneska lip
    Fifi
    andel na lede 😀
    no v klubu strucne receno slozil funkci skoro celej vybor, zbyli tam 2 lidi, takze vybor neni usnasenischopny a nesmi nic delat, musi byt volby, volebni komise se musi ustanovit na schuzi, ktera nemuze bejt
    neclen musi mit smlouvu o chovatelskem servisu, kterou ted nikdo za klub nemuze uzavrit, takze komu vyprsi, ma smolika
    komedie, ale ten neclenum, kteri zustanou bez smlouvy na neurcito fakt nezavidim

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,221. až 2,240. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.