Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,141. až 2,160. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

takový melancholický román, ale hezky napsaný
    https://www.databazeknih.cz/knihy/kdyz-zpivaji-cvrcci-386746

Maya

docela zajímavá detektivka s vrahem známým od začátku
    https://www.databazeknih.cz/knihy/inspektor-luc-callanach-dokonale-stopy-373989

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Cooo to jako včéra mělo bejt? Mi to vokazovalo, že se tady nic neděje 😮 , že poslední příspěvek byl odpolko a tak jsem si říkala, že se fšicí flákáme. Teda já ne, já se neflákala, já loudovala hromadu fotek ke článkům z víkendu. A jsouuu krásný. Teda taklenc jako ………..mně se líběj 😀 , tak ešivá vám nebudou, tak pšššt, nechte si to pro sebe 😀

Jo a helejte dneska ráno jsem měla radost! Minulej víkend, jak jsem psala, že jsem potkala ty dva mlaďase, co u nás nově bydlej, a byli bez roušek a já jsem je upozornila na tu skutečnost, že tady taky bydlej starý lidi, který kvůli nim můžou klidně umřít, páč do toho vejtahu, na rozdíl ode mne musej, tak ………..dneska vyšli z výtahu a měli roušky! Tooo je hezký. Tak jsem jim poděkovala.

Maya
    mezi vrsovickejma cinzakama po ranu moc lidi nepotkas, tam nebyla ani noha
    jinak co jsem videla, pulka lidi nema rousku uz ani na zastavkach

jo to je fakt – no já to spíš myslela kvůli Tobě samotný

ted jeste s modrinou, vypada ta haxna moc pekne
    ty vado, co to může bejt?????? Moc držím palce, ať se přijde na to co to je a ať se to dá brzo do pořádku. Ještě že máš homeoffice a můžeš dělat hlavně z domova.

jáá huž na čtení nemám čas 🙁

Fifi
    Njn, je to palka tady za popelnici. Ale co nadelas? Nic.

ale je to divný – vždyť vyhlásili letos limit na osobu/rok, nebo ne? U nás jsme taky teda zaplatili o něco víc za rok a nepochopila jsem, jak mi to vysvětlovala, ale to je o dvě stovky, tohle je o tisíce!

ziminka byla určo větší,souhlasím, dneska huž je teplo.

Nezably Koneva hnaty a pupik?
    vižlu? 😀 😀 😀 dyk to se nezastaví. Rumouš je taky ščastliv a má ten holej pupek furt ve sněhu.

Mirka D.
    jsem to vytunila i o Bettynu,na konci vycházky-
    na dvoře-přetahuju se Žerykem,házím činku Dafi a do toho dělám s Betty

šííkovná, další vytunění je, když se podaří dva čokle mít na jednom přetahovadlu, to je pak pohodička, to můžeš i tou druhou rukou popíjet prosecco 😀 ale nesmíš mít moc plnou sklenici a občas tě dost odtáhnout, když jsou velcí jak ohaři. A nebo to občas bolí, když máš krátký přetahovadlo a to hovado flekatý překousne. Žeriště musí bejt rád, když ho to bavčí.

tu fotku myslím tu, jak je Dafule a Žerďule u toho položenýho stromu č. 27, ta se dobře hodí. A použít pak můžeš i tu jak spolu běží po cestě.

co víc si přát?
    nic už

svatá pravda, to je fajn, když si to takhle seden 🙂

Vojta Dyk má překrásnou písničku s Táničkou,akorát je to anglicky,musím k tomu najít překlad…
    tady si to najdi Šmudlo
    https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/vojtech-dyk-34392
    🙂

tak snad to vyjde,akorát bručí,že tam nebudou moc velký peníze…
    tak jsem ho ukecávala k nám do obchodu,ale prý by to nedal ze zádama+se nehce dohadovat ze zákazníkama…

hele mám já tohle komentovat? 😀

když to tak s holky s těma kočkama čtu, tak můžu být ráda, že je Moures takovej sekáč a sám ty ohaře miluje a všechno si to sedlo takhle dobře. Páč bejt smutná z toho, že kočka je neščastná, nebo vodejde…. to by se mi nechtělo. Jo když se sejde jemná povaha a blázen, to moc dohromady nejde. Měla by si ho Noriska vychovat.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

PetraK
    tak nemyslim si, ze je nutny nosit rousky venku kde nikdo neni
    firma uz zjistuje zajem o ockovani, tak jsem se prihlasila
    ja taky moc nectu, ja ty knizky posloucham 😀

PetraK

Maya
    no venku ne, ale když jde člověk po rušný ulici jsem myslela, a ono u toho nádru celkem asi rušno je, takhle jsem to myslela.
    No my stádní úředníci …. 🙂 nebudem vočkovaný nikdá 😀

Maya

PetraK
    to jsou nadro Vrsovice ne hlavak 😀 vystoupi tam 5 lidi, prolezes podchodem a ses mezi cinzakama 😀
    asi nekde kde jsou panelaky je to rusnejsi

PetraK

Maya
    a táák ne u hlaváku 😀 tak tak to jo. No u nás je to rušný jak u práce, tak doma. když jdu venčit, sundavám roušku až v polích třeba. Ale už jsem tam dloouho nebyla, dneska půjdu po hodně dlouhý době teda. Brtnik jede vyzvednout kachličkyyy, huž je italové dovalili. Škoda, že se nedala sehnat česká varianta.

kdy jdeš s tou nohou? A v BN nebo v Prahé někde?

Maya

PetraK
    u nas ani u prace, kdyz jdu od tramvaje nebo do penny, obyvkle nepotkam ani nohu a to jsou pravda panelaky hned na druhy strane ulice, cely zahradni mesto 😀
    ted jsem volala na ortopedii, jdu pristi patek, v Bn do nemocnice, tahat se kvuli tomu extra do Prahy, to fakt ne

cernej caj

Ja mam dneska zaprah jeste pomhama.kolegovi a radim az prijde ta nova posila asi ji dostanu na hrb ja to.mam radost:D

Maya

cernejcaj
    tak mate prace dost, to je super ne?

asi otevrou pristi tyden obchody, budeme moct nakupovaaat 😀
    nevim teda, ale myslim, ze by spis meli resit skoly nez obchody

Petrs01

meli resit skoly nez obchody

Pravděpodobnost nákazy v obchodě minimální, ve škole obrovská.
    Ostatně včera mne pobavilo jak někde zkusili testování ve škole – a cca 10% pozitivních!?
    Chtělo by to prostě masivněji testovat.

Maya

Petrs01
    no problem je ze rodice nechteji moc testovat deti, protoze to pak znamena, ze i oni oba pujdou do karanteny, coz je u lidi s malym platem docela likvidacni
    ted od brezna uz budou pridavat ty prachy, tak to snad bude lepsi

Maya

ted mel tiskovku Havlicek, od pondelka se oteviraji vsechny obchody, prodavaci povinne respiratory

cernej caj

Maya
    Karantena = neschopenka a 60% platu od prvniho dne pokud nekdo neni schopnej za celej rok mit rezervu 2 000 aby vykryl par denni neschopnost…

Nechci rict ze neni skupina problematickych rodicu ale vetsina vic breci nez ze v realu by nemohli, spis nechtej.

Jo prace mame habakuk ale nemame zisky ze kterych by nas nekdo platil 😀 vyvijime software, upravujeme ho na nove zakonne pozadavky, ale nemame otevreny podniky, ktery by nam nesli zisky… to je problem. Jakoze porad makame na plno at az se zrusi pes 5/4/nouzak at mame paradni software ale firma uz nema na vyplaty… prace ma dost:D

cernej caj

Vtip na dnensi den

Attachments:
    PetraK

až béte mít někdy depku…. tak tady mám piluli. Jmenuje se Štěpán Kozub , chlapec nemá chybu

PetraK

černej čaj

kdyby zapřáhli Mourese a vypuustila by se Tali…….. možná by se divili :D… někde v koruně vořechu teda 😀

Maya

cernejcej
    to je dobrej for 😀 😀
    tak ono jako rodin, co zijou z vejplaty do vejplaty je hodne a kdyz cely rodine naraz klesne prijem na 10 dni skoro na pulku, tak jsou vyrizeny
    a ono nejde o 2 tacy, kdyz beres 20 tisic, to je tisicovka na den, pracovnich je cca 20, tak prijdes za den o 400 kc, takze za tech 10 dni dni prijdes o 4 tacy, kdyz jsou dva, tak rodina prijde o 8 tisic, coz je fakt znat u hodne rodin
    asi ne ze by pochcipali hlady, ale mit nebo nemit 8 tisic uz motivuje hodne lidi

Maya

no tak ted tu zvonila koronerka, ze prej jde ohledat mrtvolu, auto s velkym napisem koroner, to jsem ani nevedela ze existuje, kdyz umrel tata, prijela normalne sanitka
    no zda se ze si popletla cislo popisny a cislo evidencni, ted se sla mama s kamoskou projit, urcite potkaji nejakdy drbny, tak prinese zpravy

Maya

Vidim z okna strazce kopecku 😀

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,141. až 2,160. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.