Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,121. až 2,140. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Denny

MirkaD
    vše nejlepší k narozeninám!
    myslím,že vše máš-bezvadnýho chlapa
    skvělou psí kámošku
    skvělý ostatní kámoše
    fajn práci?:-)
    krásný mini vodní svět
    tak at Ti to vše vydží co nejdýl!

ano přesně si to vystihla 🙂

čajdo
    Feri je kóča 🙂

Maya
    Vlkošedá Lapinka juu to musí být taky krásné zvířátko 🙂

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To byla supr pididovolená. Užila jsem si sníh a mráz a výlet a procházky a taky to, že mě ve čtvrtek přiběhl přivítou Mousísek! Pupik jeden. Pak ho sháněla panička, ešivá nejni náhodou u nás, že ho měli doma, v úterý ho pustila vyčůrat a už se nevrátil, tak měly s babičkou strach, jestli ho nevzalo auto, nebo nezmrznul. Tak jsem jim ho donesla, že je v pařátku.aaa nechtěl nevděčník jeden. Enemže jsem ráda, že si pro něj došla, protože chci, aby ho tam měla a brala ho přes týden domů, protože jsem ráda, že má zázemí.

Dennyky já huž Ti přát nebudu, to nemá cenu, stejně si to nebudeš pamatovat, nebo si budeš myslet, že jsem ti přála v loni a nebo, že jsem přála napůl a napůl ne a nebo že sem u toho jedla cukr, nebo tak něco, takže prostě nic 😀 😀
    A jak psala Mirka – šécko poctatný máš, tak hlavně, ať se Tě to drží, stejně jako zdrví a štěstí.

Fifijová
    To je Rumicek? Hosicek uz nejak sedivi, jaky ma okulary prosedly. Pekne snehu tam mate, co Moures, spokojenej v teplicku?
    jojo to je můj sněžnej Rumíček 🙂 bylo krásně, opravdu jak na horách, u nás v údolí asi o tři stupně míň jak v městečku nad námi. Sníh a mráz fšade, kam se podíváš. 🙂 fotek mám neúrekom.

Moures spokojen v teplíčku, chodí se vyhřívat na pozorovatelnu a večer ho vždycky poctivě nosím k nim domů, protože oni ho berou přes týden dovnitř, tak by bylo blbý, si ho tam syslit, ale je pravda, že nechce jít teda.

ze mi notasek odchazi asi do vecnych lovist.
    ajajaj, tak ať vydrží co nejdýl – oba, jak noťas, tak pan opravář.

Vyvoz 1x za mesic
    1x za měsíc? za tyhle peníze?

Venku uz kosa mnohem mensi,
    😀 😀 tak dneska mínus 14, tak Ti nevim, holka

černý čaj
    ja su na cerny listine tim ze sem se narodila
    houbeles, to tak nesmíš říkat, musíš říkat právě opak.
    Krásný fotos a hele víš že tu prostřední máme tematicky stejnou? V pátek jsem si taky cvakla bukový listí 😀
    ukážu až budu doma.

to s tím rozpisem, to máte fakt dobrý, jak říká Maya, u nás taky nic nechodí takovýho- nebo o tom zatím nic nevím.

tý jofka, to je krásná Ferratofotka! Jak jí vlajou ty chlupy a jak koketně kouká 😀

Maya
    pěkný bundy a vesty i se psem a jménem

neeeech tehóó!!

MirkaD

bych mu taky vytiskla….ale ne životopis…
    tvl, jak říkaly holky, odejde z práce a utrácí? No asi bych ho už měla v koberci.
    aaaale!! Krásný fotky jsi poslala!! A jak Žerda maká s přetahováním a Dafulkáá, jka krásně nosí činku. A máš tam taky jednu, která je přímo supr na příští vánoční přání, víš kterou?

jak to děláš,že fotíš tak hezky v pohybu?
    to já ne, to mobil, ale musí být krásně a jasno, jinak to neumí 😀 hážu jim sníh a nebo aportík a fotím je u toho na sekvenci a vono něco vyjde, zbytek se vyhodí 😀 . ale je teda vosyp to pak probírat to hafo fotek a třídit co vyhodit a co nechat. a to nejsem profík.

Chovejte se tak,
    jak se chcete cítit
    a brzy se budete cítit tak,
    jak se chováte.

se bojim, ešivá todle nejni v jejím případku trochek nebezpečný 😀 😀 😀

PetraK

Dennyky

krásnový fotky, ty dvě lesní mám podobný 😀 a to jsem prosím neopisovala 😀 😀

bylo krásně, krásně, modrá vymetená obloha, nikde nikdo a člověk si šel opuštěným světem, paráda co?

cernej caj

Petrak
    Pulku ode me a.pulku od denyky si opsala 😀

PetraK

černej čaj
    🙂

aspoň, že ty zrzavý a flekatý jsou origoš 😀

cernej caj

A zrzavy koule taky nemas od koho obslehnout:D

PetraK

černej čaj

to nemám a tak jsem je dokonce nechtíc natočila 😀

cernej caj

😀

Maya

koukam dneska tady celkem mrtvo
    ja mam total zrakvenou nohu, vylet do prahee moc nedala, vobjevily se modriny
    ale mam papiiir 😀
    u nas rano -17, ani mi to moc nevadilo
    az na vystup z vlaku v praze, vyjdu z nadrazi, stahnu rousku na krk, jdu k doktorce a kdyz jsem si chtela pred barakem rousku zas nasadit, tak jsem zjistila ze von mraz a ta rouska byla z vlaku mokra, takze byla jak prkno 😀

PetraK

Maya
    dneska tady celkem mrtvo
    no jsem tu jen já a já 😀

to seš teda docela frajer stáhnout roušku na pražskejch ulicích. Gratuluju k papíru, je to divný s tou nohou teda, to jsem zvědavá, na co přijdou. nějakej nápad sama dochtorka neměla?

Maya

PetraK
    mezi vrsovickejma cinzakama po ranu moc lidi nepotkas, tam nebyla ani noha
    jinak co jsem videla, pulka lidi nema rousku uz ani na zastavkach
    doktorka rikala, ze nevi, ze jedine se mi propada klenba a ze to chce ortopeda, na to jsem prisla taky 😀
    nevim, mama to mela a rikala, ze ji bolel celej nart, me to boli jen na jednom miste a takhle po namaze to mam natekly a rudy, ted jeste s modrinou, vypada ta haxna moc pekne
    zejtra si zavolam na ortopedii a budu doufat, ze mi daj termin driv nez za 2 mesice

Petrs01

Jsem tu taky.

atekly a rudy, ted jeste s modrinou

Mě to moc na propadlou klenbu nesedí. Tak snad budeš mít nějaký rychlý termín.

cernej caj

Maya
    Tak smad te vemou brzo! S rpusoou si pobavila

Fifi

Zdravicko vespolek.
    Teda, ja rada zimu, ale dneska jsem uz nejak fest promrzla a zda se mi, ze mrazikus je snad jedovatejsi nez jindy. Kosaaa. Notasek jde do servisu ve stredu, tak to snad do ty doby vydrzi.

Esusova
    Njn, je to palka tady za popelnici. Ale co nadelas? Nic.

Dennyky
    Krasny fotos, zimni pohadka. Nezably Koneva hnaty a pupik? Ja ted v mrazech musim kazdej den pred spanim Trolditkovi mazat tapacky, ma ty svy hulcicky paratkovy citlivy, kazdej skraloup ledu/ostrejsiho snehu asi zanechaj hlubokou rejhu do masa. 😀 (nic tam nema, jen ho tapacky svedej).

Maya
    ja mam total zrakvenou nohu, vylet do prahee moc nedala, vobjevily se modriny
    Nemuzes tam mit ucpanou nakou cevku, kdyz tak tahas nohu? 🙂 Drzim palce, at se s papirem probojujes k ortopedovi co nejdriv. A lepsi si sehnat respirator, kvuli tem agresivnim mutacim to bude bezpecnejsi.

MirkaD

PetraK-děkuji za pochvalu,fotku na příští Vánoční přání nevím…ty 2 psiska na tom kmeni?nebo s tím slunkem?
    nebo všichni 3?bez Maxe?fakt nevím
    jo,přetahovaná+házená-dnes jsem to vytunila i o Bettynu,na konci vycházky-
    na dvoře-přetahuju se Žerykem,házím činku Dafi a do toho dělám s Betty kroky,otočky,packy…:-)
    no dnes v práci naprosto pohodová směna-teda takhle čekat 20 minu v -15 nic moc-napřed na autobusáku,pak u obchodu,ale hodnej pan vedoucí,hodná koolegyně a na mezisměnu druhá hodná kolegyně-co víc si přát?
    nic už
    ráno pečení,pak kasa-málem mě umrzly nohy…,pak trochu vybalování a pak šupky hupky dom,dojel tatka
    no a my si s Martinem daly vycházku ze psama-kus ke křížku s břízou,pak přes pole,k lípě,od lípy dozadu kolem velkýho pole k lavičce-Dafííí,najdi lavičku!kde je ta lavička?lavička!
    a frrrnk-šedá pidi šmouhá valí k lavičce a zpět:D
    no a pak od lípy dolů-zase hledání lavičky-takže trysk+blbnutí doma
    a pak za poslechu Vojty Dyka,poté co mi donesla kartáč kulatej dřevěnej štětinovej tak kartáčování na klíně
    Vojta Dyk má překrásnou písničku s Táničkou,akorát je to anglicky,musím k tomu najít překlad…
    Žeryk má protestní hladovku-protože není maso…
    Martin jde ve čtvrtek na ten pohovor,dnes se mu ozvali
    tak snad to vyjde,akorát bručí,že tam nebudou moc velký peníze…
    tak jsem ho ukecávala k nám do obchodu,ale prý by to nedal ze zádama+se nehce dohadovat ze zákazníkama…

Maya-tak at s nohou dopadne co nejdřív a co nejlíp!
    jo kočka je Norinka*hubená,původně Martina,ale pak se odstěhovala k rodičům,andulky by jí ani nevadily,ale bojí se Žeryka,tak k nám nechce chodit:-(
    Černejčaj-hlášku s černou listinou sem taky nepochopila,mě si teda v práci nechají…su ráda,v pátek mě tuhla krev v žilách-no prý to na mě bylo vidět…

Maya

Fifi
    jj, ja měla respirátor taky s sebou, tak jsem si ho vzala k doktorce místo tý zmrzlý roušky, akorát jsem zjistila, že je mi docela velkej, asi je víc velikostí? nevím, tak jsem si udělala uzle na gumičkách, aby líp držel a když jsem si ho pak sundavala, gumičky upadly, takže za ty prachy respirátor na jedno použití, fakt super
    ještě jsem koupila nějaký černý, tak příště si vezmu ten
    jako ne že bych byla nadšená z toho jít vysedávat do nemocnice, ale tady jinej příčetnej ortoped není a to se fakt nedá, dneska vůbec nemůžu chodit, z toho kulhání už mě chytaj křeče do lejtka a bolej záda, to se dlouho nedá
    cévka nevím, já vůbec netuším, co to může bejt, kdybych si tu nohu někde zrakvila, tak je to jasný, ale takhle zničehožnic nevím, co jsem vyguglila, tak příznaky neseděj

Maya

MirkaD
    takhle se kdysi odstěhoval od nás první kocour, neměl rád našeho psa a když mu byly asi 2 roky, tak zmizel, přišel za rok na jeden den se ukázat, vykrmenej, evidentně si našel nějaký lepší bydlo
    pes mu nic nedělal, nevšímal si ho, ale kocourovi prostě vadil

MirkaD

Maya-u nás ji bohužel Žeryk honí,ne furt,ale byl zvyklej z BK,že tam prohnal Čerta,Čert mu 2ubalil a bylo,takovej jejich sport-Čert se ho nebál,takovej styl jejich hry
    jenže,Norinka se ho bojí,takže zbytek rodiny má dovolený,když uvidí Žeryka jak letí na Norinku,tak po něm něco hodit,okřiknutí ho nebere,
    no,štve mě s tím,mám fotky jak spí, s Nori a Gerem v posteli,Gera se nebála vůbec,ani Maxe s Betty se nebojí,chjo toto

Maya

MirkaD
    Loki taky venku kočky prohání, ale naštěstí se s tím nějak popasovaly, ale kotě k němu fakt nehrozí
    a doma si jich ani nevšimne a kočky se choděj o něj otírat 😀

Maya

tipy na pěkný knížky kdyby někdo chtěl
    taková netradiční detektivka
    https://www.databazeknih.cz/knihy/cizinec-267022

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,121. až 2,140. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.