Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,101. až 2,120. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

Dennyky
    krasne narozeniny, hodne zdravi a doufam, ze si to hezky uzijete! 🙂

cernej caj

Tyjo tak letos se obec vysvihla. Kazdej rok je ve schrance dopis ze mame zaplatit popelnice a psy a obecnej cenik

a ted prisel papir a je tam vypsanej pocet osob a celkova cena za popelnice aj vypsany psy (pocet, cislo znamky) a celkova cena a je to hezky a prehledne rozepsany, tak to je super jak to maji ted udelany

MirkaD

tak dnes jsme daly větší vycházku-8 stupnů,ale pak se oteplilo,ke křížku-křížek u břízy-moje nejkratší venčící trasa,pak směr dozadu na pole,a dolů na Kojátky a směr další křížek,a pak navrch a kousek lesem-potkali jsme čvčko-nádhernj na tom sněhu,a od lípy jsme to vzali ještě k kolečko venčící krátký v lese kolem obrázku sv,Huberta a pak od hájenky dolů a dom,na dvoře jednou rukou házení aportu,druhou tahání se s Žerykem o kolečko a k večer ven i s Betty,chvíli všichni 3 na volno+mini cvičení s Betty před bránou a dom
    Betty valila na vycházku,přes to,že ráno byla na dlouhé s rodiči:Dje nezmar
    bylo nádherně,poslala sem vám fotky:D

MirkaD

Černejčaj-to máte dobrý,to já si to píšu do kalendáře,kdy co platit-nokdo nás neupozornuje…

cernej caj

MirkaD
    nam vzdycky prijde papir behem unora do schranky z obce, coz je super.

Attachments:
    cernej caj

a MirkaD vam sem chce dat nejaky fotky tak je dam z mailu co posilala

Attachments:
    MirkaD

Denny-něco pro tebe –
    Chovejte se tak,
    jak se chcete cítit
    a brzy se budete cítit tak,
    jak se chováte.
    Michael LeBoeuf

Z čeho se můžeš těšit dnes,
    neodkládej na zítřek.
    Josh Billings

Štastný je,kdo si z kritiky bližních nedělá barometr své nálady.

Štastný je,kdo má přátele,
    u kterých si může zout boty a dát nohy na stůl-a má-li žízen,
    může si bez ptaní vzít z ledničky láhev piva.

vše nejlepší k narozeninám!
    myslím,že vše máš-bezvadnýho chlapa
    skvělou psí kámošku
    skvělý ostatní kámoše
    fajn práci?:-)
    krásný mini vodní svět
    tak at Ti to vše vydží co nejdýl!

cernej caj

MirkaD
    ten krizek s dafcou je uplne uzasnej!

Fifi

Zdravicko vespolek,
    coto, coze to, ona ma Dennyky dneska narozky, ona je Valentynova? Jej, tak VSE NEJ! 🙂

Mirko,
    diky za fotos, krasne tam mate, je to jak tady. Dneska teda slunicka nebylo tolik jak vcera, ale na chvilku pozdeji odpoledne se proklubalo a vsechno bylo jak v Mrazikovi. Mlha ojinila kere, stromy, krasa krasava. Vypada to, ze vy jste si to taky moc uzili. 🙂

Cajdo
    Jsem dneska objednala notaska na to prepastovani, uvidime, kdy se mi servis ozve. Snad to bude driv, nez tobe prijde ta baterka do notasu. 😀
    Ferinka fakt vypada porad stejne.
    Popelnice – twe, ani mi nemluvte, zvysili to zase. Vyvoz 1x za mesic a 1240,- krasnych Kc. Zde to neberou na osobu, ale pausal… Grrr, uz jsem se vztekala driv.

MirkaD

njn-a mě se zrovna to moc nelíbí-já totiž nemám ráda oblíklý psi
    teda takhle-já je oblíkám-na podzim,když bylo chadno/vlhko a oni byly nakrátko,tak byly víc oblíkáný,než ted v zimě,ted v zimě oblíkám,když je fakt kosa,nebo fučí-kolem nuly ale fučí
    no a ted,ke křížku měli bundy a dolů a pak jsem je vyslíkla,protože slunko valilo,a tak at jim není zima…
    ale-radši mám neoblíklý pejsky na fotkách:D
    Ferinka fešačka-kde jste byly?

cernej caj

Fifi
    To bych se taky vztekla, rofinka se 4 popelnixema plati beztak stejne ze:(

Mirkad
    Jen tady u nas sme byli ale fakt jrasne to vtslo dobre ze sem vxala fotak 🙂 vcera me mrzelo ze ho nemam tak dnes vynahrafit

kachna

Vyvoz 1x za mesic a 1240,- krasnych Kc

To je šílený. Tady doplácí obec mega ze svýho. To je taky šílený.
    U nás pětičlenná rodina s jednou popelnicí platí tolik, co rodinka s pěti popelnicema, ale furt teda lepší, než takovej paušál, co máte vy.

Fifi

Jo, desny, ale treba viceclenny rodine to vyhovuje, vlastne usetri. Ale maji taky jednu popelnici. Ja ani nevim, jak to je, copak na clena rodiny muzes mit vlastni nadobu na odpad? Pausal je tu silenej, ale letama zabehlej, vic lidi v baraku. Ve meste o kus dal se plati 500,- za osobu. Nebo vloni platilo a svoz tydne. Tim, jak jsme mala prdel kus od civilizace, tak rocne tech 1240,- je des, ale kdyz to rozpocitas na mesice, tak zase je to zhruba 100,- za mesic. S tim, ze recykluju a popelnici ani celou nenaplnim…

Cajdo
    To bych se taky vztekla, rofinka se 4 popelnixema plati beztak stejne ze:(
    To ne, to je pausal na popelnici. Rodinka se 4 lidma plati stejne jako jeden clovek v baraku. Kdyby platili 500 na hlavu, vyjde je to draz. Maji moznost este svozu 1×14 dni, to presne nevim, kolik ted dela, ale tipuju neco kolem 1800,-.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Fifi.
    kachna

copak na clena rodiny muzes mit vlastni nadobu na odpad?

u nás jo. My používáme jednu (v létě vyváží odpad jednou za čtrnáct dní, v zimě jednou za týden). Mít jen jednu popelnici za měsíc by ale už zas tedy bylo málo.
    Mimochodem, stejně mi přijde šílené, co odpadu máme. A to se většinou snažíme třídit.

Fifi

Tak u vas pro 5 lidi je jasny, ze se to jinak plni. Jestli se vtesnate jen do jedny, tak jste sikulky. 🙂

Maya

Denny
    všechno nejlepší k narozeninám!
    cernejcaj
    Ferinka je furt pěkná
    narodí se teď asi vlkošedý lapinky 😀
    MirkaD
    pěkný fotky, dík, krásnej kocour, nebo kočka?
    Fifi
    nám to taky zvedli, platíme na osobu, takže ze 750 na 800, ale odvoz jednou tejdně a popelnic můžem mít kolik chcem, což je pro nás super, protože v zimě mám jednu navíc s popelem
    nám teda dopisy neposílaj, ale je to na stránkách, tak jsem se alespoň dočetla, že se to může zaplatit až do září, tak snad si někdy vzpomenu 😀

Maya

venku teda kosa, asi poslední letos, tak si to užiju ráno cestou do práce 😀

Fifi

Venku uz kosa mnohem mensi, neni pod minus 10, ale i tak krasa zmrzla. Pres den prochazka krupava, ted este krupavejsi. Jestli se votepli, tak mame po zavejich, zmrzly voranici a bude zase bahno, sed. 🙁
    Mayo
    Tak snad ti budou spoje na cestu fungat. Naledi uz snad neni nikde. Zvladni cestu i pobyt v praci ve zdravi. 🙂

Denny

Morgeeeen,
    ták děcka u nás -20 jsem ráno poslouchala jak v potoku praská led.
    A kolegyně mi přinesla nádherný dárek viz foto.
    Nesla to c termotašce, aby to přežilo. Radost mi udělala, krása je to.
    Nicméně letos musím poprosit známého, aby mi rozšířil parapety.

V sobotu přijeli známí z Ústí nakrmit sýkorky na chalupu, tak jsme byli venku chvíli s Maxíkem, podělila jsem se o kačenu s nádivkou a pak jeli domů.

Včera jsem si s Koníkojc udělala nádhernou ikdyž trochen náročnou procházku, asik 2,5hodky ke “své” rozhledně a stálo to za to, sníh byl přimrznutý, ale místy teda mojí váhu ehm nevydržel, takže jsem zapadla až po kolena 😀
    Miluju když jsou v okolí jen stopy zvěře a žádného dvounožce.
    Červeného kulíška jsem měla ehm raději f kapse, co kdyby náhodou vlk, že :-DD.
    Výsledek procházky viz foto

Děkuji všem za přání, jak jsem již psala na fb, vidím to pozitivně s negativním testem.
    Hlavně vydržať!

Attachments:
    cernej caj

Nonsegra treba jich bylo 6 a 2 deti tak meli 2 popeljice.

U nas zvedali z 500 na 600 tak to je ok.

Jako bvlrala bych ibtech 1200 ale je nespravedlivy ze je to an domacnost protoze pokud se jedjotlivec cinrodina chova k odpadu stejne tak rodina ho bude kit tak 3x tolik… takze je to dost na hlavu.

Denny
    Krasnou lahev si dostala! K narozeninam lahvinka 😀 vypada tonhuste abteda krasnou zimu mate:)

May
    Uaaaa ja ale.nechci stenatko:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,101. až 2,120. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.