Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,081. až 2,100. (celkem z 2,832)
  • Autor
    cernej caj

PetraK
    vypada ze kouse neco dobryho 🙂

Denny
    u nas se nepropoustelo, ja su na cerny listine tim ze sem se narodila 😀 ale na nasem oddeleni bude misto po sefove a prace mame vic nez zvladame, takze misto sefky dostanem kolegyni novou a sefova odchazi na konci mesice…

Fifi
    zas nehaz flintu do zita. Kdyz budes zalohovat, vydrzi veky 🙂 jednou nezazalohujes a chcipne ti i novej 😀 zakon schvalnosti proste funguje nevyzpytatelne 😀

krasavej vikend!

uz se ze me stava prebornik pejsek a kocicka varili dort 😀 uz vim ze staci tvaroh/jogut, mliko, naslehat vajicka, hromada maku, neco k tomu a dycky z toho neco vyleze 😀

Fifi

zakon schvalnosti proste funguje nevyzpytatelne
    To je fakt. 😀 No uvidime.
    uz vim ze staci tvaroh/jogut, mliko, naslehat vajicka, hromada maku, neco k tomu a dycky z toho neco vyleze
    Makova siska na konci urcite. 😀

cernej caj

Fifi
    ty ses ale 😀 😀 kreativni 😀

Maya
    MirkaD

holky to je takovej blb,fakt jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a hádejte 3krát kdo
    to neuhodnete
    nápúvěda-není to nikdo z práce…..
    bože můj za co,já su táááááák vytočená
    v práci je nás o jdnu mín-jedna paní dnes skončila,a to měla být s náma na směně….
    hodně zákazníků,takže fofry,debata s vedoucím o práci…jestli třeba nepudu i já…
    dojedu dom,du chvílu ze psama,pak do vany,Martin sedí na terase,a u PC tiskárna…
    ježíš k čemu mi potřebujem tiskárnu?nevíte někdo jako?

MirkaD

Maya-pěkný ty vesty
    Černejčaj-brrr škaredý sny-co děláš o víkendu?

Maya

MirkaD
    třeba počítá, že bude tisknout jeden životopis za druhým? 😀

jinak kdo máte t-mobile, nevím, jestli to má každý, ale dneska jsem zjistla, že v apce se nabízí každý měsíc 3GB zdarma, tak se koukněte

MirkaD

Maya-leda tak…:-),přitom,kamoška mě nabízela,že mě kdykoliv cokoliv vytiskne….

MirkaD

bych mu taky vytiskla….ale ne životopis….

Fifi

Mirko
    Vytisknu mu to! 😀 A to koupil tiskarnu jen tak, bez porady s tebou? Bych si dupla teda, ze ty tiskarnu, my ty skvely povlaky z linku od May pro cokle na gauce a tak… 🙂

Jinak jsme se docarali z prochazky jak rusky zmrzliny ojineny, tam je samec! Navic pak zaclo i pofukovat, brrrrekeke, pocitove snad 20 pod nulou. Ale jinak krasa, hvezdicky hvezdily, snih krupal, coklove zavejovali.

cernej caj

MirkaD
    tvl on ma 2 mesice praci a uz utraci… pokud koupil inkoustovku, tak s frekvenci vaseho tisku vam tak zachnou naplne a uz to nikdy tisknout nebude 😀
    ja vim, ze to je na fakt bez komentare… ze porad musi kupovat drahy, ale ze uz frci i ve zbytecnostech…

du dneska na vylet

Fifi
    no je tam urcite desna klendra 😀 ja uz se chystam ven, notakovahle ziminka dlouho nebyla

cernej caj

Maya
    napad super ale ten SS je cenove za 500 a za potisk dat 2 do toho bych nesla… (jakoze fakt desna skoda, ze vetsina techle veci se dela totalne neoutdoorovejch a nefunkcnich pro lidi co se fakt hejbaj :()

MirkaD

tak jsme byly ráno nakoupit-každej zvášt-Dafince teplou novou bundu-nebudu čekat až zhubne,lojový kole ptáčkům,který jsem jim zapoměla vzít ven,psí sporty,když ted ušetřím stovku měsíčně:-)
    no a jak jsem dojela dom,tak jen převlíct bundu,nakrémovat psům nohy,dát bundy-at se nemusím omezovat,tím,že je jim zima,a šupky hupky ven
    hezky k lípě-do kopečk se ta šedá potvora táhla,ale od lípy valila,obešli jsme tam velký pole.který je zakončenou pidi lavečkou s povelem-Dafíku,kde je lavečka?to jsou vždycky trysky:-),pak jsem jim asi 5 krát oběma nahlas řekla-já su tááák ščastná!!!-pole,všude pole,slunko,třpytivý sníh,i teplo trochu-tam,kde bylo slunko,jinak v 8 ráno -11,ale jinak zima jak v mrazíkovi,
    3 oříšky pro popelku hadr!
    krása nesmírná!
    pak jsme to vzaly do lesíka-Dafi předníma opřená o pařez,Žeryk valil 3 metrovej klacek a -před náma velí stádo srnek-no nikdo ze psů si ho nešiml,Dfi když má pařez,nevidí,neslyší,Žeryk s klackem totéž-myslivec by nevěřil!:D
    no,pak jsme daly kolečko v lese kolem obrázku a od kolem hájenky,od hájenky dolů,na dvoře jsem házela Dafičinku-a druhou rukou se tahala s Žerykem o kroužek na vodítku za střídávého volání-drrržžž lumpá,drrrržžž ho,a přinééésss,činku,přines,honééém,honéém a drrržžžž hooo-a pochval jsme taklhe blby asi 10 minut-Dafi nosila jak blesk-u ní zázrak-je vidět,že dlouho jsme si venku nehrály
    a heč to ještě neuvidíte,co jsem dnes viděla-děvčata já prvně v životě viděla úppplně zblízka LIŠKU!JAK JSEM ŠLA K LÍPĚ,TAK ZA KŘOVÍM SE MIHL OHON,LIŠČÍ A PAK FRNK KOLEM NÁS NA DDRUHOU STRANU PŘES POLE,DAFI JEN ZABLAFLA-PŘEKVAPENÝ BAF
    PARÁDA-JEŠTĚ 3 OŘÍŠKY A PRINC A JE TO!
    Fifi,ne,Martin,se se mnou nebavil o tiskárně,kdyby bylo po mým tak nemáme doma nic a on tiskárnu potřebuje,aby si nemusel psát texty ručně….
    Černejčaj-užij si výlet,je tam překrásně!

PetraK

zničila jsem ohařeeee 🐕🐕a sebe taky ale ,teď jdu škrábat cihly a vůbec se.mi nechce

Attachments:
    MirkaD

já si ted dala 45 minut venku-rozdala jsem venku ty lojový koule,ke křížku a zpět-luxusní zápa slunka,pak kousek mezi pole ještě navrch a na dvoře kolečko+činka
    pěkná fotečka,jak to děláš,že fotíš tak hezky v pohybu?
    jinak do cihel by se mi nechtělo,já se po vycházce musím válet
    mě se teda dnes nic nechce…

cernej caj

MirkaD
    pobavis je, ja dneska byla kousek od vas, nemojany a vzpominala sem na to jak si psala o snehu a krasnym trpitivym mrazu, prootze u nas to tak neni ale tam to bylo pohadkovy! a vzpomela sem si i na pohadky Krasa nesmirna:D a ty to tady pises uplne jak sem nad tim premyslela, i na mrazika sem si vzpomela 🙂

PetraK
    doufam, ze uz odpocivate, pac ste vsichni uplne zniceni 😀

ja si dala super vylet, kilometrove nic moc, ale zase s bojovkou najdi skalu uprostred lesa, ale nakonec k ni vedla i cesta a pak sem nasla jeste vedle skaly uplne super mikroskalku a litovala sem celou dobu ze nemam velkej fotak.

Attachments:
    MirkaD

jezuskote-to je krásnýýýýý:-)

MirkaD

-jo a my jsme černčínský alpy-tady fakt je dlouho sníh-jako v BK,BRNĚ,V BUČOVICÍCH NEBUDE-A TADY U NÁS JO!
    kolikrát když sněží-fučí tak autobus vyjede směr Vyškov,ale k nám nedojede,protože kolem vodárky je nafoukanej sníh+ledovka

Maya

cernejcaj
    krásný fotky!
    no já toho moc nenafotím, mám v mobilu už mizernou baterku a na mrazu mi vždycky zdechne, půlka nabitá, vyfotím pár fotek a konec

cernej caj

Maya
    a nosis ho v kapse u tela? at rychle neodchazi mrazem? ty uz ho mas taky docela dlouho, takze uz je na to baterka nachylnejsi. Ja ho nosim v pouzdu z alumatky

ja nosim normalni klasickej kompakt a nahradni baterku v kapse v teple. Ani sem nebrala velkej fotak, sem si rikala bude mraz, nebude se mu to libit a beztak nebude co fotit 😀 to mam za to:D

MirkaD
    tak aspon mivate snizek trosku dyl 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,081. až 2,100. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.