Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,061. až 2,080. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Denny

Morgen pátečééék
    a stračena Denyky co? Zaspala do práce, přišla před 7.
    Kdybych aspoň pařila, tak dobrý..ALE. No nic no.
    Sice jsem slyšela dveře u sousedů, ale říkám si hmmm tak asik se vrátil soused z noční z pekárny. A prd velebnosti, to šla jeho žena huš do práseee (pracuje u nás na dílně) tak nic no, příští týden tadyk budu moset být déle.

Hlásím se do klubu postižené nohy, včera bolelo chodidlo jak sviň a nad prstíkama noha nateklá. Dnes jsem se dívala, jak už mě to dlouho trápí
    (s přestávkama asik od září) 9.3. další termín u ortoprda, toš jsem zvědaf.

Vypadá to dnes na krásný den, leze puntíkos.

Jsem zvědavá, co v neděli vymyslej soudruzi v NDR, jestli úpá uzavřou hranice tak tadyk bude mít hodně lidí problémy..

Denny

PetraK
    to je krásná fotka ohaříkojc 🙂

cernej caj

Denny
    Snad vam to moc nebude delat problemy v praci…

S nohou doufam, ze ortoped pomuze, uff jeste mesic… no to sou fakt radosti tady se zas siri samy bolavy skaredosti, pojde sirit pravdu a lasku:D

Denny

Pravdu už šířím :-DDD

njn když jsem to vydržela tak dlouho takž už vydržím,jestli teda v březnu pojedu, dnes člověk víc než jindy neví co bude zítra.
    Včera mi sousedka říkala, že někdo od ní z rodiny chytl tu sračku, průběh docela v pohodě, ale za nedlouho potom zápal plic a takhle mu prý v životě zle nebylo,
    člověk si říká, okej mám to za sebou dal jsem to a bohužel pak příjde rána a je to šílený.

Nám by to v práci dělat problémy nemělo, páč dopravci na 99% fungovat budou, ale pendleři budou mít asi dost problém.
    Nevím jak si němci představují že by měli mít testy denně, kam na ně jako budou chodit když musí makat. No uvidíme.

Maya

Denny
    jsem taky zvedava kdy dostanu termin na ortopedii 😀
    No Babis ted hodil zodpovednost na opozici, ta vubec nevi co delat, doted zadnej navrh, takze bude vetsi bordel a ty zavreny hranice jsou docela aktualni
    jo, tohle je s covidem normalka, ze se cloveku udela blbe az za tejden az dva, proto taky stavy v nemocnicich maj zpozdeni, coz vlade doslo v lednu, muzeme bejt radi, ze alespon nekdy, i kdyz se to vi od jara 😀

Denny

Maya
    jo poslouchala jsem na radiožurnále i šéfa Pirátů, ne že bych ho nějak žrala, anebo dokonce volila, ale mluvil dobře. Jsou všici na Babiše nasraní že tady nechal republiku ve sračkách a jel do prdele.

No on dostal ten zápal plic o dost později…

Pak byla v rádiu starostka z města, které má uzavřené hranice, přišlo to jak blesk z čistého nebe prý, nikdo je o ničem neinformoval, kreténi prostě

MirkaD

tak včera odpo-v pohodě,dnes ráno vycházka-slunko,třptivý sníh,modrý nebe-10,bez větru,takže tam,kde se slunko snažilo tak i teplo-fakt nesmírná,přenádherná-
    ale na dlouho by to venku nebylo,psům se dělaly zmrazky v prstíjách,přes to,že měly hromadu krému,ale tak delší než včera to bylo,to zas jo,ke křížku a zpět,pak kousek k rybníčku,obíhačky sloupu xkrát s mým odbíháním-aby byly honě v pohybu i se mnou,pak otočky,couvačky,kroky,a pak kousek k lípě a zpět+odevzdat kamošce ten Martinův životopis-ted aby ho vzaly,pak aby tam byl
    no,od středy skučí ze zádama,a že by hned nenastoupil,já do něj hučím,že za pár dní ho záda přejdou,a že má cvičit….
    Denny-tak mě taky zlobí noha za prstama,tak si toho trochu nevšímám,víc mi vadí loket a zápěstí
    tak o kolik si došla pozdě o hodku?
    já si dnes hodinu naddělávám,jak mě minule pustily dřív-to pouštění dřív je blbý,že se stejně musí naddělat
    Černejčaj-a jak si se vyspinkala,DNES UŽ DOBRÝ?
    PetraK-pěkná fotka s ohaříkama užij si dovču a volno

MirkaD

jo,jedu si tu koledy-to je taková škoda,že tak nebylo o Vánocích:-(
    no,já su zvědavá,jestli se ten nouzový stav podaří vyhlásit znovu…a co bude bez něj?ani myslet na to nechci
    bože to vláda toto

Petrs01

co bude bez něj?

No co, školy zůstanou zavřené, roušky zůstanou poviné a nesmysly se zrušej.
    Proč si můžu koupit čokoládu a boty ne? Proč si můžu koupit kelímek svařáku, ale nesmím ho venku vypít, zatímco kafe ve stejném kelímku ano? Jaký má smysl omezování počtu osob, které nikdo nedodržuje? Jaký má vůbec smysl přísné omezování, které nedokáží držet ani ti, kteří ho nařizují, takže se nemůžou divit, že ho nedrží ani ostatní? Rozestupy? Nesmysl od začátku.

cernej caj

Mirkad
    Dneska lepsi ale zdalo se ki ze ferinu pokousal pes, veti meli pres kovid zavreno a vykrvacela…

S martinem blby on je fakt asi mimo realitu

Maya

Petrs01
    me by teda prislo smysluplnejsi, kdyby zustaly zavreny hospody a otevrely se skoly
    Denny
    no opozice mluvi hezky, ale pravda je, ze zadny konkretni navrhy co delat nikdy nerekli

Denny

čajdo
    taky super sen 🙁
    člověk už z toho všeho blbne…

K opatřením se vyjadřovat nebudu mám na to trochu jiný názor
    a nemám čas ani chuť si plácat játra je to furt dokola.

Maya
    jo jasný, já nechci nikoho obhajovat ani obviňovat, nemají to lehké ani oni ani my.
    je to situace, která tady nikdy nenastala a ať se udělá cokliv, vždy budou lidi remcat.

Maya

cernejcaj
    to je sen teda, fuj
    Denny
    no kdyz nic jineho, alespon jsme slavní, uz o nas pise i WHO 😀

cernej caj

Maya
    co o nas pise?

Dneska mamdost zaprah a praci za dva dny muzu delat znova ale mozna nam nastoipi nova holka. 20 let… tvl uz by mohla byt jak koje dcera:D

Denny

čajdo
    jako u vás propouštěli lidi a zase nabírají?

Maya

cernejcaj
    no co by, ze jsme na tom nejhur z cely Evropy a meli bychom s tim neco delat

Denny

Tak jako když má někdo v něčem nej výsledky tak samo, že to ví celá zeměkoule, že.
    Nicméně je to nehezké prvenství.

PetraK

Hezký den přeju fšem

Attachments:
    Denny

PetraK
    ty neprovokuuuj!
    Teda ehm já jdu za 15min domuuuu….děcka hezký víkend, ať ho máte podle
    svých představ 🙂

Fifi

Zdravim klub postizenych nohou a zadam clenky, aby to nikomu dal neposilaly!
    Krasavej vikend preju. 🙂
    To jsou veci, Dennyky, ranni ptace, zaspalo? Tak snad ti to vydrzi i na vikend a budes chrnet a chrnet! 🙂

Mirko
    tak mě taky zlobí noha za prstama,tak si toho trochu nevšímám,víc mi vadí loket a zápěstí
    Na bolavej loket vrele doporucuji epi pasku, stoji to par korun a jestli mas pretazeny upony/slachy v lokti, zabira to skvele. Kdyz nesezenes u vas, muzu ti koupit tu a poslat. A na zapesti nejakou ortezku…

Esusova
    To je Rumicek? Hosicek uz nejak sedivi, jaky ma okulary prosedly. Pekne snehu tam mate, co Moures, spokojenej v teplicku?

Jo, a po konzultaci s Cajdou musim smutne konstatovat, ze mi notasek odchazi asi do vecnych lovist. 🙁 Kamos opravar ma covida, tak si musim pockat, az bude fit…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,061. až 2,080. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.