Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,021. až 2,040. (celkem z 2,832)
  • Autor
    PetraK

Dennyky
    ale v pohodě no…tohle zrovna zas moc neřeším

jo jasný, každej to máme jinak, já to jen vztahuju k tomu nelovení lovečáků. že prostě striktně vědí, že ne, lovit se nebude, ani myši, ani ptáčci- nic, aby v tom měli jasno. Ukázat ano, ale to je všechno.

Maya

PetraK
    nemam arnicu bo se mi nechce objednavat postou neco za stovku
    cernejcaj
    no pust vicemene jo, jim naposledy v 10 vecer, kdyz jdu spat az po pulnoci a pak rano nesnidam a jim v poledne, pisou ze zensky by to měli mit tak kolem 14 hodin, coz splnuju a je to prt platny, nehubnu ani smykem, i kdyz zeru min o ty dva ranni rohliky a i min sladkyho

PetraK

mAYA
    No jo, to chápu, no na nemohnul by brácha třeba, když občas určo jede autem?

cernej caj

Maya
    Mam ti to koupit v brne a poslat dopisem?

Maya

PetraK
    tak bracha jezdi autem, ale brzo rano a domu vecer, kdy je uz vsechno zavreno a firmu maji v polich u dalnice
    ted me akorat napada, ze bych mohla vzit pipety na zver a objednat to z nejaky lekarny dohromady

Maya

cernejcaj
    dik, ja to vezmu s tema pipetama, zadny nemam a jaro za rohem, ty se neztratej, jdu se kouknout jestli to nekde maji dohromady

cernej caj

Maya
    Ja si rikam ze bych prubla cca 9/15 nebo 10/14 ale ja to asi nedokazu snist:Dmam v sobe cca 75% a su jak koule a mam.jeste 2 h to zkusit 😀

Maya

cernejcaj
    tak ja jim furt stejne, akorat jsem vynechala tu snidani, na ty hodiny to mas proste vynechany jedno jidlo, je jedno ktery a snist to jindy
    PetraK
    ta arnica koukam ma ruzny CH jaky to ma byt CH?

Maya

no bezva, musim pristi tejden do kanclu, zrovna kdyz maj bejt nejvetsi mrazy celyho roku, to chcipnu, nejsem zvykla 😀 , kdyz jsem tam byla zacatkem unora, zapomnela jsem dojit podepsat dane, takze uz me urgujou, tak si rovnou skaknu k doktorce pro papir na nohu, jsem tam volala, mailem neposilaj
    a pak uvidim

cernej caj

Maya
    Zlata stredni cesta 9ch?

U me to sice je 1 jidlo presunout (veceri) ale 2000kj je hodne velkej pridel jidla a ted mi chyhi uz jen ty 2000 ale su tak narvana ze to urcite nezvladnu snist doma

Petrs01

1 jidlo presunout

Ty čajdo a když už teda řešíš svou strašlivou nadváhu (půjčila bych ti svoje kila, abys věděla co je to nadváha), nechceš zůstat u jednoho doporučeného postupu a ne do toho házet doktorce, či kdo ti to radí, vidle polopůstem? Myslím, že to je totiž přesně to, co teď dělat NEMÁŠ.

Denny

Petrs01
    vou strašlivou nadváhu
    no tak nějak 🙂 se divim, že vůbec leze ven :-DD

půjčila bych ti svoje kila
    a ty neceš moje??

Jo čajda je experimentátorka :-))

Maya
    Petrs01

je asi jedno?

no minimálně bych to s tím poradcem konzultovala. Kdyby to bylo jedno, tak by ten půst asi nefungoval, ne? Čajda má nějaký dlouhodobý úkol a jeho průběh/výsledek tím může ovlivnit. Pak z těch zkreslených výsledků vyjde postup, který nebude fungovat a čajda bude akorát zbytečně naštvaná.

Maya

Petrs01
    asi zalezi jestli ma caj domluveny nejaky casy kdy co bude jist a tak
    znama treba drzela pod dozorem poradkyne tu krabickovou dietu a tam prej je jedno kdy to snis, jen jist jenom to z tech krabicek
    jako zhubla fakt dost, ale kdyz jsem tu krabicku videla, teda ten obsah, tak to bych asi nedala 😀

PetraK

Tak to je výborný, já tu chvíli nejsem a voni se tu zbavujou kil! Kdo si vezme laskavě ty moje, když nechcete teda už Taliprda???? NO?

Maya
    ta arnica koukam ma ruzny CH jaky to ma byt CH?
    zkusila bych 15 toje takovej zlatej střed.

a pak uvidim
    držím palce -i ty u nohou teda 😀

Petrs01

když nechcete teda už Taliprda?

Jak, nechcete? Dyť máš od Dennyky domluveno, tys ji eště neposlala? A von chudák marně čeká?
    Pošlem všechny přebytečný kila čajdě, aspoň na týden. To se jí to uleví až nám je vrátí!

Maya

kila bych posilala hned, uplne by stacilo, kdyby si nekdo vzal ty co mam od podzima, je jich hodne 😀

PetraK

kila bych posilala hned, uplne by stacilo, kdyby si nekdo vzal ty co mam od podzima, je jich hodne

Pošlem všechny přebytečný kila čajdě, aspoň na týden. To se jí to uleví až nám je vrátí!

UDĚLÁME KILOVEJ VÝPRODEJ! 😀

Petrs01
    A von chudák marně čeká?

No jo, vlastně!! Tak v pondělí až teda, páč když už zejtra nejdu do práce, tak na počtu nejdu. Půjdu radši na výlet.

cernej caj

Petrs01
    No musim se vyzirat akorat, nemam dany kdy a vecer to dojidat mi nevyhovuje protoze nespim tak to.chci zkusit stlacit do poledne driv sem roky jedla vlastne 6/18 a vyhovuje mi spis snist vic jidla dopo a vecer ne ale s tim objemem co mam to stejne nenacpu do dopo, jak sem si myslela, takze je to jedno 😀
    Jen sem to chtela zkusit, protoze ta vecere mi fakt nejak vadi vecer jist:D

Maya
    Jo 15ch vlastne sem chtela napsat.

Taky bych si mela koupit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,021. až 2,040. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.