Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,001. až 2,020. (celkem z 2,832)
  • Autor
    Maya

PetraK
    to ti asi naznacuje, ze uz mas jit odpocivat 😀

cernej caj

kdyz Kniga lecila patni ostruhu 8 hodinama denne v praci ve stoje a 3x denne vencenim psum tak to doslo do stadia ze musela na ty razovy vlny protoze uz ju to bolelo i kdyz spala…

PetraK
    tak cerna z toho taky asi tece 😀

MirkaD

tak sněží,sněží a furt sněžíííííííííííííííí
    ráno jsem šla ze psy ke křížku,od něj výjimečně přes pole-přes pole normálně nechodím,jednak sou většinou zarostlý,jednak kvůli zvěři,ale byly tam vyjetý koleje,tak jsem šla po nich,u lípy jsem s pánem,se kterým,se pravidelně potkávám v lese-takovej procházkovej chlap bez psa:—),tak jsem s ním probrala trasy-vycházku k Nevojické vyhlídce neznal-i když je kousek od rozcestí 3 borovic,tak snad ji po mým popisu najde,mezitím furt sněžilo,ale nefučelo,aby psům během mluvení-ale stály jsme tam chvilku,tak aby nekosily,tak jsem mezitím hodila Žerykovi párkrát kolečko na tom tenkým vodítku a potahala se s ním,no a pak jsem to vzala rychlou chůzí do lesíka,aby se prohejbala Dafik,vyhupla si na pár pařezů a šli jsme z lesa na cestu lípa-hájenka podél lesa-oba běhali,tak nebylo žádnýho vymýšlení na vyběhání třeba-běžely si hezky po cestičce,pak jsem zalezla hcvilku kousíček do lesa abych Dafině udělala radost s pár pařezama ještě,a od hájenky jsme to vzaly kousek ještě k vysílači a zpět k hájence a dolů,tam už trochu uklouzaná zem,tak já přes pole,psi po cestě:D
    dole jsem je vzala k sobě na k noze na pole a dom.takže pejsani vyběhaní,odpadly a já mohla zatelefonovat jedné kamarádce,co dělá v Brně ve Slatině,ve firmě,jezdí na ranní odpolední,a už víckrát mě říkaa,jestli tam Martin nechce,mají tam těžší práci,i lehčí,i na přemýšlení,i jednodužší,lidi s důchodama taky i autisty a tak…takže jsme se domluvily,a já k ní hodím žitopis,ona ho tam hodí…a uvidí se,pak jsem volala kamarádce knihovnici,at ho mi životopis vytiskne,no a odpo šla ven s kamoškou s basendžim-bylo to brzo odpo-takže sněžení,ale bez větru,vzaly jsme to k lípě-a ehm Dafině se teda vůbec nechtělo,sse táhla jak šnek,od lípy k hájence se rozeška,my šli,kecaly,nalevo les,jinak všude pole,nikde nikdo,psi na volno-a nejednou frrrnkk-vyelastákovanej běžec kolem nás-nás málem kleplo,jak jsme se lekly!
    naštěstí psům byl fuk,pak jsme zalezly do lesa udělat moje obvyklý krátký lesní kolečko kolem obrázku sv.Huberta-JO ŽERYK SI NA KLACKY NEVZPOMĚL!a pak od hájenky k vysílači kouseka pak dolů kolem cvičáku-to už sem tapala jak sleička-slepičí pidi krůčky,no a z kopečka do dědiny jsem šla dest metrů za Pavlou-klouzavou já nemůžu,pak jsem šla chvvílu po trávě,abych si nezlomila končetinu,málem jsem si vypíchla oko o strom:D,chromá ne,budu slepá
    no dom jsem došla už předm vratama,a šlla jem zamnkpot bránu
    psi odpadly a když jsem v 5 večer šla do dědiny pro životopis,tak si ani nevšimly,že nejsu 20 minut doma:D:D:D
    uf,ještě,že jsem je nebrala-jednak byly unavený,dnešek jin stačil,jednak bych je nezala,i kdyby chtěli a unavený nebyly,a ještě že jsem šla bez nich!
    slinice bez chodníků,sněhový jazyky,u kraju sníh a silnice už troch namrzala,brrrrr,autům jsem uhybala pomalu do závěje,jít v tomto ze psama-po zmenšené silnici,u každýho auta je cpát do sněhu na bok…,děs
    jáááá chu chodníky,já se bez chodníku bojím!strašně
    no a zítra odpo

Maya

MirkaD
    tak snad to Martinovi vyjde
    u nás taky chodníky nejsou, ale trochu větší provoz je jen v létě a to zas nejsou závěje, tak je to jedno 😀

Denny

Morgen ve spolek, tak dnes docela teplo, jen -8.
    Večer trošku sněžilo, ale asik jen 2cm. Procházku jsme zkrátily,
    páč byla fákt zima a pak jsem šly k Fr. na čaj.
    Ano ano koupila jsem mu Sanytol a vše pečlivě vydesinfikovává.
    K té “ostruze” nevím co jsem to měla já, ale pomohli mi homeo Hekla Lava.
    Jinak se to tu zasejc množí, mně to chodidlo pod prstama taky furt bolí a mám ho nateklý, nicméně návštěvu ortopeda odkládám už 4 měsíce.

Maya
    ta fotka Lokiho na FB je nádherná 🙂

Denny

Maya
    no a ja asi nejsem takovej magor jao ty abych slapala kilometry s bolesti a zrakvila si tak jeste kycel nebo koleno tim neustalym ulevovanim
    tak na tohle mám ehm tak nějak trochu stejnej názor, když si trochen vykloubím to špatně držící koleno tak Mudr. vždy ordinuje nezatěžovat.

Koněf včera ehm v rychlosti ulovila další myš…byl to mžik.

cernej caj

Denny
    Me ta tvoje zprava na fb pobavila pac kolega si rika “jerry” 😀

Mirkad
    Tak snad tam zustane aspon dokud nenajde neco novyho…

Jinak fajn s prochazkou to se zda ze konecne vse slapalo

Ja zrusila vyket, o vikendu nikam nejedu . Kamarqd sice mel.trochu kecy ze nema.byt -16 ale jen -6 a to je uplne standartni zimq tqk sem mu gysvetlila ze se nesmi divat na predpoved ve 2 odpo ale ve 2 v noci..

cernej caj

A kdo dneska VUBEC nespal? Asi tu chcipnu v praci

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Too je ale ziminka, co? Helejte, nevítě někdo náhodou, kdo to má zejtra dovolenou??? Nevíte to? PŮŮJDE SE NA VÝÝÝLET! A taky Mourísek bude moct být v teple.

černej čaj
    A kdo dneska VUBEC nespal? Asi tu chcipnu v praci

🙁 taak to je blbý! Přežij to, já to kupodivu v to úterý zvládla v pohodě, i potom výlet na venčení do Kyšic, ale já jsem v tomhle jiná, když přetočim tachometr, jedu nějak dál.
    Myslím, že je rozumný to o víkendu odpískat, protože ano, těch mínus šest je denní teplota, to kamarád ještě zatím nezjistil? 🙂

Dennyky
    tetkon zas budu dělat chytrou, tak mě klidně nečti 😀 😀 . Ale nenechávám ohařiska lovit ani myše, nic. Lovení je zakázaný všeobecně a platí na všechny tvory. Páč jsou jedinci inteligentní, který by to rozlišili, a pak ti co to maj složitější 😀 . A taky kvůli nemocem teda. Nicméně vražda není povolena v celém rozsahu.

Maya
    ad ta haxna – já bych to teda taky – ale ve zcela jiný míře než Petrs – zkoušela rozchodit, protože když se svaly, vazy, chrupavky a kosti nehejbou, tak se to nedostatečně prokrvuje a to je pro hojení taky zapotřebí. Náš trenér říkal, že trošku – malinko přes bolest se jít může – jasně pokud není utrženej vaz a zlomená kost 😀 , to je jiná liga, ale že je jinak zapotřebí, aby tam cirkulovala krev. Určitě bych to ale masírovala nějakou prohřejvací mastí, která tam tu krev taky trochu rozproudí. Zkoušela bych tu nohu ohýbat, hýbat s ní třeba v sedě, sbírat nějakou tu věc, jak říkala kachna a tak.

Maya

Denny
    z koniky je lovec pampalini 😀
    nechapu kde ty mysi ted bere, ted nechytaj mysi ani nase kocky
    cernejcaj
    dobrej for s kamosem, u nas ma byt v noci -18, tak to leda ze byste trenovali na antarktida trek 😀
    PetraK
    tak ja to masirovala s ibalgin gelem a samo trochu chodim, akorat dam jen tak pul hodky pajdavym krokem, ale vzdycky! je to pak mnohem horsi a to az do druheho dne
    proste uz 2 tejdny a je to furt stejny, nelepsi se to at delam co delam

Maya

zavreny 3 okresy, tady se to asi nikoho netyka

MirkaD

jo na ty vycházky mi ty 2 dny vyšly hezky-sníh,zima,ale ne nějak moc-ted jak jsou zarostlý,tak neoblíkám,s Dafi byl sněhulák teda včera ale durch nebyla
    no a dnes-ono i včera v těch 5-tak dost vichr,takže kosa dost,tak jsme to ránío vzaly jen kekřížku a zpět na volno,tak hcvílu venku teda,ale studenej vichr dost,tak nemělo smysl to hrotit,doma jsem každýmu dala 2 hlavolamy-kobereček čmuchací a misku s hromadou zmačkaných novin,tak hlavu si zabavily
    no mě bolí od pondělí zápěstí…
    s nohou bych to taky nehrotila jak Petrs01
    no a s myšma to mám jedoduchý-cokoliv je za mým pozemkem-za plotem-tak se neloví-v lese a na poli sou doma zvířátka,ne my,takžer myši taky ne,Max s Btty jsou fakt lovci,myši loví,tak na vycházkách od mě to mají zakázaný-s rodičema si dělají co chcou

PetraK

Maya
    nechapu kde ty mysi ted bere, ted nechytaj mysi ani nase kocky

Mouses jo. dvě.

Zkus si sehnat tohle
    https://masazni-pripravky.heureka.cz/herbavera-body-massage-konsky-balzam-s-konopim-a-skorici-extra-strong-500-ml/#recenze/

ten ibáč asi nezahřívá a když, tak ne takhle. Tohle je extra třída.

ale vzdycky! je to pak mnohem horsi a to az do druheho dne
    🙁 nezkoušelas tu arnicu?

3 okresy? ani nevím, kdo byl další v pořadí.

Petrs01

Myši máme povolený – ty dvě co Vašek za život ulovil, spíš omylem, netřeba řešit.

s nohou bych to taky nehrotila

No jako já bych to taky nehrotila, jenže když jsem muži přednesla, že dle doktora ať počítám s 6ti týdny bez pohybu a on ať teda počítá s veškerým venčením, tak bylo dlouhé zaražené ticho a najednou mě přestal tlačit ať jdu k doktorům a něco s tím dělám. Takže jsem prostě neměla na výběr. A vonoseto radši rozchodilo.

MirkaD

Černejčaj-tak,tak v noci zima+kdyby byl vichr
    u nás provoz právě dost-jak k nám málo jezdí bus,tak autama jezdí skoro všichni,
    busem jezdí často tak 2-3 lidi

PetraK

Mirka
    u nás taky nejsou chodníky, teda jeden je dole u náměstíčka, kousek. Ale tak já mám výhodu, že vypadnu rovnou do ven a silnici max. křižuju. Psi seděj ve škarpě, já jdu na krajnici a pak to přeletěj s povelem |Chodnik! Což je v případě, že se sápou ze silnice rovnou do stráně celkem ftipný 😀

PetraK

a něco ftipnýho

Attachments:
    PetraK

KACHNA SE LASKAVĚ DOSTAVÍ DO EMILA, JE POSLEDNÍ KDO TAM NEBYL. ČAJDA UŽ TAM NEMUSÍ UŽ TO MÁM.

Denny

PetraK
    , tak mě klidně nečti
    ale v pohodě no…tohle zrovna zas moc neřeším.

Maya
    echapu kde ty mysi ted bere
    je hodně sněhu, takže vylézají z děr jsou pod sněhem a to je prostě hned.
    Ona je nežere jen vyhrabe a pak si s nima hraje no.

cernej caj

Maya
    Jeste mas ten prerusovanej pust? Mozna to zas zkusim… ale ted jim 2x tolik tak nevim jak se da vlezt do okna kdyz clovek zere jako prokopnutej:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,001. až 2,020. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.