Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :)

• Toto téma obsahuje celkem 2,831 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 2,832)
  • Autor
    PetraK

Maya
    jen sdileni fotek je asi neco jineho nez pouziti v clanku

jo, to máš vlastně pravdu, já to tak nějak nebrala, že by si to jako člověk přivlastnil. Tak prt.
    A todle poslední je malamut nebo haskoun?

Maya

PetraK
    bingoo
    no v clanku bys zrejme musela minimalne uvest zdroj, teda odkaz, coz by mohlo hadani znacne usnadnit, jedine napsat kdo na ten odkaz klikne tomu ruka s mysi upadne 😀
    no jo, v emilovi jsem uz par dni nebyla, jdu se teda kouknout
    coz mi pripomina ze posledni mail co jsem cetla byla zas nejaka nemka co po me chce stene, bych ji asi mela odepsat 😀

Denny

čajdo přesně Maya je Lapina :-DDD

PetraK
    Sem zkoumatel badatel.
    není čas na zkoumání a to mi připomnělo uaáááá

PetraK

Maya
    bingoo
    ten první? tipuju jen podle velikosti a druhu srsti, ale to může být zavádějící.

, jedine napsat kdo na ten odkaz klikne tomu ruka s mysi upadne
    můžem to zkusit, ale čítám, že by pak polovina z nás neměla čím psát 😀

bych ji asi mela odepsat
    žjo, máš ščenátka? 😀 😀

Dennyky
    to je naše oblíbená hláška 😀 , každopádně ale strašlivá teda.

PetraK

Jo holky a hlavně FIFČO

masíruju haxny-sice asi jako pan nešpor přesně, ale nicméně haxna pěkně regáluje, kombinace homeo, který tu bolest teda ještě vytáhlo a maságe docílila toho, že momentálně mě to skorem nebolí. Takže masírujtež masírujtež.

Maya

PetraK
    husky by to mel bejt
    kdysi jsem provozovala stranky pro stredaky a obcas nejaky cizinec to nepochopi a ma zrejme dojem, ze jde o strankyn nejake chs
    https://mittel-spitz.webnode.cz/

Maya

PetraK
    se mas s haxnou, ja experimentama zjistila, ze masaze, procvicovani a delsi chuze mi to dost vyrazne zhorsujou, nezabraly ani octove obklady, ani ledovani, ani ibalgin gel
    nic jineho co delat uz me nenanapada, takze mi ta haxna asi upadne
    asi mi fakt nezbyde nez navstivit tu ortopedii, ovsem tam chtej doporuceni od doktorky, kterou mam v Praze, tak asi az pojedu nekdy do prace, extra tam s bolavou nohou nejedu, mam problem dojit i na bus, natoz se tahnout nekam do Nusli

cernej caj

Petrak
    Tak to.je dobre

Maya
    Hm.tak to urco chce ortopeda. A nemate urazovou ambulanci? Ja jak.mela.natazenej kotnik tak mi vero doporucovala myslim ortopedickou ambulanci tam doporuceni mit nemusis

Maya

cernejcaj
    mame v nemocnici, to je prave u nas jedinej ortoped, jinyho jsem nenasla, ale momentalne berou jen akutni urazy, jinak jen na objednani a s doporucenim a zas rikat, ze to je uraz kdyz neni se mi nechce, protoze to by ta lecba asi pak vypadala jinak
    celkove me to stve, protoze je uz dyl videt, myslela jsem, ze budu konecne chodit na delsi prochazky a treba zhubnu zejo, a misto toho jen drepim doma a kynu, v pondeli jsem sla s Lokinem jen tak po vsi a myslela jsem ze nedopajdam domu

PetraK

Maya
    tý jofka – Tys vedla poměrně komplexní info na stránkách -seš výborná. Ostatně jako všechny Tvoje špicí informace. to jako klobou dolů, jak jdeš do hloubky.

ja experimentama zjistila,
    no tak to je pekelný, tady jedině klidovej režim? A lokalizovalas místo přesný, odkud to jde? A chce to ten ortoped i v týhle době? Nedalo by se případně dochtorce zavolat a řešit po telefénu a emilem? V týhle době? Co ona asi tak stejně zjistí, ž ejo, jde jen o ten papír.

, protoze je uz dyl videt, myslela jsem, ze budu konecne chodit na delsi
    hele a nevím, zda se tu řešilo – co tejpování?
    černej čaj
    Tak to.je dobre

jo jsem ráda, bolelo to dlouhodobě. Je vidět že po tom homeo se to vždycky zhoršilo a pak to odezní. Teď jsem přidala i ty masáže a v noze je cítit i úleva. Jsem zvědavá, až budu brát další dávku toho Gelsemia, jestli se to zas rozbouří.

Maya

PetraK
    jo, maj to na strankach nemocnice, nutne doporuceni a telefonicke objednani
    doktorce budu urcite volat, ale asi az pristi tyden, kdyby to nechtela poslat a musela bych tam jet tak abych to sfoukla rovnou s navstevou kanclu
    lokalizovany to mam, je to misto mezi kotnikem a malickem, bliz ke kotniku, kdyz dyl chodim nebo kdyz chvili jdu, tak me pak boli cela ta vnejsi hrana chodidla, podle me nejaka slacha, ale co jsem nasla na netu, sice tam pisou o zanetu nejaky slachy, ktery tudy vede, ale to prej boli vic v klidu a me to v klidu skoro neboli
    jak to tejpovat netusim

pekny videjko, to si majitel maknul, aby alespon dokoncili 😀

Maya
    PetraK

Maya
    sem myslela, ešivá by se nedal zatím najít někdo, kdo by to zatejpoval , ten bude vstřícnější než dochtor. Tejpovat se taky neodvažuju.

Na Fifi jsem si taky okamžitě vzpomněla, jak mi padlo oko na ten titulek.

Lobo je výbornej a jeho páníček teda zaslouží obdivt za tu trpělivost. Ono teda jako očekávat od haskouna nějaký echtgold výkony v oblasti agilitění nelze. Tali by tam provozovala to stejný, jen by teda byla rychlejší 😀 . Ale možná ji křivdím teda, je pravda, že se polepčila malinko, ale jako ten pesan ve videu, který je v čtenářských příspěvcích, to by rozhodně nebylo 😀

Fifi

Zdravicko, somari! 🙂
    Maya
    Jj, ja tam nekde. Uvidime, co vymyslej, neni to tu sranda. Manzel ty znamy, ktera lezi v nemocnici, je taky uz hospitalizovanej…
    Hnata auvajs, nemuzes to mit od zhrouceny klenby?

Dennyky
    Supeer, ze uz je F. lepsi a videli jste se! 🙂 Hele, akorat me napada, bacha na kurvaka na povrchu veci u nej v byte, nebylo by od veci to tam projet dukladne nejakym sanytolem…

Esusova
    To jsem rada, ze masage zabira. 🙂 Ja jsem si vcera ze zoufalstvi nasla nejaky cviky na uvolneni lopaty a hrudni patere, takovy jednoduchy pohyby a skvele to zabralo! Mrkejte, prubnete! Pan Vocasek teda ty cviky komentuje jak Babica vareni (dam takhle ruku semhle), ale funga to. 😀

Maya

PetraK
    ja neznam nikoho kdo tejpuje nebo kdo by se nechal otejpovat a jit k nekomu jen tak si myslim je dost riziko, protoze kdyz se to udela blbe, je to spis na skodu

Maya

Fifi
    taky me obcas boli u lopatky a koukam ze rozcviceni delam vicemene spravne, prostse machani rukama 😀
    zhroucena klenba to asi byt muze, coz by bylo blby, protoze s tim nic neudelaj
    jeste ze nechodim do prace, to bych musela bejt na neschopence
    tak at jsou znamy brzy v poradku z nemocnice doma

PetraK

Fifi

. Manzel ty znamy, ktera lezi v nemocnici, je taky uz hospitalizovanej…
    do pr……… 🙁

vídejo vypadá zajímace, kouknu doma.

Maya
    ja neznam nikoho kdo tejpuje
    a někdo z okolí _ třeba v práci by nemohl doporučit|?

Petrs01

jeste ze nechodim do prace

mnooo, zhroucenou klenbu, stejně jako patní ostruhu a další podobné radosti léčím … rozchozením. Klenba mi v blbých botách povolila, to jsem prostě cítila jak se to sesypalo a sotva se doplazila domů. A do pořádných bot jsem se pak nemohla obout, bo ta zřícená klenba se jaksi prala s tou podporou klenby co v normálních botách je. No ale zahradu nemaje a v paneláku bydlíce, venčit se musí. Tak jsem tím zborceným šlapala po šiškách a klackách a šutrech, abych to nějak přesvědčila k návratu. Povedlo se.
    Patní ostruha, to jsem fakt brečela bolestí při každém kroku – ale viz. výše: zahradu nemaje… bolelo to strašně, pak STRAŠNĚ (šla jsem k doktorovi, to je u mne známka že je fakt zle), pak pořád strašně a pak tak nějak míň a míň. Vonoseto radši spravilo. Co tomu taky zbývalo.
    Tak… možná to zkus taky tak? (ale bolí to. MOC.)

PetraK

Jen blásen si jde s hrníčkem uvařit kávičku ke kopírce, jen blásen. Běžně lidi chodí ke kávovaru, blásen ne.

Maya

Petrs01
    ostruha to bohuzel neni, na pate me nic neboli, ta se da celkem lehce odstranit razovejma vlnama, tos fakt tak trpet nemusela
    v botach ja jsem ok, akorat jsem si ji musela povolit bo ji mam asi trochu nateklou do sirky
    teda chci rict v botach to boli uplne stejne jao bez
    no a ja asi nejsem takovej magor jao ty abych slapala kilometry s bolesti a zrakvila si tak jeste kycel nebo koleno tim neustalym ulevovanim
    ja jako chodim, trochu 😀 a je to potom mnooohem horsi, zadny zlepseni nepozoruju

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 2,832)
  • Téma ‚Kecaci Zima 2020 :)’ nepřijímá nové odpovědi.