Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023

• Toto téma obsahuje celkem 1,573 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 1,574)
  • Autor
    cernej caj

Petrs01
      Jo predchazet se tomu da. Kdyz citis ze nevydrzis cestu domu, vystoupis z auyobusu a v -15 nebo + 40 na slunku cekas hodinu na dalsi autobus a cekas, ze nude mi prazdnej…. nekdy dokazes rozpoznat, ze jeste 5 minut a nonecna, jenze… tech 5 minut ve vlaku co zastavuje za 40 minut?

Moje nejnutnejsi vec v zivote je mp3 prehravac. Pustim si naplno az mi praska hlava oblibenou hudbu, dupu si nrbo vrtim hlqviu a snazim se to prebit…

A pak se te tre a dotkne spolucestujici protoze je trochu vetsi a ty dostanes ranu.. necekany sahnuti je jak elektricka rana… kdyz na me nekdo sahne zezadau a ja to necekam, ucuknu jak kdyby me pobodal nozem a pak se v nitru krcim a nedokazu rozhozena ani vjimat co mi rika…

Petrak
      Vim to 4 mesice, fajt sem nrmela cqs to resit… ptedtim to bylo vsem jedno a kdyz mame prislo ze su nejaka divna po rozchodu ale o o to asi enbyoo rozchodem tak me podlala dostala sem leky a mela sem.zachvaty jeste vic tak sem je vysadila a rekla ze se citim dobre a uz tam nidky nesla

Jenze ja vim ze pro lidi je to nornal i treba to objeti takze se to snazim vydrzet i kdyz cely moje telo krici “okamzite odskoc aspon na metr ode me a uz na me nikdy nesahej” protoze lid proste takhle ekoce vyjadrujou a vbinam jako slusnost a vyraz naklonnosti k nim to nejak vydrzet a doufat ze to co nejdriv co nejdriv skonci. Cizejsi ne, to ustupuju a couvam ale od tech co znam to proste vydrzim protoze o i mi tim chteji udelat radost tak se taky snazim oplatit

Thielli
      Je videt, ze to umis rict hezky, jasne a jednoduse…

Jenze pytel, ten nemuzes mit s sebou.. drapat de nehtama, propisou, mlatit hlavou na hajzlu do zdi, to muzes vsude…

Me hodne pomaha pohyb, kdyz me na vandru vsuchni serou pridam asnazim se tomu utect:D

cernej caj

Maya
        Taky tam ten naznak mit klodme muzes, treba nekde jen lehce za hranici ale muzes.

Ten muj kamos, kdyz mi to popidoval tak mi prislo jako by mluvil o me jen to mel 2x hrosi…

Petrs01

by mě nenapadlo

No, vono to prostě občas nemá jednoduchý nikdo a když nemáš od koho brát… Když to nesedí ani doma ani mezi vrstevníkama, když prostě není NIKDO…
          V 5ti letech IQ > 150 – to si opravdu s vrstevníky nerozumíš. Pro starší jsi neviditelná a dospělí jsou rádi, že se s tebou nemusí učit a tím to končí (když vidím u kolegyň jak řeší s dětma každou pitomost, kdo s kým zrovna mluví/nemluví a proč… večeře je na stole, úkoly máš? nezapomeň si vyčistit zuby. Tečka.). A ano, postupem času se naučíš “dělat normální”, aspoň tak abys nevyčnívala, protože kdo někam trčí, toho vyčleníme ještě víc a půjdem po něm. V dospělosti už to tolik nevadí, můžeš si jet po svým, uspořádat si život jak potřebuješ. Pořád jsem asociál, třeba to obejmutí mi nevadí, ale nenabídnu ho – s výjimkou svého muže. Doma se pozitivní kontakt nějak nekonal, takže tohle jsem se nenaučila. Naučila jsem se být sama se sebou a spolehnout se jen na sebe – a to mi zůstalo.

cernej caj

Petrs01
            Jenze xokolada poskytujr energii nachzoeni, plavani, regeneeraci… alkohol ani en:D to sou prazdny kalorie

PetraK

Maya
              takze levnej zdroj neocenim

můžeš v pytli ale vyrazit na ples! 😀 jsou lidi, co si přes hlavu přetáhnou pytel a sluší jim to.

černej čaj
              ale od tech co znam to proste vydrzim protoze o i mi tim chteji udelat radost tak se taky snazim oplatit

a tak je dobře, že to víme, protože až se potkáme příště, tak Ti udělám radost tím, že to neudělám 😀 . Je lepší to těm lidem říct, že Ti to nedělá dobře, kdo Tě má rád pochopí to.

Jo, taky nesnáším, dotyky lidí v narvaným MHD, nebo když si ke mně přisedne rozměrnější jedinec a svým tělem na mě tlačí, tak radši vstanu a jdu do pryč. Takže když to máš ještě horší, musí to být peklo.

A … když to teď víš, myslíš, že by mohlo pomoci někam zajít? Zkonzultovat?

Petrs01

kdyz me na vandru vsuchni serou pridam asnazim se tomu utect

Tak proto jsi se mnou vždycky chodila rychle?

MirkaD

tak včera mezisměna,kdy mi to šla kolegyně obvázat,pak tam dotáhla zástupkyně-a ty mě hnaly na chirdu..
                  dělat se s tím dá,na kase,já tu levou ruku stejně moc nepoužívám,u těžkých věcí ji nechám schvákně viset a tahám to pravou
                  kolegyně-jak se ti to stalo?
                  že tys chtěla ufiknout Martinovi šulínka a nestrefilas ses?:-D
                  no jeli jsme do Vyškova na chirdu,kde teda naznali,že už se dělá strup,nekrvácí to,takže vyčistily,pak betadinu,polštářek,náplast,a tetanovku a jeli jsme dom
                  Martn,že jsme tam jeli zbytečně,když to nešili-no myslím,že to zbytečný nebylo….mám to ošetřený,prohlídlý,tetanovka se hodí
                  dnes odpo..
                  ráno jsem šla vyběhat pejsky kousek k lípě-Žerykovi párkrát hodit kroužek,pak taneční sestavy,Dafina obíhačky stromů,taneční sestavy a šli jsme dom
                  Martin jel na bio léčbu do Brna…
                  je tu bordel jakl v tanku-nádobí,neustlaný,nezametený…..no co se dá dělat,že?:-D

Thielli-chtěla bych tě mít za kamarádku!
                  z těch mých to nikdo nechápe,možná Jtka z Prahy,ze 4lístku,co má autistickou holčičku,co se taky sebepoškozuje….
                  druhá kamarádka-ze čtyřlístku-zdr.sestra to necháoe vůbec…
                  a u té třetí vlastně nevím…
                  má tzv. druhá mamka taky ne….
                  a jinak to moc lidí neví…
                  nevím jetli to ví Martinovi rodiče,můj tatka to jednou zametl pod stůl,že su blbá…..
                  -taková perlička-z Martina vylezlo,že to jeho bývalá dělala taky….

a ted proč to dělám já?
                  Martin vždycky-ježíš proč to děláš?dyt se nic neděje….a tak
                  já mám ještě výčitky svědmí,že otec jeho je na tom tak blbě a já Martinovi přidávám
                  takže proč to dělám???
                  -jak já mám všechno hodně extrémní-když se směju tak záchvat mega smíchu,když brečím tak mega hodin,a fakt řvu-jakože-tvl-neřvi,uslyší tě naši,budou si mysletz,že ti něco dělám…..
                  tak prostě,když se mě sejde víc věcí-třeba ve středu to byly výčitky kvůli kuřeti-že tam bylo málo másla,hodně vody-napřed jsem ho odpálkovala,ale pak s tím začal večer zas-ale to by nevadilo
                  pak nervy,že otec s mátti mají ve čtvrtek tu kontrolu,a co se dozví a jak to zvláádnou???
                  -pak debata s máti-že otec si to asi neuvědomuje,vymrčuje si v jídle a tak
                  a pak vystartoval ten Žeryk….
                  u mě je to víc věcí u sebe…..jednu 2 ustojím…víc ne..
                  v práci vím,že mám limit 3 zákazníci-3 zákazníky-hnusný nepříjemný ustojím-u 4 se rozbrečím,du brečečt do skladu,panická ataka na obzoru…
                  ted su dlouhobě ve strsu z toho otce-a vím,že se musím chovat jako by nic
                  a že mít to můj otec,nebo Martzin nesla bych to tisíckrát hůř…
                  -a proč to dělám?-je to proto,že bbrečet 4-5 hodin je dřina a okolí to vadí-rodiče mě zakazovali brčett,máti mě radši dala facku,když jsem brečela…
                  Martin nechce abych brečela,že není dvod,že tro uslyší rodiče a co si pomyslí???
                  takže jsem se začala řezat-za A-hned se mi bleskurychle uleví-fakt rychle…
                  za B-je to jednodušší,než brečet-mín to vysiluje,unavuje..
                  a za C-u mě-hele já už nemůžu-co mám jako kurva dělat abys to pochopil????
                  C-nefunguje
                  A a B funguje…..tak proto fakt se v tu chvíli uleví!!! a já se rázem uklidním..i když ve středu jsem to přehnala….

Petrs01

Mirko, já mám dlouhodobě pocit, že kdyby ses dokázala odstřihnout od Martina, tak by tak půlka tvých problémů zmizela. A kdybys místo něj našla někoho, kdo tě dokáže podržet, tak by ta druhá půlka byla snesitelnější.

Stlaní neřeším, zametení vydrží do zítřka… nebo klidně do pondělí. Nádobí – jestli máte kam, tak si kupte myčku. Martin kupuje voloviny, vyvařuje, tak ať jednou koupí něco rozumného, co ti ulehčí práci. Hmm a další věc – co takhle robotický vysavač?

Thielli

Milena z Prahy
                      Ony mají pudlice hlavně hrooozně dlouhé řasy. A když se povede fotka, kde je to vidět (pravděpodobnost jedna ku nekonečnu), je to opravdu boží.
                      A gratuluji k úspěšnému chovu a mudlání s hlodavci, já vím, že náš Vendelín Koniáš nebyl úplně reprezentativní vzorek. Nedávno jsem dokonce viděla dokument, kde králík fungoval na canisterapii malé autistické holčičce. Lidé zvířata stále strašně podceňují. A ač jsem v dospělosti křtěná, na Bibli jsem v tomhle ohledu nadřazenosti tedy hodně namíchnutá.
                      No a k radě terapeuta – já nevím. Já jsem asi náročná. Terapeut mi musí být blízký, aby to fungovalo. A pokud vám běží v hlavě, že ta pokyvující chápající osoba v křesle proti vám prostě jen sedí a dělá svou práci a že za dvacet minut vám větou sdělí, že sezení je u konce, tak zase za týden… někdy to bylo, jako by mi vytrhli knížku se nedočteným posledním odstavcem kapitoly. Každému, kdo to potřebuje tak přeji najít psychologa, který bude mluvit vaší řečí. Jinak jsou to vyhozené peníze a ještě větší pocit marnosti.

Fifi/Mirka D
                      Alavis mám Strong, ještě se doma přesně podívám, kolik mám bobulí.
                      Mirko, bohužel jsou to docela velké kusy, nic moc to psovi rvát do chřtánu, když to nechce sám. Je to i takový hrbatý jako pamlsek, žádná hladká tabletka. Ale když Fifi tvrdí, že to všichni milujou, pošlu to, kam se mi řekne. 😊

MirkaD
                      Také jsem vysadila léky. O to silnější teď musím brát.
                      A v dobách těžkých mi na ruce vyskákal dyshidrotický ekzém, že mi z toho slezl nehet, téměř dva roky trvalo, než se mi udělala zase normální kůže a normální nehet.

Fifi
                      Mně třeba telefon blízkého nepomůže vůbec. Protože primární smysl telefonu je přenášet hovor. Hovořit je pro mě v těch nejhorších chvílích to nejtěžší. Je to těžké i když jsi zrovna nad vodou, protože osaháváš jizvy. U mě třeba vůbec neplatí, že tím, že o tom mluvím, se to dostane ven a vyčistí. Ani prd. Má to stále stejnou sílu. Promluvit o tom znamená pozvat si domů na několik týdnů mozkomory.
                      Fifi – takže já když tady napíšu o patro výš, že nestíhám všechny ty věci číst, pošleš mi další odkazy? Fakt jste se tu všichni zbláznili? 😁
                      Ale vážně, už se na články těším, krásný fotky… MÁM ŠTĚSTÍ, ŽE MI PUDLY O VÍKENDU VYVENČÍ V HLAVENCI PETRS01. 😆 Budu mít tak čas.

…TO BE CONTINUED…
                      (čajíka speciálně si nechávám na doma…. Ale i všechny ostatní)

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Thielli.
                      • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Thielli.
                      PetraK

Petrs01
                        No, vono to prostě občas nemá jednoduchý nikdo
                        no asi jo. Nemám 150, mám 120 -nebo spíš měla jsem 😀 😀 , ale měla jsem taky evidentně štěstí, že mě život nějak vybavil, což není moje zásluha jsem si toho od cca 20 let hodně vědoma. Já jsem si ten kontakt jako dítě tak nějak “vynutila” – pochopitelně s těma, koho mám ráda. U mamky to bylo spíš o tom, že jak byla na nás sama, tak neměla tolik toho času, co by ráda měla, ale vždycky jsem se k ní mohla přitulit a ona mě objímala. Od otce bych na sebe nenechala sáhnout, protože od narození jsme měli opravdu překvapivě karty rozdaný – min. z mojí strany. Jako nepotřebuju po někom furt lézt, to ne, ale když na mě přijde příval citu k tomu druhýmu, je to velká pozitivní emoce a já mu ji musím předat, aby ji taky měl, aby se taky radoval. 🙂 Dítě prostě, přerostlý dítě.
                        A hrozně moc mě mrzí, že kus toho emocionálna, tý radosti nemožu prostě takhle předat tomu, kdo to nemá, protože vím, že to dělá dobře na duši – když může, pochopitelně, chápu, že kdo to má hozený takhle, jak píše čajda, tak ho tím rozbiju, ale je to právě velká škoda, protože kdyby šlo udělat nějaký kouzlo, tak by to hojilo, pomáhalo, konejšilo. Chtělo by to někoho, kdo by to kouzlo uměl udělat. A já pak budu chodit a rozdávat radost a hezky u osrdí.

Petrs01

MI PUDLY O VÍKENDU VYVENČÍ V HLAVENCI PETRS01

Doval je, nemám s tím problém. Hlavenec neslibuji, ale s radostí utahám jakéhokoliv psa. Přemýšlím kam o víkendu vypadnout a nezapadnout přitom do bažin.

cernej caj

Mrznou mi ruce doctu vas doma, ted razim smer kirky vikendovej vylet

Attachments:
                            Petrs01

jako že jsi už ZASE vyfotila ledňáka?!

Zlata

Teda vy jste toho za tu chvíli co jsem byla na drbu nakecali🤣🤣🤣
                                K psýše výše se vyjadřovat nebudu,páč to je všecko řečeno .Sama se ptám co jsem v minulým životě provedla.
                                PetraK
                                Překlepy neřeš,můj telefon taky občas přepisuje jak kdyby byl v noci na flámu 🤓.

PetraK

Zlata
                                  Překlepy neřeš,můj telefon taky občas přepisuje jak kdyby byl v noci na flámu 🤓
                                  tak mu řekni,že by si měl dát suchej čtvrtrok, jako my 😀

K psýše výše se vyjadřovat nebudu,páč to je všecko řečeno .Sama se ptám co jsem v minulým životě provedla.
                                  mě hrozně mrzí, že ani v dnešní době s tímhle neumíme pracovat, neumíme pomoci. No a proto já aspoń vnímám možnou pomoc v homeopatii – celostní tedy, protože vím, jak mi už je to, že jsem s tím člověkem mluvila udělalo dobře na duši, protože konkrétně tenhle člověk v sobě má velký vnímání druhých a vím, jak co a jak jsem cítila uvnitř, jak to pracovalo, když jsem si ten svůj konkrétní homeopatickej lék tehdy vzala – bylo to opravdu zvláštní. A myslím si, že tohle může být bezbolestná cesta pro toho, kdo hledá pomoc.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
                                  Zlata

PetraK
                                    Seš tu dvakrát,johoho.🌸🌸🌸
                                    Homeo pomáhá někdy,bohužel když jsou mezilidské problémy nevíš někdy kudykam.🤔
                                    Tak jsem zařazená do servisního plánu, akorát pan technik chtěl telefon na domluvu,tak jsem ho poslala s omluvou že jsem hluchá jak poleno,že prosím SMS 🤓

Maya

Podle me se s tim umi pracovat, ale nejsou lidi, protoze obecne psychologie je takovy lekarsky outsider, navic je celkove takova blba doba, coz nikomu nepridava
                                      driv lidi nevedeli co se deje za jejich vesnici a zili vic v klidku
                                      v podstate i za komousu, to se clovek docetl v novinach akorat kolik bylo zrna
                                      takze i takovyhle lidi nemuseli pak resit spoustu veci ktery musi resit dneska

Thielli

mirkaD

Mirko, já čtu, kolik toho “nalítáš”… nevím, kolik jsi toho za život nalítala letadlem, ale při každém letu tam padne jedna plošně platná PRAVDA A ŽIVOTNÍ SMĚROVKA bez ohledu na to, v jakém jazyce ji říkají.
                                        A moje nevyžádaná rada (která tu mmchd padla jen v jiném znění) je, aby sis do hlavy vytetovala tuto větu:

PŘI NÁHLÉM POKLESU TLAKU V KABINĚ NASAĎTE MASKU NEJDŘÍVE SOBĚ A POTOM SVÉMU DÍTĚTI.

Ta věta jde úplně opačně proti našemu vnitřnímu nastavení a přesto je pořadí úkonů stanoveno správně.
                                        A pokud by se ti nedařilo si ji zapamatovat, pověs si v práci na viditelné místo a stejně tak doma na viditelné místo třeba covidový respirátor. Něco si na něj nakresli a když se tě někdo bude ptát, co to má znamenat, odpovíš jen, že je to takový lísteček, abys na něco nezapomněla.

Thielli

s radostí utahám jakéhokoliv psa

no tak to bych si opravdu dovolila žádat jen, kdybych byla mrtvá.
                                          Já jsem vzala za své tvůj tip na Milovice, pokud počasí bude jen trochu k světu, vyrážíme tím směrem.

PetraK

Zlatka
                                            Seš tu dvakrát,johoho

huž ne, díky za upozornění, vůbec jsem si nevšimla

Homeo pomáhá někdy,bohužel když jsou mezilidské problémy nevíš někdy kudykam.
                                            zeptám se jen na detail – bylo to homeo konstituční, nebo daný na problém v tom smyslu, je ti tak a tak, vezmi tohle (v tom smyslu, máš zraněný vazy, vezmi arnicu?)
                                            supr, že s v plánu a kdy je termit?

Maya
                                            Podle me se s tim umi pracovat,
                                            jo, ale těch dobrých bude jak šafránu
                                            s tou dobou tehdy/teď je to fakt.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 1,574)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.