Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023

• Toto téma obsahuje celkem 1,573 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 1,574)
  • Autor
    Petrs01

Tak můžeš třeba i kančí na víně 😀
      kančí na víně

PetraK

Petrs01
        a to bych si dala taky! šécko bych si dala a tak jdu do jídelny.

Thielli

MirkaD

tak hodně jsem se nasmála, když jsi popisovala Martinův přístup k vodítku a volnosti. To jsem prostě celá já před sedmi lety! A chyba! Chyba veliká! Prostě ta rovnice: velký pudl + na volno + nedůsledná a shovívavá výchova (dyk je to pudlík přece) = napravuji svou bláhovost doteď.
          (Proč já nebohá jsem si nevzala Pištu Hufnágla)

cernej caj

Petrs01
            Jeee

PetraK
            Ovar s knedlikama, zvlastni chute:D

PetraK

černej čaj
              Ovar s knedlikama, zvlastni chute:D

však je to v podstatě zavářka do polévky. A maso se s knedlikama normálně jí – jen tady chybí kysaný zelí 😀

MirkaD

tak jsem potřetí v životě zmydlila Žeryka….
                leželi se mnou v posteli,natulení,já natáhla ruku,že pohladím Dafinu a on vystartoval…
                nebylo to že by mě rafl-se stihl včas zarazit,ale byl strašně vzteklej a mě došla trpělivost-sem se strašně lekla
                vylítla jsem z postele,seřvala ho a domlátila polštářkem a vyrazila ven,na zem jsme stály a když se vracel zpět do pokoje,a já po něm řvala at vypadne,tak jsme stály naproti sobě-já řvala na něj-a on zuřil a vztekal se na mě…miláček-bych ho v tu chvíli přálla vidět některým těm,co mají pocit,že je chudáček ukřivdovanej….
                jako joooo,asi jsem ho neměla zmydlit-dostal pár ran pidi poilštířkem…
                ale,už mě sere si říkat-chudák,co v životě zažil,on za to nemůže,on je takovej,nic s tím neuděláš,kdo ví co mu brácha dělal,má špatný zkušenosti..
                no tvl tak ted má asi další špatnou zkušenost..
                a VÍTE CO???JE MI TO JEDNO!!
                FAKT!MÁ TRPĚLIVOST MÁ SVOJE MEZE TEČKA!!
                jo,pak jsme šli na vodítkovou vycházku po dědiněs Martinem,s mou 2 a Betty…Žeryk nervní,že se bude střílet…,ted prší….

Fifi

Bryvecir vespolek.
                  Este sezrana Pepinem nejsem. Ale od minulyho patku jsem doslova trpela, spat se nedalo, sedet se nedalo, hejbat se primerene, peklo peklicko. Bederni pater pitoma, dneska konecne fyzio. Mirne odblokovano, porovnano, zatejpovano, uvidi se, esli se to zlepsi, musi. Jinak by to byla zase plotynka. A ano, muze za to vorech a jeho zvedani – ale tak aspon mam relativne cistotny stenatko, ted uz si ven stihne vybehnout sam, kdyz to vcas podchytim. S Ruzici jsou silenej gang, zrovna pred chvili mu davala slusnou cocku, tahala ho po zemi za hnaty, krcisko, pak se pred nim vytelila na zada a kopyta hore, dupal po ni a rdousil za lalok…
                  Toz, tolik jen kratky hlasani, fotky nemam zadny. Mirko, ja bych Zerykovi poridila ten Calming, pomohl i Taliprtce. Ze ti z nej obcas striknou nervy, nedivim se.
                  Papalala, zadny choroby tu dalsi nechci videt! 🙂

cernej caj

Fixi
                    To je super ze te porovnala a snad uz to bude lepsi a budes kit i grif na zvedabi prdika bez zraneni

Fifi

Smrade uz nezvedam, ted bych se vubec nemela ohybat a on roste jak z vody, dle myho ma uz dobrych min. 12? kg. Next week ma ockovani, tak zvazime. Do auta uz si vyskoci sam, max mu prizvednu zadni tapacky. Nez bych ho tejrala kleci doma, spokojene si pan housenkovic ve vesticce chrni v kleci v aute, pekne jsem to vymyslela. Ruzice si odfrkne, on ma ritualy, venkani pokazdy jinde, je to fajn.

kachna

Myslím, že to oceníte 😀

Attachments:
                        Thielli

Petrs01
                          inu, přiznám, že si asi budu muset zajít k lékaři. Po každém tvém článečku, který postupně rozklikávám, mi znovu vypadne čelist.
                          Čím dál víc vidím, jak obrovsky rozkročená je věta: “mám psa”.

Fifi
                          Jsem ráda, že jsi se ozvala, moc ti přeju, aby už ta záda přestala bolet… někdo tu onehdá psal, že máš také veslovací trenažer? A jezdíš? Jezdíš hodně nebo to máš jako já, že co máš psy, tak trenažer spíš jen otíráš od prachu? Já bych potřebovala jezdit jako sůl. Zpevnit trup, břicho… jenže se přes to břicho dopředu skoro neohnu, to se tak blbě vesluje… chjo.
                          Jinak ještě k Alavisu – nám se zdá, že Hnědé moc nepomohl… nevím. Brala ho víc jak měsíc, rozhodně ho nepřijímá jako pamlsek, musím jí ho rvát do krku a byla stejně rozjitřená. Ona má ty nálady a pnutí hodně spojené s cyklem, takže se vždy zklidní, pak zase po hárání plave v emocích a tak dokola. Alavis dostávala, když plavala a přišlo mi, že plave stejně. Ale skutečně nevím, je to jen můj dojem. Takže mám doma jeden neotevřený sáček volný, kdyby někdo chtěl. Hnědá se dáví, jen ucítí jeho pach.

PetraK

RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            RRRÁÁÁ
                            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jsem se fčéra těšila, že koukneme na film a pak jsme to vypnuli. Velká premiéra teda nebylo nic pro nás evidentně. I když výkon Ivy Janžurový s “Tureťákem” byl kouzelnej. Ale to bylo asi tak šécko. tak jsem si šla stahovat fotky, co mi poslala Petrs a když jsem je šécky stáhla, tak jsem zjistila, že je přes ně všade logo Úschovna 🙁 mě málem fláklo. No stahovala jsem to tím nejblbějším způsobem. takže dneska musím znova. Sklep momentálně suchej, takže s hadrama lítat nemusím, tak budu mít snad čas. Aspoň můžu zase odložit to třídění oblečení, že jo 😀 😀 😀

kachna – ten pán je jak kdysi Benda na čézetu, ten zas nevěděl, kde má kozykozy 😀 😀

Mirko, a tak já se Ti nedivím, že ti po letech došla trpělivost. Však jsme Ti kdysi s Petrs říkaly, že by frajer z tý postele jel jak namydlenej blesk a hned tak by se do ní nepodíval. Ono tohle pořešit je nimračka a když do toho člověk nejde dobrovolně, že to má jako svoje hobby, tak se s tím špatně žije.

Fifi

uvidi se, esli se to zlepsi, musi
                            drrrrržim!
                            Este sezrana Pepinem nejsem.
                            tak hurá, hurá a třikrát hurá 😀 😀 jsem si pouštěla ta vídeja a je to ňůňůůů. Nechceš mu tady udělat koutek – jako že Pepinovo fórum, kde bychom to šécko nasázely najednou a člověk by si tam zašel, kdyby měl deprézi 😀 . co ty jeho tlapátka, lepščejší už?

S Ruzici jsou silenej gang, zrovna pred chvili mu davala slusnou cocku, tahala ho po zemi za hnaty, krcisko, pak se pred nim vytelila na zada a kopyta hore, dupal po ni a rdousil za lalok…
                            tohle prostě MI-LU-JU!

a. Ruzice si odfrkne, on ma ritualy, venkani pokazdy jinde, je to fajn.

to je supr. taky myslím, že dělení je fajn a důležitý.

Jsem Tě chtěla o něco poprosit – už před časem, pak odešel Trolda a teď, jak přišly Rychlý Pruhy, tak nevím, zda bys měla čas, ale… napadlo mě, jestli bys nechtěla něco sepsat o svých zkušenostech s CBD – já o tom třeba vůbec nic nevím, jen to sem tam někde zahlédnu a určitě nejsem právě sama. Myslíš, že bys našla čas? Mohlo by to jít současně tu i na Zvířetníku s tím, že tady bychom to daly o něco pozdějš, aby měl Zvířetník prioritu? Co myslíš, šlo by to?

Maya

CBD by me taky zajimalo, u lidi uz jsem na to slysela jen samou chvalu a jaky je to vselek, negativa zadny a moc se mi to az takhle nezda

PetraK

Maya
                                tak třebas Fifijová nějakej ten čas ukradne, kdyby se jí chtělo, byla bych moc ráda.

cernej caj

Thielli
                                  A bachovky su nezkousela?

A s tou celistinsi to napsala perfektne se tu dost smwju, myslim, ze mas taky psani a trefne poznamky v krvi!

Kachna
                                  😀 myslis ze tvoje ovce by po prekonani plotu cekali na vpusteni u brany jak batynka? 🙂

Petrak
                                  O tom.filmu sema ji neslysela ale tip na kouknuti s muzem on cesky rad i kdyz ja jen nektery…

PetraK

černej čaj
                                    O tom.filmu sema ji neslysela ale tip na kouknuti s muzem on cesky rad i kdyz ja jen nektery…

no nás tohle nebavilo, takže jsme to vypnuli. Co mě opravdu ale po hodně dlouhý době bavilo byl film Buko – dávali nějak před Vánoci – doufala jsem, že se ještě půjde na ivysílání podívat, ale bohužel nejde. Vynikající , fakt. A nejen kvůli koni, pochopitelně, ale kupř. moje oblíbená Martha Issová tam byla dokonalá, fakt dokonalá. Byl to film, který jsem si užila od začátku do konce. Režisérka moje oblíbená Alice Nellis.

Maya

Neznate nahodou nekdo apku na prehravani hudby, ktery si vezme mp3 jen s povoleneho souboru? Par jsem jich vyzkousela a vsechny si nactou vsechny mp3 z tlf i karty, takze tam mam pak pomichany pisnicky s knizkama.
                                      Mam apku primo na knizky a tam se proste jen rekne odkud ma ty knizky brat a mam tam jen ty knizky, tak shanim neco podobnyho na hudbu

Petrs01

mi znovu vypadne čelist

Tak můžu ti najít své články u kterých ti pro změnu upadnou nohy 😀

film Buko

jo, ten byl super a Issová fakt skvěle zahrála. Konec mě dostal 😀

Edit – tak jsem tam jeden článek vhodila

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Petrs01.
                                        PetraK

Petrs01
                                          jo, ten byl super a Issová fakt skvěle zahrála. Konec mě dostal 😀

že jo, že jo! To byl plnotučnej film. Issová dokonolá (scénku ve skřínce miluju), hrála to božsky přesně uvěřitelně a ano, ten konec! Od první chvíle do konce dokonalej film. A náš! žádná emerická slátanina. jako možná to bude znít smněšně, ale byla jsem i pyšná.

Milena z Prahy

Buko se mi líbil, Martha Issová výborná. Jenom mi to přišlo až trochu kýčovitý. Vemte si třeba postavu toho chlápka, kterej tý doktorce se vším pomáhá. Vždycky má čas, ochotnej, asi ani nechodí do práce… Typickej českej venkov 😁.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 1,574)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.