Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024

• Toto téma obsahuje celkem 1,731 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 1,732)
  • Autor
    Zlata

Thieli
      Pejskové si užili.
      Poslala jsem párr vzpomínek na Andyho a na jedné je i vzadu Tomáš.

Attachments:
      cernej caj

Zlatka
        To je zlaticko roztomily!

Tak abyste se pobavili, su od rana v praci ale nejede nam system, ve kterym mame napsany vsechno to, co je potreba udelat, takze ja musim lovit z hlavy na co si vzpomenu a ted sou tam veci, ktery sem jeste ani nevidela:D

Takova pohodova nedele v praci.. 😀

Thielli

Zlatka

to je štěstí! Takove obrázky miluju. Je v nich všechno. Dekuji za ukázání 🙂

Zlata

Černej čaj
            Držím palce, určitě to zvládneš.
            Thieli
            Oba spolu řádí za duhou.S nima Puňťa1,Puňťa2, Bobík, Míša1,Míša2,Aymee,Lord.

Thielli

čajík /Petrs

Tak já jednoznačně jsem psychicky slabá. Vím to. Mně by ten krok k ledu asi pomohl. Ale Na autopilota za sebe zatím nedokážu dostal víc než je ten autopilot.

čajíku, mně moc pomohla změna zaměstnání před pěti lety. Měla jsem obrovské štěstí na firmu. Předtím korporát, předstírání, sluchátka vrostlá v uších, neskutečně silná averze k línému šéfovi, zoufalství z užvaněných kolegyň…
              V nové firmě úplný opak. Klid v kanceláři, sešly jsme se tam tiché kusy a naopak kolegyně z jiných oddělení jsou takové upovídané všeobjímající čečetky, berou můj humor, berou to, že jim říkám že jsou strašné, že se jim nedá skočit do řeči, protože se při hovoru ani nenadechují, berou to, že jsem jim nalepila na dveře výňatek z Homéra, kde loď pluje okolo Sirén… říkají, že neznají nikoho tak upřímného, kdo prostě všechno říká nahlas… ale je to ta právě ta firma, která mi umožnila nepředstírat.

Je dobře, že jsi alespoň našla startovní čáru. Že už teď snad budeš moci začít kormidlovat tam, kde se budeš cítit lépe.

Kuskus

Zlatko, ukázal se už Micák doma?
                Zato Andy si to v peří užíval. 🙂

Zlata

Kuskus
                  Jj, včera přišel odpoledne jakoby se nechumelilo.A Čertík se ráno teda předváděl.Se z nich zbláznim.Asi na ně leze jaro,i když jsou kastrovaný.

Attachments:
                  Milena z Prahy

Zlatko, Thielli,
                    jak si Andy takhle hoví na zádech na gauči, u nás říkáme, že dělá domov ✨😊.

Černej čaj
                    lity lity 😔. Ale zase jsi třeba v práci sama a máš s sebou kouzelnou termosku 😀.

Petrs01

Zlatko, jak to děláš, že ti tahle kytka dělá tak pěknou? Já ji kdysi dostala od mámy, ale je taková… mdlá… uschlý konce, dost žloutne… odrosty vypadají líp (nechávám je tam), už jsem uvažovala, že starou vyhodím a zasadím ty odrosty, ale je mi prostě líto vyhodit živou kytku…

cernej caj

petrs01
                        asi nemas certika zahradnika :D:D

Thielli
                        no tak to by asi jeden pohledal, dost… ale ani v autobuse se nema rikat lidem, ze smrdi a ze me z nich svedi jazyk a mam zachvaty dusnosti, takze proste musim mit zachvaty dusnosti a ikdybych jim to rekla, pred zachvatama me to nezachrani 😀

protoze je nedele, tak neni klima nastavena na uzivatelsky zasah a tak na me fucel horkej vzduch ze stropu a zdruhe strany na me tahl studenej z okna, abych nezdechla.. ale jinak to bylo mega super 🙂 zajimavy je, ze me mnohem vic vyhovuje, kdyz su uplne sama na patre, nez kdyz su uplne sama v kanclu, to proste vubec neni takovy, protoze furt lidi chodi, rvou, triskaj, nechavaji pipat kavovar, hlucne se bavi pres zed 😀

tak uz doma… mrtva… asi pujdu brzo spat.

Zlatka
                        tak to je skvely s certikem!

Milena
                        tak to charlie nekdy dela domov 🙂 rozhodne vic, nez feri :D:D

Zlata

Petrs
                          Akorát jí přesadím a rozesadím tak po 2 nebo 3 letech,občas zaleju.Ještě jsem měla úplně zelenou a ta byla 3×tak velká.Skoro všechny kytky mi zašly když jsem byla těch 9 měsíců pryč.
                          Zkus do toho květináče přisypat zem.Nebo jí rovnou přesaď.Když jděte do lesa,naber si do něčeho trochu země zpod listnatejch stromů.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Zlata.
                          Petrs01

nemas certika zahradnika

jo, to bude ono!

My dnes obešli Milovice, zubry a koně jsme zahlídli jen zdálky v porostu, zato krávy se předváděly zblízka a už podruhé jsme tam narazili na “obsluhu”, milej pán a – von si nás pamatoval! Neskutečný, na to, že jsme spolu asi před půl rokem chvíli pokecali. Asi jsme nezapomenutelnej pár 😀 🤣

Thielli

A já si dnes vybavila podobný úraz – prst v pasti.
                              Pamětínci lyžaři možná pamatují malé vleky, kde si člověk vozil kontvičku kolem pasu. Kus provazu, prkénko a na konci železný hák, který se nahazoval na vlečné lano.
                              Jednou jsem si nahodila hák, provaz vystřelil dopředu… a já měla v tom provaze na smyčku chycený prst. A že jsem byla dítě, nenapadlo mě, že je lepší spadnout. Takže jsem za ten prst chycená vyjela až nahoru. Oči mi lezly bolestí z důlků, ale byla jsem jak pěna a rozeřvala jsem se až nahoře. 🤪

cernej caj

petrs01
                                kone alespon z dalky trochu zavidim, meli jste dalekohled? nebo jen tak ocima?

Thielli
                                sem psala,zadny urazy uz!

ale zas muzu pridat historku, co mistni znaji… prvnich par mesicu jsem bydlela v panelaku asi v 8 patre a ten den nefungoval vytah a tatinek mi ve sklepe pribouchl prst do dveri do sklepa i s klicema od sklepa. Myslim, ze ten rev na celej panelak ho tech 8 pater pro nahradni klice hnal hodne rychle 😀

Petrs01

Jéé, čaji, já zas zapomněla, že se musím krotit s odkazama… a teď mi to tu píše, že už to tu je, ale není… chjo… prošlo!

pribouchl prst

JAUUUUUUUUUUUUUUU!!!

dalekohled?

hele ten nás eště nikdy nenapadl! 😀 (máme dva)
                                  Ale tak zatím jsme snad vždycky našli… někdy hodně zblízka…

Starší fotky, tohle byl tehdy velmi úspěšný den! celé album

kachna

Rumštáááájn,
                                    Posílám krasofolii, radostnou Sany (to je ten pes na zádech) a jednu fotečku z mého veleoblíbeného venčícího okruhu.

Attachments:
                                    Kimi

Tak zítra zas budeme v červené oblasti – nejhorší ledovka.❄ 🤦‍♀️Jen doufám, že se to na úterý a středu zlepší, mám jet oba dny na kontrolu do okresní nemocnice, v úterý s tou rukou, ve středu na hematologii. Domluvila jsem si dopravu a doprovod ve zdejší charitě. Já sice už autem jezdím, levá ruka na volantu funguje, ale do nemocnice si myslím, že to bude lepší s doprovodem. Zdejší charitky jsou moc fajn, když jsem si způsobila ten úraz, Jakub mi dojednal jejich pomoc, chválím je velmi.👍

cernej caj

Kimi
                                        Tak to je skvely! To urcite bude bezpecnejsi s doprovodem a kdyz sama nwbudes muset ridit:) at mas kontroly v poradku:)

Kachna
                                        Ti ks obe ti psi hezky ladi:) podrb mravenec,nika i samy:)

Petrs01
                                        Ten kun na zadech je bozi!

Ja v sobotu hladila takovyho krizenyho polobigla a rikam panicce, ze je nezvykle hebkej a ona, ze krizenec spice:D

Dneska rano sem zjistila, ze krome obrazene hrany dlane mam hrcu citlivou a nateklou i na zadech. Skoda, ze sem to na noc nenamazala a ozvala se az dneska, pod tricko do prace to nechci mastit a nevstala sem dopredu, aby se to dobre vsaklo, tak az vecer. Na arnicu sem si rano nevzponela pro zmenu, tak az vecer:D

Petrs01

mam hrcu citlivou a nateklou

no ty si to koukám vybíráš tady za všechny 🙁
                                          Tak ať je to brzo ok.

PetraK

RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            RRRÁÁÁ
                                            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jdu vás nejprve pozdraviti, doufám, že jste si taky užili víkenda hezky. Já jsem dneska resp. včera – přemýšlala, ešivá si nevzít sněžnou dovolenou, abych si ten sníh ještě užila, když to má jí zase šécko do pryč. Bylo nádherně. Mám tématicky stejnou fotku, jako kachna – tím myslím to šlunce žblunce. Jsou to krásný záběry. Pokusím se dočíst ten víkendovej mejdan 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 1,732)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.