Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,731 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,301. až 1,320. (celkem z 1,732)
  • Autor
    Příspěvky
  • #167474
    PetraK

      Umí si snad někdo představit výraz “teplo domova” v moderním industriálním loftovém bytě nebo domě?
      neumí


      #167482
      Thielli

        Ja, ja.

        Attachments:
        #167485
        PetraK

          ´Thielli
          ááá slečna je Dr. Voštěpka

          #167491
          Maya

            cernejcaj
            diky za tu mp3, ale kdyz tak teda zkusim to video po chvilkach kdyz rikas, ze s obrazem je to lepsi

            #167492
            Maya

              ja vubec nestiham, dneska cely dopoledne resim vec, kterou nas prideleny IT odbornik k novemu programu prej nikdy nevidel, proc zrovna jaaaaa
              a to mi nejdriv do tlf ctvrt hodiny vyklada, ze to neni mozny, protoze tohle by NIKDY ten jejich program neudelal
              pak mi to opravil, nemuze rict jak neb to je tajny jen pro odborniky a bude to zkoumat, takze az se to stane priste, tak nastane zas cely kolecko znova uaaaaaa

              #167493
              Maya

                a prestalo mi fungovat vyhledavani na cloudu a kdyz uz to neco najde, tak jen v jedny slozce kde to nepotrebuju, ja uz ty kompy vsechny vyhazu v vokna a bude vymalováno

                #167494
                PetraK

                  Maya
                  nemuze rict jak neb to je tajny jen pro odborniky a bude to zkoumat,
                  že von k vám přišel z eFBýaI?

                  #167495
                  Maya

                    PetraK
                    asi a ten program je taky asi od efbiaj neb si dela co chce sam od sebe 😀

                    #167496
                    Maya

                      treba se nekomu bude hodit kdyz se chce zbavit neceho

                      Jak darovat

                      #167500
                      cernej caj

                        Maya
                        Me taky dneska zlobilo vyhledavani a obecne si pulka programu dela co chce, od toho sou testeri:D aby jim vybojari rekli ze tohle si zakaznik nezaplatil:D tak se to bude resit azsi bude stezovat:D

                        Thielli
                        Moooc pekna tesarka:)

                        #167501
                        PetraK

                          tak tu nezlobte

                          DEPEŠ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!

                          #167502
                          cernej caj

                            Pettak
                            Moooc si to uzijte!

                            #167503
                            cernej caj

                              Jak se pozna patni ostruha krom strasne bolesti pri chuzi? 😀

                              #167504
                              Thielli

                                čajík – na RTG, nebo pohmatem – když zatlačíš zespoda mezi klenbou a patou na „tom správném místě“ – vyjekneš bolestí. Mně už bolest vystřeluje někdy i úplně v klidové poloze. Jako by mi tam píchli jehlou.

                                #167505
                                Thielli

                                  Všichni

                                  Jak to píše ta Mirka vždycky?
                                  JA SU TAK ŠČASTNÁ!

                                  Dneska si totiž nečekaně Petrs ukrojila ze svého času a dala ho nám.
                                  A ukrojila si z mála. A to se píše už v bibli, že Hospodin si cení těch co dávají z nedostatku (dávat z přebytku umí kde kdo…).
                                  Amen.

                                  Štastná jsem proto, že hnědá chtěla Pixlu zabít jen prvních třicet vteřin. Pak pochopila, že je Pixlička úplně pohodový pejsek, kterou zajímají úplně jiné objekty než je hnědý pudl. Jednou se tedy nebožka bílostrakatá nechala zlákat k načichnutí k hnědé řiti, takže to zase bylo na pár vteřin v řiti, ale zkušená ruka čapla hnědku za kšandy než stačila říct více než dvě věty. Pixlička naštěstí shledala paničku jako způsobilou bohyni ochránkyni, které se dá věřit a tak se z šoku rychle oklepala.
                                  Pak už se smečka pohybovala bez výkyvů.
                                  Dokumentace přiložena.

                                  Attachments:
                                  #167511
                                  Fifi

                                    Vyvole, Thielli,
                                    ja jsem normalne dojata. Zena, ktera neni srazovaci typ, zena, ktera se nerada setkava, onehda psala, ze to potrva tak 4 roky, nez se s nekym z nas tady z pokojicku potka. A sup, hup, Pikslic a pudlice, Petrs a Thielli. 🙂 Mam obr radost! 🙂 😀

                                    #167512
                                    MirkaD

                                      Norinka už není……:-(((
                                      tvl-to je kurva týden….

                                      #167513
                                      Fifi

                                        Mirko,
                                        to je ta kocicka? Co se stalo?

                                        #167514
                                        MirkaD

                                          Mrtin ju jel dopo utratit,už to nešlo…:-(
                                          z bradičky jí tekla krev…
                                          jako mělo se to fakt udělat dřív…
                                          i když furt jedla pila,alr byla v děsným stavu…
                                          je pohřbená u saní na dvoře….,
                                          máti už další kočku ani jiný zvíře nehce a my nemůžeme mít kočku kvůli volně puštěným andulkám…
                                          i když myší je tu dost,
                                          kočka by se šikla,ale nesměla by dom…..
                                          tak Norince bylo tak 17-18 let…je mi to líto….:-(,
                                          ale je to dobře…
                                          ale už stačí!!
                                          Čipeček byl starej na anduláčka,Norinka stará+dost nemocná…
                                          ALE UŽ DOST!!!

                                          #167515
                                          Fifi

                                            M. je hodnej, ze ji odvezl uspat, to pro nej urco nebylo lehky, ukoncil ji trapeni. Je toho u vas ted hodne, kdyz se takhle stary zviratka sejdou v odchodech, je to narocny. Tak se drzte.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,301. až 1,320. (celkem z 1,732)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.