- Toto téma obsahuje celkem 1,731 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
22.2.2024 v 10:09 #167474
PetraK
Umí si snad někdo představit výraz “teplo domova” v moderním industriálním loftovém bytě nebo domě?
neumí
22.2.2024 v 10:44 #16748222.2.2024 v 10:46 #167485PetraK
´Thielli
ááá slečna je Dr. Voštěpka22.2.2024 v 11:58 #167491Maya
cernejcaj
diky za tu mp3, ale kdyz tak teda zkusim to video po chvilkach kdyz rikas, ze s obrazem je to lepsi22.2.2024 v 12:01 #167492Maya
ja vubec nestiham, dneska cely dopoledne resim vec, kterou nas prideleny IT odbornik k novemu programu prej nikdy nevidel, proc zrovna jaaaaa
a to mi nejdriv do tlf ctvrt hodiny vyklada, ze to neni mozny, protoze tohle by NIKDY ten jejich program neudelal
pak mi to opravil, nemuze rict jak neb to je tajny jen pro odborniky a bude to zkoumat, takze az se to stane priste, tak nastane zas cely kolecko znova uaaaaaa22.2.2024 v 12:05 #167493Maya
a prestalo mi fungovat vyhledavani na cloudu a kdyz uz to neco najde, tak jen v jedny slozce kde to nepotrebuju, ja uz ty kompy vsechny vyhazu v vokna a bude vymalováno
22.2.2024 v 12:06 #167494PetraK
Maya
nemuze rict jak neb to je tajny jen pro odborniky a bude to zkoumat,
že von k vám přišel z eFBýaI?22.2.2024 v 13:03 #167495Maya
PetraK
asi a ten program je taky asi od efbiaj neb si dela co chce sam od sebe 😀22.2.2024 v 13:17 #167496Maya
treba se nekomu bude hodit kdyz se chce zbavit neceho
22.2.2024 v 13:34 #167500cernej caj
Maya
Me taky dneska zlobilo vyhledavani a obecne si pulka programu dela co chce, od toho sou testeri:D aby jim vybojari rekli ze tohle si zakaznik nezaplatil:D tak se to bude resit azsi bude stezovat:DThielli
Moooc pekna tesarka:)22.2.2024 v 14:52 #167501PetraK
tak tu nezlobte
DEPEŠ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!
22.2.2024 v 15:19 #167502cernej caj
Pettak
Moooc si to uzijte!22.2.2024 v 17:00 #167503cernej caj
Jak se pozna patni ostruha krom strasne bolesti pri chuzi? 😀
22.2.2024 v 18:06 #167504Thielli
čajík – na RTG, nebo pohmatem – když zatlačíš zespoda mezi klenbou a patou na „tom správném místě“ – vyjekneš bolestí. Mně už bolest vystřeluje někdy i úplně v klidové poloze. Jako by mi tam píchli jehlou.
22.2.2024 v 18:29 #167505Thielli
Všichni
Jak to píše ta Mirka vždycky?
JA SU TAK ŠČASTNÁ!Dneska si totiž nečekaně Petrs ukrojila ze svého času a dala ho nám.
A ukrojila si z mála. A to se píše už v bibli, že Hospodin si cení těch co dávají z nedostatku (dávat z přebytku umí kde kdo…).
Amen.Štastná jsem proto, že hnědá chtěla Pixlu zabít jen prvních třicet vteřin. Pak pochopila, že je Pixlička úplně pohodový pejsek, kterou zajímají úplně jiné objekty než je hnědý pudl. Jednou se tedy nebožka bílostrakatá nechala zlákat k načichnutí k hnědé řiti, takže to zase bylo na pár vteřin v řiti, ale zkušená ruka čapla hnědku za kšandy než stačila říct více než dvě věty. Pixlička naštěstí shledala paničku jako způsobilou bohyni ochránkyni, které se dá věřit a tak se z šoku rychle oklepala.
Pak už se smečka pohybovala bez výkyvů.
Dokumentace přiložena.22.2.2024 v 18:50 #167511Fifi
Vyvole, Thielli,
ja jsem normalne dojata. Zena, ktera neni srazovaci typ, zena, ktera se nerada setkava, onehda psala, ze to potrva tak 4 roky, nez se s nekym z nas tady z pokojicku potka. A sup, hup, Pikslic a pudlice, Petrs a Thielli. 🙂 Mam obr radost! 🙂 😀22.2.2024 v 18:50 #167512MirkaD
Norinka už není……:-(((
tvl-to je kurva týden….22.2.2024 v 19:09 #167513Fifi
Mirko,
to je ta kocicka? Co se stalo?22.2.2024 v 19:35 #167514MirkaD
Mrtin ju jel dopo utratit,už to nešlo…:-(
z bradičky jí tekla krev…
jako mělo se to fakt udělat dřív…
i když furt jedla pila,alr byla v děsným stavu…
je pohřbená u saní na dvoře….,
máti už další kočku ani jiný zvíře nehce a my nemůžeme mít kočku kvůli volně puštěným andulkám…
i když myší je tu dost,
kočka by se šikla,ale nesměla by dom…..
tak Norince bylo tak 17-18 let…je mi to líto….:-(,
ale je to dobře…
ale už stačí!!
Čipeček byl starej na anduláčka,Norinka stará+dost nemocná…
ALE UŽ DOST!!!22.2.2024 v 19:45 #167515Fifi
M. je hodnej, ze ji odvezl uspat, to pro nej urco nebylo lehky, ukoncil ji trapeni. Je toho u vas ted hodne, kdyz se takhle stary zviratka sejdou v odchodech, je to narocny. Tak se drzte.
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.




