Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,612 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 19 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,961. až 1,980. (celkem z 3,613)
  • Autor
    kachna

je to 5let.

Ach jo, já chtěla být optimista, že u strejdy to také první rok vypadalo všelijak a pak se to zlepšilo. Tyjo, já myslela, jak člověk překoná ty první dva roky, že už má celkem vyhráno :(.

Z

Kachna
    No ty první roky pak ještě mohl jet s osobakem do 20km.Pak se to postupně začalo horšit,no a pomalu to postupuje.Ale ono je to asi fakt nějak v genech,protože jeho příbuzní postupovali taky takhle dolu.No máme docela obavu s podzimem.

cernej caj

Z
    Achjo, tolik starosti:(

Milena z Prahy

Zlatko, aha, tak takhle to u vás je :-(. Když jsem ti psala, neznala jsem všechny souvislosti. Tak je aspoň dobře, že bydlíte v domečku, můžete na dvorek a do zahrady. A těšit se ze zvířat, Andy je překrásnej :-).

Z

Milena
    Milco to co jsem ted posílala není Andy,ale Trixi,majitelka jela na dovcu tak mel Andy společnost

Attachments:
    cernej caj

Jo to je fesanda aby mel.damskou spopecnost:)

Milena z Prahy

A Trixi koukám dává zrovna pac :-). A na druhym obrázku se nechá hladit malejma tlapkama. Ta bude hodná :-).

cernej caj

Mame tu patecek:)

Muzi vcera uz prisel mobil od denyky tak uz fotil ferinku, rikal ze se mu zda ze to lip foti jak ten starej tak rikam nojo to je od denyky ta si ho kpupila na foceni a on ze to je ta s tou vystavou?

Jinak razim na mikrovandr, kamoska svolila s ucasti tak at ji neuzenem mozna ooupim spekacky, kdyby byla prilezitost…

Kuskus

Čajdo, kup špekáček navíc a dej si i za mě. Kapou mi sliny, chuť na buřta opečeného na opravdickém ohni mám už strááášně dlouho. Hezký víkend všem i těm přiotráveným. 🙂
    Sem dělala vymazlenou cuketovou roládu, tolika dobrých ingrediencí přišlo nazmar, bo debžo nastrouhanou cukýňu neochutnal a výsledek se nedal žrát jak to bylo hořký. Ale jdu do toho znovu, koupila jsem čerstvý, úplně malinkatý cukety a místo ricotty tam nacpu Palouček, není tak drahý.

Denny

Hezké skoropoledne pátečkové,
    ty wogo, mně asi nekousl ovád, ale asik moucha TSE-TSE páč bych furt spala 🙁
    Včera jsem do prásee přišla na osmou, odpo jsem dvě hoďky spala, večer šla spát ve 21:30hod a ráno se mi stejně nechtělo vstávat…

čajdo
    jo špekoně mám taky ráda 🙂
    Užij si výlet

se mu zda ze to lip
    se mu nezdá, tak to je 🙂
    jo ta s tou výstavou, když se na FB stránkách Xiaomi rozohnilo x lidí, že ty foťáky stojej za prt, tak jsem tam psala, že mi to nepříjde, že mám fotky z Xiaomu 8T na výstavě. No kecy typu to bych chtěl vidět a smějící se smajlíky,
    ale tak mně jako nerozhoděj, dál jsem tam nepsala, nemá to cenu psát, že to není vždycky úplně tak foťákem, ale tím kdo fotí.
    Tím se nechci nějak vytahovat, já fotím hlavně proto, že se to líbí mně.
    A to že mě oslovila s výstavou malířka Míla, to je jen shoda náhod.

Denny

Holky mazlíkovatý

Attachments:
    Milena z Prahy

Kuskusi, skvělý jídlo asi :-). Receptík by nebyl?

Dennyky, jak je u vás s tím úklidem po velký vodě?

cernej caj

Denny
    Tak technicky ten fotak stoji za prd s porovnani treba se zrcadlovkou a objektivem za 80t, na druhou stranu fotak je jen prostredek pro dosazeni vysledku a nemuzeme porovnavat fotak z mobilu s profi fotakem, musime se drzet mohil s mobile atd.. ale to ty lidi nekdy nechapou no… navic jde i o tu atmosferu a miliardu veci, ktery ty tam mas… proste fotka neni neco meriyelnyho jen neco co jde porovnavat v ramci jedne kategorie mozna nejak… ale ne skr. Ala produktovka x naladovka, proste to nejde porovnavat …

Ted mi na fb pochvalil jeden pan fotky a napsal, ze mam super fotky a mam zapracovat na lepsi technickou kvalitu, ze by stacil lepsi kopakt za 20t… no nechtelo se mi psat ze mam set za 30 a to neni cena za novy… a desne me proste mrzelo, ze mi to pochvalil ale v podstate rekl ze muj fotak foti nahovno… no a pak mi dal fotku na ukazkunjen vic zabarvenou do zluta… tak ja nevim ale technicka kvalita fotky se nemeri prece v zivosti a barevnosti ale v ostrosti, pozadi, detailech… tak vlastne nevim, co si mam myslet…

Kuskus
    Kup spekacek a nemuzete nekde v parku treba na verejnym ohnisti nebo nekde v sudu? Taky mam rada, uz sem letos mela 2, tak si dam s chtu, nekdo na fb mi ukazal “chobotjicku” a uz bych jinak nekrajela

cernej caj

Kuskus
    A chcirecept na roladu! Mam doma dve cuketky zlutu vyborny mnam

Milena z Prahy

Čajdo, u nás v Prahééé se griluje i veřejně, třeba ve Stromovce nebo i u nás na sídlišti jsou dvě tři ohniště v přírodě. Ale bejvá o velkej zájem.

Denny

čajdo
    jo přesně jak píšeš 🙂
    Jak jsem fotila tu lišku, tak mi volá známej a říká, ty by sis měla koupit pořádnej foťák!
    Tak mu už po několikátý vysvětluju, že ho na procházky nebudu tahat, že mě by to nebavilo a navíc ehm než bych ho naštelovala atd….tak je liška prostě fuč.
    Navíc mně jde o to, tady a teď prostě mrkněte jak je zrovna tady a teď a né, že něco nafotím doma sis tím pohraju a pak to někam dám, to je prostě na každým z nás jak to má, mně by nebavilo k tomu nic psát no a navíc chodím pořád na stejný místa, četla jsem, že se fotí nejlépe místa, kde je člověk často a ono to tak logicky tak i je, páč já podle počasí třeba poznám, jestli má cenu zrovna tam a tam jít fotit.
    A nejlépe když jdu sama jen se psem, mám na to klid…

Denny

A koho teda příští sobotu uvidím?
    Petrs01, Milena? 🙂

cernej caj

Denny
    Jj, proste to delas jinak nez ten kdo ti to psal, no…

Kuskus
    Tak mozna se pritocit pozetlptat a opect jeden spekacek?

Petrs01

A koho teda

Já jsem dost na vážkách, páč muž byl povolán do Bratislavy. Můžou tam aspoň psejci? Vaška nikam neprodám.

Denny

Petrs01
    je to pod hradem, ne nahoře, přímo do galerie asi psi nemůžou…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,961. až 1,980. (celkem z 3,613)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.