Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 29 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,941. až 1,960. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

Zlatko to je jasný, že se člověku nechce psát, a zaleze si do ulity. Jen jsme rády, že ses ozvala. Musí to být hrozně těžký. Jak to vidí doktor, je nějaká vyzkoušená cesta, jak tohle překlenout, dá se to překlenout?

Denny

Čajdo myslím, že i ty sis pochvalovala tady doprava zdarma a
    ještě 20% na další nákup

Home

cernej caj

Ja uz naopak nosim.sukynku v lete sem.si nechala usit tenisovou s krataskama

Denny

Děcka používáte někdo Křemelínu, nebo znáte jí?
    Já dnes mluvila s paní, co chová 20 let kočky a říkala, že s ní má úžasné výsledky, že kočky nikdy neměly parazity, že s ní dokonce zasypává drobné ranky
    a je o ní teď četla, tak sem hodím odkaz…jako sásrak, nebo so?

https://www.diatomplus.cz/co-je-kremelina/?gclid=EAIaIQobChMInL_XzI308QIVV-J3Ch14BAJ9EAAYASAAEgI9EfD_BwE

PetraK

Dennyky

křemelínu neznám vůbec 😮 , máš emila

Milena z Prahy

Zlatka
    Našla jsem dobrý webový stránky, vede je lékař, kterej sám v roce 2009 prodělal mrtvici. https://www.pomrtvici.cz/news/on-je-jiny/

Z

Milena
    Jj,dík,ale to mas marný když on sam nechce .Ted po obědě jsem mu dala ultimátum,bud se umyje ,nebo zacnem vyřizovat ústav.Tak konečně ten bordel smyl,přitom to byla půlhodina a nemusí lézt do vany,mám bezbariérový sprchac.

Milena z Prahy

Zlatko, koukala jsem na ty webový stránky a tam popisujou přesně to, co líčíš. Že se lidem po mrtvici často mění osobnost, že za to nemůžou, protože nedokážou mluvit a obtížně rozumějí. Jsou tam popsaný doporučení, co se s tím dá dělat. Nemohl by s tebou třeba jeden z vašich synů (nebo snacha) ty webovky pročíst, mít při tom tužku a papír a ty doporučení vypsat tak, abys je měla ty i ostatní členové rodiny na očích? Na webovkách jsou taky úplně aktuální odkazy na léčebný pobyty hrazený pojišťovnama pro pacienty po mrtvici, prý i ve vážném stavu a s kombinovanými chorobami. Tak si vypište telefony na ty zařízení, připravte si nějaký otázky a společně je obvolejte. Třeba by tatínka někde vzali a dostali ho z nejhoršího.

Maya

Z
    Drzim palce at se to brzy zlepsi, celkem chapu jak je to na nervy, tata mel raka a posledniho pul roku to byli asi tak podobny
    Denny
    Kremelinu znam, pouzivame to v kurniku, vim ze v zahranici to pouzivaj i na psy, ale presstava jak to sypu Lokinovi do kozichu ne moc nelaka
    Jinak prodavaj ruznou hrubost/jemnost, tak asi si zjisit jaka presne se pouziva na kocky
    Ale pipravde teda predstava ze se jim to budd sypat z kozichu do postele vy me taky nelakala

cernej caj

Z
    tak je dobre, ze to trochu zabralo a ze treba zjistil, ze to taky jde…

jak se v noci ochladilo a dneska neni tak vedro tak je to docela prijemny, no skoda ze za par dni se to ma zase vratit

Z

Kachna
    Promin az teď jsem četla,stalo se mu to v 62,tak je to 5let.Ale on byl na tom ještě tak před lonskou zimou líp,teda s občasnými hospitalizace mi.Az teprve ten poslední půlrok je na tom mnohem hůř.Právě jsme se o tom bavili že to vypadá,že pomalu odchází.Podobně to vypadalo u jeho příbuzných,takže tam asi nikdo nic neudělá.
    PetraK
    Jj,sikovnej řidič.
    MirkaD
    Jses stejnej blbec jako já.A dík.
    Milena
    Tak lázně až to všechno trochu povolí
    mám naplánovány já.Myslím covida.
    Všem dík a az pojedete kolem,stavte se na kafe.aspoň.
    Návštěva na pohlidani

Attachments:
    Petrs01

stavte se na kafe

Jasně, 140 km tam, kafe, 140 km zpět – to je taková normální sobotní projížďka 😀

Z

Petrs
    Třeba pojedete na Lipno,nebo na služebku do Budejc.🤓

cernej caj

Z
    A kde bydlis? 🙂
    Nojo, hafan drbaci je nadhernej:)

MirkaD

tak v úterý odpolední,zázrakem jsme skončily ve čtvrt na dest….
    včera ráno vycházka k vysílači a zpět-takže kopec k hájence…to nebyla Dafi ráda teda,trochu čtení,domácnosti a ospalá utahaná na odpo do práce
    tak jsem dobrovolně byla dvojka-to znamená-kasa,vybalování,úklid-jen abych mín musela opakovat všecky ty věty-všechno na pás prosím,ještě jednou tu kartu,ne peníze tam nejsou,ne nevím co máte dělat-nemám peníze,co budem dělat?-to byl taky dotasz roku….
    takže napřed jsem se málem přejela paletákem,kterej sem moc rozjela,a když na mě najížděl tak ho v poslední chvíli zabrzdila,pak jsem se málem natáhla u lisu…
    ale přežila jsem,na svačinu jsem si koupila krabičku nektarinek,a furt je chodila žrát-vždycky jsem narvala lis papírem,zmáčkla lisování a honem pro nektarinku,-lisovat,kousat,a šup pro další…tak mi jich na dnešek moc nezbylo teda:-()
    koupila jsem Dafině chladící ručník-do vlaku a tak….
    večer úklid,pak přecenování,končily jsme v jedenáct v noci….
    dom mě vezl vedoucí,doma jsem o půl dvanácté v noci dala mlíko a večeřu-jak zdravé v noci jezt,že:-(
    no a o půl jedné ráno šla spát
    v půl 5 ráno mě vzbudily andulky,který vedle lítaly jak šílený a pak vlerěly potmě k nám-teda potmě,to už jsme rychle rožínaly,
    já letěla chytat Žeryka,at je nesežere,kdyby spadly před něj/na něj,Martin držel Dafi,pak přesvědčovat andulky at letí zpátky,nakonec zpátky po nějaké době vlítl CHip,zůstal sedět u obrázku kus od klece a přemejšlel kde je Niky,vzhledm k tomu,jak byl na prášky,když mu po šesti letech umřela sestřička Andynka,tak jsem přesvědčovala Nikynu at sleze z drátu nad dveřma a letí za Čipem,poté co se i to povedla,a rozletěl se každej jinam-jedna na větev k oknu,druhej nad klec na bidýlko,tak jsem vypustila psi at se vyčurají,
    když sem šla pro ně,tak psi kus ode dveří a v chodbě Norinka-mnau na mě-v překladu-ahoj,chcu jezt
    no nazdar,sem řekla jí jí
    a šla jí ohřát jídlo
    pak sem nahnala psi do postele,oba,Žeryka a mě strčila polštářek,protože mít jeho hlavu ve spaní u mýho oka mi neřišlo úplně bezpečný:D:D:D
    a šli jsme spát
    ave čtvrt na osm mi zvonil budík na vycházku
    takže ze psama ke křížku-po cestě 2krát pocvičit trochu tanečních a dom
    nádobí,umýt koupelku
    a spát….
    teda poštačka mě má přinést 2 knížky o psech z nakladatelství plot-40 procent slava,napsala bych vám názvy knížek,ale nepamatuju si je…
    dofám,že jsem nevyhodila prachy
    púotřebuju někoho kdo si za mě umyje moje vlasy,naobědvá,a vyspí,no nic
    pak odpo…
    to byla noc radosti a štěstí-radosti,že se mi nepozabíjely andulky a Žeryk je nesnědl…
    tak snad jste se vyspaly líp….:D:D:D

MirkaD

Zlatko-a tak to je děsný s váma,všicí krom Čajdy bydlíte daleko…..:-(
    kdby aspon napůl cesty…

Petrs01

Třeba pojedete

Letos nás nechtěli ani na Veselí, MČR dálky se už dávno přesunulo z Lipna do Račic, bazénové MČR v Budějovicích bylo když jsi sem ještě nepsala (ale to třeba ještě někdy bude). Příští víkend jede muž pískat do Bratislavy, to není zrovna po cestě, co? 😀

Z

Petrs
    Tak trochu z ruky.🤗

MirkaD

DENNY MÁŠ MEILÍKA…

Denny

Malá ochutnávka

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,941. až 1,960. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.